• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky děkujeme za pochvalu :dizzy_face:
Já si dneska taky budu volat na plavčo, jestli se neuvolnilo nějaké místo, tak jsem zvědavá...

saru: Štěpánek je fakt kus chlapa, Karolí ho ale asi předežene :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
mau: Filda už nás taky předehnal, teda ve váze určo, nevím, co délka, ale Štěpíno se teď trochu zasekl, jak se hodně hýbe, tak ta váha už jde mnohem pomaleji. Teď dal za měsíc 400g :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Holky já se z Vojty zblázním, zase si dal jen jedno, tak max 3 min. a od té doby ječí a ječí..... druhé jsem zkoušela a to spustí ještě víc.

Saru: děkujeme. pěkná váha, ale jak říká Mau. Karolí vás strčí do kapsy a my zřejmě také... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
skleni: však ať prcci hezky rostou, jakým tempem, to je fuk :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
jasně, hlavně zdraví :wink:
sklen: třeba je to všechno těma zoubečkama...bobešek malej :frowning2: tak se držte :wink:
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
jj, to je jasné :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
saru, gratuluju k druhé hexe, nás čeká ve středu. snad budete bez reakce.
pěkná váha štěpína, jsem zvědavá na naší emi :slight_smile:

holky mám cukety a mrkev ze zahrádky, chtěla bych si to nějak připravit a dát do mrazáku. poradíte co s tím? rozvařit, pomixovat a zamrazit? jen takhle?

skle myslím, že má hladík, kulíšek malej :unamused:
31. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
mis: tak pak dejet vědět, jak se vám plave :wink:

saru: tak manža hraje na kytaru a klavír ...ale jájsem hudební tupec - budu s prckem tak sportovat a nebo malovat a jinak výtvarničit ...ale hudební nadání mě minulo vééééééééééééélkým obloukem :slight_smile:

u nás je hitovka já mám koně ....nprosto neuvěřitelně jej zklidní ..90% rozld se tím dá zvládnout ...ale občas je na palici tohe zpívat 5x za den po 15 minutách :grinning:
ale stačí i když nabírá, místoduslíku hodit pár tónů a je klid :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
teda tady už se jede druhé kolo hexy a my pjdeme 22.tepr na první :slight_smile:

kaci: já to oloupala, nakrájela na větší kusy, uvařila v páře a rozhňácala vidličkou ...no a pak do tvořítek ledu
31. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Hup my jdeme ve středu na 3. hexu :confused: :grinning:
31. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
hup i cuketu i mrkev jen v páře? nepřidávala jsi do toho nic jako třeba trošku MM...jen čistou zeleninku.
Tvořítka na led je dobrý nápad, taky jsem si ho někde přečetla :dizzy_face:
akorát pak se teda vyndá jedna zmrzlá kostička a rozmrazí v mikrovnlce a je to k podávání?
asi jo že?

hup to máte s hexou nějaké zpoždění,že? my máme zpoždění měsíc, kvůli nezahojenému očkování po TBC...
31. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
my jdeme taky už na třetí, tento týden (nepamatuju di den, asi čtvrtek) :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
nám na kalmetizaci tenkrát řekli, ať počkáme ještě týden, jenže Dr. měla dovču, tak nakonec máme taky měsíční zpoždění :wink:
31. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
kaci: teď jsem tu někdy četla, že už dáváš kašičku :confused: Vy už máte zeleninu a ovoce za sebou, nebo jsi začínala kaší? Nám právě Dr. řekla, že s kaší čekat až po zelenině a ovoci, jinak to pak děti nechtěj baštit, neb to není tak dobrý :wink: Ale jak to tak pozoruju, opět co doktor, to jinej názor :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
saru: nám dr. taky řekla že můžeme kaši, tak jsem koupila sinlac a zahušťuju ji tím večer UM, ale moc jí to neleze...
31. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
saru, nám mudr. řekla, že se zeleninkou a ovocem počkat, když se bude v noci budit, dát kašičku.
je to tak, co doktor to názor.
pročítala jsem i ty papíry od hup o výživě, a tam je to taky, začínat zeleninou, pak ovoce, ale některé zdroje doporučují začít kaší.
pak se v tom má člověk vyznat...
taky mě selským rozumem napadlo, jestli pak bude papkat mrkvičku a další zeleninu, ale snad jo. nemá problém s HA mlékem a to je oproti kašičce nahořklé.
31. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
kaci: nene - vůbec nic ...až to budu rozmražovat, stejně to budu potřebovat poředit - tk tam kápnu olivový olej ....le s mlíkm to nemixuju ...pokud bude pappat bez něj, nebudu ani přidávat

jinak já rozmrazím ve vodní lázni, jalikož mikrovlnku nevedu ..ale jink tosedí

taky to máme zpožděné kvůli tbc - furt to nemá úplnězahojené - tak jen doufám,žeto je poslední takhle bouřlivá očkovací rakce :sweat_smile:

kači: začínat kaší - to jsem nečetla ani v materiálech od výrobce kaší :confused:
každopádně mi příjde divné to doporučení: když se bude v noci budit, dát kašičku
mi nepříjde divné, když se takmalé děti v noci budí na papání :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
já jsem četla, že kašičkama začínat v případě že dítěti na noc MM nestačí a u nás to tak vlastně řekla i doktorka, že ať jí dám teda na noc kašičku.
31. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
jo, prostě si stejně nakonec musí člověk udělat vlastní názor a zvolit, co se mu samotnému jeví, jako nejlepší :wink:
31. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
hup o tý kaši je to i v papírech od tebe...
"podle alternativních literatur je doporučováno začít obilninovou/rýžovou kaší"

o tý noci mi řeka mudr. totéž co mausce

jinak díky za info o tý zelenince, udělám to taky tak

jen jsem nenašla zatím nikde info o rajčatech? můžou je dětičky nebo ne? laicky mi přijdou docela agresivní...
31. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
kaci: no tak to chápeme ale každá jinak :slight_smile:
já to chápu,že v rámci kaší vybrat tento typ ....ale v kontextu všech jídel nee

pokud vím takrajčata do roku nee

saru: přesně tak :slight_smile:

maus: no to by přece musel přikrmovat úplně každý ...nevím o nikom, komuv tomhle věku spí dítě na mm celou noc :sweat_smile: ... my bychom dle tohoměli dávat kaši na 100%...a nedáváme
přikrmuje se přeci dle přírůstku a ne dle pohodlí na spaní, ne

naše dr. říkala, že s příkrmy máme čekat ...dřív jak za tři týdny určo ne, ale že spíš dopuručuje až do toho 6. měsíce ....a pak zeleninku
31. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
hup: ne pohodlí matky, jsem to blbě napsala. Mě by totiž jen po MM Karolí neusnula, to že se mi v noci budí je jasný, i po té kaši. Jak už jsem za ten den vycuclá, tak jí to k večeři nestačí, víš :wink:
31. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
maus: jj ...pokud by neusnula, tak to je jasné .... :wink:
mi to vyznělo "aby byl klid" ...což mi pravda sice zase nesedělo na tebe :slight_smile:
ale však my se dorozumíme :wink:
31. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
hup: u nás klid nebyl ani po zahuštěném mlíčku, je to skoro fuk, co jí dám jíst, jen se potřebuje po koju docpat, aby mohla spokojeně usnout :slight_smile: A aby se nevzbudila hlady ještě před půlnocí...
31. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Štěpíno měl teď o víkendu květák, myslela jsem, že ho třeba bude bolet bříško, tak jsem s tím trochu počítala. A ono nic :dizzy_face: Ale střílel, jak starej matador :grinning: A smrad, že by jeden pad' :stuck_out_tongue_closed_eyes: On má to travení fakt asi naštěstí po manžovi, prdíky fakt neznáme (nemyslím tím manžu) :grinning:
31. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
31. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
maus: co jí dát klobásku :grinning:

saru: takže manža prdíky má :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
hup: no jasně :wink: :grinning:
31. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
hup: hm, nebo řízek :grinning:
31. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
To naše dítě je dneska nějaký divný. Je pořád unavená, protivná. Pokadila se, tak jsem myslela že bude dobře...Znova usnula ale asi jen na 5minut a pořád to není úplně ono...
31. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.