• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak pořadě.....

niki, Filda je fešák, moc mu to slušelo, ještě že je mimi, jinak by ti ho oženili :wink:

nám žádné vzorky nechodí :sweat_smile: :frowning2:

jsme po třetí hexe a třetím synflorixu, další očko až v roku :dizzy_face: supr, žádná reakce tuk tuk, snad to bude ok :wink:

vážíme 6,52 kg a dr. nám říkala, že máme začít se zeleninovými polívkami, aby malé nechybělo železo, že prý jsou tím po 5 m ohroženi, protože to žel. z mlíka jim nestačí, no u mě to bude platit 2x, protože já sama ho mám málo, i když se snažím upravovat, ale prd, někam se mi tratí, mám s tím dlouhodobý problém

kašičky mám koupené dvě, sunarku, jednu mléčnou a druhou nemléčnou, ale obě jsou ještě zabalené, nezkoušela jsem dávat...takže barvu nevím, ale kdysi, když jsem to připravovala Tomimu, tak hnědá byla jen čokoládová :grinning:
2. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Hele, spíš to vypadá, jako by ti hooodně stiskl ruku a ty jsi ječela bolestí :grinning: :grinning: :grinning: Ale fakt vám to tam moc slušelo
2. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
fotečky už jsem viděla na FB :dizzy_face:
jo, železa mám taky už od malička nedostatek...
2. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Je nějakej rozdíl mezi polívečkou a klasickým zeleninovým příkrmem? :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Právě, Skleni, moje nej. kámoška loni kojila též tak a měla hrozné depky, strašně se trápila...tak už v těhu jsem si říkala, půjde to, ok, nepůjde, svět se nezbortí a vono to šlo :grinning:
Akorát už ted vidím, že koza je strašně jednoduchá metoda, vytáhneš, kdekoliv, kdykoliv, ohřáté, žádné láhve...
Jo a taky finanční stránka, nevím, jestli je to o tom, že jsem pokaždé poslala do lékárny chlopka, že pokaždé donesl Nutrák HA jen malou pixlu, tzn. že 220 kc za jednu, už podruhé, jako od SOBOTY (!!!), to téda trhá kapsy...
2. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
mau to nevím, ale třeba mě Tomi ty kupované plival a ty moje vařené mlaskal, já osobně taky nějak tíhnu k domácí stravě, jo a dr. mi říkala, že mám vařit a ne kupovat, že koupenou si mám nechat, když někam vyrazíme a nestihli bysme uvařit :wink:
2. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Dadu a ty ještě kojíš?
2. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Bram: jj, tak to je fakt, kamarádka používá Bebu a stojí jí 2000 měsíčně. Je to hrůza, ale když to jinak nejde, tak co se dá dělat. Já jsem Dandovi dávala Sunar. Taky jsem ho nekojila moc dlouho a podívej, nic mu nechybí. Jen po mě zdědil ten d...ní exem a alergii, ale to mě mudr upozornila, že když to mám já, tak je velká pravděpodobnost, že to bude mít také. S mlíčkem to nemělo nic společného a deptat se kvůli tomu?? To ne, to mimi to z tebe cítí a je hotovo. Já jsem to teď také tak měla. Už je to v klidu a zase se to vrací do starých kolejí. :wink:
2. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Niku, fotky krásné, Fífa-bezvadný, nevěsta-krásná, chjo, já bych se taky vdávala, ale nikdo mě nechcéééé :zipper_mouth: :sweat_smile: musím tu nevěstu ukázat ségře, má se vdávat příští rok, je úchyl na zelenou, at má inspiraci :wink:
Vaši tam mají s Fífou moc hezkou fotku, jak jsem koukala, jsi celý táta, ale oči máš po mámě, co?
2. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jo, Skle, dneska jsme se o tom bavily se ségrou, malému se z těch pěstiček, co si strká do pusinky, dělaj kolem pusinky pupínky, tak at nemá ekzém...já nemám, ale má mamka i ségra, tak aby to nedostal přes koleno....ale tak si říkám, jestli je horší ekzém v dětství nebo jebáky po celý život :slight_smile:
Kámošce se ekzém po porodu uplně ztratil, tobě ne?
2. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
bože, co to píšu....přes generaci, přes koleno néé
2. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
No já jsem právě zvědavá co mi zítra řekne doktorka na karolínky váhu, příkrmy a hlavně na ten ekzem.
švagrová dává Nutrilon Comfort, stejná cena jako HA, má dvě pixle na týden, tj. taky asi 2000,-/měs. Děs běs. Jsem ráda, že ještě kojím, i když večer dáváme UM

A já vařit nebudu, možná občas, ale pokud bude Karolí jíst kupované, tak budu kupovat. Vařit takový trošky se mi nechce a bude to mít aspoň pestré. Později až sní víc a bude mít širší jídelníček tak budu vařit. Ale třeba mi ty skleničky nebude jíst a budu vařit hned :grinning:
2. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Bohužel, právě se mi to začíná zase rozjíždět, hlavně mezi prsty, z toho , jak malého mažu. Já nesnesu žádné mlíčko, ani krémík, ani ty, co jsou výhradně pro exematiky... V těhu byl klid, ale teď ne.

Vojta to má tkaé okolo pusiny, ale to exém nebude.
2. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Karolí má ekzém jasnej - sklen to viděla :unamused:
2. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
JJ, tam to bohužel na to vidím. Ale uvidíš co ti poví doktorka.
2. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Baruš, jojo, jsem celá taťka :wink: A očka zelený po mamce :slight_smile:
Fífa je taky celej děda - teda muj taťka. Říká to každej - maj stejný plešatý velký hlavy.

Ukládam malýho, tak jsem zvědavá, jaká bude noc.. :angry: Dneska spal jen 2x půl hoďky odpoledne...

Koupila jsem burčák, tak si jdem dát.
2. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jůůůůůů, no tak ten bychsi také dala. Nebo to vínko, co jsme pili s Maruškou, to byla mňamka :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
sklen: to byla mňamina, a ty jahůůůdky, mmm :dizzy_face:
Tak dobrou, hvězdy :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
čauky
trošičku nestíhám
mám na vás oooooobrovskou prosbu
můžete mi vyplnit krátký anonymní dotazníček (6 otázek)
http://survey.easyresearch.cz/vBgA6uPDRBjmRNZqOjOYKc4D5.aspx
předem díky moc
2. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Hup: hotovo, jinak já také mažu, jsem volare kantare. Mějte se hezky hvězdy :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Skleni, to bude boooooj :grinning:
2. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Teda, já čumím, co se dnes dějééé, náš malej je tuhej už od 19 hod., už spinečkal už při dožáhnutí lahvičky a spí tuze doted, tak to se ještě nestalo, aby tak klidně usnul hnedka....
Ještě teda budu správná fekální matka....všimly jste si holky, co dáváte UM, že děti strašně prdí a strááášně smrdí, já jsem doted nervozní, kdykoliv si prdne,kontroluju plínku, v hlavě, že musí být pos...div ne po lopatky a on jen pouští duchy :grinning:
2. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
hup: vyplněno :wink:
2. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
bram, jo ještě plně kojím, ale od zítra vynechávám polední kojo a začínáme polívkou, jsem zvědavá, výsledek nafotím a dopíšu... :wink: na to jak mám malinké prsa, jsem na sebe hrdá, že jsem kojila 5m plně a dítě v poho :grinning:
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
hup hotovo :slight_smile:
2. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky

tak máme po 2. hexe, zatím bez reakce. uf uf uf. váha v 5 ti měsících a týdnu je 7700g
délku nevím, pořádně měřit a vážit se bude v 6ti měsících, tohle bylo jen převážení

mau kolik váží karolí, at to nemusím dohledávat...
můžeme začít se zeleninovýma příkramama, takže zítra bude mrkvička

dadu jak budeš vařit polívky, pak nám písni recept

ad nutrilon HA....jj, je to pálka, 259 kč stojí u nás jedna malá plechovka, no a spotřebujeme jich tak 9-10 měsíčně
už se docela těším, až bude emi půl roku, od půl roku budu dávat Nutrilon 2 a už normální.
2. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
hup: taky jsem ti vyplnila dotazníček
2. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
kaci: teda Emminka už dohání Štěpína :slight_smile: Na to, že byla takovej špuntík :wink:
2. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
kaca, jak bylo na plavání?
2. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
hup: dotazník vyplněn

saru: to jo, špuntík to byla, ted už je to pořádnej špunt :slight_smile: mudr. říkala, že je hodně čilá, ona je děsně pevná...tak má tu váhu asi ve svalíčkách :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

mis. plavání super, lekce trvala pul hodky, emi se to snad líbilo, dokonce si i párkrát výskla radostí. po plavču usnula jak mimino :slight_smile:

jinak mě teda žádný vzorky do schránky nechoděj a ty zprávy do IP, že máme pěkně miminko mi choděj taky. dokonce se mě jednou ptala nějaká paní, jaký byl porod. fakt nechápu, je to až děsivý, kdo tam může koukat, proto tam nedávám moc fotek.
2. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.