• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No tak to jsi se mě dotkla :angry: :angry: :angry:
2. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Proč mě nic nechodí? :confused: Mně přišlo akorát nějaký DVD o posilování imunity, ale ani jsem na to ještě nekoukla.
2. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak to ti nepovím, asi naše hvězdy září víc :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
niki: to mi taky přišlo, ale ani to nemíním rozbalovat :wink:

skleni: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Natočila jsem první pokusy o lezení. Jako Štěpánek je jiná liga, Fífa to začal zkoušet včera.

http://www.youtube.com/watch?v=nFiq9EgONpY
http://www.youtube.com/watch?v=VnVYVJzw110
2. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
niki: :dizzy_face: Filípek jde na to moooc dobře, až přijde, že musí zapojit protější nožičku a ručičku, tak ho nestačíš chytat :slight_smile:

Holky, taky vám do IP chodí zprávy od různých holek, že máte krásné miminko, atp.? :confused: Mně přijde skoro každý týden něco a to alba vůbec neaktualizuju, protože fotky už dávám jen na naše stránky. Tak je to takovej zvláštní pocit, když si uvědomím, kdo to vlastně asi všechno čte, prohlíží,... :sweat_smile: Já vím, že se to dá čekat, ale vždycky mě to překvapí :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Nik: no super, je to šikula

Saru: no tak to se ti nedivím, asi by mě to také štvalo, Pet to má dobře zamknuté :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Už se těšim :slight_smile:

Hele, tak já měla ve schránce vzorek Nutrilon kašičky ':slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahoj holky, tak máme za sebou první lekci plavání :wink: , no Nelča z toho zase tak unešená nebyla, byl tam dost hluk i na mě.... tak si tak pomrčávala, ale jinak to zvládla, je fajn, že je to 2x týdně, aspoň si na ten šrumec tam zvykne dřív...a povedlo se mi ve sprše dát ji pod studenou vodu, chudinka, měla malinký šok, ale nakonec to zvládla... ale byla šíleně utahaná, dala jsem jí napít, u prsu usnula, spící jsem ji dooblékala a dala do autosedačky, no a hned se vzbudila, prý 10minut stačí..... ale pak vytuhlav autě a spala v postýlce hodinu :wink:

jo, přihlásila jsem se taky na facebook, přes Saru jsem se na někoho z vás dostala, ale nevím, jestli jsem odchytila všechny :wink:
2. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
niku: fífa je super, ještě chvíli a bude pryč :wink: ... já mám doma lenivku línou :wink:
2. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Nazdárek :wink:
tak my máme za sebou 3.hexu, zatím je to v pohodě, tak snad se nám i tentokrát vyhnou jakákoliv dramata :slight_smile:
Adam váží 7660g, ale zase už týden nekakal, takže tam bude hodně úbytek až mi to zase v koupelně hodí všude kolem :sweat_smile: :angry:..Takže naposledy přibral za 4 týdny 800g a teď za 4 týdny jen 360g, ale s tím, že půjde po kakání dost dolů. Ptala jsem se mudry a říkala, že je to v pohodě, hlavně když přibírá :sunglasses:
Jinak já taky dostala dnes kaši Nutrilon. Předtím 2 sáčky se vzorkem Beby a taky dvd - dětská poradna či co.
Saru přišlo mi to jednou, už je to docela dávno a byla jsem z toho trochu vedle, že jsem na to tý holce ani nic nenapsala..ale bylo to jen jednou.
2. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky, v Mamince je Jitule :wink: V Pupíku roku :grinning:
2. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
ahoja :sunglasses:
jsme dnešek trávily u tchýně a švagrové, pohodička :slight_smile:
niki: Filípek to vzal nějak hopem, šikula :dizzy_face:

Zítra valíme k doktorce, tak jsem moc zvědavá...
2. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
niki: no jo, máš pravdu :wink:
2. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Jůůůůůůů, fakt?? A kde to najdu??
2. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
Jo, jinak ta kaše je celkem dobrá, Dandula jí slupnul jako by nic :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
skleni, jaká to byla kaše? já chci takýýýý :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
náš prcek kaši nechce, nějak mu nejede :slight_smile: Zato dnes slupl půl skleničky zeleniny s krůtím masem :dizzy_face:

Byli jsme se dnes odpoledne mrknout v mé práci ve škole, tak jsem se potkala s mými dvěmi bývalými žačkami, už choděj do druhý třídy, takže už jsou to velký holky :grinning: Byli jsme tam 2 hoďky a Štěpán ani nekvíkl, ale přišli jsme domů a on se samo opět začal nudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zato v práci sklidil chválu, jak je krásný a hodný dítě, on to dělá schválně, vyčůránek :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahojík holky,
tak já celkem se skluzem oznamuji úžasnou noc, usnul ve 20, pak se vzbudil jen v 1 hod., pak spal do 6.20, pak jsme ještě váleli do 8....uplně mě to nabilo energií, nvoou motivací, že se vše obrací k lepšímu....
Byla jsem tak nabitá, že když přišla odpoledne ségra vozit a hlídat a já jsem se měla jako prospat, lehla jsem a vůbec jsem nezabrala- KONEC, čumákovala jsem přes hodku v lůžku, uvažovala nad vším možným a nezabrala!!! JOjo, obiju si to o hlavu, až zas budu fnukat, že nemůžu spát, že jsem k smrti utahanáááá... :grinning:

NO, pořád jsem si říkala, že tím kojením v noci se to nemůže upravit do pravidelnosti, že mín pije, když u toho sem tam pospáváme oba, že při UM to bude lepší, když budu přesně vědět, kolik z lahvičky vypil, ty dva předchozí dny mě dostali do beznaděje, že mám doma NESPAVCE :slight_smile: ale potřeboval se asi aklimatizovat na nový druh mlíka.....skoro je mi zas líto, že za chvíli mu nabídnu své ňadro....asi to bude boj se vrátit, ale kámošce se to podařilo- tak, taky vyzkouším a uvidím...

Vidím, že tady mluvíte o kaších, uvažovala jsem nad tím, že kdybych náhodou u toho UM zůstala a malý měl na noc pořád takový hlad, tak bych asi taky musela zahuštovat kaší....právě jsem se dnes dívala v obchodě, našla jsem jen Sunarku, Bebu, NUtrilon má tedy taky???
2. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Mau: dnes přišel vzoreček od Nutrilonu, nějaké první kašičky. Dandula jí chtěl udělat a měl jí v sobě coby dup. Chutnala jsem jí a opravdu není tak špatná. Ale jako denně bych tot aké nejedla.

Bram: no to je super. Hele jsi dobrá, že to chceš zase zkusit. No a když to nepůjde, svět se přece nezboří ne???

Saru: no jasně, je to chytrolín, přece nebude všude ukazovat, co je to za šídlo :grinning: :grinning: :grinning: Takové věci se ukazují doma rodičům :wink:
2. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Baru nechodíš také na aukce?? :sunglasses:
2. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
saru: Štěpa je chytrej kluk :grinning:
baru: tak to je fajn, že už si Áďa zvyknul :dizzy_face: určitě už bude jenom dobře :slight_smile:
sklen: aha, tak to jó, tak jsem zvědavá jestli přijde i mě :slight_smile:

Beba kaše nedělá, ne? Já znám jen Hami, Nutrilon, nějaký od Nestle, Humana, Sunarka...
2. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak to také netuším. Já jsem do teď věděla pouze o Sunarce a Hami........ už se toho za ty 4 roky hodně změnilo :sweat_smile:
2. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Ještě jsem vám neukázala ty fotky ze svatby - Fifín s motýlem.
Tak teda tady http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba_Iva_a_Martin_-_29.8.2009/

Akorát ještě nemají profi fotky - ty tam pak dohodim. Tam bude Fífa taky :wink:
2. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
JO, Skleni, koukám, že bojujem o stejnou kombinézku, co :grinning: :wink: tedka KDO Z KOHO :grinning:

No, snažím se skoro co tři hodky odstříkávat, v noci jednou, snad to půjde, kámoška se po vyléčené Salmonele také vrátila, sice už ne uplně celodenně, pže její malý byl přesně jak my, v tom přelomu, už mu začala i dávat pomalu zeleninové příkrmy, tak vykompenzovala, že jí kleslo množství mléka anebo střídala s Nutrilonem.Víš, co...já se prostě ODMÍTÁM hroutit, že už nebudu, jsou baby, co nekojí vůbec a pak jsou extrémy třeba do 7 let :grinning: né, sranda...malému bude skoro 5 měsíců, důležité je pro mně, že mu to chutná, ta první noc, kdy to moc nechtěl, byla hrozná, tedka se uplně třepe na lahvičku. Naše mamka nás kojila do 3, já do 5, tak jsem jí předčila, myslím, že kvalita mateřství není jen o kojení....hlavně at mu to chutná a nemá hlad. :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Ukažte kombinézku! Já dneska jednu taky koupila :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Niky tedy ty jsou krásné, to jste si to parádně užili co??? Nevěsta byla krásná, ale na Fildu neměla, fakt super motýlek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Já jsem si říkala, že je mi to nějaké povědomé, až jsem tu málem hodila kroupu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Moje ségra také nekojila, prostě neměla mléko, jednoho jen 2 týdny a druhého 3.
2. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Skleni, Fífa je hvězda :grinning: Akorát nevim, proč tam při gratulaci tak otvíram pusu na ženicha! :grinning: :grinning: :grinning: Copa jsem mu tam zas řikala vtipnýho... :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.