• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Koukám kolik je nás na pampers. :o) Nějak vás nestíhám vůbec dočítat natož něco napsat. :frowning2:
1. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
1. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
saru: Jakpak to s tím Štěpánkem děláš? Honzík je línej se otočit na bříško. Teprv to zkouší, ale jde mu to jen na bok.
1. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak naše dítě už spí, doufám že se za půl hoďky nevzbudí...

saru: krásný fotečky i video :dizzy_face: :dizzy_face: On Vám brzo uteče z domu :grinning:

niki: Karolí mi taky u přebalování dělá psí kusy. A nebo i u koja, než vyndám kozu a lehnu si k ní tak je na břiše :grinning:
1. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
broskvi: já s ním vůbec nic nedělám, on žene sám :sweat_smile: Neboj, Honzík má času dost :wink:
1. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
mau: snad tu ještě chvíli vydrží :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
saru: no už má nakročeno :grinning: :wink:
1. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
saru: jooo ..tak do konce týdne :grinning:
1. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Saru bomba videiko, když tak na to koukám, tak jsem ráda, že ten náš chlapák nedělá nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Saru, Štěpánek je šikovnoučký, vážně vypadá starší proti těm naším prdolům....
My také zvládáme zatím jen na bok, ale nejde se vyhoupnout, ale věřím, že na to brzo příjde, zatím si užívám, že je na dece a ne mimo.... :grinning:
1. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
škodolibky jedny, jen počkejte, taky se dočkáte :grinning:
baru, já vím, že i vypadá starší - jak říká doktorka, prostě je ve všem jako roční dítě :sweat_smile: To se týká i délky a váhy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jo, dneska bylo na padnutí, asi mě někdo sejmul po palici, jsem nějaká nepoužitelná :grinning:
1. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Saru, délkou i váhou jako roční dítě? To bysme jich tu měly asi víc, ne? :wink:
1. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
niki: no fakt, i market tu psala, že Honzíkových 8 kilo má průměrné 9-12 měsíční dítě :wink: A naše Dr. říkala, že těch 72 cm je vážně naprosto běžná délka v roce :sweat_smile: Taky se mi to zdá divný, ale máme tu v baráku klučíka, kterýmu je už 15 měsíců, roste prý naprosto normálně a má 74 cm :slight_smile: A to už běhá jak utrženej z řetězu :wink:

Ale já jim kašlu na ty průměry a Štěpíno tuplem :grinning: A nejen on, tady v dubňátkách je nás rozhodně víc :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
já měla v roce 77 a nijak extra velká jsem nebyla :sunglasses: Ty dnešní tabulky jsou nanic :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jo, Saru, mám taky kámošku a ten chlapeček vypadá ještě jako vyloženě mimi maličké a už běhá a tak, je mu rok.
1. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Saru: Dandula měl 85 cm v roce, tak jste ještě v limitu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahoj, dočteno, tak reaguju, co si pamatuju :grinning:
takže Anetka měla v roce 9,6kg, výšku nevím, naše mudr neměří a mě to nenapadlo... ale ve dvou letech má cca 85cm

saru krásné fotky, koukám, že taky máte x-landera :wink: ...já už ho mám po Anetce vypraný, jen stříšku musím ještě vyprat ...musím se podívat, jestli jde nějak rozebrat :slight_smile:

jo a pro info pro ty, co mají stejný kočárek... sporťák jsem normálně vyprala v pračce na 40 :wink: ...a super, jako nový :slight_smile:

maus, zatím jsem zůstala doma, Pavel se vrátil z práce nemocný (teda jen nachlazený), tak jsem ho tu nechtěla nechat samotného. Ale až někdy pojedu, tak se ozvu
2. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoooooooooooj kočky

no u nás noc nic moc. Do jedné hodiny to šlo, ale od té doby na hrůůůůůůza, byh si nejraději hodila mašli. Jinak včera prý byl Dandula ve školce zlatíčko, tak nás paní učitelka moc potěšila.

A jaké je u vás počasíčko???? u nás zataženo sem tam sprchne, ale žádná hrůza se nekoná. Tak se mějte krásně hvězdy
2. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky, naše dítě má asi spurt :sweat_smile: Přes den jen tak cucá a dnešní noc - to už dlouho nepředvedl. Naštěstí s ním manža vstával, je zlatej :dizzy_face: Vzbudil se už v půl1, vysosl 150 ml, pak nemohl chvíli usnout, budil se chvílema s brekem a v5 jedl zas, opět 150 ml :confused: A je prudérní jako blázen, tak doufám, že to bude co nejdřív pryč :slight_smile:

pebi: dík za info o sporťáku, to je dobrý vědět :dizzy_face:

skleni: tak to jste měli asi podobnou noc :unamused:
2. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
u nás svítí sluníčko
2. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
a u nás něco mezi :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Saru:: jj, no nic moc, jak je vidět, tak je to všude. Jak říká Mau, nějaké erupce na slunci.
2. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
skleni: to fakt musí být, když už to došlo i k nám. On je Štěpíno občas zlobivec, ale noci má obvykle skvělý :wink:
2. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Hmm, tak to já ase asi dobrých nocí nedočkám,neměl je ani Dandulín :frowning2: :frowning2:
2. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
tak Anetka začala spát celou noc někdy v osmi měsících
2. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Achojky,

hlásim se ke katastrofický noci... Po 2 až 2 a půl hodinách!!! V 21 usnul a pak to jelo... V půl 4 jsem ho už vzala k nám, ale stejně jel po 2 hodinách!
Díkybohu ale vydržel spát až do 10, tak jsem vyspalá... Teď snídam!

Je tu zataženo, asi sprchne...
2. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
NO co se to s těmi prcky děje?? Jak je vidět, tak je to téměř u všech, ach jo, no snad se to zlepší. Jo, my jsme se zase jakž takž rozpili, tak jsem rááááda.

Nik: tak to ti závidím, my jsme mazali o půl osmé do školky.
2. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
JO dnes mi přišel vzorek kašičky od Hami, je tu nějaká další obdarována??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
skleno: nám přišla už minulý týden i s příkrmem, tak ten jsme hned vyzkoušeli :wink:
2. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
prej skleno :grinning: Mně už fakt hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.