• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
to říkám, ten kluk mě nemá rád :grinning:
31. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
hup- tak to znám, nejhorší je to po pobytu na chatě, kde je spousta lidí, každý chová, vozí, je středem pozornosti, pak doma šílím....nejdrsnější je tchyně, která tam ted byla s náma dva dny, ona ho vozí a pořád uspává, stačí přece vozit a jak usne, někde ho upíchnout, ale to nééé, on se jen pohne a ona zas vozí, pořád vozí a pak doma šílím, pže fakt není schopen ani sám usnout bez chování a huštání :angry:
31. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
petu: super fotky, počasí vám vyšlo krásně...my jedeme do Špindlu, ale až koncem září, takže to už si vezmu zimní bundu a pro Nelu zimní kombinézu, ale už se moc těším, že vypadneme, bereme i psa, to bude ostuda :wink:

bram: zánět močáku ti nezávidím :frowning2: , tak ať jsi brzo fit

hup: Nela si taky poslední dobou nechce sama hrát, vydrží to max 15 minut a pak už vyžaduje moji pozornost, je to náročné, když přes den málo spí

akit: bledá závist, že ti Adam spí celou noc, to je neskutečné, hlavně ať to vydrží, že? :wink:
31. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
maus: no třeba právě naopak - že jsi tak výjimečná, že je z tebe úúúúplně paf :grinning:

bram: no to ani ne ....já mám spíš pocit, že se doma nudí ....stačí už jen i na zahradu a je to lepší ...což je přes léto pohoda ...ale troku mě děsí, co bude při těch podzimních plískanicích ...to ho asi na deku pod strom nešoupnu :grinning:
31. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
hup: hmm, nó, to by taky mohlo být :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Holky díík, bylo to tam fakt super :slight_smile:
Mis: No to si stopro vezmi, tu zimní bundu, ono je to tam fakt zrádný :grinning: - chvíli jdeš v tričku a je Ti horko a pak se zatáhne, zafouká, a dvě zimní bundy jsou málo :grinning: .

Bram: Tak přesně to je u nás, když přijedem od mojí matky - on by si tam klíďo hrál sám, ale ona ho furt tahá jako kotě, chová ho, vozí, a když pak přijedem dom, tak je malej na zabití, protže si na to tam za dva dny zvyk´ :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
petu: krásný :dizzy_face:
Holky, všimly jste si, jak my tu máma hezký chlapy? A nemyslím tím miminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
saru: ani né :grinning:

jinak holky, co s těma prckama děláte? necháte je zlobit se a nebo je nosíte nebo s i s nima hrajete nebo...?
31. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
hup: tak já nejdřív dám Nelču na pěnové puzzle, obložím ji hračkama, jak začne mrčet, tak ji dám do fišerky, když zase mrčí, tak si buď hraju s ní nebo si ji dám do klína, koukáme na telku, surfujeme, prohlížíme letáky (to miluje), čteme básničky,.... a když pořád mrčí, tak ji dám do lehátka chicco a uhoupu ji ke spánku, většinou tak těch 30minut dá, ale někdy musím houpat i 30minut
31. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
já teda chvíli chovám, chvíli nosím, chvíli si i hraju, zatím nemáme ani pořádný režim na spaní, takže spíš zkouším, pže mi malý ani sám neusne, musím prostě chovat a pak položit....je to někdy také náročné

někdy i nechám vztekat, to když vážně potřebuju doma něco udělat....jinak to nejde....

zima mě taky děsí!!! :sweat_smile:
31. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
hup: nekeceeej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, buď si hraje (hračky ho neberou, ale krabice, noviny a především moje přezuvky crocsy), nebo leze - to je nejhorší, páč nejradši hrabe rukou v květináči, dnes už musela i poslední přízemní kytka pryč, už totiž ochutnl hlínu :grinning: , nebo se vzteká, nebo si s ním hrajeme my, zpíváme, povídáme, čteme básničky, nebo jsme venku, nebo jí a nebo spí :grinning: To je asi tak veškerá činnost. Občas ještě nahání kočky, ale to se mu zatím ještě fakt nedaří, většinou sebou buchne a končí to řevem :wink:
31. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak já teda taky podle jak kdy, respektive podle toho, proč si myslim, že řve nebo se vzteká :grinning: :grinning:

Když si hraje s hračkama a začne bejt protivnej, tak si s nim chvíli pohraju, popovídam, většinou se zklidní - ale když má takový ty svoje stavy protivný, že je vzteklej jakmile se od něj hnu, tak ho necham se vztekat a jdu k němu, až když přestává nebo přestane - aby jako věděl, že když se bude vztekat, že k němu nepoběžim, že prostě maminka přijde, když přestane hrát divadlo :wink: .
31. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
petu: přesně :wink:
31. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
Ad. zima: Holky našla jsem na MMB kráásnou zimní kombinézku (teď jí teda nemůžu zas najít, ale to je vedlejší :grinning: ) - objednáváte jí někdo po netu? Já se trochu zdráham, páč takhle nevim, jak bude/nebude teplá... A hlavně, kdo už takhle pokukujete po zimních věcech, v jakých velikostech? Já myslim, že tak velkej velikostní skok jako v těch začátcích už by neměl bejt, což? :sweat_smile:
31. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Petu- taky jsem nad tím uvažovala, v jaké vel. kupovat zimní oblečení, taky si myslím, že největší skok byl tak nějak ted, asi ještě s nákupem počkám
31. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
jo tak fišerka je u nás poslední cca dva týdny absolutní propadák - normálně se z ní vysouká a když ho přivážu, tak se z ní snaží vykroutit ...no ds běs ...ty tam jsou časy, kdy to byla sázka na jistotu :sweat_smile:

jinak u mě se uklidní vždy ...no ale s tím se blbě žehlí atd :slight_smile:

pet: jj ...to si taky říkám ....aby se nenaučil, že na pozornost mámy se dělá neplecha
31. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
já jsem byla venku a v obchodě s Karolí v liliputi. moc se jí zamlouval nový pohled na svět :dizzy_face:

Karolí teď často začne mrčet když ji po hraní nebo nošení odložím, ale za pár vteřin to vždy přejde, pokračuje jen v případě vážného problému, jako bříško, hlad, mokrá plínka apod. Nikdy ji nenechám vymrčet, protože když je to z hecu tak přestane, nedělá mi to naschvál, tak jí vždy vyjdu vstříc :slight_smile:
A aktivity máme stejné jako ostatní: buď si hraje sama ve fišerce, na zemi na bříšku, na zádech pod hrazdičkou, mám ji na klíně, na břiše, na rameni, v náručí, povídáme si, zpíváme, děláme baf na zrcadlo-to miluje, koukáme z balkonu, jako málokdy nic nezabere :slight_smile:
Zimní oblečení mám v plánu koupit "na živo" abych viděla velikost a tloušťku. Kombinézku patrně podědíme po ségřiných děckách. Akorát on je to časově fakt kus, ta zima, kdyby byla od října do března, tak by asi musela být fakt o kus větší nebo by musely být dvě :unamused:
31. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
saru: souhlasím, že tu máme hezký chlapy :dizzy_face:
31. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Hup: Podle mě to má stopro něco do sebe, protože když poběžim když si zařve, tak se mi to pěkně vymstí, řekla bych :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
petu: já teď kombinézku kupovat nebudu, objevila jsem jednu od ségry, tak nějak doufám, že Nelča v ní aspoň do října vydrží a pak koupím další. Ale kdybych kupovala, tak koupím vel. 74, většinou jsou 74/80, takže taková by nám vydržela celou zimu

u nás je teď absolutní propadák kočár :frowning2: , úplně mě to točí, vydrží v něm tak půl hodiny a pak mrčí a mrčí a mrčí, nechce v něm být...usnout v něm je absolutně nemožné, takže jezdím s umrčeným děckem, pak přijedeme domů a dám ji spát do postýlky nebo lehátka, ale to už je většinou přetažená, takže mrčí ještě víc :frowning2: , jako právě teď :wink: .. no, uvidím, co bude říkat na nosítko Ergo, jestli se jí ani to nebude líbit, tak mě vážně šlahne
31. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
mis: ta přeska za krkem na tom liliputi jde taky polohovat jako na Manduce - jsem na to dneska přišla :grinning:
nám by byla kombinézka 74/80 nejspíš malá :sweat_smile:
31. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
maus: no jooo, vy jste jiná velikostní kategorie :grinning: , kam my se na vás hrabeme :wink:
31. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Mis: Matýskovi se v kočáru taky nelíbí, protože chce vidět ven - takže pokud nepraží, tak jezdim se sklopenou stříškou a je to ok :wink: Ale jak tam dřív usínal už před výtahem, to už nehrozí :grinning: :grinning: - spát se mu tam taky nechce, to už musí bejt - a to před tim usnutím taky kníká a mručí a trochu se povzteká, nemůže usnout bez divadla, to jako néé :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Petu já jsem koupila zimní bundu z next 6-9 měsíců, ale přijde mi obří. Kombinézu taky lovím na mmb a hledám 80. Nevím, možná je to moc, ale každý výrobce to má fakt jinak. Teď jsem koupila v tesco 3-6 měsíců a přijde mi, že na zimu bude ok, ale zase když pod ni dám mikinu, tak nevím nevím. Pak mám taky péřovou vestu morris mouse 9-12 měsíců a ta je vedle té next bundy malá..tak si vyber :unamused: . Říkám si, že adam má 70 cm, tak 80 mu bude asi možná trochu velká, ale lepší větší neb ho tam budu dávat vycpanýho mikinou či svetrem, tak bude objemnější :grinning:
31. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Asi dozrál čas a budete muset překvapit a zaujmout dětičky výhledem ze sporťáku..u nás to docela zafungovalo
31. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
pet: kukám po 80 .... dívám se hlavně po rozměrech - většina prodávajícíh je uvádí
vydražila jsem toto http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3794891
myslím, že za ty prachy bude fuk, kdyby byla jen na mírnější zimy :slight_smile:

maus: jj..zrcadlo je super zábava ..a ty naše dvě vedle sebe v koupelceje teprv žrádlo :grinning: ...vždycky kuká a hlavinkamu nebere, že ten chlapeček byl před chvílí tam a teĎ je i tady :grinning:
31. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
Akit: No to stopro, to jsem si jistá, že pak to bude nebe a dudy - bude čučet, oči vyvalený a bude ho to bavit :dizzy_face: Do korbičky už se stejně skro nevejde, no je v ní poslední dny, počítam :wink:
31. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
hup: ta je krááásňoučkááá :dizzy_face: :dizzy_face:
My podědíme podobnou, světlunko modrou, ale bez oušek...
31. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
akit: výhled řešíme jako petu - leží na bříšku a boudu má hozenou nastojato :slight_smile:

jinak dík za info o aktivitách ....ale žádný nový recept jsem nenašla .... taky říkáme básničky, hrajme hry (takové ty ukazovací se říkadly), zpíváme, pouštíme kolotoč ... jenže ten už ho nebaví - vždy se podním překulí nbřicho a čučí skrz síť té cestovní postýlky - vypadá jak malý somráček, jakmá přiťápnutý nos na té síti :slight_smile:....
pohádky ho zatím moc nebaví
nejlepší je jít ven ..stačí i ta zahrda
největší hit je dělat letadlo směrem do smuteční vrby ..to chytá listí a řehní se jko blázen :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoooooooj kočky

tak my jsme byli na procházce, Vojtulí krásně usnul, ale teď už zase bečí a bečí

Já raději vybírám vel. 86 a 92, do zimy daleko tak je fuk, jestli nám to bude o kousek větší

U nás lehátko už také nefrčí, jen nošení anošení, ale to už ho také přestává bavit.
31. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.