• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: no vidíš, tu zrovná jím, a mám jí dokonce ráááda :wink:
věcí které opravdu nepozřu zase tolik není (koprovka, špenát, lusková omáčka, čerstvá cibule,...)
ale těch co sním, ale nemusím, těch je teda móóóóc :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Už také stahuji fotečky, pak hned přidám další :wink:
30. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Mau: a jejda, a neměla jsi něco takového i u nás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Hup: já ani nevím, proč to nejím, dřív jsem je prý jedla,ale teď nn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tedy nemusím dršťkovou polévku a tlusté maso :zipper_mouth:
30. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
sklen: nene, opravdu, u vás samé dobroty :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: manžovi spadl do výtahové šachty bluetooth :grinning: :grinning: to šel teď lovit, tak jsem zvědavá :grinning:
30. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Pane bože, co vyváděl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
maus: tak špenát bych mohla na kýble :grinning:
sklen: jo tak dršťkovku teda taky nevyhledávám :zipper_mouth:
30. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahoj holky, dočetla jsem poslední dvě stránky. uf, víc asi nestihnu. emi má pokusy sezení jako štěpíno, akorát do toho jakoby sedu se nedostane sama, musí se přitáhnout za moje ruce.
jinak před spaním už dáváme kaši týden a spaní má klidnější
tento týden nás čeká druhá hexa, první hodina plavání v bazénu a možná náušničky, takže docela dost.

petu a holky, co máte mimča přihlásená v tý soutěži pampers...já jsem asi trubka, ale mě tam fakt nejde hlasovat. email zadám, potvzovací kod opíšu, ale ukáže se mi "neplatný kod. tento týden jste již hlasovali" - přitom jsem nehlasovala. na mail mi přijde potvzovací kod, ale kam ten kod zadat už prostě nevím.¨můžete některá poradit?
díky předem moc!
30. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
sklen: no já nevím :grinning:
hup: ale víš co je zajímavé-špenát mi přijde jak mletý kopřivy, jo, ale špenátovou polívku miluju :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak se mu to povedlo vytáhnout, je šikovnej :grinning:
30. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Fujky, tak špenátovou polívku jsem měla naposledy na základce a taky bych jí asi ndala, ale špenááátek jo. Ten asi uvařím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak to je machr :sunglasses:

Přidala jsem také pár foteček :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
kaci: tak źa ruce se taky ondří přitáhne .... případně samostatně v klíně, když se sápe na prso, které tak strááááášně pomalu vytahuju z podprdy :grinning:
ale sezením ybch to ztím fakt nenazývala

maus: teda - to bych tě hnala :grinning:
jinakmanža je šikulka, co :grinning:
30. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
sklen: přesně obráceně, že? špenát X špenátová polívka :grinning:
30. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
JJ, to jo.

No nic, já mažu, taťka chce střídání. Tak se tu mějte kočky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
hup, taky píšu jakoby sezení, páč sezení to fakt není :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
hup - holky prosím mrkněte a vyjádřete se mi k tomu, dík,

chtěla bych vaši recenci

http://www.bambishop.cz/produkt/vak-na-bricho-carrier-616
30. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
dadu: no já bych dotoho asi nešla
- v manduce má nožky pěkně kolm pasu a jkobysedí ....tay mám pocit, že nožky jsou dolů a trochu tam visí
(v manduce je páteř zakulacená a tak celá váha hlavičky netlačí na páteř - tady se mi zdá, že je prcek na rovno)
- popruhy na ramena - umanduky jsou takové šitší, vypolstrované a je tam víc řezek na utáhnutí - ty přezky jsou docela důležité - manža i já jima hodně šibujeme, aby se nám dobře neslo
- ruce - u většího dítěte mi příjde, že je může mít jen vytažené nahoru, což asi nebude vždy pohodlné, umenšího musítrefit dotvoru ....to by bylo třeba zkusit, jak to tam sedne, příjde mimalý .....

no ...asi jsem tě moc nenedchla, že :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
ne hup to je fajn, já vždycky než do něčeho jdu, potřebuju šíleně moc informací, jak se znám, tak budu tak dlouho hledat a srovnávat, že už bude Neli vdaná a já to koupím vnoučatům :grinning:
30. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
ta manduca je fajn, ale upřímně se mi zdá dost drahá, třeba to nosítko co má maus je cenově přijatelnější a skleni psala, že se v tom drobkům líbí, já zkoušela klokanku a ani pro mě ani pro prcka to nebylo nic s medem :rolling_eyes:
30. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
dadu: jako není to levné - to je fakt ....ale je bytelná a plánujeme ak dvě až tři děti, takže se to zase rozprostře - tohle z mody nvychází :slight_smile:
sedělo mi to už při zkoušení .... a nedám na ní dopustit ani teď po dvou měsících používání (z tohoměsíc vemi intenzivního)

kdybyste měly chuť - náš ondra muzicíruje :grinning: :grinning: :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=mX30-_Gtzy4
30. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
v utery uz letime do Cech, tak jsme v procesu baleni. Litam po baraku a nevim co driv. Poprve pojedeme s prckem pryc z baraku na delsi dobu, tak vubec nevim co vsechno mam sbalit. Asi si vemu sebou vice penez na utratu a co zapomenu to dokoupim.

Ja spenat miluju, jsem vdecny stravnik, zbastim vsechno. Jedine co by do me nikdo nedostal je leco, spatne vzpominky z mladi

Doma me uz ceka nositko co ma maus, tak se nemuzu dockat az ho vyzkousime. Deda nas vezme na hriby, tak uvidime jak se v nem Wilik bude nosit

preju vsem dobrou noc
30. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahooooooooooojky

Mag: no to je mazec, to bude paráda, až se se všemi uvidíš co???? Myslím, že nemá cenu si toho moc brát, pokud budete obrážet příbuzenstvo atd... tak toho jistě budeš mít hafo. Každý se jistě na Wilíka moc těší a něco si pro vás připravili :dizzy_face: :dizzy_face:

JInak u nás noc opět stejná. Zase jsme hodinu čumákovali. Prso nechtěl jen ječel a ječel. A ráno to samé. Naposledy jedl ve 4 a teď, co se vzbudil v 7, tak nechce a nechce. Jen kňourá. Ty jo,f akt nevím

Přeji vám krásný sluníčkový den
31. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Hup: video je super, je vidět, že z něho něco bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
sklen: no pokud bede po mě,tak to na kariéru v hudbě nevypadá - ani v lokálním měřítku :grinning: :grinning: :grinning:

v sobotutotiž tady byly folklorní slavnosti a u nás jsou soubory ondráš - to jsou tance i zpěvy a ondrášek - dětský pevecký sbor ...tak plánovali, co s ondrou :slight_smile: ....nojá myslím,že to na sbor nevypadá - jedině sólista :grinning: :grinning: :grinning: ...třeba hvězdná pěchota :grinning:
31. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Krásné ráno :sunglasses:
U nás noc naprosto božííí :slight_smile: Kojo v 1:00, 4:00 a kolem6 jsem si ji brala do postele, sice už pak nespala v kuse, ale vydržely jsme až do 8:50 :slight_smile: teď je v lehačce, žvýká kousátko od sklen, hraje si s nohama a já snídám.

hup: no pěkný, třeba bude Ondří i na bilboardech, "svět se zbláznil" :grinning: :grinning:
sklen říkala, že máme taky zpěvačku, ale Karolí má chraplák, tak to vidím na rockovou kariéru :grinning:
dadu: jak píše hup, je to klasická klokanka, ve které dítě visí. To co mám já je ergonomické a není to tak drahé jako manduca, jistě lepší volba. Ale taky záleží jak často budeš nosit. na nějaké občas by to asi stačilo...
31. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky

maus: díky za odpověď, ale nakonec jsem objednala Ergo, staré 3měsíce za super cenu, i se záručákem,jo a krásné fotky z víkendu, viditelně jste se měli skvěle

u nás noc taky v pohodě,kojení 1:30, 4:30, 8,pak ještě usnula na 20minut
31. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
jo a od středy začínáme chodit na plavání :wink: , už se těším a doufám, že se to Nelince bude líbit, je to 2x týdně po dobu 2 měsíců
31. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky, druhá hexa za náma :dizzy_face: Štěpíno váží 8,1 kg a měří 72 cm :dizzy_face: Jak řiká Dr., je to dlouhej chlap :grinning: Naštěstí tam dnes měla narváno, tak ho tam nenechala dlouho ukazovat jeho prostocviky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , řádná prohlídka bude za měsíc :slight_smile: Dneska prcek ani neječel, jen při vpichu kníknul, ale hned byl zas v klidu :dizzy_face:

hup: Ondrášek muzicíruje skvěle :dizzy_face: my máme doma piáno, klarinet, flétnu a akordeon, já studovala klarinet a piáno, manža akordeon a klarinet, ale Štěpík zatím ozkoušel jen to piáno. Včera jsem mu chvilku hrála na klarinet a docela se mu to líbilo, sledoval a ani nekvíknul :slight_smile: Ale vidím, že rozeznává písničky, máme takové 3 hity: Mravenčí ukolébavku, Brahmsovu ukolébavku a Včelku Máju od Nightwork :grinning: A je vidět, jak rozeznává, co je co. U Mravenců se vždycky zklidní a osahává mi obličej, u Brahmse ví, že půjde spinkat, a u Máji se vždycky začne smát a šít sebou :dizzy_face:

mau+skleni: nááádherný fotky, prckům to spolu tak sluší :dizzy_face: A vám všem, jste krásný rodinky :wink:
31. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
mis: to se Nelince určo líbit bude, Štěpíno je taky maximální vodomil, studená voda s ním ani nehne, ale nikde poblíž tu plavčo nemáme, tak budem plavat ve vaně :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.