• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: taky uz mame 5 800g a 63 cm :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
zaciname uz suverene nosit spoustu veci velikost 74, nektery 68 :stuck_out_tongue_closed_eyes: 62 uz nam jaksi neni na delku :grinning:
Nevim, po kom je, ja mam 170 cm, manza 180 cm, zadni obri nejsme. A do sirky taky ne, tak nevim :sweat_smile: Ale je to nas cvalda milovanej. Podle Dr. ale pribira tabulkove, vubec ne moc, tak nevim :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Saru, povedené fotečky, malej vypadá spokojeně a zdravě!!!
1. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
jéje, tady není ani živáčka :astonished:
1. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Dočtu vás tradičně v noci...

Zítra na nás myslete, v 9 jdem na to oční.. Snad nebudou Filípka moc trápit... A hlavně, aby to pomohlo napoprvé...

Dobrou noc! :wink:
1. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
ajoj holky

tak ja mam taky prsa mekke ze az to nezke neni... :angry: ale me se zda ze zacinam mit mene mlicka, kdyz odstrikuju, tak mam co delat abych z obou prs odstrikala 100 ml :angry: .Takze se snazim maleho prikladat vic a odstrikavat vic, abych si podporila tvorbu mlika...snad to nejak pomuze...to kojeni je veda...
2. čer 2009 v 00:28  • Odpověz
Mag: někdy opravdu ano. Zkus to pivčo. Já jsem si ho včera dala a docela dobrý. Není to sice žádná sláva, ale krapet si mi nalili víc. Tak uvidí.

NIk: držíme pěstičky. Dobře to dopadne. pa
2. čer 2009 v 06:33  • Odpověz
Tak jdeme na to... Pak dam vědět... Po poledni jsme etě objednaný k holiči, tak snad to stihneme... Do Plzně nás veze manža, pak musí zase do práce a já pojedu k holiči.

Včera jsem si koupila ten Ricinus Communis 5CH a prsa se nalejvají... Teď ráno malej vyžahl 155 ml za 5 minut... Tak krize je snad zažehnána. Stály jenom 65 Kč a jim 3 granule ráno a 3 večer...

Včera jsem nosila malýho po náměstí, páč řval... :grinning:
2. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
hezké ráno. Noc byla stejná jako včera :slight_smile:

niki: držíme palečky, určitě to bude dobrý :slight_smile:

Malá teď usíná, snad chvilku vydrží. Já jsem uklidila kuchyň, zapla myčku, navařeno mám ze včera to kuře na paprice tak mám pohodu :slight_smile: . Měla bych umýt podlahu...

Jinak s těma prsama to je asi fakt normální, když to máme všechny...
2. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko,

tak u nás noc normál, kojo ve 2 pak v půl sedmý, teď jsme konečně usnuli, mám práce jak na kostele tak potřebuju aby aspoň 2 hodiny spal. Před chvílí se mi tak vztekal až se vysoukal z teplákovejch dupek :sweat_smile: Jinak hlásím, že jizva se nám hojí, tak snad to bude dobrý :dizzy_face:
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
kett: tak to máš fajn, Karolínka přes den nevydrží spát dvě hodiny v kuse ani omylem. Možná v kočárku, ale jen za dobré konstalace hvězd :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
dobré ranko

saru - to si mě potěšila s těma velikostma :wink:

nik - tak držíme palec (snad to je ještě platné :wink:)

maus - hele ještě před pár týdny bychnapsala totéž, ale onří se učí spinkat ....fakt už usne kařdý den i několikrát na skoro hodinku ...chtělo to jen trpělivost a nenutit ho :slight_smile:

u holiče jsem byla včera - ondří dostal ke dni dětí novou maminku :grinning:

dneska frčíme plavat, pak máme sraz z kámoškou z předporodního kurzu a pak jedeme za tátou do práce ukázat se, jelikož nás ani jednoho ještě neviděli (no o mě asi až tak nestojí, že :grinning:)
2. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
maus: tak v kočárku spí předpisově včera 2 hodiny a pak ještě hodinu dospával doma:slight_smile: no jo mám zlatý dítě a když řve a nechce zabrat tak si říkám sígr jeden :grinning: koukám, že si můžu teda vlastně blahopřát, jen aby ho to nepřešlo, akorát my zas v noci uspáváme třeba 2 hodiny, např dneska jsem od 2 kojila a usnul až ve 4 ráno :frowning2: no jo nemůže bejt dokonalej :grinning:
2. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
maus: dobrá a osvědčená metoda, jak zařídit, aby tvrdě usnul - potřebovat být sním někde na ča :grinning:
2. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Karolínka jako přes den spí, nevydrží vzhůru dýl jak dvě hodiny, pak už je mrzutá a mrčí. Ale vydrží tak půlhodinku, maximálně třičtvtě a nebo teda v kočárku dýl. Ale večer a v noci usíná sama, s tím nemáme problém :slight_smile:

Taky potřebuju ostříhat, už to nedrží...

Můj taťka je u kožní, hrozně prý otekl a osypal se. Tak jsem zvědavá co mu řeknou :unamused:

Jinak to moje děcko je hrozně učůraný, normálně za hodinku plínka durch :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
to na Karolínku neplatí. V takovéto okamžiky se spíš rozhodne tlačit nebo se rovnou pokadit až za krk :grinning:
2. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
maus: náš malej je expert na to posrat se chvíli po tom co mu dám čistou plínku, ale většinou to veme durch i s dupkama :sweat_smile:

Mě by dneska měla dorazit kamarádka taky udělat hlavu se těším jak malý děcko, jsem už jak strašidlo :pensive:
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
psala Niki, ale asi i Vám, tak jen pro info:
"Tak to mame za sebou.Prupalchem zjistili,ze je to nepruchodny, tak museli udelat sondaz. byly to 2minutky, plakal min nez kdyz ho boli brisko :wink: Stava se,ze se to musi opakovat,ale snad to nebude nas pripad :slight_smile: papa Nikulka"
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
tak hlavne, ze je Filda OK :slight_smile: Snad to bude uz dobry :slight_smile:
Jinak jsem vcera Stepulu vyfotila, kdyz si vecer povidal s kolotocem:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
2. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak nový vlasy nebudou...nesnáším když někdo ruší narychlo domluvenou schůzku která je naplánovaná tejden :rolling_eyes: jsem se teda zas nas.... :angry:
Ještě že to moje zlatíčko od rána krásně chrupe a nechal mě vyžehlit tu ohromnou horu prádla :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Ták jsme zpět... Byla to brnkačka, i když mi teda moc dobře nebylo, když jsem slyšla malýho přes dveře brečet... Ale řev to nebyl, spíš se mu nelíbilo, jak ho drželi... Hned po skončení přestal plakat a hezky koukal... Teď budem kapat 5 dní kanamycin a pokud to bude pořád slzet, jdem příští čtvrtek na kontrolu. Už se toho nebudu bát.

Tátu jsme vyhodili v práci, dělá kousek u Plzně, takže mam na odpoledne Forda :dizzy_face: Při té příležitosti jsem vzala ukázat Fildu kolegyním... Byly u něj unešený.. a potkali jsme i naše 2 ředitele a Filda se na ně krásně usmál :grinning: Je chytrej, ví, na koho zapůsobit... Mohli by tatínkovi přidat :grinning: :grinning: :grinning:

Už potřebuju ostříhat a obarvit jako sůl.. Naposled jsem byla na začátku března :sweat_smile:

A dohaduju se s našim bazénem kvůli plavání... V dubnu mi tam řekli, že na zářijovej kurz se máme přihlásit v červnu.. Tak jsem tam včera byla a řekli mi, že je už dávno plno. Přitom prve mi řekli, že se ani nedělají seznamy... Tak jsem jim povykládala, co mi pověděli v březnu a paní se děsně divila, že jsou to nesmysly - bohužel tam byla prve jiná bába.... Tak jsem se spojila přes mejl s ředitelem, protože mě tohle jednání děsně sere - si dělají z lidí blázny a cpou tam svoje známý.... Tak mi řekl, že je plno od toho března, a že si mě napíše jako náhradníka... A že kdyžtak v lednu začíná další kurz, na kterej přihlašujou od září... Tak jsem mu zase psala, že očekávám, že nás zapíšou na ten leden hned, když teď bylo už půl roku před začátkem plno... Čekam na odpověď... Nechápu, proč neotevřou víc kurzů... Protekce vládne světem (a hlavně tam má debilní podřízený, když ani neví, jak a kdy se napisuje - člověk tam letí hned po porodu a dozví se akorát bludy...)

Jinak homeopatika fungujou, jsem jak Pamela a Filda zase začal krásně a hodně pít... :dizzy_face: Je holt na velký, tvrdý prsa... To jsem zvědavá, co mi jednou přivede za snachu :sweat_smile:
2. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky, no tak snad to bude s Filípkem dobré. Budeme na tebe myslet Filí, aby se to už neopakovalo.

Tak to my dnes měli báááááájo noc. Najedl se v 20:30 vydržel až do 1:30, usnul tak po druhé hodině a spal až do 6:30. NO co víc si můůůůůůůůůůůžu přát.

Dbnes jsem tu měli pojišťovačku, tak jsme si nechali udělat pěkně úrazovky.
2. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Nik, tak to je super, asi si je také kokupím. :grinning:
2. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
skleni, hlavně to nestojí ani moc peněz... Jsem ti etě nenapsala ten návod na ten scrap, viď? Teď jedem k holiči, tak potom, ju? :sweat_smile:
2. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
niki: malej je teda pěknej šplhounek :grinning: to je dobře :slight_smile:
sklen: manžovi zase dneska přišlo zamítnutí změn na životku, že ta splátka kterou tam má nestačí na požadované krytí. Potom nechápu, proč ta kráva na pobočce dělala šestkrát kalkulaci aby to vycházelo. Zbytečnej čas, je to banda :angry:
Přemýšlím, že zkusím jedno nedaleké kadeřnictví, zkusím se tam dneska poptat, třeba to nebude taková tragedie. Malá papá, já se taky nadlábnu a půjdem na prochajdu a zkouknout to kadeřnictví :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Zdarvím holky,

tak u doktora včera dobré, utz zase neukázal nic, protože jsme pořád děsně zaplynovaní, ale vyloučil tu nejhorší variantu - nějaké zůžení vstupu z bříška do střívka. Takže já beru, že ho jen zlobí plyny a asi ještě do min. do konce 3. měsíce zlobit budou a snad pak už bude líp. Sab budu dávat mega dávky (dle doporučení primáře) a probiotika a dávám i nějaké homeopatika. U vyšetření se pos....až za ušima, asi mu udělalo dobře, jak mu tou sondou jezdili po bříšku.

Hup....že držím pěstičky, aby se Aličce s tím dalo co nejdřív něco dělat

ad vlasy, no mám odrosty za poslední asi 4 měsíce, takže bych už taky potřebovala s tím něco nechat udělat a taky nějak ostříhat, malý už začíná děsně kudlit
2. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
jo jinak dnešní noc - to bych přála všem - kojo v 20:00, usl v 21:00, další kojo v 5:00 (to už jsem budila), okamžitě usl a spal do 10:00..........zlatíčko moje. Zato teď řve, ale přes den mi to nevadí, ať se vyřve když ho to baví, je najezený, přebalený, hráli jsme si, no a teď se mu asi nechce být samotnému, jen ať si zvyká
2. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky my mame takovy parak :sunglasses: , no pripadam si jako nekde na dovolene v exotickem kraji :grinning: :grinning:
maly pije co hodku, se mu ani nedivim, taky mam porad zizen..vegetime na zahradce..tatinek je chudak v praci, mu to tedy nezavidim :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
holky, my měli taky supr noc, pil v 18,30 a pak až v 3,40 no a pak co dve hodiny, ale ta pauza devítihodinová je úžasná :slight_smile: akorát nikdy nevím, které kojení bude ten den poslední, myslela, jsem, že se vzbudí ještě v devět.
2. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
NIk: to by bylo moc fajn. :grinning:

Mag: chtěla jsem se zeptat, jak vlastně na malého mluvíš, česky nebo anglicky????

O vlasech mi ani nemluvte. Já jsem se sice nechala před měsícem ostříhat, ale melír bych téééééž potřebovala. Asi se po výplatě objednám. Vypadám jako socka :cry: :grinning:
2. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.