• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jinak jsem byla schopná hned nahrát fotky z dovči http://siralk.rajce.idnes.cz/
4. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
tak pokus zatím nevychází, ozval se pláč, tak tam jdu a našla jsem jí na opačném konci postýlky, na břiše, naplácnutou čelem do mantinelu....no tak jsem jí pomazlila, uložila na původní místo, vzala si dokonce dudlíka..tak uvidíme :wink:

siralk: proč jsi v životě nechtěla koupit kačenku?
4. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
kaci hele s peřinkou se pereme pořád...já přikreju on se okamžitě odkope a pořád dokola musím vždycky počkat až usne a pak ho přikrýt, ale stejně, když se probudí je bez :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......Vojtí spí v postýlce skoro pořád, má tam větší klid, když mi usne tady dole v kočárku, tak nemůžu nic dělat, abych ho třeba cinknutím talíře nevzbudila, takže ho přenáším nahoru...ted už spí 2h...jsem zatím udělala bramborový salát a ještě budou řízečky...dostala jsem prostě chuť na Vánoce :grinning:
fajn, že Emi je v poho...hele s režimem se netrap...Vojtí prostě jí jak chce...třeba dnes ráno dal 150ml a v 9h pak jen svačinku 50ml a v poledne půl skleničky zeleninky + 150ml.....jí zhruba po 3-4h...záleží v kolik ráno vstává
4. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
siralk, koukám, že už taky jezdíte ve sportáku. My ještě nezkusili nánožník, ale asi na něj už taky dojde, jak se ochladilo.
Jinak S4 se mi líbí čím dál tím víc, ten sporták má super vychytávku s překlápěcí stříškou a odepínacím zadním dílem stříšky ... to jsme využili v horkém srpnu maximálně. bez toho si to neumím snad ani představit. Gratuluju si ke dni, kdy jsme se rozhodli koupit S4 :slight_smile:

enz.s tím režimem je to u nás ted taky rozhozený. snad se to srovná
4. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
sir: no krááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: to musela být pohodička :sunglasses:

My teda na jídlo taky žádný režim nemáme, ale spánek se nám docela upravuje. Obvykle dá dopo, pak kolem oběda a pak jeden odpoledne - ten když je brzy, tak někdy ještě jeden večer, ale jakš takš to dodržuje :slight_smile: Teď taky chrupe

A dneska v obchodě jak chtěla spát, tak si hrála s plínkou a hodila si ji trochu přes oko a usnula, tak možná jí to pomohlo :wink:
4. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
siralk pěkný fotečky..vy hodně cestujete co?
4. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
mau jj plínka přes hlavu to je zaručené uspávadlo :wink:
4. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
kači: většinou tam bývají šílený melodie, který nejdou zastavit :angry: :angry:
sporťák jsme dali kvůli dovče, potřebovali jsme každé místečko v autě. Terka je tam spokojená, tak jsem včera slavnostně uklidila korbu. S4 nám plně vyhovuje, ale pár drobností by se našlo (třeba lepší odpružení předního kolečka, ale to je fakt detail). Vyhovuje nám jeho skladnost a že si berem jen to co opravdu využijem. Nánožník jsme vozili pořád, přeci jen byla Terka jen krátce z nemocnice a na Šumavě to trošku víc foukalo.
4. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
enza: snažíme se.

Snad budu mít o víkendu čas nahrát další fotky z výletů, dneska odpoledne razím pryč a večer hlídá manža, tak zůstáváme v Plzni
4. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
KAci: dvojzubec u moře je úžasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
enz: no Karolí to právě spíš vadí, najednou je jako splašená, páč nevidí :sweat_smile:
4. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
tak s peřinkou jsme na tom stejně
ondta je cestovatel ...dnes jsem ho nad ránem našla s hlavou na nočním stolku :sweat_smile:

ad plína přes hlavu ondru taky spíš divočí ..ale když si ji může meuchlat v náručí, tak to je vončo :slight_smile:

jinak máme novou vychytávku - balon si chytne do noh a těma si to pak podá do rukou :grinning:

tedy ještě další vychytávka - pochopil,že na lezení je třeba vzpřímit se na ručkách - to zvládne, ale v tom vzpřímení se neumí posunout
takže se vzpřímí, pak si lehne na předloktí, zvedne zadek, přitáhne nohy a připíďalkuje se kupředu :grinning:
4. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky holky, díky za Nellinku za gratulace k zoubečkům, je to moje šmudlinka, pořádně jsem ani nevěděla, že už se vyklubal, ale protože Amálka byla zubatá taky docela brzy, tak jsem to hlídala, ale ani nijak neplakala, jenom strašně slintá a pořád má ručičky v pusince :wink: No a s tou váhou - Aminka měla ve 4 měsících o cenťák víc a 6800g, takže ve srovnání s Neluškou se nám úpně nafukovala před očima, ale Nellísek už je taky pěknej :grinning:
4. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dlouhé době se tu ukazuju. U nás vše v pohod, malá je zlatá.

Siralk: jak se přesně jmenuje tvůj sporťák? my se zatím vlezem do hlubokého.

Jinak už dětem zvedáte podhlavník v kočárcích? nebo jak se tomu říká :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jani, pošli mi do IP míry Zuzanky ve 3. měsících. Chybíte mi :wink:
Jezdíme v korbě, tam podhlavník nemáme :slight_smile:

Fotky z dnešního odpoledne http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Blbneme_doma/#album
4. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
A jinak už jo? Ve sportáku. J8 se tomu bráním, i když malá by to brala. Jinak co umíme. Cucáme palec , někdy i dva najednou. A jinak ode dneška pídalkujeme. Je to sranda.
4. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
jannca siralk má Casualplay S4, stejně jako my :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojík holky,
tak jsem byla dnes pomáhat na další tatkové oslavě 50, tentokrát z práce, hlídala celé odpoledne tchyně, pořád se s ním mazlí, měla jsem strach, že ho bude furt tahat jak kočka kotata, on tedka nejraději leží, snaží se otáčet, nebo si hraje sám s hrazdou nebo štěrkátkama, nakonec to i ona pochopila, že jak se jí vzpíral v náručí, že moc na mazlení a ťuťání není, jen s výhradou před spaním.
Ale partner si s ní vůbec nerozumí, sama nechápu ten jejích antivztah matka-syn, tohleto bych nikdy NIKDY nechtěla zažít....přišel teda domů "náhodou" dřív z práce, prej ležel v kočárku a ona čučela na tv, prej byl pokakaný až na kejtičkách.....no nevím, ona mi říkala do telefonu, že byli venku a stále spal i po příchodu domů, tak ho nechala tam....no, já nevím, já ji beru s rezervou, vím, že ho mám hrozně moc ráda a že by mu nikdy vědomě nějak neublížila....ta jejich soukromá válka mě někdy drtí :unamused:

U nás vedou především kousátka, zicherajska, štěrkátka, tedka hrací hrazda, jak píše Mis, u nás taky, cokoliv co štěrká, tak šup do pusy, je to fuk, co to je... :slight_smile:

Plína přes oči u nás už taky nejde, rozčílí ho to víc, zneklidní a je mu tím víc i horko, tedka vede "Hajánek", takový ten plyšák bez plyše, tiskne si ho k pusince a má co dělat s rukama, jinak si pořád vytahuje dudlík a pak řve, že ho nemá....s Hajánkem je to ok.

Casual je dobrý, kámoška má sporták a příjde mi fajně i bytelný, než ta naše konstrukce, co vypadá jak párátka :slight_smile:

Také gratuluju k zoubkům, u nás jsou zatím jen vidět pod ďásinkama dvě čárky, občas chytne hysterák, jak ho to bolí, hrozně dlouho už se prozeřávají. Radila jsem se s kámoškou, jestli koupit nějaký ten gel, říkala, že prý skončil většinou spíš na koberci, její klučík si tam nenechal šáhnout, než zabojovala, kulička gelu byla na koberci :grinning: říkala, že si mám raděj koupit Panadol Baby na noc v krizi. Co vám? Pomohl někomu na ty zoubky gel???
4. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Zdravím,
teda tu je jak po vymření. To vypadá, že je všude hezky a jste venku, jen u nás lije a trčíme s naštvaným manžou doma. Včera jsem mu zapoměla koupit čerstvé počivo a dnes to vypadalo, jak bych zapoměla že jsem si ho vzala či co. Chodí tu jak kakabus a střílí kolem sebe blesky...tak se s ním nebavím.
U nás jsou havířské slavnosti...bohužel chcčije. Ve čtyři má zpívat Žbiro a pak ještě Koller a v devět Nazareth, tak uvažuju, že pokud to lití přestane, že aspoň na Kolera vyvezu malého ven.

Jinak zuby se u nás nekonají, nic tam nemá, ani zarudlinku, takže mi si počkáme.

Sporťák mám z tříkombinace, ale ještě vůbec nevím, jak vypadá, ještě jsme ho nerozbalili, no snad bude použitelný jinak se budu muset poohlídnout jinde, ale korba nám ještě tak na měsíc-dva bude, Luky je v ní spokojený, takže to prozatím neřeším. Pořád u nás funguje jako JEDINÉ zaručené uspávadlo, takže ani nic zvyšovat pod hlavou prozatím nebudu.

Ve středu jdeme na třetí hexu a pokecat si s doktorkou, zda už zavést příkrmy, no podle mě Luky moc nepřibývá a je na UM, tak myslím, že po tom pátém měsíci už by nám ty příkrmy měla doporučit...no dneska jsem (jak jsem valila pro ty rohlíky) koupila i mladou mrkev, tak si ji připravím do toho mražáku a zkusím mu trošičku dát, co na to poví

Takže ještě jednou - mrkev oloupat, uvařit nejlíp v celku na páře a pak vidličkou rozhňahňat a po vychladnutí dát do mražáku. Je to tak správně????
5. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holky, taky hlásím, že u nás je ošklivo, sice neprší, ale dost se ochladilo a hodně fouká... Martin je na turnaji v tenise, chtěly jsme s Nelčou jet za ním, ale kombík je kaput, a do 3.dveřového auta kočár nenarvu, myslela jsem, že bych malou dala do Erga, ale ten vítr je fakt protivnej a nechci riskovat, že se malá nějak nachladí, tak trčíme doma.... ale jsme v teple :wink:

jitu: Nelči zuby vyrostly ani nevím jak... jasné, že bývala protivná a měla pořád ruce v puse, ale zubům jsem to za vinu nedávala :wink: , pak najednou koukám a zuby venku :wink: .. a co manža? už se uklidnil? :wink: , s mrkví ti neporadím, ale myslím, že je to správně :wink:
5. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Neuklidnil...mám dneska mimořádný talent jak ho vytočit. Měli jsme takovou debatu na téma kdo co dělá doma, tak se naštval a konečně po 8 měsících se chytl dělání lišt kolem plovoučky v dětském (chci už Lukyho i s postýlkou přesunout do dětského, je to ned vedle ložnice, tak ho přes ty dvoje otevřené dveře v poho uslyším), no malý zrovna spal, tak se tam zavřel a jak se Luky probudil, tak jsme se šli za ním podívat a hned jsem viděla, že dává k té plovoučce úplně jinou lištu (k světlehnědé dával tmavěhnědou), tak jsem pronesla něco ve stylu, zda si je jistý že je to ta správná, tak zas lítali blesky a právě odjel do Obička koupit novou. Takže dneska má dost blbý den, ale copak já mu za to můžu????? Copak ho nenapadne, že lišta bývá v barvě podlahy????
5. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
jitu: :grinning: :grinning: jsi mě pobavila..... chlapům je to jedno, tmavá nebo světlá?, hlavně, že je nějaká... znám to moc dobře :wink: .. taky budeme dělat Nelči pokojík, ale až na podzim, až nebude práce na zahradě, zjistila jsem totiž, že Nelu během spaní rušíme, jak se převalujeme apod., tak ji to budí, už musí mít absolutní klid
5. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojte, tak já jsem tu mimořádně o víkendu a tu nikdo skoro :grinning: :grinning:

Holky tak to já mam doma zase estéta :grinning: - ale teda taky to neni to nejlepší, ono všechno má svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Dneska jsem byla Matýskovi koupit čepičku - žádnou neměl, teď přes léto nosil kloboučky a čepičky z jara mu jsou malý - tak jsem pořídila v Chiccu krásnou tmavě modrou, je v ní k sežrání :slight_smile: . A taky jsem mu koupila šustící knížku, tak jsem zvědavá, co na ní bude řikat (až uschne), když je takovej čtenář vášnivej - ale mam obavy, že stejně nedá dopustit na časopisy a křížovky :grinning:
5. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
jojo máme to podobně, navzájem se rušíme. Hlavně já mám nějaký zostřený sluch a vždy když se malý jen zavrtí tak jsem vzhůru. Jednu dobu jsem musela spávat v obýváku, abych se vůbec vyspala
5. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Čauky kočky

no tady to také stojí za starou bačkoru. Strašně fouká, ani se mi nechce ven. Dandula šel k babičce do služby, od rána o tom mluví, tak se spakoval a odfrčel. Vojtíšek se nám teď vzbudil, a je kráááásně vyhajaný. Jinak noc nic moc.

HMMM, Koler, tak to bych šla taky. Jitul: už dlouho jsem se chtěla zeptat, jak to nakonec dopadlo s tou laktací, už se mlíčko nedělá???
5. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Holky a chtěla jsem se na něco už několikrát zeptat (hlavně těch, co už jezdí se sporťákem, ale i ostatní) - dáváte prckům něco na nohy? A jestli jo, tak co?? Mně totiž přijde divný, když je prcek nabalenej (když je chladno, zima), bundička, teplý kalhoty, a k tomu nožičky jenom v ponožkách nebo punčocháčích.. Pletený bačkůrky nejsou moc in :grinning: , koupila jsem Matýskovi jedny takový capky v Tescu, ale nechci mu nějak deformovat nožičku, je na ně malej, tak já nevim.. A v tom sporťáku teprv se to přece musí nějak řešit, né? :confused:
5. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Pet: my nosíme capáčky pořád, když bylo horko tak ne, ale jinak mu je dávám. Máme už i na zimu sněhulky :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
petu: já si nechám uplést extra teplé vlněné ponožky a to jí budu dávat, vždycky jí dám punčošky, ponožky normal a na ně ty vlněné... ale hlavně chci kombinézu s ťapkama (oddělávacíma)... nějaká hezká čepička by se nám taky hodila
5. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Sklen: A jaký máte, s pevnou podrážkou? :confused:

Mis: No my máme s ponožkama fakt problém, Matýsek si je furt sundavá :grinning: - teď jsem mu teda koupila jednu sadu, který jsou takový těsnější, tak ty jsou OK, ale jinak je to smrt :grinning: - ale jinak to neni špatnej nápad, noo..
Já jsem si koupila kombinézku na MMB (včera mi jí vyzvedávala tchýně, takže jsem jí ještě neviděla živě) a ta má dole normálně nožičky (neodepínací), tak to bude OK, spíš to řešim teď, kdy ještě neni ta kombinéza, no..
5. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.