• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
siralk: taky krásné a taky stejný den? :slight_smile: no to je hezký.......... :dizzy_face:
28. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
sir, my 33 a nevim, jestli je to málo nebo normální :wink:

fotky super... září 07 fakt jede :grinning:
28. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
niky . připadá mi to jako normální
28. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Enz, takové krásné šaty jsi měla a pak ses převlíkala? to já si to užila až dosvatební noci :grinning: Kolik tě stály šatičky\?
28. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Hm, tak jsem to šla přeměřit sama a má 28 cm, což je málo... Oni to měřili jinde, ale ten sedák sám má jen těch 28.. Tak se asi v kombinéze a fusaku nevejde..
28. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
luci: uvažovala jsem o čočkách, ale ani je nechci, já už jsem na ty brýle děsně zvyklá a manžovi se v nich líbím, přemluvil mě i na svatbu, ať si je nechám, že chce, abych to byla já a ne, abych měla pocit, že je něco jinak :slight_smile: Ale nikdy neříkám nikdy :wink:

holky: teda, tady jsou naprosto dokonalé nevěsty :dizzy_face:
mis: nádherný doplňky, miluju věci od ZOO :dizzy_face:
luci: krása :dizzy_face:
sir: taky tak :dizzy_face:
enza: no vy jste prostě boží pár, ale to už jsem Ti psala :wink:
hup: nádherný :dizzy_face: Už jsem je viděla, ale s radostí mrkla znovu :wink:
28. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Nikul, super svatbička!
siralk, tak ymoc hezké :slight_smile: zvlášt to s tím mimčem. vzpomínámsi, že jsi měla miniaturní bříško, když jsi byla těhotná. kolik jsi nakonec přibralal a kde? :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Saru, ty jsi ještě taková mladá, ještě bys mohla uvažovat o operaci. manža by to moc chtěl, ale teď na to nejsou prachy. ale zas čím dřív, tím líp, protože věkem se zrak stejně zhoršuje.
28. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
luci: do toho nejdu, úspěch není zaručen a já mám brýle odmalička, takže je klidně budu nosit i dál. To už radši moýná někdy zkusím ty čočky, ale nevím ještě :wink:

n
28. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Nazdárek..
hezký fotečky, skoro mě to nakoplo, abych začala vybírat fotky na to "papírové" album, protože ho samozřejmě ještě po dvou letech nemáme že..
Saru vy jste měli svatbu tam, kde moje švagrová. Já tam sice nebyla, ale viděla jsem fotečky a poznala to. Asi to bude tím, že bydlí v Kolíně že :sweat_smile:
Niki náš sedák má 33 cm
28. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
lucie: teď jsem přemýšlela sjakým mimčem, jedno tam bylo živý (dvouměsiční synovec), ale ten na fotkách není. přibrala jsem 13 kg (nejvíc poslední měsíc) a tak nějak souměrně
28. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
niki: taky parádní :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
saru: šatky mám taky šitý na míru, ale mám je pořád doma, nějak nemám srdce prodat je
28. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Siralk, ta panenka, jak ji manža přebaloval :grinning:
28. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já mám taky šaty na míru a visí mi ve skříni...ani mě nenapadlo je prodat, ale na druhou stranu co s nimi, že :sweat_smile: Předevčírem jsem je měla po těch dvou letech vytažený neb tady byla na návštěvě sestřenice, které jedeme příští týden na svatbu, tak se chtěla mrknout..a já taky..jsou náááádherný, ale mně nadbývá asi 11 kilo :angry: .
Akit, album jsem udělala co nejdřív, ráda se jím kochám a hlavně ukazuju kámoškám a dávám k tomu komentář, určitě si ho taky udělej :slight_smile:
sir: a to já jo :wink: Já nejsem nijak moc nostalgická, hlavně svatba pro mě byla krásná, ale neberu ji jako "nejkrásnější den svého života" a taková ta jiná označení :wink: Bylo pro mě mnohem víc jiných významnějších dnů :slight_smile: Nikdy jsem na ty svatby až tak nebyla, jako že by mě nějak dojímaly, ale rozhodně jsem nebyla ani proti.
28. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jj budu muset, zrovna sestřenka se mě ptala...támhle na polici máš svatební album? A já jj mám, ale prázdný :sweat_smile: Ale my jsme darem od kočenky co nás fotila dostali fotoknihu, tak mám pro zvídavé aspoň něco. Je to hrozný, protože já miluju prohlížení fotek a než jsem se dala dohromady s mým mužem, tak jsem alba pravidelně dělala...ale on je "ajťák" a pro něj existuje jen to co je v pc..takže v kombinaci s mojí leností máme všechny fota jen v kompu :unamused:
28. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
akit, manža ní ajťák, a stejně si na papírové fotky nepotrpí, takže co nenechám vyvolat já, to není :grinning: dělám album i malému, je to i pohodlnější na prohlížení, můžeš si zalézt do postele a vzpomínat. s noťasem do postele nelezu. a navíc my ty fotky máme ve 3 PC, to je na nic..

Saru, já bych je taky prodala, kdybych si je kupovala :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
saru - já mám sukni a živůtek zvlášť, tak si furt říkám, že se příležitost pro oblečení naskytne :slight_smile:

akit - jsme na tom podobně, akorát něco mám já na PC a něco manža na notebooku, proto už dlouhio nemám dodávané terky fotky na net :frowning2:
28. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
musím jít balit, čekají nás nejméně 4 dny pryč :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
siralk, to já taky musím. nás 8 dní :slight_smile:
28. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
prosím halooo halooo prosím radu

kolik má kojené dítě přibrat za týden nebo jak...já byla dneska vážit u sousedky a dostala jsem šok

5.8. měla Neli 6,22 Kg a dneska 6,48 kg tzn, že přibrala za 23 dní jen 0,26 není to málo????

díky
28. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Dadu, Martínek byl teď v poradně, a za měsíc a půl přibral 665 g, není to moc, ale je hlavní,a by dítě do půl roku zdvojnásobilo svoji váhu, což my už udělali. nedělej si z toho hlavu.
28. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
dadu, buď v klidu, není to málo, naše Nela třeba za 10 dní nepřibrala ani gram, myslím, že jak se teď víc a víc hýbou, tak už tolik nepřibírají....
28. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
luci: vůbec není nutné, aby děti do půl roku zdvojnásobily váhu,stačí když budou přibírat....
28. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Dadu a vážila jsi malou na stejné váze toho 5.8. a teď? To je totiž taky dost podstatné, protože každá váha váží jinak...
28. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
Mis, nám to říkal doktor a taky jsem to četla. většinou ji zdvojnásobí dřív, my to pěkně stihli do 3 měs.
28. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
tak jelikož náš buřtík vážil při porodu 4,1 kg, tak ji zdvojnásobíme asi v úterý při kontrole, tipuju :slight_smile: Ve 4 měsících měl 7,6 kg, teď myslím, že to přes 8 bude, ale spíš jsem zvědavá na délku :wink:
28. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
dadu: kamarádce přibrala holčička za měsíc jen 100g ale stejně má ve 4 měsících 6900g, doktor jí jen řekl, ať přijde za měsíc radši na převážení, jinak nic.

Holky, teď mě nakrkli v Bille, byla jsem tam pro Pampersky, pod nima cenovka jak kráva 379,- tak jsem jedna vzala, měla jsem velkej nákup, kráva :rolling_eyes: se nepodívala na lístek a doma čumím, že mi je namarkovali za 449,- bych jim je tam šla omlátit o hlavu, ještě že to mám fakt kus tak na to dlabu. :angry:
28. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.