• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Bré ranko..
já mám taky prsa měkký a někdy nemůžu ani poznat, ze kterýho mám kojit jak je mám vycucnutý, ale malej pije ( díky tomu klobouku to poznám ), takže v nich asi mlíčko je..Včera jsem ho vážila - sice na normální dospělácké váze ( zvážím se s ním a pak sama ) - a vypadá to, že přibírá, tak snad. Na jednu stranu mě štve, že nemám váhu jako Niki, ale na druhou jsem ráda neb bych se lehce nechala vystresovat..
Jinak Hup můj muž je to stejný jako ten tvůj a když jsme včera vážili malýho, tak když se vážil se mnou, tak vyšlo že má 5,4, a když s manžou tak 5,6 tak jsem se mu smála, že je trapnej, že těch 20deka už ho nezachrání tak proč to svádí na malýho :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po propršeném víkendu.

U nás relativně všechno v poho, máme další škrábanec, babi neuhlídala, ale už si zvykám :rolling_eyes: :pensive: nehty jsem ostříhala, asi mu je zkusím ještě zapilovat, ale mám strach abych ho neřízla tím pilníkem :frowning2:

U nás víkend docela ušel, byli jsme na návštěvě, Tom byl vzornej, noci taky dobrý :dizzy_face:

Nestihla jsem moc dočíst, my taky kadíme skoro po každým kojení a prdíme jak starej chlap, ale aspoň ho netrápěj prdy, když je nejhůř, dávám tak 3 kapka sab simplexu, teta mi poradila před jídlem dávat na lžičku fenyklovej čaj svařenej s kmínem, tak asi ozkouším, prý to dobře zabírá a určitě by to bylo šetrnější než ty kapičky, i když jich nedávám moc, v návodu píšou 15 před jídlem, já dávám tak 3 jednou denně když už se mi fakt hodně kroutí.

Jsem zvědavá kolik vážíme my, nemám vůbec přehled, k doktorce jdeme až př. týden.
1. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
kett: na škrábance se mi osvědčilo teď v chladných dnech, že jí dávám na bodýčko tenký kabátek, který je asi o 2 čísla větší, který má dlouhé rukávy, takže má schované ručičky a není poškrábaná, ale ona se stihne občas poškrábat i během převlékání nebo koupání..... takže když se poškrábe, tak to neřeším, dokonce se jí už podařilo škrábnout se do jazyka, to byla i krev a řev jako hrom, ale přežila to :wink:
1. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
maus, huggies premium superflex... papírovky... já nelátkuju :wink:

malej teď prdí v postýlce taky jako starej chlap :grinning:
1. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
niki: tak to jo :slight_smile:

Holky, co šátkujete. Jaký úvaz máte nejoblíbenější? Jsem si přivezla šátek od ségry, tak to chci prubnout :wink: dík
1. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak těsto je hotový, teď ho etě vyválet..

Maus, já používam kříž s kapsou venku - nosim ho tam na stojáka, protože do kolíbky se mi tam nevejde... Doma ho nepoužívam, jen ven na nákupy... ZKoušela jsem i tu kolíbku, co psala Hup, ale malej je tam nějakej zmáčklej, jak je tlustej... A vadí mu, že nemůže pořádně koukat ven.,.. On je děsnej sledovatel...
1. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
akit: já už to tu psala ...někteří chlapi jsou všichni stejní :grinning:

mis: do jazyka: noto je frajerka :sweat_smile:

nik: šmánkote to je pálka na jednorázovky ..na jak dlouho ti to vydrží :astonished:

jinak stím vlezením do kolíbky už začínáme mít taky problém ..ondrovi trčí ty jeho dlouhé novy všude :grinning: ...ale nějaký fígl na to určo bude

nik: nemohl koukat ven? tak to jsi měla blbě uvázané - z toho je právě supr rozhled :sweat_smile:
1. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
maus:
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=6 - pevnější, na práci lepší a nebo na delší chození (pokud máš obdobnou razanci chůze jako já :grinning:)
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=4 - volnější, ale taky se s ním dá leccos dělat (vysávala jsem i schodiště, takže v poho :slight_smile:), je lepší na ty teplé dny - nemáš okolo sebe tolika vrstev

jinak ve čtvrtek jdu zkouknout tu manducu, ergo a beco
1. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Jak vás tak dočítám, tak my šetříme pleny - kadíme jednou za cca 3 dny a teď to bylo až po pěti dnech - to by nám mohli něco vrátit z platby na odpad, né? :grinning:

Mis - 130 g týdně je na pohodu, doktorka mi říkala, že se to řeší když je to tak 50 g za týden, ale prospívání v pohodě bere od 100 g týdně

Holky já myslela, že vzhledem k porodní váze budu mezi první trojkou "otesánků", ale vidím, že nejsem, ale je pravda že Filda je od nás víc jak o dva týdny
1. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Hup, máme je tak na 70 dní, pokud bude pořád potřeba 8 plen denně... Uvázený jsem to měla dobře myslim.. Ale doba ho koukat jakoby z leže...

Placky už se suší :dizzy_face:
1. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
jinak my používáme klasické pampers - kupuju když jsou ve slevě a taky jsme jich docela dost dostali - v kauflandu mají na ně (teda u nás) dost často sobré slevy jako celý pakl za 299,- a ještě přispějěm koupí na ty injekce proti žloutence v africe
1. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
jitu: díky za info ohledně toho přibírání, jsem víc v klidu, dnes jdeme k dr., tak se zeptám

sklen: pěkný hadříky, a jak jsi psala, že má i super hadříky pro holky,tak to je má pořád nebo jen občas, protože teď tam má jen pro kluky
1. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
nik: udělala jsem fotečku - mám ho zrovna v úvazu ...je tam v takovém klubku ..někdy ho mám i výš ..ale rozhodně z toho vidí ..¨
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2836172&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2836173#navigator

jinak to je fakt prda za ty plíny ...to znamení, že za nějakých 200 dní, teda cca 7 měsíců mám náklady zpět :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
jinaksklen - tuhle prodávající mám taky v oblíbených ...má fakt suprovní kousky ...jenže se to skoro zždy vyšplhá hodně vysoko :sweat_smile:
1. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
hup, takhle jsem ho tam měla taky, ale nelíbilo se mu to... :confounded: :grinning:
1. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
holky dík, budu to muset vyzkoušet, jestli mi to půjde a jestli se to bude malé líbit :dizzy_face:
My kupujem jakékoliv papírovky. Na noc a na občas ven, na návštěvu a k doktorovi nám to stačí. Kousek tady se vyrábí plenky, jsou stejné jako babylove z DM. Vyhovují mi ty pružné pásky. A stojí pár kaček. A budem muset přejít na velikost 3, 2 už nám je dost těsná, ty co máme jsou do 6kilo.

niki: a co bude? šunkofleky? mňami, dala bych si. Minule se mi moc povedly, i manža kterej je nemusí si pochutnal. A včera mi pochválil polívku (byl to takovej pokus, zasmažená mrkvička a pak jako zavářka vejce) ale byla dobrá :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
nik: no ono každému sedí něco jiného..některé děto v šátku vůbec nemůžeš mít, že :sweat_smile:
ale ondra poprvé taky frflal, ale nedala jsem se :grinning:

no papírovky používám jen občas ..taky k dr. ..na návštěvy beru látkovky ...většina kámošek látkuje, takže třeba neberu ani pokaděnou plínu domů avyměníme si kus za kus ...ona naši pokaděnou a já jejich čistou :slight_smile:

a používáme,co jsme dostali :slight_smile: ..kupovala jsem jen jeden balík se sebou do porodky

nedělejte chutě ..já mám od včerejška kuře na paprice
1. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
hup: já mám od včera rizoto. Ale udělám si kuře na paprice s těstovinama na zítra, manža to nejí a já to miluju :dizzy_face:
1. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
hup: a jaký používáš svrchňáčky?
1. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
holky ....ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
chudák ségra :frowning2:
zjistili, že alička má jednu nožičku o kousek kratší :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jako by nestačilo, že jí jedno miminko umřelo :frowning2: :frowning2: :frowning2:

tak se vyserte na svoje problém se škrábanecm v obličeji a kroucenímu prsa!!!!!!!!! :angry:

ale to bude všechno dobré - u nás v rodině se vždycky všechno zvládlo, tak zvládnemei tohle :pensive:
1. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Mis: ne, ona to střídá, třeba má 14 dní pro holčičky a pak pro kloučky. Ale většinou to má pro holčičky. To už musí být, že tam dá něco na chlapečky.

Hup: no to mi povídej, některé maminy o tom dělají jako blázni. Já jsem dnes také šla výjimečně vysoko, jinak na to ale prdím.

Já mám dnes od včera rajskou, ale co budu dělat zítra, to je ve hvězdách. Má někdo nějaký tip???
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Hup: tak to je mazec. Neboj, určitě to zvládnou. Jste přece holky šikovný ne??? Držím pěstičky. :wink:

JInak já také používám Babylove a Slep Play. Teď je u nás mají v TETĚ za 199,- tak jsem udělala zásoby.
1. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Nazdárek,
to máte ale zase rozjetejch témat! Musím to zaklepat, ale ani s Amálkou a ani teď s Nellinkou jsem prdíky řešit nemusela - ťukťukťuk!!! Jím dalo by se říct úplně normálně a holčičky si to krásně přeberou po svém bez prdíčků. V sobotu jsme vzali Nellíska ke kamarádům na oslavu narozek a i ty nejtvrdší chlapáci, co měli vždycky silný řeči ohledně miminek, rodiny atd. se rozplývali a šišlali a byli úplně z tý naší prďolky hotový. Taky jsme byli pozvaný na další letní svatbičku, tak se musím pohlídnout princeznám po nějakých čupr šatičkách, ale myslím, že určitě něci vyštrachám i ze svých zásob.
Jinak my s Amískem budeme mít ptáčka od včera a Radkovi dělám karboše s lepenicí no a Neluška to má jasný :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
maus:imse vimse, haipy
1. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
hup: jejda...Možná se ptám blbě, ale nedoroste jí to? Tak ať se holky drží, chce to velikou sílu :frowning2:

sklen: no třeba to rizoto, nebo špagety, ty šunkofleky co psala niki,... :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Holky před chvílí jsem uronila slzu, Tom se na mě cíleně asi minutu usmíval od ucha k uchu, takhe na měko jsem nebyla ani po porodu :sweat_smile: :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Jo a používáme papmrsky sleep and play 2ky :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
kami: co je to lepenice? :sweat_smile:

hup: dík, taky mám imse vimse a bambinoMio, budu potřebovat větší, tak sonduju jaké :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
maus: no to asi ne ...čeká na ortopeda, zatím má jen vyjádření pediatričky ...
blbý je, že je tvrtý den, spouští se jí laktace ...samy si rčitě pamatujete, jak vám lítaly hormony ..a do toho taková ťafka :confounded:
snad se to zmákne jen nějakou operací a rehabkama ...já nevím ...ale alička je bojovník ..už zahnala žloutenu, začala krásně přibírat, tak se popasuje i s tím :dizzy_face:
však je to naše zlatíčko
1. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Mau: hihi, my měli rizeto před týdnem a špagety o víkendu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Ale ty šunkáče to vyhrajou, musím se dnes podívat po nějakém uzeném
1. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.