• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: dík :dizzy_face:

dělám lívance s borůvkama ...jééé ...já už mám takovou chuuuť
31. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Hup: Já měla včera stráášnou chuť na borůvkový knedlíky, v tom Harrachově je měli v každý restauračce - až na tu, ve který jsme nakonec zaparkovali :rolling_eyes: Za jídlo jsme tam nechali 700,-, jídla jsem se nenajedla a od zákusku (palačinky s horkýma malinama a zmrzlinou) mě odvolal Matýsek, takže se mi to rozteklo a nebylo to k pozření :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
hup: děláš mi chutě, mňami...že bych si udělala palačinky? hmm, nebo zítra na obídek :slight_smile:
sklen: fakt asi zuby nebo ho bollí to v té puseně... :frowning2:
31. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
pet: já měla v sobotu skvělý borůvkový dort - zhruba 80% dortu tvořily to borůvky - fakt poctivý ..a k tomu naprosto luxusní kapučíno :dizzy_face:
31. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
jéé, hup, lívance, asi si je udělám, měla jsem dnes jen čočkovou polívku

Mis- 74/80 to máme občas tedka, taky jsem spíš myslela 86
31. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
holky, vy jste prostě všichni větší, Nela má teď nějakých plus minus 65-66cm, poslední dobou vůbec neroste a váží taky asi nejmíň, má 6,38kg

ale kombinézu bych kupovala samo i podle rozměrů, jak píše Hup, skoro všichni na MMB je uvádějí a když ne, tak se člověk zeptá, ne?

dala bych si lívance, mňami, mňami.... :wink:
31. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Jasně že se to podle rozměrů doladí, ale do vyhledávače zadávám pro zjednodušení výběru vel. 80. Nechápu to, ale každý výrobce má asi 80 jinak velkou a asi to teda neznamená 80 cm nebo co :angry: :grinning:
Já teď například sháním čepice. Chci kulicha a na dítě s obvodem hlavy ve 4 měsících 44,5 cm...jsem vybrala vel. 80, což někde píšou 1-2 roky...jsem strááášně zvědavá, co jsem to pořídila :sweat_smile:
31. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
akit: Štěpán má taky obvod hlavy 44 cm, což jsou roční děti :grinning:
Ale on je jak roční ve všem, ve středu jedem na poslední kontrolní rehabku po 2 měsících, s paní Dr. to asi sekne, až uvidí, co dělá :sweat_smile: :grinning:
31. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
saru: no to bezpochyby :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Saru aha tak to jsem netušila :sweat_smile: ...hmm tak to my jsme roční jen ve velikosti hlavy.. No to asi jo, musíte říct paní doktorce, že ho dobře zrehabilitovala...asi tak o rok napřed :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
akit: ale my rehabilitovali jenom chviličku, pak u jsme byli jen na kontrole na začátku července, to už byl o dost napřed, ale žene čím dál víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
saru, možná tě uklidní to, že Lara od mojí ségry byla taky taková akční, na břicho se otočila až v 5 měsících, ale hned začala lézt, stavět se na nohy, no mazec... taky všichni předpovídali, že v 8 měsících bude sama chodit, ale nakonec nám vytřela zrak, chodila jen okolo nábytku a sama začala chodit jako "normální" děti v 11 měsících... takže třeba to bude u Štěpína podobné
31. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
holky prosím vás, jaké máte ještě doma knížky typu "nejšťastnější batole v okolí"? bych nějaké chtěla, ale nevím jaké...kují :slight_smile:
31. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
holky já sežrala tkovou hromadu lívanců, že už mám zase popordoní váhu :grinning:
31. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem z května, občas k Vám nakukuju :slight_smile: :wink:

Vidím, že řešíte knížky, já můžu doporučit Bez plenky a Respektovat a býti respektován.
31. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Hup: jen nepovídej

My jsme se teď vrátili ze zahrady, Vojtí si tam dal svou odpolední siestičku na houpačce. Ale už je to zase protivka, tak ho jdu vykoupat a pak mu dát papkat.

Už jsem přpravila Dandulu do školky, normálně jsem zase zvědavá, jak to tam bude zvládat, hlanvě já, zase doma sama. ach jo, bude to dobré i divné
31. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
maus: mi se líbí to respektovat a být respektován ..ale tojetrošku o něčem jiném - ale taky o výchově, o chování se k dětem (ale i k dospělým) - aplikovatelné od mala až do důchodu :slight_smile:
a pak najděte si svého marťana - taky tamnejsounějaké návody, ale zajímvénázory a myšlenky - mi to sedí
31. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Taáááák, náš malej u spinká. Je vykoupaný, napapkaný (obě dvě) a normálně bez ječení už chrupká. Ani pochovat nechtěl. Já jsem tak ráááda
31. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
díky za typy :slight_smile:

Karolí už taky chrupká, ani nedojedla a je ťuhík, tak snad se nevzbudí :dizzy_face:
31. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
To je dobře, konečně tu někdo je a mě zas vyhání manža. ach jo
31. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
maus: no tak na rabr jsme se shodly :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
hup: na jakej rabr? To nějak nechápu :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
respektovat a být respektován = rabr ...jako zkratka :wink:
31. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
jsem dutá, to mi fakt nedošlo :grinning: jj, jsem zjistila, že nejšťastnější batole v okolí má ségra a rabr chce taky, tak si ho koupíme napůl :wink:
31. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky, já teda vám nechci brát iluze o těch velikostech, ale Anetka má dva roky, a začíná jí být akorát vel.86....ona teda je trochu menší, ale na druhou stranu Marek je velký až až, nosí 74 a pořád je podstatně menší než Anetka ...takže na zimu mu rozhodně 80-86 brát nebudu :wink:
31. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
pebi: Karolí nosila 80 bodyšo, bylo jí fest ve 4 měsících a ségřin malej ho nosil když mu bylo asi 9 měsíců :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
ale záleží i na výrobci, jasně, máme i 74 a je nám velké... :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
pebi: my nosíme už dneska některé bodýčka 80 - overalky 74 má tak akorát, takže si myslím, že 80 bude ok :wink:

ona totiž není velikost jako velikost ..mám pocit, že některé 80 jsou na úrovni 68 a naopak - proto kupuju podle uvedených rozměrů

když jsem koukala na délky těch 74 overálků, byly stejně dlouhé jako pyžamka, co ondra nosí teď, takže 74 by byla na 100% pidi

my máme hlavně problém s délkou - na šířku ve všem plave - to by nám stačila i 62 :grinning:

maus: tak to doufám, že se ti bude líbit - děljí k tomu i kurzíky
31. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
a zvažuju, že budu s Karolí chodit na kurzík "baby signs" mě to nějak nadchlo :slight_smile:
Uvažujete o tom některá taky?
31. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
určitě záleží na výrobci, ale když to zprůměruju, tak A. má oblečení např. z tesca, C&A, H&M, Next, Reserved, George, Early days...a to všechno jí je 86 akorát...
(i když u tesca si nejsem jistá, tam už možná 92)
31. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.