• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
pebi: máš recht :wink: A nejlepší jsou ta vícebarevná :grinning: Třeba žluto-oranžovo-hnědá :wink:
28. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
saru, krásné fotky :dizzy_face: ...akorát jsem myslela, že házíš odkaz na svatební fotky :grinning: (dle kontextu)
28. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
to bych mohla taky, ale nevím, zda by to někoho zajímalo :slight_smile: Už je to trochu "out" :grinning:

Máš pravdu, že to tak vyznělo, chtěla jsem napsat pár nových foteček a to "nových" mi nějak uniklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
maus, jsi tu? chci se ještě zeptat na nosítko.... byla jsi s ním už venku? jak dlouho jsi ho měla nejdéle na sobě? a ta přezka, co se zapíná za krkem, je v jakých místech? přesně za krkem nebo spíš na lopatkách? děkuju
28. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc příšerná :rolling_eyes: , jsem jak přejetá parním válcem :angry: , kojo co 3 hodiny, furt řev, chjo začínám mít pocit jestli mu to mlíko fakt stačí :cry:

Žádost o ruku u nás taky zajímavá, napíšu jak budu mít víc času:wink:

Tak se tu mějte krásně, jdu za tím naším hejkalem :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
saru: no out to není když to vezmeme v kontextu výročí ..sem s nima :grinning:

mi se líbí, jak jednu věc někdo vnímá jako příšernou a někdo jako bezvadnou :grinning: :grinning:
viz kettino kojo co tři hodiny - já si libuju, jaká byla klidná noc, když to je takhle a ona padá do depresí
s děckama se stává všechno tááááák relativní :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
hup: s tou nocí máš pravdu, já jsem hotová, když se za noc třikrát probudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to prostě relativní :slight_smile:

Tak tu jsou naše svatební fotky:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=72073&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Holky, nahoďte sem taky odkazy, ať se pokochám :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
hup: hele, jak jsem koukala na tvé fotky, jak manža má Ondru v manduce, tak on tu přezku má úplně na krku, ty to máš taky tak? nedře ho to?
28. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
njn hup, asi nejsem super matka :wink:
Hup,máš recht, já jsem ráda za tříhodinový spánek v kuse :grinning: ten dnes byl dvakrát, tak jsem spokojená. furt lepší než co 2!
saru: tady máš, klidně se pochlubím fotkama se svatby, jsem vypadala pěkně :wink: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=184335&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
28. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=66315&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
:wink:

Na manduce se dá ta přezka šoupat. Já jí mam na krku a nedře.
28. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Saru, štěpíno je fakt velkej, řekla bych mu 7-8 měsíců, a ta stojka taky vypadá na starší věk. a má bomba tríčo :grinning: Moc ti to sluší bez brýlí, neuvažovala jsi o čočkách? :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
hup: a ještě mám dotaz, ty jsi v obchodě zkoušela jaká nosítka? zkoušela jsi i ergo?

holky, to jsme ale byly kočky, že? :wink:
28. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
saru, luci, pebi,mis: hezký :slight_smile:

pebi: taky jsme měla kaly :slight_smile:...ty miluju :slight_smile:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=67767&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

mis: nedře ... našlapala jsem s tím desítky km, chodím s tím doma i po městě a nic odřeného nemám :wink:

ket: jéžiš - tak to nebylo přeci vůbec myšleno ...jen jak jsou ty děti různé a jak někdo si libuje, že konečně spinká a u jiného je ta situace rovna nespavosti, protože jinak spí celou noc ...nic proti tomu jaká jekdo matka :wink:
28. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
niku: ty máš taky manducu? a nosíš v něm Fildu?
28. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Saru, jsi krásná nevěsta, máš super barvu vlasů :slight_smile:
Mis, nádherné vyšívané šatečky! my měli taky hru a ne jednu :sweat_smile:
28. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Tak jsem si zavzpomínala na svatbu - my to měli krásně v klidu, na ničem jsem nebyla závislá, účes jsem si montovala sama (i když každý můj předchozí pokus dopadl jinak, tak myslím, že to ušlo), líčila se sama, nehty si dělala sama, tudíž žádný stresy, ségra mi trochu pomohla se skřipečkama. Na svatbu jsme pozvali jen nejbližší kamarády a na hostinu pak jen rodiče a svědky. A asi za týden jsme u nás doma udělali pohoštění pro kamarády - já jsem se kulinářsky vyřádila :grinning: a vyšlo nás to celý levně. Šaty jsem si nechala ušít na míru přes net za 5000 Kč a modlila se, že padnou. Naštěstí padly jak ulité :slight_smile: A pak jsem je téměř za tutéž cenu prodala - jó, obchodnice se nezapře :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo to moc fajn :slight_smile:
A teď jdu vařit a poté prohlédnout vaše fotky :slight_smile: Těším se :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
mis: jj ergo a beco ...ale manduka mi přišla nej
a říká to i ségra, která si před lety koupila ergo
28. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Mis, jojo nosim.. Hlavně na dovče se užila.. Doma jí používam hl. na nákupy - nechce se mi tahat kočár... S mandukou je to otázky chvilky. http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Mikulov/#IMG_3239.jpg
28. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
niku: ty máš tu přírodní barvu, že? nešpiní se to moc?

hup: já právě zvažuju, jestli manducu, ergo nebo to liliputi... bohužel jde i tak trochu o cenu, na MMB je ergo staré 3 měsíce za 1750,- tak proto zjišťuju, jaké to ergo je.... ještě popřemýšlím.....
28. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
hup, tak luxusní fotky!!! slušelo vám to moc :wink:
28. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
jj Petru si pamatuju, měla to loni stejně jako Markét. aještě měla dlouhé vlasy :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
mis, ještě jsme jí nezašpinili.. V poho :slight_smile:

Luci, tobě to slušelo, jak si tancovala na stole :dizzy_face:
28. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
jééé tady se ukazujou fotky ze svatby....no vy jste byly krásné nevěsty......že bych taky přidala? :slight_smile: ráda na to vzpomínám, tahle se fakt povedla......
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=68043
28. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Enza, super :wink: Tu fontánku bych chtěla domů :slight_smile:

Holky, jakou šířku sedáku mají vaše sporťáky?
28. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
niky: já taky...zrovna dnes mi jí kámoška přiveze...měla jí půjčenou od její lednové svatby :grinning: asi si hned dáme, mám tu zásobu čokolády a hodně banánů....jééé

a dal bych si všechny ty dortíky.....

holky není škoda, že to tak rychle uteklo? já bych si to zopákla....šaty mám doma jen se do nich jaksi nevejdu :grinning:
28. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
28. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.