• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky

kami: gratulace Nellískovi k zoubku :wink: .... a hlásím, že my už máme viditelné oba zuby, nevím, jestli se radovat nebo se obávat toho, jak mě začne kousat :wink:

my dnes vstávaly v 9:30, ale byly jsme vzhůru od 6:45 do 8:00, ale pak jsme si ještě dáchly :wink: , poslední 2 noci byly trošku náročnější, tak jsme to dospaly.... a teď už jsem ji zase šupla do postýlky

jitul: klídek, Nelinka se zase pro změnu na bříško vůbec netočí, prdí na to... i když se jí na břiše líbí akdyž ji tam dám, tak bez problémů vydrží i 15-20 minut si tak takhle hrát... jo a poslala jsem ti hlas na pupík :wink:
4. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
jo jinak mi právě došelo zelené štěně z Lamaze za těch 299,- - no úžasné, jsem z něho úplně vedla. Manža říká, že ty hračky kupuje stejně převážně sobě a asi má pravdu. Luky z toho nebyl tak naměkko jak já. Kolikrát si říkám, že kdybych dala něco do krabičky aby to po zatřesení dělalo rachot, tak to Lukymu stačí jako hračka - hlavně aby se to dalo dát do pusy a pořádně oslintat :grinning:
4. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
a co to štěně dělá? má nějaké funkce? že bych taky něco objednala? :wink:
hoďte sem někdo ten odkaz, díky
4. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
jjitul ta židlička stála myslím 1790 kč. a je teda nová.

s těma hračkama, já váhala mezi vílou pampeloiškou a panenkou emilkou. nakonec vyhrála víla. ale dneska jsem je viděla naživo a líbí se mi víc panenka. jenže mezitím mi paní napsala, že už to odeslala :frowning2:
tak to asi dopadne tak,že bude jak víla, tak panenka... jsem nerozhodná a za to se platí :wink:
4. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
kaci: mi se strašně líbí ty hadrové panenky (jako je kamila v reklamě na dobrou vodu) ...no třeba budeme mít holku v příštím kole ..a když ne tak si ji pořídá´ím pro sebe :grinning:
4. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
hehe to mi připomíná, že první hračka kterou jsem Vojtíškovi/teda sobě/ koupila byla panenka http://enza.rajce.idnes.cz/panenka/
chtěla jsem i kočárek, ale vyaukrovaly se na 5000.- :frowning2:
4. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
kaci co večer emi? jak dlouho spala?
4. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky, jsem zpět. Byli jsme se ségrou a jejím malým nakupovat v Globusu a v OlomoucCity. Já jsem si teda koupila jen tričko, ale ségra dvoje kalhoty, dvě trička, tak je ráda, proto jsme tam vlastně šli. Sice jsme zmokli, ale Karolí se pěkně vyhajala, i v obchodě byla hodná, zašli jsme i na oběd i s jejím manžou, pohodičkááá :dizzy_face:

saru: no krááásné spaní, šikovní :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak s těma hračkama je to asi všude stejné :slight_smile: U nás zase trpí manža, mu se víc líbí klučičí hračky, u skleničky se docela vyřádil :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Mis...díky za hlas, vlastně všem, které mi ho poslaly

Jinak štěně má v přední tlapce štěrkátko, v zadní rolničku, šustí mu ouška a ta kostička co má, když zmáčkneš bříško tak píská a když zmáčkneč čumák tak štěká (tak ale nějak divně) a ňufá. Prostě k sežrání. No a je dost velký, jsem myslela, že budou menší, tak o to víc mě to překvapilo. Jinak mám ještě objednaného tygra, tomu když zatáhneš za ocas, tak vibruje (teda tak jsem to pochopila, že to dělá) a má taky ještě jiné funkce
4. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, prominte ze vam sem lezu, ale koukam ze rozebirate Lamaze hracky, skuste kouknout sem, myslim ze to je za celkem slusnou cenou... Hezký den vam všem :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25027850&tab=4
4. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Kači...a tys jí kupovala v obchodě, nebo přes net??? Pokud přes net tak mi prosím pošli odkaz
4. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
my máme doma páva Emila, ale kámoška má světlušku Eddieho a ten je naprosto skvělý,a taky Emilku má (ta je moc hezká)... asi fakt něco objednám, ta cena je skvělá....
4. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
jééé, já jsem aleblbá, světlučka není Eddie, ale Freddie, jsem nějak zapomnělanapsat první 2 písmena :grinning:
4. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Mis...a ta světluška umí co???
4. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
enz: to musel mít vojtí radost :grinning:
4. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
jtu: neumí nic extra :wink: , jen šustí, píská, chrastí, ale mě se na ní moc líbilo, že má kroužky, za které může dítě tahat a pak ještě i kousátka, která se dají schovat do takové kapsičky na křidélku.... to páv Emil nemá (kroužky a kousátka), což je fakt blbý

holky, nezdá se vám, že jak těm dětem vylezou zuby, že slintají ještě víc? mám pocit, že Nelče dnes z pusy crčí vodopád :wink:
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
hup: no jéje skoro jako já :grinning:
my Lamaze hračky nemáme a myslím, že mít nebudeme...jsou sice hezké, ale stejně i za 299 drahé.....máme hraček spousty, ale nejvíc si vyhraje s řetězem na kočárku za 60.- a úplně nejvíc se mu líbí letáky zadarmo :grinning: ty taky šustí, když je pěkně trhá
4. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Karolí se letáky taky líbí, ale já se bojím, aby se nepořezala o ten papír :sweat_smile: jsem cíťa
4. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
koukám, že řešíte lamaze hračky... hodím vám tip na konkurenci, chcete? :grinning:

moment, musím to někde najít... každopádně to byla Anetčina a teď i Marčova nejoblíbenější hračka :wink:
4. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
jj, u nás jsou taky letáky velmi oblíbené, ale kdyby je jen mačkala a trhala, tak by to bylo OK, ale ona si je strká do pusy a to fakt nevím, jestli může, takže jí je beru
4. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
pebi: tak to je moooc hezká kostka, ta by se nám určo taky líbila :wink:
4. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
4. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
U nás momentálně frčí ponožky vlastnoručně stažené z nožiček :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak my máme oblíbené na tahání tyhle http://www.detskyraj.cz/zbozi/7295-sassy-vesela-geometrie má je rozdělené na autosedačce hrazdičce a Fišerce...

jinak mis letáky do pusinky ne e :wink:
4. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Nám přišel také pejsek, ale je červený, ale boooooží.

Enz:jj některé jsou fakt strašně drahé, proto ho mám z mmb za polovinu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

HOlky ten náš mladej má asi averzi na pc, jen si sem sednu, tak se po......

Taky jsem si s ním dnes byla lehnout, to byla paráááááááááááááááááááááda
4. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Enz: no to je super, a dobrá cena, díky za typ

Ježiš, já musím do školky, takže páááááááááááááááá :slight_smile: :wink:
4. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
enz, noc super, emi spala záhadně už od těch cca půl šestý, vzbudila se ve 3 na jídlo, pak usnula do sedmi. Jo a už i 2x kakala, sice to je o dost tužší než normoš, ale snad teda zácpu nedá. dneska jsme dali zase mrkvičku, pro jistotu jen půl skleničky, abychom jí nepřetížili trávení.
akorát ted teda hledám znovu režim na jídlo, už jsme to měli ustálené 5x180ml nutrilonu, v cca zhruba stejnou dobu, ale ted když přibyla mrkvička, trošku se to rozhodilo..

jitul kupovala jsem to v kamenném, ale mají i e-shop
http://www.detskezbozi.com/inshop/scripts/price_list.asp?Q_producer=Babypoint&level=18
kupovala jsem tam i cestovní postýlku, docela dobrý ceny ne?

světluška fredie je naše oblíbená hračka :slight_smile: ted teda přibyde princezna pampeliška a asi i panenka emilka...
4. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
jinak zkouším pokus, už několik dní po sobě se mi podařilo, že emi usnula u nás v posteli, zachumlaná do naší fr. deky...
takže jsem jí povlíkla její peřinku a dneska jsem jí zkusila na odpolední spaní dát do její postýlky, ale nikoliv ve spacím pytli, jako chodí spát v noci (pod peřinkou to zkusila včera, jak mi usnula tak nečekaně, tak jsem jí už nechtěla dávat do pytle, ale to jsem neměla dělat, pokaždé se odkopala, tak jsem jí pořád přikrejvala), ale pěkně jen v bodýčku, bosky a hodila jsem na ní tu deku. zachumlává se do ní a když se mi podaří dát jí dudana, tak se jí zavíraj oči. jen škoda, že ta potvůrka dudlíka moc nechce, usínalo by se jí líp
je to poprvé, co jsem jí dala do její "noční" postýlky i přes den. bylo by fajn, kdyby se tam naučila odpo usínat, zatím není sice problém, aby usnula i u nás v posteli, ale až poleze, bude chodit...to bude lepší, když bude spát u sebe v postýlce. tak uvidím, jak pokus vyjde.
zatím se tam ozývají výkřiky, a pískot, jak se pere s peřinkou
4. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojte holky, jsme se navrátil ize Šumavy. Oproti předpokladu jsme tam zůstali až do včera. Počasí bylo supr a Terka se celou dobu tvářila zdravě, horskej vzduch :slight_smile:

ad oblíbené hračky: světluška Fredie, hrající pejsek od Fischer price a uplně obyčejné kousátko s ovocem.Dneska jsem udělala, co jsem v životě nechtěla, koupila jsem osobně Terce hrací kačenku, další horkej favorit na oblíbence
4. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.