• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky,

nejak nam nejel internet, tak jsem byla odrzinuta od sveta, snad uz to bude v poradku :rolling_eyes:

Mam u me kamaradku z cech na dovci, tak se vubec nenudim, porad neco podnikame, vyvarujeme a samozrejme si hrajeme s Wilikem.

Saru ctu, ze prcek ti uz pomalu zacina sedet, ty jo a ten nas se jeste ani nepretocil na brisko :sweat_smile: :sweat_smile: ,asi jsme posledni komu to nejde,co?Nebo nekdo s nama drzi basu???

Niky - Fifa je moc sikovny, asi chtel valet sudy, jak se tak porad tocil looool

V utery uz odlitame na dovcu, tak jsem zvedava na tu cestu letadlem, jak to bobisek zvladne..Uz tu nekdo letel s prckem??Jestli jo, jak to probihalo??
29. srp 2009 v 00:54  • Odpověz
teprve pulnoc a ja uz mam prvni kojo zasebou. nejak se nam to spinkani uplne pokazilo. Ze zacatku spaval do pate rana, pak se prvni kojo posunulo na 3 ranni a ted kolem pulnoci a pak kojim co 2 hodiny :fearful:

Po dlouhe dobe jsem pridala nejake nove video na youtube.....

http://www.youtube.com/watch?v=xUib9bvA6PI

http://www.youtube.com/watch?v=tw_PSOBzMHM
29. srp 2009 v 01:33  • Odpověz
magis: krásná videa :dizzy_face: Willík je dokonalej :slight_smile:

Jinak u nás snad začíná spurt 6. měsíce, či co :confused: Poslední dobou jídlo flákal, moc nevypil, ale včera před spaním 240 ml Sunaru, v půl3 opět dostal hlad, tak mu táta zkusil dát Sunar a vypil 180 ml a ráno v8 opět :grinning: Tak jsem zvědavá, co bude přes den, možná jen doháněl ty poslední dny :slight_smile:
29. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky

saru ani mi nemluv...Vojtí se mi začal v noci taky budit hlady....večer během 2h vypil 400ml a ve 2h 160ml a v 7 taky....nechápu buď si večer tak roztáhl žaludek, že měl hlad a nebo mu to nestačí...uvažuju, že nasadím k zeleninovému obědu i kaši....................jo a to měl včera k obědu mrkev s bramborem a k tomu 200ml mléka.............on se snad rozhodl vás dohnat :confused:
29. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj kočky, hlásíme se z upršeného víkendu

včera k nám na návštěvu přijela naše nevěsta. Uvítání proběhlo v klidu, akorád Vojtíkovi trochu vypleskla. Jukněte na fotečky. :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
mag: Willi je pěkňoučkej :slight_smile:
hele až dorazíte do ČR dej vědět jaký byl let a co malej na to......myslím, že budete první :dizzy_face:
29. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
skleni: to má Vojta ale kóču nevěstu :dizzy_face: Má kukadla jako Karolí :slight_smile: Ale Vojtík vedle ní vypadá skoro drobnej :wink: Je starší než on?
29. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Saru: moc děkujeme. Je starší o 12 dní. Je to fakt kočka. Chcete říct vtip??? Ona je to Karolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
jéééééééééééééé, krásný foti! Skleni, tys nám teda přebrala Karolí, jo?

Jdu se oblíct a jedem na svatbu!

Zítra pááááááááááá!
29. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Nik: bohužel, Karolí je na starší, miluje Daníka :unamused: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
sklen: tak to je for.... a já si říkala, žejste tu včera ani jedna nebyla, to se pak Maus můžu ptát a divit se, že neodpovídá :grinning: :grinning: , vy jste ale tajnůstkářky :wink: ...fotky jsou geniální a Karolí jsem poznala :wink: a těm dvoum to spolu fakt sekne
29. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
skleni: já to tušila :wink: Ale fakt jim to spolu sekne, to teda klobouk dolů :slight_smile: Takže Štěpíno i Filda utřeli :frowning2: No což, rychlejší vítězí :slight_smile: Ale my se ještě nevzdáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou to oba nádherní okáčci :dizzy_face:
29. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
saru: to jsme se ale shodly :grinning:
29. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
NO jo, bylo to děsně tajný :grinning: :grinning: :grinning: Chtěli jsme vás překvapit.
29. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
stejně jako mis mi bylo divný, že tu ani jedna nejste :confused: A teď když jsi přidala ty fotky, tak mi to docvaklo :slight_smile: Jste to ale opravdu tajnůstkářky :wink: Kde jste se potkaly?
29. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
U nás doma, jsou tu na víkend :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Teď jeli do obchůdku,ale pak sem Mau určitě něco písne :slight_smile: :wink:
29. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Fakt? Jé, vy se máte :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to toho hodně nafoťte, ať se máme čím kochat :wink: Kdy vás to napadlo?
29. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
tý jo ...tady se udála toková konspirace ..no já zírám :astonished: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
tak to se holky mějte krásně, užijte si víkend..... Maus je tam i s manželem?
29. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
mauska: ahoj kočeny, my jsme tu celá rodina :grinning: jsme si udělali hezký poslední prázdninový víkend :slight_smile: Karolí je z těch chlapů tady úplně unešená :dizzy_face:
29. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
se nedivím, sklen má všechny chlapy pěkný :wink:
29. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
mau: ahojky :wink: Taky se nedivím, nevěděla bych, kterýho si vybrat :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Tak tady jsou naše pokusy o sezení, občas jsou už docela úspěšné, tady teda zrovna moc ne, ale náběh tam je :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=eWXCoZgtCH4
29. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
saru, tak to je teda mazec...nezávidím ti to, jsem fakt ráda, že se Nela ještě neotočí na břicho :wink: , no kdyby dělala takové psí kusy jako Štěpíno, tak fakt nevím :grinning:
29. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
mis, IP :slight_smile: a dala jsem fotky fusaku do alba
29. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
saru, z hloubi duše se ti omlouvám, když jsem viděla vaše video s tím odpo spánkem, jak malý se staví na nožky, říkala jsem si :to není normální: ne, že by byl malý nenormální :wink: , ale měla jsem husí kůži, že je takový rychlý
dneska to začala dělat i naše Neli, takže jsme skoro na stejné lodi
takže se ještě jednou omlouvám :sweat_smile: :grinning: :wink:
29. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
dadu: fajn, aspoň mám spolubojovnici :grinning:
29. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
já bych to natočila, ale pokud u nás někdo vytáhne kameru nebo foťák, tak Neli ztuhne a nedělá nic :rolling_eyes: máme jen pár fotek s úsměvem, to když si nás nevšimla, ale jinak....
29. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
pebi: díky moc :wink:

dadu: tak i tebe lituju :wink:
29. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.