• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dadu: neříkej, že je tu druhý štěpíno :slight_smile:

jako kam ti prckové spěchají ? :sweat_smile:

mi stačí ondru - dneska byla prča - byli jsme u kámošky, co má o tři týdny mladšího ...ondra ho normálně objímal, pak mu nabídnul paleček, tak ho štěpánek odudlával ...no nasmáli jsme se :grinning:

sice ani nesedí, ani neleze - jen píďalkujeme, válíme sudy, ráno jsme ho našli v postýlce vkleče .... takže mám pocit, že i tak toho umí na svůj věk až dost :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
hup, no tak nějak podobně, už jí prostě štěpánkovy kousky ukazovat nebudu, možná to pomůže, třeba ho jen napodobuje :grinning:
ty si mi připomenula včerejší návštěvu u sousedy, její malý seděl po brokolici jako by ho zasádrovali a koukal na Neli a ona se na něj sápala, jakoby ho chtěla znásilnit, je to takový náš malý diblík

a kam spěchá fakt nevím, ale Tomášek nám taky v 10 m už sám a krásně chodil, takže :astonished:

mis, no je fakt, že ji musím víc hlídat
29. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
dadu: tonení tak hrozné ..ale iondra se takhle sápal na chlapečka!!!...snad se mu to v té makovičce utřepe :grinning: :grinning:
jinak s tím tomem - to pak máte asi v genech :wink:
29. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
joooooo geny, na ty jsme všichni krátcí :grinning:
29. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Saru, to nemá chybu, pořád mám ty naše dubňátka za miminečinečka, ale už i naší Nelušce byly 4 měsíce a krásně se otáčí na bříško a je čilounká, jako rybička, strašně to letí a utíká :astonished: ! Karolí je nazaměnitelná, poznal jsem ty její korálky hned!
Tak krásně všichni spinkejte :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Áchoj,

tak svatba dopadla super, Filípek to zvládl na 1*!
Na hostině byl od půl 5 do půl 8, jako sluníčko. Pořád si ho někdo choval, tak byl spokojenej... Usnul prý mamce v náručí kolem 21:30... My přijeli po 22. Pak papal ve 23:30 a potom až v 5.. Zlatíčko...
Naši ho vyfešákovali do košile a motýlka :grinning: Odpoledne vám ho ukážu na fotce.. Fotil se i se ženichem a nevěstou, to bude až budou mít profi fotky... Večer už jsem toho měla dost, byla jsem docela utahaná...

Ale super!!! :wink:
30. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Čaute maminy,
myslím že jsme trhli rekord ve spaní. Luky si všera šel dáchnout kolem 16:00 (většinou dá tak těch 30 minut), už v 18:00 se mi to zdálo divné a ve 20:00 jsem to nevydržela a chtěla ho probudit na jídlo (aby se mi nevzbudil ve dvanáct), no vypil celou dávku a hned usnul, pak se probral v 2:00 na další jídlo, to ani nedopil a hned usnul a vzbudil se jako normálně ráno v 6:00, takže spak 14 hodin v kuse jen se dvěmi přestávkami na jídlo. No teplotu nemá a vypadá normálně, tak nevím, žeby nějaký divný tlak?????
30. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojte cholky.

Jitul, já myslím, že je to v pohodě ne? Dal si menší spací maratonek..

Byli jsme na čtyřměsíční a Honzík má 65cm a 8KG!!! :grinning:
30. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Ty jo holky, tak myslím že máme váhově nejmíň - teda z těch co při porodu měli nejvíc - Luky měl 4,10 kg. My máme pořád kolem 6,7 - 6,9 kg. 7 kilo Luky ještě nepřelezl a výškově to má tak cca 68 - 69 cm. Se mi zdá, že ty děti na té UM jsou nějaké hubenější - nebo se mýlím. Zato mě si váha neváží, od porodu jsem přibrala 4,5 kg. Od 1. září jsem si naordinovala sport a zdravou výživu
30. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Jitul, váhu máte taky dobře....Mě dotorka řekla, že je to dost, že tuhle váhu požadujou v 8 měsících....nebo tak..protže roční dítě má 10 kg....Máte váhu akorát...
Jinak já jsem nepřibrala, ale ani nezhubla....To dáš dolů, vůbec se neboj že ne...ještě je brzy...Ale sport je nejlepší věc :wink:
30. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
jo sport je nejlepší, jen se k tomu po roce nějak dokopat, jsem zlenivěla, to je strašné
30. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ajojte hvězdičky :sunglasses: hlásím se zpět od sklen :slight_smile:
Bylo to naprosto SUPER, fakt. Byla pohodička, klídeček, výborné jídlo a pití.... :dizzy_face: :dizzy_face: dětičky spokojené, spinkali téměř stejně :dizzy_face: Fakt jsme si to s Karolí i manžou moooc užili. Později hodím fotečky :wink:

Krásný fotečky, všech prcků :dizzy_face: :dizzy_face: , i videa. Štěpa je fakt borec, jako vždy :slight_smile:

market: Honzík je kus chlapa :dizzy_face: a doktorka má s jeho váhou nějakej problém? Vždyť je kojenej :sweat_smile: ale je fakt, že třeba Karolí je delší, než on.
30. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahooooooooooooooj mau

tak to jsem ráda, že jste v pořádku dorazili, pořád jsme si říkali, jestli už jste doma nebo ne atd. Jaká byla cesta??? Neměla jsem sebou tel tak jsem si zprávičku četla až teď.
30. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
sklen: v poho, Karolí spala až do Brna, pak se pokadila a najedla a frčeli jsme dál :slight_smile: ani nebylo moc aut. A co Vy, odpočinutí?
Ještě jsem si vzpoměla - nechala jsem u Vás na mikrovlnce ten Avent kelímek s Nutrilonem :sweat_smile: Ale neva, nepotřebuju to :wink:
30. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
MAU: normálně jsem usnula s Vojtíkem a vstávali jsme až kolem druhé hodiny. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
sklen: to je dobře :slight_smile:
30. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Jen by mě fakt zajímalo, co to s tím malým je. Snad se to zlepší. Zkusím si dojet na převážení, jestli vůbec přibírá nebo tak. :unamused:
30. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Já bych mu zkusila dát UM, kdyby měl hlad, snědl by to. I když zápasíte s tou flaškou...Uvidíš, třeba to už zítra bude dobrý. Držím palečky :slight_smile:
30. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Jo a odpověď pro mismar: to zapínání není hned za krkem, je to trošku níž, něpřekáží to, neškrábe to. Nemám to stopnuté, jak dlouho jsem ji v tom měla, odhadem tak 2hodiny a je to fakt pohodlné a v poho :slight_smile:
30. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
JJ uvidím.

to nosítko je super, manža mi ho schválil, tak si ho asi zítra objednám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
čauky
tak my mělidneska výšlap na javorník - bylo fajn - sluníčko svítilo, ale byla trošku kosa
docela jsme simákli, jelikož nás vedl mamčin přítel, který jetrošku blázen, takže jsme šlimimo cestuimimo stezky, což bylas ondrou docela prča .... ale jsem hokla šikovná a odvlekla jsem hohore i dole :slight_smile:
fotky - http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_23._tyden/#P8300145.JPG
30. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
jitu: to je dobrý - od prvního :grinning: ...na tyhle předsevzetí odurčitéhodta já teda moc nevěřím :slight_smile:
30. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
hup: no pěkný, asi jste si fakt mákli, ale vypadáte fit :wink:

Jsem myslela že nebudu prát, že nebude co a před chviličkou jsem pověsila třetí pračku :grinning: ale "finýto" :slight_smile:
Karolí je okoupaná, napapaná a už spinká :dizzy_face:
30. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Mau: u nás je to stejné. Teď mi to akorád ždímá a druhá je připravená, ale nechám to na zítra :sweat_smile:

Vojtík vysosnul obě a už spinká, tak snad bude klíííídeček.
30. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
taky peru :sweat_smile:

uklohnila jsem fajnovou véču - krůtí prsa špikovaná se šípkovou omáčkou a houbovýma knedlíčkama ....mňam
30. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
sklen: tak přece, asi tomu vínu konečně přišel na chuť :grinning: :grinning:
hup: jistě výborné, ale já bych to nepapala :sweat_smile:
30. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
maus: coz tohozase nejíš :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Mau: jj, asi budu muset neustále doplňovat :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: jj, já také ne, já nebaštím houby, ale masíčko bych si dala hned :wink:
30. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
fotečky od sklen: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=404581&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
hup: no houby jako přežiju, ale nemusím, ale houbové knedlíky by neprošly :sweat_smile: a šípková omáčka teda vůbec :grinning: pardon :zipper_mouth:
30. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
teda vás bych chtěla živit :grinning:
ale manža taky před pěti lety měl solidní seznam toho, co nejí .....momentálně na seznamu zůstává jen drožďová pomazánka :grinning:
30. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.