• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
to je přesně důvod, proč se mi nic nechce, protože vždycky jak na potvoru je Karolí protivka a já odbíhám a nic neudělám...
Tak na plavču už není místo...zase nic :unamused:
1. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
my začínáme s plavčem příští pondělí, už jsme se byli podívat, paráááda, doufám,že se voda bude líbit i adámkovi...
1. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
maus: a přihlásila ses na další termín? aby pak nebylo zase plno....

za strouzka mám radost, je to super :wink:
1. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
mis: jak na další termín? To je kurzík na delší dobu, pak tam budou zase jen mrňata...
1. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak někde jinde, Mau? V jiném klubu?
1. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
ještě zkusím jeden, ale vidím to bídně, na vanečky bylo taky plno...
1. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
maus: ahááá, no u nás jsou 2-měsíční kurzy, 2x týdně, po půl hodině a těch kurzů je několik, začínají v 8 a končí ve 12, takže denně je dopoledne 7 kurzů a je to rozděleno podle "velikosti" :wink: a odpoledne jsou pak kurzy pro děti od 1 roku do 4 let
1. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
no tak ale když nás nevzali sem, tak nás těžko vezmou do dalšího kola, ne? já to asi nechápu :sweat_smile: kojo demence v plném proudu, tak pardón :grinning:
1. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
maus, kde přesně bydlíš v Olomouci? Přemýšlím, že bych tam jela... jako za taťkou, neboj, nechci se k tobě nasáčkovat, jen mě tak napadlo, že by jsme se mohly vidět :wink:
1. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
pebi: Neředín :slight_smile: klidně se zcuknem, budu ráda :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
:slight_smile: jé, tam bydlí moje teta
1. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
no vidíš :slight_smile: a kdy se můžu těšit?
1. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
já jsem myslela, že pojedu dnes, na pár dní, ale nemám sbaleno, protože v každém pokoji mi spí dítě :grinning: , tak tam nechci lézt a bojím se, že jestli se nesbalím dřív, než přijde Pavel z práce, tak mi to vymluví (že mu bude smutno a tak) a nikam nepojedu... :grinning:
takže to zatím zjišťuju jen tak informačně :wink:
1. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
maus: proč by vás nevzali? akorát budete větší než ostatní děti, ale začínat by se mělo stejně bez ohledu na to,kolik má mimi měsíců, ne? teda aspoň já si to tak laicky myslím....

pebi,maus: tak ať vám to stretko vyjde
1. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
mis: no šance je stejně malá, přednostně berou ty co už chodili na vanečky, takže se to stejně zaplní tak jak to bylo i teď. Je babyboom, no :unamused:
1. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
mau, u nás je to stejně jak říká Mis, budu chodit zároven s kámoškou, co má chlapečka o 2 měs. staršího, to se ztratí taky....zkus to jinde....u nás je fakt těch klubů několik, u vás musí být taky, Olomouc je dost velký, ne?
1. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
bram: jj, jsou ty 3. zítra ještě jeden zkusím :slight_smile:
1. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
kaci: u nás to je stejné ..má dny, kdy je naprosto samostatný a pak dny, kdy je závisláček největší (těch je poslední dobou nějak víc :grinning:)
ono se to zase utřepe - myslím ...doufám :slight_smile:

maus: v nejhorším můžeš dojíždět do jičína :grinning: ...to je snad jediné, co tady kloudně funguje :grinning:
1. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
my dnes byli na výletě - s holkama,co jsme spoluchodily na předporodní kurz ...bylo to bezva :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
hup: ty se máš :slight_smile:

Karolí už je protivka největší. spala naposledy asi do 15:30 a už by chtěla zase, jenže neusne...tak snad do19 vydržíme...
1. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Jsme zpátky ze zahrady, venku je vedro k padnutí. Fífa spinkal 2 a půl hoďky v hacce, pak se pěkně pokadil :grinning:

A překvapuje.. Pokouší se lézt. Na to, jak ho to dřív nebavilo na bříšku, tak je tam teď furt. Mam problém ho i přebalit, protože se mi přetáčí i na přebalováku :grinning: A dneska zkouší cpát kolínka pod prdku :grinning: :grinning: :grinning: Ale moc dlouho na tom břichu nevydrží, musim ho furt otáčet zpátky.... Ale do minuty je zase na břiše... :grinning:
1. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
ahoj, tak jsme se přihlásili a kdyby se vám líbilo, děkujeme předem za hlas

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=15121&from=search&keyword=nela
1. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
nik: ondra se začal pokuoušet o otočky v kočárku ...udělá půlotočku, kousek se šoupne, pak zase upátky na záda ...půlotočka-šoupnutí - na záda ....a takhle dokolečka postupně víc a víc na bříško
a pak příjde mama a položí ho zase doprostřed :grinning:
1. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahojky, tak jsme napustili bazének, co kdyby už to bylo letos naposled, Štěpíno dostal pejska Lamaze k pětiměsíčninám :dizzy_face: Pár foteček z bazénku, už tam většinu času docela v pohodě seděl, hrozně rychle to vylepšuje. Musí se sice vepředu zapírat rukama, ale už v té pozici tráví velkou část času :sweat_smile: Aspoň zase trochu míň leze, zato se každou chvíli skácí :grinning:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-26_8_-2009/780

(od téhle dál)
1. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
niki: vidíš, jak Filda začíná být akční. Nikam nespěchal a teď to bere hopem :dizzy_face:
hup: ty toho Ondru ale zlobíš :zipper_mouth: :grinning:
dadu: hlásek poslán :wink:
1. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Taky mam Fífu na Pampers :slight_smile:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/vote_step1.php?id=15110&page=1

Saru, teď to pujde hopem, jo? Snad bude etě chvíli klid :slight_smile:
Fóti super!
1. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
A ještě video - už ho teda nebavilo moc sedět, zato zjistil, že by mohl zkusit vylézt z bazénku a zdemolovat nějakou kytku i na balkóně, když doma už to zvládl :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=kHLe0ZaTSU0
1. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
saru: a já ho trápím jo ...já nevím, kdo komu brání v pohybu :grinning:
1. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
hup: já tušila, že jsem si u Tebe naběhla :grinning:
1. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.