• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak Fífa je v hlubokym zatim spokojenej... Teď jsme 2 hoďky jezdiloi, z toho půl hoďky spal... Já vim, že jsem to teď napsala a zítra v něm začne zlobit :grinning: :grinning: :grinning:

Venku je konec světa, jsem úplně turch...

Maus, super váha :dizzy_face: Náš člověk!
3. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Nazdár!
mau+nikulka: používáte ještě plíny 3 nebo už 4? Teď jsem vážila Natálku na naší váze a má 8,5 kg :grinning: a docházejí mi pleny 3 a nevím, jestli mám ty 3 ještě kupovat. Za poslední 2 týdny se nám už 3x stalo, že Natálce protekla přes noc moč po zádech ven.
3. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
loui, já teď dodělávám posledních pár 3.. A už tu mam 5 balíků 4, takže nejedu na ně. Taky mi poslední dobou protíkají - po zádech a nohavicí. Fífa má 8,6 :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Asi už taky koupím 4. Koho by napadlo, že budeme mít takovou velikost v 5 měsících :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
holky, my už používáme 3 i 4, obojí mu jsou. Trojky ještě stačí, ale 4 už jsou mu v pohodě taky :wink: Štěpán má 8,1 kg. taky ne zrovna málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

niki: jsem musela manžovi ukázat Fildu v motýlku, ten prostě nemá chybu :dizzy_face:
3. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
loui: kolik Natálka měří? :wink:
3. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
taky už máme 4, jak má Karolí tlustý nožičky tak ji ty 3 škrtí... :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
mau: ale karolí už je i dost dlouhá, na holčičku :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
je,a si bude dlouhá po manžovi, ale doufám že né tolik. Mohla by se zastavit níž :grinning:
3. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
petu: to jsi mi moc nepomohla, tak vím zase prd co je to za obchod :grinning: :grinning: to asi u nás nemáme :grinning: ani ty ostatní neznám :sweat_smile: Gmini znám z Globusu, ale název toho obchodu a ostatní značky fakt nee :grinning:
3. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
saru: to nevím přesně :sweat_smile:
Poslední měření u doktora bylo 4. 8. a to měřila 65 cm. K doktorovi na další kontrolu jdeme příští týden v úterý, ale řekla bych, že bude mít kolem 68 nebo 69 cm.
3. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Já už používám 4 asi 2 týdny

HuP:jj a bude hůř viď?? :grinning:
3. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
pet, tak jsme pořidili
koupila jsem 3 body a 3 overálky, body za 39,- overaly za 60,-
je to nějaká týdenní akce, prej to bylo v nějakým letáku či co
každopádně díky za tip

no a když už jsem tam byla, zašla jsem do optiky...jsem ulítlá na brýle, mám asi patery, všechny možný barvy. v pondělí jsem byla po 5ti letech na očním, zkontrolovat oči a si neumíte představit, jak jsem se bála, aby mi nenaměřili víc dioptrií, to by bylo peněz za výměnu skel.
a protože jsem už asi 10 let nečerpala příspěvek na skla a brýle, tak mi to mudr. napsala...jsem nevěděla, že mám na to nárok, je to sice malá částka, ale aspon neco. 150 kč příspěvek na obroučky a základní skla zdarma.
tak se znovuzrodila moje úchylka a zabrousila jsem do optiky..to jsem neměla dělat... už tam mám jedny zamluvený, zítra tam zajdu s martinem, jestli se mu líbí, je to zase dost výrazný kousek, a kdyžtak je beru :slight_smile:

jo a může za to pet, já vlastně jela jen pro bodýčka :slight_smile:

saru: no jo, snědla celou skleničku, mám z toho výčitky, že jsem jí to asi neměla všecko dávat.snad jí nebude bolet bříško
dneska je nějaká nevrlá, furt chce něco dělat, sama se nezabaví, když jí položím, vzteká se...

saru: a jak teda ted štěpánek jí? kolikrát denně kolik mlíčka a kolik zeleninky či kaše? díky
3. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
kaca: Emi je teda šikulka, že jí tak chutná :slight_smile: Karolí nechce ani kaši, to jsem zvědavá co bdue říkat na zeleninku :sweat_smile:
3. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
kaci: ráno kolem 5,6 180 ml Sunaru, pak dopolední svačinka 150 ml Sunaru, k obědu max. půl skleničky zeleniny+90 ml Sunaru, odpoledne ovoce (ale to mu kupodivu moc nejede, většinou jen pár lžiček) a 120 ml Sunaru a večer zkoušíme kaši, ta mu ale vůbec nechutná, takže většinou 150-180 ml Sunaru. Ale jsou dny, kdy toho sní míň a zcela výjimečně víc :wink: A vypije docela dost vody, má ji rád :slight_smile:
A nemyslím, že bys něco udělala špatně. Když jí chutnalo, proč ne :wink:
3. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
kaci: to ti toho snědla dost....já mám 190ml a má to na 3x...píšou tam, že se má začínat 4-6lžičkama a postupně přidávat......no snad to všechno dobře stráví a nebude mít zácpu.....Vojtí má už takový polotuhý obsah plínky .-)...jinak zeleninku normálně dojíždíme mlíkem

teď jsem mu dala kaši 100ml .....snědl lžičkou půlku, tak jsem to naředila a po koupání ji dostane ještě flaškou uvidíme jestli bude stačit nebo budeme muset dát ještě mlíčko, ale určitě pití, páč po tom bude mít žízeň
3. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
enz no to jsi mě s tou zácpou trošku vyděsila, snad to bude v pohodě.... :unamused:
3. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
teda to co se děje dneska, se mi ještě nestalo
emi usnula v cca půl šestý, to že si dává dvacku před večerním spaním není nic divného. no jo, ale já jí nemůžu vzbudit,resp. otevře očka, a zase usíná... převlékla jsem jí, přebalila, namazala, oblékla pyžámko a nevzbudila se. jako očička otevřela, ale jak říkám, hned zase usnula
tak já nevím, mám ted strach, jestli jí třeba není těžko po té mrkvi, ale to by spíš plakala a nespala ne?
nevím co dělat, v podstatě poslední jídlo měla v pět...takže by měla ještě večeřet. no uvidíme, co se bude dít. snad jí tím nerozhodím rytmus úplně. nebo jí mám vzbudit násilím....to se mi vůbec nehce. když jí zvednu do náruče, tak se vzbudí, ale to je moc brutální ne???
3. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
kaca: já myslím, že jen dobře nadlábla, tak spinká. To bude určo dobrý :slight_smile:

Karolí byla zase extra protivka, nemohla zabrat, ale nakonce teda usnula, kolem 18:30 si chvilku dáchla a teď už spí zase. Jsem se bála že neusne, ale spí, tak snad jí to vydrží :slight_smile:

Zítra ráno přijede ségra s malým, tak se těším :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky pomoc, já jsem dnes jak protržená. K obědu i k večeři jsem se.....a dvě porce guláše :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale ono je to taáááák dobré :frowning2: :unamused:
3. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
sklen: jen si dej, hlavně když ti chutná :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
sklen gulášek bych si taky dala
3. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
No jo, ale pak se nemám divit, že vypadám tak, jak vypadám bůůůůůůů

JJ, manža je dobrý kuchař, moooooooooooooooooooc šikovný
3. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
to můžu potvrdit, langoše byly mňamózní :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky kdo u koho byl, skleni u mausky nebo naopak? ta fotka jak jste tam s manžama, manžové vypadají takový obrovský proti vám :wink:
3. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj, tak my dneska poprvné přikrmovali, brambor a mrkev na fotky zde http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=425990&vImageID=3234539&vMoveINT=-5&vReferer=/album/myalbums.php? no napoprvé zvládla 40 ml po lžičkách, sice se tvářila, ale snědla, uvidíme co zítra....
teď vás jdu dočíst... pa
3. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Kaca: se nediv, jsme to měli strčené ve stěně v obýváku a všichni čekali jako trubky, kdy to blýskne. Jo Mauovi byli u nás :grinning:
3. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
dadu: Nelinka dělá bomba ksichtíky :dizzy_face:
kaca: já jsem byla u sklen. No a můj manža je skoro jednou takovej jak já, to se ti nezdá, ale skleniččen né :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ale jinak manža od Mau je fakt vysoký, ten můj ani ne. Tak jako já.

Dadu: no super, vypadá úžasně, je to šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
aha, to mi uniklo, jakpak se dostala mau z olomouce do hradce? jen tak jste se sešly? to je super. mmch, v JH mám většinu příbuzenstva...taky jsem se tam narodila
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.