• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: tak platonicky ...ale aktivně jsem ještě info nezliš´tovala
31. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
hup- tak to my jsme na tom přesně opačně, my zas na délku máme vše velké, na šířku na fest, pže máme pořádně kulatoučké bříško :grinning:
31. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
loučím se, mám nové číslo Máma a já, tak si jdu lehnout do vany :slight_smile:
dobrou noc
31. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
maus: taky jsem o tom neuvažovala, ale nějaká slova by sehodila naučit nějakým znakem, ségra naučila pár slov Laru a říkala, že to byla výhoda, žekdyž nemluvila, taksi znakem řekla o jídlo, o pití, o knížku....
31. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak s tím "zlobením" je to u nás jak píše většina - když jí položím, aby se zabavila sama, tak je za chvilku problém, chce být se mnou, povídat, nosit, blbnout
zvykla si za prázdniny na pozornost, furt u ní někdo byl, když jsme někde byli a ted, když jsme sami, bývá problém
špatně doma i přes den usíná. ted mi asi už 3x zabralo, dát jí když je unavená a mne si očka do naší velké postele, přikryju jí naší francouzskou lehoučkou dekou z husího peří, ona se zachumlá a usíná jako medvídě v pelíšku...

když je v kočárku - máme už sporták - tak je většinou v klidu, kouká kolem, akorát se mi pořád snaží sedat...

ad kombinéza- ta co vydražila hup vypadá super. my už jednu máme od kamarádky, je to 80 velikost. ještě mám chlupatkovou kombinézu od nextu na podzim, snad s tím vystačíme. uvidíme...
31. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Dobré ráno maminy,
to zas byla noc :confounded: , co hodinu jsem k němu vstávala, vážně nechápu proč ze spaní tak vzdychá a kňourá a hladem to asi nebude, nechce pít, jen si vždy cucne
1. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás taky bída. Nejdřív čumákovala hodinu kolem 1hodiny, a pak už od4 skoro nespala, tak jsem si ji vzala do postele, ale stejně jsme už od6 vzhůru. Teď se pokadila, tak je líp. Ona se prostě v lehu nevykadí, to jen málokdy, tak prudí mě... :rolling_eyes:
1. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
jitu: u nás taky ...aleuž jsemsizvykla ...pokud máme mezi buzemíma alespoň 50 minut, jsem ráno v poho vyspaná i když za noc vstávám skoro 10x :sweat_smile:
hlad taky nemá ...
ono se to utřepe

holky četlyjste o těchtestech kočárků? peklooooo
http://zdravi.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=zdravi/test-kocarku-2009.htm
1. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
hup: no, to je teda něco :confused:

a včera bylo ve zprávách, že se v Turecku narodilo 7kg mimino, taky dobrý :sweat_smile:
1. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
maus: nekecej...no to je drsné :zipper_mouth:
1. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj kočky

tak u nás také noc nic moc. vstávali jsme po dvou hodinách a k ránu už po jedné. Ale mírné zlepšení vidím. Myslím, že už to bude lepší, když ne, tak asi také dojdu pro UM,ale zatím to nechám být.

Danečka jsem odvedla do školky, málem mi kápla kroupa, jsem se těšila, že ho tam nechám a ono prd, je mi tu smutno.

Mau: no tak to mimčo je masakr, tak to jsem ráda, že jsem si Vojtíka užila, tohle bych nosit nechtěla. By mě zajímalo, jaké měla paní břicho.
1. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Ty jo, a další devět doma. tak to je masakr. A v té Kanadě?? 11kg?? no to nééééééééééééé
1. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
sklen: no však říkala, že si myslela že čeká dvojčata, takže asi veliký :sweat_smile:
Já už mám za tu noc a ráno úplně rozžvejkaný btadavky :rolling_eyes:
1. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak si představte, já uklízím u Daníka v pokoji, je pryč, tak mi to ndalo. Dala jsemsi Vojtu na postel a byla jsem otočená zády, pořád si broukal, byl v klidu, najedou ticho, já se otočím, a on mi to tam zalomil, zlatíčko moej. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
sklen: jůů, to je bobeš hodnej :dizzy_face:
mě nechala Karolí aspoň uvařit oběd a už se ase živí :grinning:
jsem mocc zvědavá co nám řekne ve čtvrtek doktorka :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
No to já taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JJ, já jsem se divila, tak jsem ho tam nechala. Oběd mám rozvařenej, čekám, až se dodělá masíko a půjdu dát vařit rýži. Dnes máme na programu rizeto.

Ty jo, ráno jsem se oblekla na lehko a ono tedy nic moc. Docela to tu foukká. Čeká na mě žehlení, ale jak mě se neeeeechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
1. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
já jsem to prádlo ještě ani nesundala ze šňůry, se stydím, fakt. No a kdy budu žehlit, to netuším :sweat_smile:
Karolí mi usnula u jídla, tak aspoň něco :slight_smile:
Já jsem dělala gulášovou polívku a palačinky. Dám si je ze zakysanou smetanou, no a přemýšlím co dál, jestli ovoce nebo nutellu...možná obojí :slight_smile:
Rizoto bych mohla udělat na pátek, přijede ségra... :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
No ty palačinky zní dobře, ty si asi uděláme v sobotu. PEtr je stejně v práci a Danda chce jít k babičce, tak mě a dědovi to stačí, uděláme si k tomu polívčičku a je to. sper nápad. já mám jednu várku v pračce a druhou také na sušáku, ale jdu jí sundat, ať můžu vyměnit. Se z toho p... a to teprve začal Danda chodit do školky, pak to bude teprve mazec, denně dvoje tepláky, protože máme doma opravdu čuníka.... a ten zbytek raději ani nepíšu. NO hlavně, aby se mu líbilo.
1. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Holky, jsem drbna, ale: STROUŽEK JE TĚHULE!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 12tt :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Fakt??? no to je super. Tomu říkám rychlost :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně, aby bylo vše tak, jak má být.

Ty oj, neříkala tenkrát DAdu, že se jí zdálo o někom, že je těhu?? Není to zrovna ona??? :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojki, my dnes noc podobnou jak předtím, zase buzení se přesně co 3 hodiny, přijde mi to jako z doby jak byl maličký z porodnice. Ráno jsme byli venku, nemůžu na ty ATB moc na sluníčko, tak aspon na chvíli, skoro celou dobu jsme museli jet s korbou dole, pže pán byl pěkně uknučený, pak jsem přišla na to, že se chce koukat...takže ani u nás asi hluboká korba na moc dlouho nebude :wink:

Na žehlení se také musím vrhnout, máme toho po dovolené šíleně moc, vůbec se mi nechce, jak vidím tu kupu :angry:
Skle- určitě si ve školce zvykne, taky jsem se celkem zasnila, jak jsem viděla ty děti venku....uteče to a budou tam i ta naše hvězdátka.....život je děsně rychlý.... :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak to je super, Straužek si to zasloužila po takovým boji. Hlavně ať jí to vyjde. Takže se jí to narodí v březnu??? Počítám správně???
1. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Ty jo, teď jsem koukala do tabulky, ona není dubnovka??? :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Jsem si jí spletka se Sorat,

JJ, bram, uteče to jako voda, už jen dva roky a jde Dandula do školy, no fuj, to je mazec
1. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
jj, 18.března, tuším :slight_smile: Konečně se jim to po tom boji povedlo :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
sklen: ona s námi začala těhu, ale bohužel kvůli štítné žláze potratila... :frowning2:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
maus: tak už to je ofiko :slight_smile: ....psaly jsme si před čase, ale ještě to byl úúúúplný tajem :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
skleni :wink: a jsem ráda, že to vyšlo, protože jí to moc a moc a moc přeju a hlavně aby byla ona i díťátko v pořádku...

jo a my taky dneska odvedli Tomáška poprvé do školky, on v poho, za to já jsem seděla 3/4 hodiny na záchodě, no a bylo mi do breku...už to není moje malé miminko, už je to předškolák.. :frowning2: :grinning:
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
jj, psala na snažilky :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.