• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jééé kači já tě nechtěla děsit :sweat_smile: .......vždyť emi je už je trénovaná z kaše, tak to bude určo v poho :wink:
jinak já bych ji nebudila....možná ji hlídej, ale nech spát asi je fakt pěkně napapkaná :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Saru, nojo Fífa v motýlku dostal všechny :slight_smile: Vypadá tam jak starosta. Nemůžu se dočkat těch profi fotek :wink:

Fífa už spí, odpo dal c kočárku jen půlhoďkovej spánek, takže od půl 4 nespal... S manžou před chvílí ještě blbli, že jsem je musela natočit na kameru :grinning: Fifín měl zas mega záchvaty smíchu. Já ho tááák miluju :dizzy_face:

Jdu si dát burčáček k Ordinaci :wink:
3. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
no jo, ale ona tu mrkev měla k obědu...pak teda ještě v těch pět 15O mlíčka. tak uvidíme...
enz co ta dovča? pojedete?
3. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
kaca: manža je nejenom vysokej, ale i dobře živenej :grinning: My jsme se sklen hecli, no a jeli jsme k nim na víkend, bylo to plánované :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak to je super:slight_smile: asi jste to neprobíraly tady, že mi to uniklo. ale je fakt, že jak jsem byla pryč, tak jsem nedočítala..to bylo tenhle víkend?
3. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
jj, bylo to na tajňačku tenhle víkend, chtěli jsme vás překvapit :wink:
3. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
no tak to se povedlo:slight_smile: ale je to fajn, se takhle scházet.
3. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
kaci s dovčou je to všelijaký....teď to neklaplo a tak plánuje manžel Rhodos na konci září, ale asi poletí jen s Kačkou...mně se nechce s Vojtíškem do letadla....takže ještě nevím
3. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojík holky, tak už jsem vás konečně dočetla.
Mau,Skleni- fotky krásný, moc vám to na tom setkání sluší, všem.

Saru- Štěpíno je šikulinka, ale tak nějak mám podobné zkušenosti jako Hup. Takoví ti prudce inteligentní byli většinou jinak nepoužitelní anebo děsní podivíni, ale možná, že dnešní víc intel. děti budou uplně jiní, právě tím přístupem těch rodičů. Také si myslím, že hlavně záleží na výchově. Já se teda za nijak zvláště intel. nepovažuju, spíš se ze všeho raděj vykecám. Jako dítě jsem byla děsná buchta, nic moc se mi nechtělo, ale jak jsem začla mluvit, nebyla jsem k utišení, máme asi 3 kazety, kde jen kecám a kecám, taková rozumbrada jsem byla. Jako větší mi tetky na chatě přezdívali Božena Němcová, jakou jsem měla fantazii. Můj partner byl v dětství prej hodně šikovný, ale je to takový ten správný "čistokrevný podivín", ne, že by byl nepoužitelný pro život, to celkem je, o tom něco vím :grinning: , jen dělá prostě všechno "jinak" než normální lidi, odjakživa mluví "svým" jazykem. Často mě dostává do rozpaků před cizíma lidma nebo i před rodinou.

Jsem zvědavá, jak je "namíchán" :grinning: náš malej, zatím jsem hlavně štastná, že i přes těžkosti toho rizkáče, brzkého vykouknutí na svět, v ničem moc nezaostává, vše bravurně zvládá, jen je trošku menšího vzrůstu, ale to zas hbitě dohání do šiřky. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
tady je nějak mrtvo, všichni koukaj na ordinaci :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
a přitom mi to příjde čím dál víc o ničem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já to mám puštěné jako kulisu, ale těžká nebááávka :wink:
jak říká můj tatínek- kámen dupe cihlu....čili každý s každým :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Holky jak vás tu tak dočítám, tak fakt za chvíli budem nejhubenější.KOlik váží Ondrášek????

JInak já mám taky tu Fábulu židličku, přijde mi že ty polohovatelné jsou všechny stejné, všechny mají 3 sklony sedačky, 5 výšek, 2 tácy oddělávací, prostě jen jde o firmu, a možná sem tam jen nějaké ty maličkosti jako celková váha a tak. Aspoň mi to tak přijde. Já si teda do židličky objednala univerzální vložku (kámošce se tam malý děsně potí, tak jsem si ji přiobjednala a jde dát i na autosedačku, do kočíru, na sporťák)
3. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kolik vážíte, Jitu?
3. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
jitu: my máme tuto (myslím, že jsi tu na ni nškdy dávala odkaz):

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=734351

Myslím, že Ondrášek má 7,5 kg, jestli se nemýlím :wink:
3. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
jitul já tu vložku měla už jako součást balení...
3. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Zdravím.....no já židličku kupovala už použitou na MMB (je v docela super stavu, paní psala, že byla použita asi cca 10x) a k tomu teda ta vložka nebyla. Mám modrou Fábulu s kačerem - tuto http://www.obchudekuniky.cz/detail.php?zbozi=827473
Teď mě tak napadlo, že té paní napíšu, zda k tomu neměla i tu vložku

Jinak Lukino neváží ještě ani těch 7 kg, stagnuje už dva týdny na cca 6,8 - 6,9 kg a výšla byla na konci 4 m nějakých 67-68 cm
4. zář 2009 v 07:01  • Odpověz
Tak holky a už máme asi definitivně po létě, co :confounded: ! Dneska je počasí akorát tak zůstat v pělíšku a koukat na pohádky...zkusím to holčičkám navrhnout, ale stopro mi to neprojde :confused:
V pátek byl Nellísek v poradně - 5630g a 61cm, opět se moooc líbila, prý je jako miminko z reklamy :wink: .
A holky, hlásim, že včera cinknul první zoubek - jednička vpravo dole - a vlevo bude cobydup, už ho vidim, jen se proříznout :dizzy_face:
4. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
Krásné i když deštivé ráno :slight_smile:

kami: obrovská gratulace k zoubečku :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme vstávaly asi v7, Karolí měla kakání, ale už je dobře, jsem nasnídaná, malá přebalená a čekáme na ségru :slight_smile:
4. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

tak já teda na ordinci nekoukala - neviděla jsem ještě ani jeden celý díl a předpokládám, že už s tím nezačnu :slight_smile:

jj- ondra má7,5

kami - ooo vy se máte ..gratulace :slight_smile:
4. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
jdu si k vám vypít kafe :wink:
4. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
jé kami, 5600g, to je miminečko :dizzy_face:, to my máme cca o kilo a půl víc :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Hlásím rekooooord - 19 - 7,30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ad ordinace - taky nekoukám :wink:

kami: gratulace k "obří" váze :slight_smile: a zoubku :dizzy_face:

Dnesj jedeme na vysočinu, ovšem počásko bude asi naprd :unamused: Škoda :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Saru...Tipuju že 7,30 je asi váha - jestli to chápu dobře, ale co je těch 19 ????
4. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Kaci......kolik tě stála ta židlička dokupy i s tou vložkou???
4. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahooooooooooojky kočky

tak si vás tu dočítám a mezi tím se mi Voooojta tak zašvihl, až jsem se lekla

Kami: od nás taky gratulace, je to beruška malinkká

Jit: já myslím, že Saru m yslela délku spaní :wink:
4. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
U nás noc taky těžká pohoda,vstávali jsme jen jednou a to ve 4 hodiny, pak už jsem si ho nechala u sebe a tavili jsme do 7. A to nás přišel vzbudit Dandula, že už je ráno. Já mu pořád říkala, že ne a ať maže do postýlky a on měl pravdu. Málem jsme nejeli do školky.

U nás prší a prší, fakt hnus. Jsem myslela, že to zvládneme v kočárku, ale než abysme promokli, tka jsem raději vzala auto.
4. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
skleni má pravdu, myslela jsem spaní :grinning: :wink:
Tak my za chvilku vyrážíme, kdybych se náhodou neohlásila, tak přeji hezký víkend. Ale myslím, že se tu ukážu :wink:
4. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
aha...já jsem dnes tak trochu (úplně) mimo mísu

jinak u nás to vypadá, že budou padat min. trakaře a do toho Luky řve, protože jak se přetočí na bříško, tak mu okamžitě dávám ruce pod něj aby byl na loktech - on je mormálně jinak rozhodí a dlá letadlo, na loktech se neudrží, tak se mu to nelíbí a řve. Nevím kde jsem udělala chybu, že fakt neumí pást ty koníčky - prostě to první vzpřímení na těch loktech pořád ještě nezvládá a tudíž se ani neumí otočit zpět na zádíčka i když ten zadek a nohy by už šly, ale zůstává viset na těch rukách a kolikrát to vypadá, že si vykloubí ramínko

jo a včera jsem sletěla ze schodů a děsně mě bolí záda a asi jsem si i natáhla svaly kolem té jizvy po císaři, no prostě dnes vypadám jak důchodce s houserem a s děsnou podlitinou přes půl zad...no ještě že je hnusně a nemusím ven, jinak by kočár pro mě sloužil jak chodítko
4. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
jitu: chudě potlučné :sweat_smile: ...on se to naučí ..neboj ..ondra taky občas zaplachtí, jakoby chtěl skákat padákem :grinning:

saru: teda to jsou časy
4. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Hup...jojo přesně jak píšeš, vypadá to jako plachtění, ale Luky dělá jen toto na bříšku, víc nechce, nedaří se mu a tak.
4. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.