• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jinak na pampers jsme taky, ale nějak tam blbne hlasování, spoustu mých známých, kteří chtělo hlasovat, to nepustilo dál, prej že tento týden už hlasovali...
mě se to stalo taky, když jsem emi chtěla dát hlas...takže se hlasy sbírají těžko...

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?id=15210
2. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ráno holky

:fearful: :fearful: :fearful: normálně mě otiskli v časopise maminka v akci "pupík roku". :fearful: :fearful: :fearful: Tak Vás prosím o zaslání SMSky (z jednoho telefónu jich může být i víc, ale jméno zasílajícího a adresa musí být jiná, takže můžete poslat i jednu za manžely) Moc děkuji holky, tu Vám zasílám odkaz

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3230845&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Kdyby to nešlo přečíst tak je to ve formátu MAMINKA(mezera)PUPIK54(mezera)JMENO,PRIJMENI,ADRESA a poslat na číslo 900 09 06 (cena smsky je 6 Kč)
3. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
dobré ranko

u nás konečndobrá noc..klepklep ...eda relativně :grinning:

maus: s tím ekzémem mi to je líto ....doufám, že nás to mine - manža je alergik, tchýňa je ekzematička .... no snad to po té čarodějnici nezdědí

mis: jaké bylo plavčo

kaci: u nás je plavčo na 40 minut - což mi pro úplné prcky příjde ze začátku fakt záhul
na vaničkách je zatím pohoda :slight_smile:

ad rozměry - já bych na ty tabulky fakt nehleděla
když tovezmu kolem a kolem,tak třeba dospělou velkost magisy jsem měla já někdy v 11-12 letech ˇa dnes mám o 1/4 metru víc ....tak přece i ty míry dětské nemůžou být stejné ....celou mš jsem byla o celou hlavu větší než zbytek dětí včetně kluků - no tak asi ondra nemůže být průměrné velikosti ....
n tabulky nehledím
hledím na ondru a ten je evidentně v poho a zdravý :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
No my jdem na plavčo do velkého bazénu poprvé 16.9., tak jsem zvědavá, protože mi přijde, že Luky vodu moc nemusí (což je asi ojedinělý případ)
3. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Čau kočky

no u nás noc hrůza, první buzení o půl desáté, pak v 23:10, 01:15, a od 2 do půl 5 si povídal a vstával v 6:30, no j e toto normální?? Jsem jako přejetá válcem.
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky,

my taky noc relativně OK. Papal v 00.15, 3.45 a v 8.15. Pak jsme etě hoďku chrupkali.

Je fakt hnusně, tak beru Fífu do manduky a pujdem nakoupit a vyvenčit našich psa. Pak ho šupnu do hacky Kočárek dáme odpoledne.

Jitul, já to tady psala už včera, že seš mediální hvězda :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
U nás noc krááásná, fakt musím to naše mimi pochválit. Kojo ve 2, v 5 a pak jsem si ji vzala do postele, pokadila se a ještě jsme sem tam spaly až skoro do9 :dizzy_face:

Ve 13 jdem k doktorce, tak pak písnu váhu(míru, ale jistě má přes 8kilo, si myslím. Karolí je taky taková pevná, jak jsme zjistili v porovnání s Vojtíkem od sklen :wink:

hup: dotazník taky vyplněn a k ekzému, víš, po čem prd, tak to máme :frowning2:
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Mau: no tak to vám závidím. No jo, je to kus ženské, přece nebude žádné chrastidlo ne????

Nk: když u nás byla Mau, tak jsme říkali, že nám by se ta Hacka také hodila, Vojtí miluje houpání na houpačce. ale to by mi neprošlo :unamused:

Jinak tady je nááádherně, svítí sluníčko, já opět peru, tak to hodím ven. Ale v noci pršelo.
3. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Fífa má děsně tuhý nohy, na to, jak je má faldíkatý :slight_smile: A má celulitidu na prdce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dotaznk jsem vyplnila už včera :slight_smile:

Ekzém naštěstí v rodině nemáme, ani žádný alergie, tak snad se to vyhne i Filípkovi.
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc ...na naše poměry...nic moc, ale nasmáli jsme se ? hlad přišel ve 2h pak nezvykle pos.... a do 4h byl vysmátej a ukecanej :slight_smile: pak zalomil do 7.30 a teď od 8:45 spí...no hlavně, že je zdravej, že? :wink: chtěla jsem si dáchnout ještě s ním, ale velký hlad trápil mě........
3. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
tady teda nic moc, spíš mraky, žádný teplo...
sklen: no jasně :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ty jo, tak to vypadá, že erupce je n na jichu Čech co????

Enz: jj, hlad to je s... :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
co vaříte na obídek, kočky?
nějak nemám nápad, zatím vařím kuřecí polívku :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky :wink:
Noc paráda - usnul v 19 hod. a vstával na jídlo až v 6 :dizzy_face: Teď mířej s manžou na poslední kontrolní rehabku, jsem zvědavá, co se ten náš aktivista zase dozví :slight_smile: Já zatím trochu uklidím a uvařím. Asi udělám pstruha alá já :grinning: , ještě totiž nevím, na jaký způsob, ale to se zas vyvine během vaření :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
U nás je na programu mexický gulášek se sýrem na vrch. Mňamkáááááááááááááááá
3. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Já jsem vyndala z mražáku kus čehosi, nakonec jsou to krůtí prsa :grinning: , tak si je udělám se smetanou a sýrem, snad se to bude dát jíst :wink:
3. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Já dělala včera zapečený gnocchi s kuřecim a sýrovou majdou a ještě zbylo, tak nevařim :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky, už máte na zimu fusaky? Nějaký tipy?
3. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Já jsem kupovala už v těhu Emitex kombi, je skvělej, tak se na něj těším :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
tak já asi dneska nevařím, k obědu si dám cuketu od včera, večer udělám šopák
emi asi bude mít dneska první mrkvičku ze skleničky

u nás noc po delší době taky super, bez častého nočního probouzení, dneska asi jen 2x jsem jí otáčela z bříška na záda a hned spala dál. vzbudila se v 5:30. dneska vstával tak brzo i martin a hledal jí v posteli, prej Kde je emi? já na to, že ještě spinká :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
ahoj, u nás je teplo, 23°C, ale fouká a pod mrakem.
já vařím taky rybku :slight_smile:

fusak mám po Anetce aesthetic :wink:
3. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
kaca: manža zase když vstával tak tam malou nečekal a když mě chtěl jako pohladit že už jde, tak Karolí málem přetáhl :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Maus, koukam na něj - je pěknej! A je dost teplej, jo? A díry na kšíry má taky, co? To je otázek :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
nikul už i přišly ty hračky od lamaze?
taky si objednám...
3. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
kači, jojo. V úterý to paní poslala a v pátek byly u mě. Docela rychlost na to, že to je až z UK.
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
mně už taky hračky dorazily, Štěpíno dostal pejska a k půl roku dostane tygříka :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
já asi objednám panenku emilku nebo tu vílu...
už máme světlušku a housenku
jak se to dětičkám líbí?

jinak holky, bojujeme s usínáním doma. hlavní problém vidím v tom, že emi začala odmítat dudlíka. takže je unavená, nemůže zabrat, vzteká se a pláče, ale dudana vyplivává. když si ho pak nakonec vezme., usne do minuty...nevím co s tím. takhle to je už poněkolikáté.
3. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
niki: má ho i Hup, je teplej, ohromně prostornej a jsou tam nachystané i díry an kšíry :slight_smile:

kaca: Karolí taky doma moc nechce spát, nejlepší je auto nebo kočárek. Takže doma buď usne u jídla nebo jí nosím v liliputi. Pak jsou ještě další metody jako třeba uhoupat na rukách nebo v lehátku, ale to trvá dlouho :wink:

Karolí je maniak na reklamy - vždycky je jak v tranzu :grinning:
3. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Maus, asi do něj pujdu, Ještě dam schválení manžovi :slight_smile: Na MMB mají nový za 999, což je super.

Fífa spí doma přes den jedině v hacce... Jináč nee...
3. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
niki: já jsem za něj dala asi 1200,-
3. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.