• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kettm, to nas..., já si to radši hlídám. většinou tam kvůli podobným věcem jdu.
28. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Ach jo!!!!! Hlásím, že náš synáček si před chvílí poprvé sednul. Trochu kostrbatě a za chvíli buchnul, ovšem sed to byl a zkouší to znova a daří se :slight_smile: Takže další krok za námi, zatím trochu pochybně, ovšem je to tu :sweat_smile: Pěkně se nachystá jakoby do překážkovýho sedu, nakloní se, zapře vpředu rukama a sedí :dizzy_face:
28. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
kett: no to by mě taky nas... Každopádně člověk prostě neuhlídá všechno. Hoď to za hlavu a netrap se tím, zbytečně Ti to zhorší náladu :wink:
28. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
kett: no to by mě taky vytočilo :angry: já už jsem se naučila hned účet kontrolovat...mám to od manžela

luci: šaty jsou krásné stály mě 3800.- to prostě nešlo nekoupit......a neprodám je...jak víte jsem nostalgiská a těším se až je na stará kolena dám do muzea i s tím paraplíčkem...já sama se na staré věci chodím ráda dívat a tyhle budou stát za vidění :wink:
28. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
enz: tak to bezpochyby :dizzy_face:
28. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
saru :grinning: ...jj je to ono má správnou techniku
28. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
saru koukala jsem, že jsi měla také paraplíčko....to bylo půjčené?
28. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
ne, sehnala jsem ho v jednom internetovém obchodě s reklamními předměty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bys nečekala, co?
28. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
saru fakt? a máš o ještě?
28. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
enz: nene, prodáno :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
jo váha byla stejná, půjčila jsem si ji odpo domů na týden a budu vážit, asi se zbláznila, protože odpo jsem kojila v 16:00, 17:30, 19:00 a vždycky vypila jen 40 víc do ní nemůžu narvat, prostě se pustí prsu a druhé nechce, začne vykládat a je to :fearful: , ona přibírala fakt dobře a pila 100, 120 a teď, já fakt nevím :cry:
28. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
holky, mám radost :dizzy_face: Dneska se mi povedlo koupit Štěpínovi super podzimní bundičku, je to teda velikost 80/86, ale je mu jen trošku větší :grinning: Tady u nás v obchůdku za polovinu ceny, za jakou ji prodávají tady na Aukru. Je to ta samá, akorát my máme víc tyrkysovou, aby ladila ke kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.aukro.cz/item720985841_hit_nova_podzimni_bundicka_s_kapuci_vel_80_86.html
28. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
dadu, to bude dobrý. Třeba je to jen období, kdy nemá o jídlo zájem, a za pár dnů bude líp :wink:
28. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
saru dík, no holka bude teď pod drobnohledem, nějak s tou dietou začala dřív než v pubertě :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Fífa se dnes činil... Pořád se točil na bříško :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=hnZtxapiuOg

Kvalita naprd, je to točený mobilem.
28. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
nik: v jste teda trapiči ...chudák htěl být na břichu a vy ho furt rotovali zpátky ....až vroste takvám za to nabančí :grinning:

dadu: to bude dobrý, neboj
ondra momentálně pije max. 5 minut - někdy i jen dvě tři minutky - netuším kolik - no ale logicky to nebude nějaká mega dávka ... však oni vědí, co potřebují -třeba jí je jen vedro anemá chuť jídlu, takjen popíjí :wink:

kett: no to se mi stalo v alebretu - měli tam takové sportovní kalhoty - celkem fajn - alehlavně za 149 - nekup to ...na doma a na zahradu suprovní, i na procházku ven se daly .... tak jsmejevzala ...noa účet bylnějaký vysoký, takna to čučím -anaúčtu 600!!!! - to je 4násobek, že ...
tak jsem se ozvala ....a ona ta cena na štítku byla špatně, někdo to blbě popsal - ale vrátili miprachy a nechaly tu nižší - takže mám fajnové kaťata zahubičku:slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
niki: Filda je šikulka :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hup, trénink musí být :sunglasses:

Jdu dočíst
28. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak dočteno...

ad čočky - já je nosim od svatby. Zvykla jsem si na ně a teď mi brýle vadí... Začínala jsem na -0,75, teď nosim -1,75 a ještě bych snesla silnější, ale oči se maj posilovat. Na operaci bych nešla. Měla bych strach, že se něco po....

ad album - svatební mam 2 - profi a soukromý. Plus jsem ještě nechala udělat fotoknihu. Počítač máme plnej fotek, z každý dovči máme i papírový... Filípkovi taky tvořim album - koupila jsem klasický, kam vlepuju fotky, píšu komentáře a maluju... Já jsem prostě na fotky as focení ulítlá :grinning:

ad váha... Myslim, že do 6 měsíců porodní váhu ztrojnásobíme :grinning: :grinning: :grinning:
V 5 měsících jsme měli přesně 8560 g a 70 cm. :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
pokud vím tak z tou váhou to je takový orientačníúdaj - že by se do půl roku mělazhruba zdvojnásobit a do roka ztrojnásobit
ale kupříkladu já jsem měla 3,7 a v roce 9,5 a podvýživa teda nejsem ani omylem :grinning:
28. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
právě jsemvytáhla kynuté švestkové buchty ....už se těším na snídani :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Já měla po porodu 2,4... V půlroce asi 8 a něco a v roce něco přes 10. :wink:
28. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Saru, kam Štěpánek žene? no mě stačilo, jak byl na všech čtyřech a zvedal zadek, to už chce dobrou rovnováhu. v kolika měsících tipuješ, že bude chodit? vidím to na 7-8, ale možná se ještě zrychlí :grinning:

Hup, to byl super kup. Jinak máte asi veliký mrazák, že tam máš takové poklady ne? já mám jen ten pidi pod ledničkou, no a v jednom šupleti je maso, v druhém zelenina a uzeniny, ve třetím těsta, másla, tvarohy, polárkáče, no a kam dám dětskou výživu, to fakt netuším.. horší je, že se nám sem ani další mrazák nevejde, to by musel být v garáži
:unamused:

Jinak na mě ta váha sedí, při narození 2,9, v roce kolem 9. nevím, kolik v půlroce. dadu, nestresuj. Marťa teď taky nějak špatně pije, nějak se nechce přichytit, zato se naučil pít čaj z flašky, tak to je něco za něco. ani mě nenapadne vážit ho před a po kojením, já to radši nechci vědět. ale on si řekne o jídlo i co hodinu.
28. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Nikulko, tak už víme, po kom to filí má :slight_smile: tys ale byla fakt drobeček po narození :slight_smile:
Saru, bundička je moc pěkná. je zateplená? vypadá docela tence.
28. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Založila jsem Fifínovi další album http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_6._mesic/ :wink:

Fifín taky pije tak 3 minuty... A stačí mu to, vydrží 3-4 hodiny... Když jsem ještě vážila, vypil za ty 3 minuty i 150.
28. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dadu to mi přišlo dnes z rodiny cz:
V tomto obdobi muze zajem o jidlo u miminka poklesnout kvuli "spolecenskym zajmum" - jednoduse se chce bavit a jidlo jde stranou....
ad váha, to by adam musel za měsíc a půl přibrat 1200g a vzhledem k tomu, že za poslední 3 týdny přibral jen cca 200g ( nepřesné neb bylo váženo na různých vahách ) tak to asi nestihneme..ale nám to neva, maminka má nadváhu za všechny :rolling_eyes:
28. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Saru my jsme byli v tesco dnes navečer a tam mají těch slev...chjooo...ikdyž to vůůůůbec nepotřebuje, tak má nový džíny 98,-, bundu na zimu 203,-, svetr 133,- a to jsem nedávno nakupovala na MMB..no magor :grinning:
28. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
luci: ta já v mrazáku věci jako uzeniny, máslo,tvaroh, těsto a spol. vůbec nemám, maso jen vyjímečně
nerada kupuju nějak extra do zásoby, takže mám jen mraženou zeleninu, nějaké ty mořské plody, rybky no a maso pokud nějaké dostanem ...a ledík na mojito :grinning:
28. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tak to jo, Hup,to ušetříš spoustu místa. no já zas jezdím na nákup jen jednou týdně, zbytek koupím tady v krámě, takže to hned nespotřebujem. ale asi si to trochu přerovnám.

mmch existuje něco jako pozdní mrkev? chtěla bych pro malého čerstvou :slight_smile: samo že až na příkrmy, takže za 6 týdnů...
28. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
luci: jj, je zateplená, myslím, že bude docela hřát :wink: Na podzim bude akorát :slight_smile:
Kdy bude chodit, to netipuju, neb si myslím, že už se konečně snad trochu zasekne. Ono i to sezení bude ještě chvíli trvat, než to dopiluje, ale dneska mě převezl :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.