• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hehe my budeme mít 1.9. taky 2 roky od svatby :sunglasses: . My jsme se nežádali, šli jsme někdy v květnu na pivko a asi jsme se neměli o čem bavit, tak jsme vymysleli, že 01.09.07 je fajn číslo :grinning: :grinning: Taky romantici. Oba :grinning:
27. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
no u nás datum vyšlo tak, žejsem zavolala a oni mi řekli - hm - na podzim tu máme 22.9. 11:45 ....a já: no a dál ..a oni: no to je jediný termín - a bylo vymalováno :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahooooooooooooooooj kočky

no to byl dnes den. Vážně nic moc, ale jinak začátek byl super. Takže, noc boooomba, vstávali jsme pouze jednou. ale pak, nic moc spaní, pořád upllakánek... no dalo se to zvládnout. Jenže, můj milovanej soused se rozhodl, že nejlepší čas na řezání dřeva je k navečeru. NO proč ne že??? jenže malého mi vzbudil ve 4 a od té doby neusnul, od 5 do sedmi mi řval, nemohl zabrat, i když jse měla zavřené okno, tak brečel a brečel, on se totiž té jeho pily strašně bojí. No nic, tak po sedmé usnul, říkala jsem si no sláva, tak by mohl už také přestat řezat, jenže ono nic. V 19:30 mi ho opět vzbudil, zase strašný pláč a řezání samo pokračovala, holky já byla tak vytočená, ale naštěstí můj milovanej tatínek se sebral a došel na něho, tudíž soused v osm přesně zkončil. NO chápete to???? Tady okolo děcka a ono ho to vůbec nezajímá. Jen kdyby tady on měl vnoučata. Do toho měl vojta dnes teplotu. Jestli k zoubkům, fakt nevím, prostě z ničeho nic.................... Ach jo, snad to bude v noci dobré.

Jinak my se brali 30.4.05 s Daníkem v bříšku :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
my jsme s termínem byli také hned hotovi. Kvůli smutné události v n aší rodině :cry: jsem držela rok smutek a jediné volno jsme pak oba měli pouze na čarodějnice
27. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jo a žádání?? Prostě jen řekl, tak co mámo, vezmeš si mě :grinning: , no taky romantika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
sklen: no ono to sice je na naštvání ...ale na druhou stranu pokud řezal dřevo v odpoledních hodinách ve všední den.není mu moc co vytknout ...těžko může čekat, až ti odrostou děti :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz
Hup:jj, to je jasné, ale mám to 2 metry od domu a hlavně,už jednou jsem mu říkala, že mi Vojta chodí spát v sedm hodin a že se toho bojí a on jen odpověděl, jen ať si zvyká. když oni tu mají vnočata, nebo hlavně,když byli holky malé, tak právě oni chodili za mým tátou, aby přestal řezat v 10 hodin dopoledne. aby se jim holky vyspali. To ti nepřijde divné???
27. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Víš hup, ona sousedka je strašná rapsodie, co se týče jejich dětí, tak jsme tady div nechodili po špičkách, hlavně můj táta je takovej, že když viděl, že zatahují žaluzie v ložnici, tak okamžitě přestal, s čím koliv okolo baráku. prostě to bral jako hotovou věc, ale od nich se takové věci nedočkáme. :frowning2:
27. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
sklen: no ..tak to je asi spíš i o dalších okolnostech ... ale jako jednotlivost mi to tak strašné nepříjde (holt, někdy se to udělat musí) :wink:
27. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
sklen to tě pobaví

Nelinka brečela 3 hodiny a nemohla usnout - tak jsem jí vzala před barák a soused od leva začal řezat dřevo na cirkuli, tak jsem šla na druhou stranu baráku, tam po chvíli začal druhý soused cvičit vlčáka na boj a ochranu, tak jsem šla za barák, no náš třetí soused si našel novou ženskou a prostě jak je to čerstvé tak procvičovali kamasútru za živým plotem, tak jsem šla na čtvrtou stranu baráku, tam je neudržovaná louka od sousedů a tam mě už otravovaly jen mouchy, ovádi a komáři, Nelinka nakonec zabrala :grinning:
27. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dad: tak alespoň nějaká šance :wink: :wink: :wink:

HuP.JJ, asi tak nějak
27. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky, u nás to bylo 3.6.2006 a v říjnu se narodila Amaluška :slight_smile: . Původně jsme jeli našim oznamovat miminko a druhý den už probíhal zasnubovací obídek, všechno pěkně v jednom víkendu, vidím to jako dneska, když rval taťka tak vehementně šampáňo do mrazáku, až urval celý šuplík :grinning: . No a v zimě to bude 5 let od seznámení, hned od začátku mi bylo jasný, že Radek je ten pravý :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Kami: no tak to muselo být super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Fakt se to povedlo, Homolkovic hadr, ale žádná romantika při svíčkách ve dvou, vybalil to na mě a pak na mámu s taťkou, řeklo se ano, ano a zasedlo se ke gáblíku :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
hele asi změním téma, ale zajímá mě to, tak ....

při kojo nejíme květák, broko a tak, protože nadýmají, jako první příkrm je květák a broko mezi prvními, jak to, že když se to přefiltruje přeze mě, tak z toho mimi není šťastné a bolí ho břicho a když to s ní z lžičky samo, tak je to v poho??? :confused:
27. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
největší romantik je dadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Holky, to jsou super historky, to by stálo za to to sepsat! Jinak já dostala na zásnuby bílé růže, nikdy předtím ani potom už ne, bylo to moc slavnostní, děsně hezké :slight_smile:

dadu, to neřeš, děti už v půlroce mají vyvinutější střívka, snadněji se rozhýbou. ale stejně s těmi nadýmavými potravinami a mlíkem nemusí být moc velká souvislost, někdo jí všechno a nic se neděje (třeba já), někdo je skoro jen na bramborách a rýži (Jitule) a stejně Lukáška bolelo bříško - má to jiný důvod.
27. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
jinak nám taky doporučovali brokolici už jako třetí zeleninku. a novinka, mrkev se nemá dávat samotná, že prý "zacpe", raději dávat s bramborem.
27. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
hele hup nepřeháněj....já ne, já skoro spala --- no přiznávám, že jsem se rozbrečela, ale u nás je romantik manža, já jsem spíš realista :grinning: :sweat_smile: optimisticko-pesimistický-realista se sklonem k cholerii
27. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dadu: tak to je dobrá směska :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahojky, tak jsem dočetla žádosti o ruku, no já jsem byla požádána, když přišel večer z práce, já jsem stála u plotny, něco jsem zuřivě míchala a Pavel mi strčil před nos kravičku s prstýnkem :wink:
28. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
nazdárek!
jo Pebi kravičku jo? strakatou nebo bílou :grinning: tak koukám, že jsem to měla ještě dost romantické. manža sám připravil večeři a bylo to skvělé :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
no jo, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
jéééé žádost o ruku...no u nás poloromantika...přijeli jsme z nákupu, já se šla rozvlait do křesla a číst a za chvíli manžel přišel a dal mi velkou obálku, že mi přišel dopis. Na obálce byla napsána otázka Vezmeš si mě lásko? a pod tím dva rámečky ANO - rychle otevřete... NE - vraťte neporušené...no já samo otevřela a uvnitř byla krabička s prstýnkem :slight_smile: .......co jsem měla na sobě nevím, ale určitě něco domácího...když jsem se pak ptala proč s tím nepočkal na nějakou romantickou večeři při svíčkách, tak prý to nemohl vydržet :grinning: koupil ho v ten den a musel mi ho hned dát :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
luci: no tk ondrášek byl zářný příkladem ucpání mrkví :grinning: :grinning: :grinning:
jinak to slyším prvně, že mrkev nedávat samostatně

daddu: néé..já myslle, jako že tu mezi témažádání o ruku bouchneš nadýmání :grinning:
jinak zajímavá osobnostní charakteristika

enz: hezký :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
víte, co je sranda? jak jde vidět na hovínkách, čím krmíte :slight_smile: ...když jí mrkev, tak má červené, když špenát, tak zelené a tak :grinning:
28. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky,

tak noc supeer - kojo po 4 a půl hod. a spánek do půl 10.
Dneska přišly ty Lamaze věci, tak hned dostal Freddieho k včerejším 5měsícům. :wink: Pejska schovávám k půlročninám :slight_smile:

Já byla oficiálně požádaná měsíc po tom, co jsme se domluvili, že se vezmeme :grinning: :grinning: :grinning: Na Točníku, po kámošky svatbě. Seděla jsem na dělu a David poklekl.. :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
hup, pebi je asi jako já, ta tu prdla hovínka :grinning:

Ale to jsou přeci ty následné věci, hned po tom žádání o ruku,je to takové to vyústění úspěšného požádání :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
hele, já se držím tématu, vybočila jsem jen lehce :grinning: ...jakože mrkev ucpává, tak jsem jen přidala barvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
AHoj hvězdy :wink:
U nás noc v pohodě, teď jel Štěpíno s tátou na výlet do Prahy odvézt smlouvy :grinning: Tak tu aspoň trochu něco udělám.

ad svatba - my jsme se samozřejmě taky zcela racionálně domluvili, že bychom se mohli vzít :grinning: Jen jsem nevěděla, kdy manža přijde požádat a taky měl za úkol dojednat termín. Se zbytkem už jsem se vyřádila sama :slight_smile:

Pár foteček (od téhle dál) :wink:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-16_8_-2009/739
28. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.