• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Karolí právě zamořila celej obývák :grinning: :grinning: a to mám otevřený balkonový dveře :grinning:
hup: no to máš dobré nápady, já jsem na takové vymýšlení dutá :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
maus: nepapala mrkvičku? :grinning:

jinak bejvávalo - já vždycky vymýšlela suprovní dárky a začínám "dutět" :grinning:
27. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: já už dutá jsem
nepapala :grinning: a nejhorší je, že to byl fakt jen vítr, nic v plíně, jen oblaka smradu :grinning:
27. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
holky, dík za ty nápady. jak jsem to rovnou vyprala na 40, tak te´d žluč. mýdlo nezabralo..
jo na komáury je plácačka dobrá, ale nesmím plácat po zdi :slight_smile: a oni tam sedí nejčastěji. už jsem to jednou udělala, no a je to pěknej hnus - rozplácnutý komár na žluté zdi :slight_smile:
27. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
luci, ale ten rozplácnutej komár tam pak visí pro výstrahu ostatním :grinning: :wink:
27. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
To je jak ten vtip s tím papouškem. Majitel ho za to že mluvil sprostě zavřel do mražáku a když ho pak vyndal, tak papoušek sliboval, že už nebude mluvit sprostě a ptal se: A co udělalo to kuře? :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Hup, taky přemejšlim nad dárkem k výročí - 15. září máme 2 roky... Ale nic mě nenapadá.. Asi vyrazíme tradičně na véču.. Dáreček mě nenapadá... :angry:

Kluci jezdí venku, já vařim véču, balila jsem svatební dary a pujdu do vany. :slight_smile:
My sporťák jen jednou vyzkoušeli a zase jsme ho schovalil... Jen ať vydrží v hlubokym co nejdýl... Přijde mi, že si v tom sporťáku tak nepohoví...
27. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Gratulace Emmince k 5 měsícům :dizzy_face:
27. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
my asi na výročí pojedeme historickým vláčkem na výlet... je to možná trochu infantilní, ale manža bude mít radost, je na mašinky vysazený :wink: ...máme to 13.9. :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
holky, my jsme se tu snad všechny vdávaly v září nebo říjnu, ne? :wink: Já dám manžovi možná tu masáž lávovými kameny, je to naprosto žůžo a on tahá prcka neustále, tak by si ji zasloužil :wink:
27. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
koukám září je atraktivní měsíc pro svatbu :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
tss, u nás v Olomouci jsme se brali v červnu. Já i robin154 :wink:
27. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
My jsme ,ěli svatbu v květnu

Pebi: můj manža taky ujíždí na mašinkách
27. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Pebi, to je dobré :grinning: dneska sršíš vtipem! a ten nápad s vláčkem se líbí i mně :sweat_smile:
Niky, a jaké dary jste koupili? já nikdy nevím, co koupit.
mmch většina z nás se touto dobou vdávala a slaví dva roky, to je fakt náhoda :grinning: Maus, Niky, Hup, Saru i já, kdo se ještě přidá? my to měli v srpnu. Pebi taky, ale ti sjou spolu ještě kapku déle určitě.
27. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Luci, poručili si digi kuchyňskou váhu, páč dostanou dom.pekárnu.A ještě jsem jim koupila takovou krásnou zelenou vázu :wink: Ta by se mi taky hodila :wink:
27. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
luci, my spíš slavíme naše seznámení než svatbu, to máme v listopadu už 10 let. Ta svatba byla jen tak nějak pokračováním něčeho hezkého, ale důležitější pro mě bude vždycky vzpomínka na to seznamení. A to i přesto, že svatbu jsme měli krásnou, přesně podle našich představ :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
ale máš pravdu, že ty 2 roky jsou tu teď časté :wink:
27. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Niky, to jsou super dárky, váha i pekárna by se nám taky hodila! váha se nám pokazila, ukazuje error i s novou baterkou, nevím si s ní rady.. je to těžké bez váhy, i kvůli mmb a balíčkům- poštovné :frowning2:
Saaru, tak to chápu, mě manža požádal o ruku na roční výročí, takže obojí bylo docela čerstvé :wink:
27. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
hi hi, my i robin154 jsme měli teprve roční výročí :wink:
27. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
mau: a jak jste spolu dlouho?
27. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
saru: teda naše seznámení bylo taky "fajnové " :grinning:
ale to jsem tu už tuším psala...

o ruku mě požádal na prvního máje pod naší třešní, co máme vzadu na zahradě - měla jsme na sobě slušivé theplaky, na nohách cukle a na sobě orvanou obejďáckou zahradní bundu ..no prostě romantika :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
saru: bylo to 9 let :slight_smile:

hup: no romantika :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
mau: tak to už jste spolu taky pěkně dlouho :wink:

My se seznámili na intru na schodech :grinning: A požádání o ruku bylo taky velmi romantické - manža tak kolem mě pořád tak záhadně chodi la divně se tvářil, tak se ho ptám, jestli něco chce a on, že jo. Tak jsem na něj vybafla: "Že ty už zas potřebuješ vyžehlit košile?" :grinning: :grinning: Manža si z toho dodnes dělá srandu, že to bude vyprávět dětem a vnoučatům, jaká jsem romantička :wink:
27. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
My jsme měli taky fajn žádání o ruku, bylo to v Tunisu v rámci střevních potíží :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak vidím, že jsme tu na tom všechny stejně :grinning:
27. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj holky, tak my měli svatbu 2.8.2008 na Martinovy narozky a na svatbě jsem mu oznámila, že čekáme Nelinku :wink:
27. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
dnes jsem byla Zličíně, jůůůů...spousty věcí jsem nakoupila, hlavně vTescu, měli 30% slevu na všechno oblečení pro děti :wink:
27. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hup, to jsi teda určitě čekala, že se vyjádří :grinning:
U nás to manža sfoukl na výročí a přemýšlel, jak mi má koupit kytku, abych to neviděla - jeli jsme spolu autem z práce :grinning: ano a když to řekl, tak já na to: NO KONEČNĚ :sweat_smile: chtěla jsem svatbu stihnout v létě (bylo to v březnu). samé pozitivní historky, jak to tak čtu.
Mis, my zas na naše první výročí už čekali Marťu přesně týden, podle MS teda třetí týden, jen jsme to nevěděli :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
my máme též 22.9. 2 roky :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahoj tak já se nepřidám,

brali jsme se v srpnu, a teď jsme oslavili 5. výročí, manža mě požádal o ruku u mě v pokojíčku, když jsem přišla z práce, ten den jsem vstávala ve 3 a měla za sebou hodně náročný den, usínala jsem v křesle a on přiklekl a požádal o ruku, zprvu jsem myslela, že už spím :sweat_smile: , co jsem měla na sobě už nevím...ale možná daleko od Hup jsem nebyla :wink:
27. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.