• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: no na střídačku, aby tobylo pestré, ne:grinning:
31. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
31. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
onří už dneska potřetí spí ..ale vždy jentak poklimbá na pár minutek ...taky není úplně ve své kůži
31. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Hup mně dítě na mm spí celou noc. dnes dokonce vstával až pár minut po 8
31. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Saru: dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vojtík se teď vzbudil a má dobrou náladu, snad mu to vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Akit: a co máš za mlíčko, není to náhodou smetana??? :wink:
31. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
akit: tak to jsi fakt raritka :wink:
a bledá závist :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Sklen smetana to není, protože oproti jiným adam se svojí vahou zaostává :grinning: , ale on je asi narozdíl od maminky malej jedlík, protože dnes jedl zatím jen 2x :confused: :sweat_smile:
Hup asi jsem rarita a hlavně doufám, že jí zůstanu, v tomhle směru jsem výjimkou velice ráda :sunglasses:
31. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
akit: závidím, fakt :slight_smile:
Ale Karolí je zase většinu času pohodářka, takže nějaká občasná náladička, protivnost a nespání v noci jí ráda odpustím :wink:
31. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
NO tak to je fakt, nestačila jsem se divit, jaký je Karolí pohodář. HOlky, tady bysme opravdu mohli závidět. Je to šikulka šikovná.

Jsme to chtěli s manžou vykšeftovat, ale bohužel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
no, prej: až se nebudou dívat, tak je vyměníme :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
31. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Maus každý dítko má něco, ale hlavně že jsou to zdravá miminka, za to musí být člověk nesmírně vděčný :dizzy_face: . Adam taky patří spíš mezi pohodáře, ale jsou dny, kdy se projevují jeho beranní rysy, jako třeba dnes :sweat_smile: Ale když už mi leze na nervy moc, tak si připomenu, že je zdravej a jsem zase v klidu :sunglasses:
31. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Akit: no jasný, to my jsme také za Vojtíka rádi, ale??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem si z dovo dovezla zánět močáku, dostala jsem Atb a musela na ně přerušit kojo, zatím bojujem, Nutrilon HA moc ze začátku nechutnal, dnes v noci naopak zase chtěl papat naopak téměř vkuse...ten týden to musíme vydržet, pže mlíka svého mám hafo a poctivě se snažím odstříkávat a tak snad se v klidu ke koj-koj vrátíme....

Akit- tak teda to spaní ti fakt také závidím, já jsem už totálně vyčerpaná... :frowning2:

Ani my nejsme dnes uplně happy, protivní až běda....
31. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
však už jsem to dneska psala: hlavně zdraví :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
aha...takže musím se svému sluníčku omluvit, ležel v postýlce a pokoušel se spát, ale nešlo to, ale tak širokým rohlíkem na pusince mi dal najevo, že happy je.....aspon pro tuto chvíli :grinning:
31. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Bram já měla taky atb ( ale na bolavej krk ), ale kojila jsem normálně...ale to byly asi nějaký mírumilovnější nebo co :confused:
31. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak co tady provádíte? :slight_smile:

My jsme se včera vrátili z krátný dovči v Krkonoších, Harrachově, bylo kráásně, akorát se nemůžu hnout, jak mě bolí nohy :grinning:

Jestli se chcete mrknout, pár fotek jsem hodila na rajče:
http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskova_prvni_dovolena_-_Harrachov/
- přihlášení funguje pořád stejně :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
taky jsem měla atb, na zánět v prsu a taky šlo kojit. na ten močák jsou asi nějaký horší :frowning2:
31. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak my už happy nejsme. řveme a řveme :cry:
31. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Pet: nádherné fotečky, hned bych jela také. Moc vám to tam sluší
31. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
můžu si za to částečně sama, v sobotu jsem byla zralá si vykopat hrob, na té pohotovosti doktor zdlouhavě hledal atb při kojení, už jsem bolestí nemohla, kývla jsem na tyhle, pak mi to v autě došlo a cestou domů celou probullela, nač jsem vlastně kývla.....no, snad to pak půjde....
Stejně je zvláštní, pořád jsem si myslela, jak málo mlíka mám a v neděli mi málem praskly kozy :grinning:
31. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Mau: víš jak jsem našla Vojtovi ten prasklý rtík, nebo co to bylo. Tak teď jsem mu prohlížela pusinku a má jí plnou červených flíčků, jako aftík, ale je to červené, na spodním rtu ale ve vnitř, holky nevíte co to může být???
31. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Bram: určitě se k tomu vrátíte, jsi přece hvězda ne?? Nelam si s tím hlavu, až budeš zdravá, tak to jistně bude vše ok. :wink:
31. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Skle- a nemáte taky ten Soor alias Žába? My jsme to měli, k tomu jsme měli bílé puchýřky na jazýčku, měl to ze špinavých hraček, mazali jsme genciánou a za pár dnů se to spravilo.
31. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
petu: jůůů, tam je to fakt krásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: a jste frajerská rodinka :dizzy_face: :dizzy_face:
sklen: no jejda, to teda netuším...Karolí má od včera taky takové červené flíčky/pupínky, ale jen na tvářičce, oušku. Napadá mě taky jen aft nebo žabka :confounded:
31. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
pet: koukám, že s boudou kočárku to řešíme stejně, aby měli prckové výhled :grinning:
jinak hezké fotky

sklen: a nemůže to souviset s tím kojením ..že by ho to bolelo
za chvílicinknu mamči ...už bude po práci
31. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
k té "zlobivosti"....ondra je venku obvykle zlatý ....na výšlapech, na návštěvách ....
nejhůř je doma, když potřebuju, aby si hrál sám
jak to před dvěmi měsíci zvládal bravurně, dneska to je kámen úrazu :slight_smile:
někdy ho ukecám, obvykle ukecá on mě :grinning:
31. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
jo ..teda s výjimkou, když jsme s maus :grinning:
31. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.