• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
my jsme po plavču .... to dneska bylo ....jako by si šlehnul nějký speed a zapilto redbulem ....málem z té vaničky vyskočil ...ani instruktorce se nadařiloho zpacifikovat ..holt malé torpédo ...ale co bych chtěla s těma genama, co má po mě :grinning:

nik: jj - taky máme to co maus ....příjde mi fajn -neměnila bych :wink:
3. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojte holky,
jen v rychlosti,
prosím, pošlete nám hlas :wink:

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?id=15419
3. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Budete nechávat očkovat proti meningokokovi???
3. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky, tak kluci přijeli z rahbky, paní Dr. byla v šoku, říkala, že něco takového tam ještě neměla a to už toho viděla hodně :sweat_smile: Do 2 týdnů prý bude sedět bez opory :slight_smile: Zkoušela i reakce na hračky, házela na něj míček a on ho na hrudníčku chytal, to s ním teď takhle blbnem často. Prý má i reflexy ročního dítěte. Nebude to prý jen zrychleným pohybem, ale asi bude hodně inteligentní. Jé, co my budem dělat s géniem? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Holky, slyšela jste některá pojem indigové děti? Že se jich v posledních letech rodí čím dál víc, jsou víc přizpůsobený žít v těch změnách, co teď na planetě probíhají, takže mají i trochu jiný imunitní systém než třeba my. Doktoři je nazývají hyperaktivní a cpou je lékama, ale to je totální blbost. Není to žádná diagnóza :zipper_mouth: Jen ty děti potřebují trochu jinej přístup :wink: Bude to asi náš případ :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, no super, zrovna tuproběhlo téma fusak :grinning: :grinning:

Taky jsem koukala na ten emitexovej, ale můžete se prosim vás (vy, co ho už máte) podívat na tenhle odkaz? Jsou tam ukázky, jak ho dát do kočárku - to je to fakt tak velký, že to v tom sporťáku jde takhle "navlíknout"?? Mmě připadá, že jak se to tam navleče nahoře, že to pak bude krátký, nebo se mi to zdá? :fearful:

http://www.detskyraj.cz/zbozi/7589-emitex-combi-fusak-3v1-s-medvidky-2009-2010
3. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
3. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
nik..my asi očkovat necháme, radši jedno očkování navíc, než pak meningokoka chytit....
3. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Joo a holky, která jste z Prahy a nemáte dneska co na práci, tak já jela dneska z kyčlí přes PAlmovku a stavila jsem se tam v krámu - je to ten Hák a Hák, takový to levný oblečení, ale dneska tam mají akci na body a overalky G mini ((tuhle značku mají hodně v Chiccu a Puntanele atd., krásný a fakt kvalitní věcičky, 100% bavlna, pevný, hodně vydrží) - normálně stojí kolem dvou stovek a tam je mají za 39,- :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kači, a nevíš, kdy se to očkuje? Já jsem proti tomu taky byla, ale už to mam prošlý... Zeptam se na to Dr. Ani nevim, kdy necháme toho pneumokoka...
3. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Fífa už 2 hodiny spí!!!
3. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kači, jak jsi spokojená s tou Fábulou židličkou? Je stabilní?
3. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
petu a myslíš, že to je ve všech hákách?
bych si sjela do dejvic...

nik pneumo necháme v půl roce, meningokok kolem roka
3. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Kac: To vůbec netušim, ale každopádně bych to zkusila, fakt se to vyplatí :wink:. Paní mi řikala ať kupuju, kupuju, že od rána už prodali přes sto kusů a zejtra už nebudou :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak počkám až se emi vzbudí a razím tam :slight_smile: díky za tip :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Kac: Není zač, snad pořídíš :slight_smile:

Holky jakou barvu vybíráte nebo máte toho fusaku? Mně se líbí černá+limetka a Martin mi řekl, že to vypadá jako vak na mrtvý :angry: :confounded:
3. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
petu, já mám fusak jiné značky, ale navlíká se úplně přesně stejně, mám ho i v albu Anetky :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Pebi: Jé a taky černej zvenku, viď? Vypadá to fakt dobře, cpát na ten kočárek další barvu by bylo jak od kolotočů, ten černo-zelenej si prostě obhájim :grinning:
3. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
saru: tak dítě s vysokou inteligencí ti fakt nezávidím ..vždycky jsem říkala, že je fajn, když je někdo chytrý, ale nadprůměrná inteligence obvykle znamená problémy v jiné oblasti - vztahy, emoce atd. (píšu obvykle - neříkám, že to musí tak nutně být :wink:)
prostě pokud ondří bude mít selský rozum, budu naprosto spokojená
manža má přes 140, půlka jeho famílie je v menze .... suma iq naší rodiny je tak na půlce té jejich ...ale jejich rodina je naprosto nepoužitelná pro praktický život a co hůř - neznají pocit spokojenosti, empatie je na mínusových hodnotách ....kdežto v naší rodině mají o sebe lidi zájem a dokáží mít radoist ze života
když koukám i po mých známých - ti moooc chytří to mají v životě docela zapeklité ....
raději budu mít ondráška šikovného kuchře, co má rád svou ženu a s dětma žijí pohodový život, než uznávaného odborníka na filosofii, který ignoruje volání o pomoc svého bratra (protže to nechápe) a má stres z ježdění autem (takže auto stojí před domema všichni seharcují vlakem)

moc mě nebere, když děti umí před nástupem do školy číst, psát a počítat - co z toho - copak to potřebují?
jedni příbuzní takhle podporují své dítě (teď nastoupil do školy) a to cituje naprosto nesmyslné texty (např. o balistických střelách) - protože je umí číst - ale vlastně jim vůbec ještě nerozumí

myslím, že děti jsou furt stejné a dětství jen s hračkama životně nutně potřebují, pokud jim nechceme zapeklit do budoucna
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
pet já mámbéžovou ...kočár máme khaki, takže to vypadá fajnově
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
pet, ono těch odstínů zelené bylo víc, já jsem chtěla přesně "x-landerovskou" zelenou, ale podle fotky odstín neodhadneš a tato se jmenovala myslím limetková...
3. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
hup, klídek :wink:
3. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
souhlas s tim, co napsala hup... :wink: Sama bych to tak hezky nenapsala... :slight_smile:

Barvu budu ješt řešit. Asi tam objednam i židličku, ale nejdřív se pojedem kouknout do krámu, abysme to viděli naživo.
Až teda bude auto - je v servisu, opravujou ho po tý kolizi, co se stala v Hodoníně. Už je hotový, jen se čeká až pojišťovna zaplatí Fordu... Vyšlo to na 30.000 Kč!!!
3. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Noo, já teda nevim, jestli to napsala Hup "hezky", vůči Šárce to moc hezky nezní, žéé :sweat_smile: :sweat_smile:

Jestli bude nebo nebude Štěpánek fajn kluk to záleží na tom, k čemu ho rodiče povedou a jak se k němu budou chovat, né na tom, jestli je teď inteligenčně napřed nebo neni :wink: .
V tomhle kontextu se mi příspěvek Hup teda ani trochu nelíbí, promiň, Hup :zipper_mouth:
3. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já to teda nebrala, že je to proti Šárce... To vůbec... Je jasný, že záleží na výchově. Taky máme v rodině kluka, co od malička čte knížky, zná je nazpaměť, odříká ti všechno a je hooodně divnej. Říká, že se zabije, že je ošklivej... A rodiče to přehlíží a maj radost, jak mají chytrýho syna...
3. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Podle mě se v 5 měsících fakt ještě nedá odhadnout, jakou bude mít dítě inteligenci... To fakt ne...
3. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Manža v 8 měsících chodil sám, mluvil krásně v roce... A je normální :grinning: :grinning: :grinning:
Štěpíno je prostě tak o 2-3 měsíce napřed, o tom žádná :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Zrovna jsem chtěla napsat, něco podobného jako Petu, se kterou naprosto souhlasím...Saru Štěpána nijak nepopouzí k tomu, aby byl rychlejší a uměl toho co nejvíce..prostě to má tak daný, asi se s těmito schopnostmi narodil, takže těžko ho dopředu odsoudit jako nepoužitelného génia..je třeba se mu věnovat, ale to bude dělat každá z nás, ať má její dítě předpoklady být kuchařem nebo vynálezcem..Takže Saru to bude mít z nás opět nejtěžší, stejně jako těhu, ale vzhledem k tomu jak se Štěpánovi i s manželem věnují, je jisté, že má dobrý základ i vzor ve svých rodičích a že bude mít to štěstí a stane se minimálně geniálníh kuchařem :wink: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
no já bych hlavně řekla, že si nevybereš, jaké dítě se ti narodí, ale vždycky se snažíš z něho vychovat hodného a slušného člověka nezávisle na případné vysoké/průměrné/nízké inteligenci :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky, dík všem za názory :wink: Beru je a vlastně se všema souhlásím. Když už jsme o té inteligenci začaly - neberu to jako nějakou výsadu, proto to sem klidně napíšu, já sama mám IQ přes 140, manža se k němu hodně bíží a myslím, že jsme oba pro život celkem použitelní :grinning: A to proto, že nás rodiče brali takoví, jací jsme. To, že jsem v roce mluvila v plynulích větách brali tak trochu jako normální a nikde se tím nechlubili. Dávali mi pocit, že jsem úplně normální a běžná :wink: A vždyť to tak je - nesoudím lidi podle IQ, ale podle použitelnosti v životě a znám jich spustu, který mají IQ vysoký a jdou v pohodě, ale taky dost nepoužitelných. Myslí, že pak už výchova hraje hodně důležitou roli - dítě chválit, ale nenechat ho koupat se v nějakém extrémním pocitu výjimečnosti :wink: Toť můj názor :wink: Takže vlastně souhlasím s hup (i když je trochu předimenzovaný názor, že inteligentní dítě musí být někam tlačeno, s tím nesouhlasím, protože já ho nikam tlačit nebudu, tím jsem si jistá), ale na druhou stranu i se Stáničkou, že to myslela dobře (díky Ti, hvězdo) a ohledně té výchovy - naprostý souhlas :wink: Já si totiž jen myslím, že hup to zas napsala po svém a špatně to nemyslela, ona je prostě upřímná, taková je a já ji takovou beru a mám ráda:slight_smile:
Jediný, s čím nesouhlsím je, že se v5 měsících nedá odhadnout inteligence - to dá, protože je v genech. Výchovou se dítě vyvíjí, takže emoce se mění, ale zárodek inteligence je prostě daný :wink: Ale to zas ani omylem není nic proti niki, všechny jste tu holky, o kterých si myslím, že jste chytrý, skvělý, fajn a jakýkoliv váš názor beru. nemusím souhlasit, ale rozhodně nejsem typ, co se nebaví s lidma, který mají jinej názor. Naopak - často je mám raději než ty, se kterýma se ve všem shodnu. Až na manžu, s tím jsme jako přes kopírák a rozumíme si skvěle :slight_smile:
niki: právě to je ono - chodil v8 měsících, v roce mluvil a je normální :wink: Já si tak taky připadám, i když občas teda moc ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemyslím si prostě, že inteligence musí být na úkor použitelnosti v životě, ale taky netvrdím, že to tak dost často není :wink:
3. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
akit: děkuju :dizzy_face: Napsala jsi to krásně, úplně mi vrhkly slzy do očí :slight_smile: Právě si myslím, že Štěpána nikam neženu, naopak se ho i snažím trochu brzdit, ale vím, že to nemá smysl, pojede si podle svého. A já ho v tom budu podporovat - ne ho někam nutit, ale stát při něm, ať je takový nebo makový :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.