• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dobré ránko

jannca: u nás to samý, budili jsme se co 2 hodiny, od 2 jsme vzhůru, budíme se tak po 10 minutách, nedělám nic jinýho než přebaluju a kojím, začínám mít pocit, jestli nemám hladový mlíko, mlíka dost, teče mi samo, ale asi je hladový, ale jak to zjistit?Prdíky snad nemáme, ráno kakal dost, dokonce si i počůral hlavu - takže jsme i pokřtěný...teď ho mám v houpačce a jsem zvědavá jestlli zabere jinak už fakt nevím co s ním :frowning2:
19. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
vla: já mám mast z dubový kůry, asi 47,- v lékárně :wink:
19. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj!! My jsme tedy měli taky neklidnou noci ráno ale teď spí. Držím Vám holky palce ať se dítka umoudří!!!
19. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
tak naše noc byla ok, akorát že se malej opět prokadil.. takže pračka jede.
19. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Kett: nakojeno, odříhnuto, přebaleno..poleženo a zase brečíme a škytáme...škytat budeme dokud se nepozvracíme a pak hurá nové kolečko.

Včera se mě manžel zeptal co bude k večeři...no já vlastně ani neobědvám , tak mi to přišlo divné, že se ptá už na večeři. :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
jani - takto ti nezávidím :fearful: probdělou noc jsme ještě neměli ..klep klep

dneska jsem mluvila s kámoškou, co má hodně dráždivou holčičku - byla s ní na neurologii
ovšem neuroložka byla naprostá p**a - řekla jí, že je nemožná matka, protože každý přece ví, že dítě v tomhle věku (má 4 a kousek měsíce) má spát 16 hodin denně, tak jak to, že jí nespí, jak to, že ho krmí po dvou hodinách, když jí řekla, že jí zabere když jí nosí v šátku, ptala se, jaký šátek, na co šátek ....
no děs běs ..říkala, že jí anineřekla polovinu info, protože se to nedalo
no a pikoška - nebyla to žádná skorodůchodkyně, ale mladá ženská!!!!

kett: nic takového jako hladové mlíko prý neexistuje

ad čůrání - já včera převlíkala 4x!!! komplet ...vždycky se mi při přebalování zčural ..ale tak, že byl celý suchý a jen narameni ..nebo na nějak podobně pravděpodobném místě :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

U nás noc docela dobrá, akorát malá mrčela ze spaní, až do 2do rána, asi ji něco trápilo.

Mastičku jsem měla Faktu a fakt zabrala :wink:

Držím palce, ať je dětičkám líp a spinkají :slight_smile:

Já mám jít odpo na gyndu, ale vůbec nevím jak to udělám. Musím vzít malou sebou a jít tam ve chvíli kdy nebude scéna, tak to budu muset nějak odhadnout. Kdyžtak jim tam trošku zařve, no co :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Holky, které ty probiotické kapečky pužíváte?
19. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
hup: to je mazec, bych odešla, vůbec bych se s ní nebavila :angry:
Ještě že mám holčičku, tak se mi na rameni fakt nepočůrá :grinning:
19. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
maus: ondra poslední týden nad ránem taky mručel ...poslední dva dny spinká ale ve vaku místo v zavince a karpovi a je po mručení ..asi už nepotřeboval tolik jistotoy, ale spíš prostor
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
taky šátkujem , tam vydží tak hodinu
19. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
janca: Jmenuje se to přímo probiotické kapky a kupuji je v lékárně. Nám opravdu zabraly
19. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
hup: máte normálně spací pytel, ju? Jsem byla dneska v Tescu pro bodyčka, chtěla jsem i overálky, ale mají jen předražené s Disney motivy. Tak máme jen bodyčka a koukala jsem na ty pytle, asi taky koupím, stejně se malá do té zavinky brzy nevejde :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
hup: on ten nas valibuk zaspal i bourku s kroupama a to hrmelo vazne silene. Pak to preslo a on se vzbudil :grinning:
Jinak ja uz ho prikryvam perinkou, v zavince uz mi taky porad mrucel a pobrekaval, myslim, ze obdobi, kdy zavinutipomohlo, uz skoncilo :wink: Alespon u nas.
Ted nekdy ho manza prebaloval a on pocural jeho a sobe pak bodycko u krku :grinning: Vypadalo to spis, jako by se pobryndal u jidla a ne pochcal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
A prostor asi potřebuje taky, včera mi v kočárku zcestovala až do spodní poloviny a ležela na štorc :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Hup:Jiřík nespí 16 hodin teď, ve 4 měsících si myslím že už nebude spát vůbec
19. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky,

my kojo ve 22.30 - 3:00 - 7:00 a pak už nezabral... Asi bříško... :cry: Nadýmá salátová okurka?
Teď je už klidnej a spí mi v náručí.

My jdem odpo na kyčle, kouknu i na gyndu a když tam bude málo lidí, vemu to jednim vrzem. Přemejšlim, jestli si nechat napsat antikoncepci...

Maus, etě nedošlo to DVD? Posílala jsem to doporučeně.
19. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Hmm, tak gynda se asi nekoná, jse začala zase týct, ale tentokrát fakt hodně. A vzhledem k mojí protivitě a bolestem břicha je to jasný :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
niki: jo, okurka nadýmá :slight_smile: a DVD už přišlo, mám ho na poště. Moc díky :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Nazdárek holky,
taky vítám novou dubňačku :wink:
Tady počasí taky nic moc, ale aspoň už neprší! U nás noc v pohodě a teď taky spinká - naštěstí, aspoň se můžu věnovat tý naší starší teroristce :grinning:
19. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak to bude po okurce :unamused: Včera jsem jí měla k večeři... Tak aspoň vim, co nesmim...
Super, že došlo :wink:
19. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
niki: mě teda nadýmá, někomu pomůže oloupat. mě vadí i paprika :unamused:
19. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak mi konečně usnul na ruce, asi mi zachvíli upadne :pensive: , ten náš drobek už se pronese. Nejradši bych ho šoupla do koše ale to bude hned vzhůru :angry: , jako na potvoru nemůžu ani s kočárkem, venku leje jak z konve :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky děkuju. :wink:
19. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
maus: jj ..takový ten na ramínka a na zip ..taky z tesca ....jako zavinku zavinujeme už jen na dva cípy, protože ten třetí je tak krátký, že se ani neudrží ....

saru: tak to bude ten typ, co tvrdí, že u deště se dobře spí ...to jsem za 30 let nepochopila :sweat_smile:
tak to čůrají s ondrou stejně ...prostě s tím neumím manipulovat ..ale žeani tvůj manža :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

mich: no jako upřímně, já neznám moc dětí, které spí alespoň ten průměr .... fakt ta doktorka byla pěkný mimoň ...kámoška mi volal úplně vytočená
19. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem mu rikala, ze by to mohl odhadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne uz to udelal taky mockrat, ale manzovi vickrat. On se treba sehne pro plinu a uz to tece :wink: To samy s kakanim. On je hrozna mrska. Dela, ze hrozne tlaci, tak ho rozbalime a tam nic. A v tu chvili to zacne z nej lezt. Aby se v tom nemusel valet, tak si pocka, az je nahatej, protoze vi, ze mu podrzime nohy ve vzduchu a hned ho utrem. A on si u toho krasne odpocine :grinning: Fakt malokdy se podela do pliny, vetsinou si pocka :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Maus, oloupaná byla, takže už si jí nedam... Zkusim jinou zeleninu a uvidíme...

My taky rádi čůráme rozbalený... Poslední dobou hlavně do levý ponožky :grinning:
19. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Hup, takže malému trčí ze zavinky nožičky že? to se nám taky daří.
Maus, na mmb mají hezké spací pytle a nestojí moc.
Hup, mě se taky v dešti spí super :slight_smile:
tak teď jsem se naštvala :angry: o minutu mi někdo na MMB vyfoukl vyhlednutý koloč, je tam rezervace, no nenaštvalo by vás to???,,
Jinak když přebaluju, tak mrňouse rovnou podložím další plínou pro případ
:wink:
19. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Holky vás uklidním, my máme ze zavinky nohy venku už z porodnice :grinning: , hold 53cm udělalo svých, trochu kopnul nohou a zavinka byla "rozzavinka" :grinning:

Jinak hlásím že spíme 15 minut v kuse, dnešní úspěch :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás noc tak průměr, kojení v 19, 0:30 a v 5, ale pak už byla Nelča vzhůru až do 10, než jsme šly na poštu, teď spí na zahradě ... a mmch, Nelča taky umí čůrat do vzduchu :wink:
19. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.