• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hele holky není ta kupa prádla nakažlivá, já mám tři a přijmu brigádnici :grinning: vůbec se mi do toho nechce
:rolling_eyes:
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Dadu, ty jsi z FM, tak až seženeš, at to vezme pak rovnou ke mně :grinning:

Prcek mi usnul, nejraději bych si taky lehla, ale ty jeho půlhodinky, to se tak akorát rozeberu a on se vzbudí :unamused:
1. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
dadu: tobě se fakt tenkrát zdálo o Stroužině? :sweat_smile:
1. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
bram pokusím se, ale myslím, že to bude spíš : udělej si sám :zipper_mouth:
1. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
bram: u nás je to to samé, sotva zaberu tak je hore. Ale teď už 4minuty přetahuje :grinning:
1. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
:wink: no :wink: a to si vem, že jsem s ní ani moc nepokecala, jen párkrát jsme si psaly, no a hlavně co je prča jsem jí viděla před sebou " face to face " a to do dneška nevím, jestli tak opravdu vypadá, nikdy mě nenapadlo se podívat na její album, jestli tam je vyfocená, takže :sweat_smile:
tehdy jsem nechtěla psát jméno, za 1. co kdyby to nevyšlo, už měla problém a za 2. až tak to naše dubnovka nebyla, takže když se to vezme kolem a kolem vlastně není první z nás...........nebo je.. :confused: :sweat_smile: a to je jedno, hlavně, že je těhu a pevně doufám, že to bude supr těhu, já ji viděla už s pořádným břuchem
1. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
dadu: to je mazec. Máme ti říkat sibčo? :grinning: :grinning: no psala že podle UTZ je mrně veliký :dizzy_face:
1. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Jo tááák, ale i tak, ooooobbbbrrr gratulace

Dadu: no to je hustýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsi opravdu sibila, hele nezdálo se ti o tom, kdo za nás to prádlo udělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Dadu: jj, už to nejsou mimča, když se chci pomazlit s Dandou, tak je to samá ruka samá noha... :wink:
1. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
mau to ne :sweat_smile: to se mi stalo poprvé, no teda podruhé, ale poprvé to byla moje nej kámoška ze základky, která žila v usa a já ji psala maila, že je sranda, že se mi zdálo, že je těhu, no a za dva dny přišla odpověď, jak to víš, ještě jsem to neřekla ani manžovi... :confused: :grinning: tak já nevím... každopádně to bylo jen 2x za můj život, teda zatím :fearful:
1. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
skleni, na to ti napíšu jen to co baru, udělej si sama, :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
ach jo :frowning2:
1. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
ale není to od vás vůbec hezké, že tady šíříte takovej vir jako je kopa prádla na žehlení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
No tak já se omlouvám :sweat_smile:
1. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
sklen: no proto :grinning: :grinning: :wink:
1. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Stroužkovi gratuluju, už jsem jí psala do IP :wink: Četla jsem si u ní v albu, že jí přišli na nějakou bakterii na čípku, co zabíjela spermoníky... To je něco.. Kdyby nezměnila gyndaře, tak o tom ani neví...

Noc horší průměr... Vstávačka cca. po 3 hodinách... Včera jsem se namlsala po 6... Ale zase jsme spali až do 9, tak pohoda...

Zato ty dnešní sny... Zdálo se mi, že na zahradě máme 2 oběšence... Chtěla jsem volat policii... Ale nakonec na mě ten jeden začal mrkat, uvolnil se z toho lana a šel po mně s nožem... A nakonec mě chtěl znásilnit...
Tak jsem rovnou šla kouknout do snáře... Tak to znamená ŠTĚSTÍ a ZÍSKAT ÚCTU..

Aspoň něco... :sunglasses:
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
nik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Hele a já mu řikala, když mě chtěl znásilnit, že jsem po porodu a že to bude bolet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mišuge...
1. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Tedy Niky tak vedle tebe bych spát nechtěla, co na to manža, nesápala ses po něm v noci???

Můj manža jednou ve snu chtěl nakopnout psa a schytala jsem to já :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No tak hlavně, žes mu to vysvětlila, on by jistě počkal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
:slight_smile:
Manža nic... A tuhle se mi zdálo, že je vedle mě Fífa a že padá z postele. Tak jsem se vrhla po manžovi a chytala ho, aby nespadl... Já mam děsně živý sny... Kolikrát mam ze spaní záchvaty smíchu :grinning: I mi to probudí..
1. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
teda to jsou sny:slight_smile:
ze stroužka mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

odpo jdem na to plavání, doufám, že se bude emi líbit...
1. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
No spát s tebou to je asi pro manžu zážitek :grinning: :grinning: Můj zase předevčírem na někoho ukazoval a něco brblal, ale už to přácházím, tedy pokud mě nefackuje :grinning:
1. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Niku- to mě se pravidelně zdá, že mám v posteli malého a macám polštář a malý v postýlce....nebo panika, kde je, že mi někde spadl....to nesnáším!!!

JInak, už jsme zase vzhůru, snad ještě protivnější než předtím.... :unamused: ani jsem nezabrala, jen ležela a uvažovala nad býkovinama!!!!
1. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Tááááááááák, už jsme se vyhajali, tak já mažu, musím se mu věnovat, aby mi nespustil. a pak musím ještě vytřít. tak se tu zatím mějte kočky :wink:
1. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
niki: drsný sny :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
holky já už někdy nevím, co s emi dělat. když jsme venku, tak v pohodě, ale doma se sama zabaví jen chvíli. když zrovna nespinká, většionu vyžaduje, aby mě viděla a nebo abych si s ní hrála...
ted tu u mě sedí v lehátku a zatím se baví hračkama, co má na hrazdičce, ale jak dlouho to vydrží to nevím
1. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
tak mám upečenou buchtu z cukety...ale k obědu ještě nic. pořeším to nějakým rajčetem :slight_smile:
holky, to je pech, dneska jdem na plavčo a já to dostala. takže tampon to jistí. ale je to fakt smůla :unamused:
1. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
kačko, tak to nejsi jediná, která to tak má. Vojta by taky nejraději, kdybych pořád seděla jen u něho a dělala na něho blbinky.
1. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
jo jo, já to mám právě tedka, chvíli se zabaví a pak začne tak protivně mrčet a uplakávat, že se vrátím k tomu žehlení..... :grinning: někdy žehlím na třikrát než vyžehlím 2 pračky!!!!
1. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.