• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
6. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahojky,

petu já bych tip na pračku měla, ale do té ceny by ses nevešla :unamused: já mám "Miele" drahá, ale super

niki kolik si dala za bundičku? já koupila tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25029479...je jako nová

hup: na tu mamaju už jsem koukala...je to teda proklatě drahý.....ale můžeš mi vysvětlit princip toho dlouhodobého nošení? to jako kalhoty se nosí ohrnuté a pak dlouhé? a jako, že z body je pak tričko? hele a nezničí se to dřív než z toho vyroste na tu další velikost?
6. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Nik- za kolik bunda?
Enz- z toho odkazu se mi nějak nic neukázalo, zkus ho poslat znova?
6. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
ne jo? no ono asi jak je to prodaný tak se to neukazuje tak zkus tohle http://enza.rajce.idnes.cz/panenka/#b25029479.jpg
6. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahoj ahoj, tak jsme si užili dovču a už jsme doma. bylo to super!!! Mallorku fakt doporučuji pro rodiny s dětma :wink:
6. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
6. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Je moc pěkná, Enz, i ta od Nik, jakou kupujete vel. na ted, já se i tak dívala na 80, i když je Adámek prďolka, ale něco se podvleče....co? :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahoj kočky, není moc čas,,,

ad celer, se může, dr. mi ho doporučila, i když je nejvíc zdravý pro chlapečky, ale holky ho můžou taky... :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
tak co je tu nového za ten týden?
my měli na dovče golfáče, docela to šlo. teď se rozhoduju, jestli si je koupíme nebo ne. co je na golfáčích důležíté?
6. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj luci, vítej zpátky :wink:

petu: ad pračka, já už mám 6 let starou Electrolux, ale kdybych kupovala novou, tak určitě takovou tu chytrou, která pozná, kolik je v ní prádla a podle toho dává vody.... do 15 tisíc se musíš vlézt... ale niki měla dobrý nápad s tou sušičkou... nad ní uvažuju taky, až se nám tahle pračka podělá, tak další bude se sušičkou.....
6. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
hojte,
tak u nás noc pěknej maglajs. V 20 zalomil a v 23:30 se rozhodl že se mu už spát nechce, tak jsme si holt hráli v pbýváku až do 2:00 než zase usnul, ale v 4:30 už byl zase vzhůru a zalomil až v 9:00 na 30 minut - pakárna, doufám že se to už nebude opakovat
6. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Niki..ta bundička je nějak pošívaná nebo jen šusťák???
6. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj kočky

u nás noc hrůůůza a den ještě horší, pořád jen kňourá a pořád ho musím nosit jinak řve a řve, no někdy řve, i když ho nosím. Opět se nám nechce papat. Ach jo

NIk: boží, takovou jsem objednala zimní, kluci budou mít stejné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě jsem k tomu vzala vyteplené kalhoty pro oba.

Taky jsem dnes našla super fusak, Emitex jen za 500,-, tak už je můůůj, jsem fakt nadšená. No nicm já zase mažu, už ječí, tak se tu mějte krásně kočky
6. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Enz: krásná bundička
6. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3529100

Já jsem sehnala tuhle, budu také dávat mikči a svetříky.
6. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Ohledně těch zakázaných potravin...no já jsem alergik (i na potraviny), takže Lukáš má bohužel v tomhle docela velkou pravděpodobnost být taky, takže pokud to můžu nějak ovlivnit, tak to dodržím. O nic nepřijde a věřím, že většina těch potravin není ani tak z důvodu alergie, ale že třeba hodně zatěžují ledviny (viz bílek a ryby - myslím). Chápu že naše mamky nám dávali v té době kde co a už dost brzy, ale myslím si, že ty potraviny nebyli v té době hnané na dusičnanech a taky nám to dávali jen výjimečně. Třeba mandarinku mi naši dali v 2.měsíci, ale byla vzácnost a další jsem dostala až na vánoce. Takže co se mě týče, já chci mít čisté svědomí a dodržím to. Jo a cukr, ten je myslím zakázaný jen z principu, jako aby si dítě na to nezvyklo a pak nechtělo jís bez cukru.

Hele ona existuje pračka ze sušičkou v jednom???? Hoďte sem odkaz nevzděkanci. Taky máme starou pračku, ale věřím, že ještě tak min. rok pojede a jsem s ní nadmíru spokojená. Peru vše ze vším a ještě mi nic nezabarvila, nezničila a vše vypere. Ale kdyby náhodou, tak pokud je pračka 2v1 se sušičkou.....hmm....to by se mi líbilo. Ale boční plnění
6. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
hmm....vybrala bych si. Mají i ty na hloubku menží ty 44 cm, to by se mi taky hodilo
6. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůůů, no to mě taky a ty ceny také jdou.
6. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
HOlky a jestli máte rádi zn. Wolf, tak doporučuji nákup bodýček tady u té, má je nejlevnější :grinning:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=469263
6. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
ezn

třeba tyhle kalhoty http://www.mamaja.cz/bio-obleceni/manymonths-eco-happy-kalhoty-s-upravitelnym-pasem-a-botkami mají novacici a u kotníčku v nich ještě jednu - nejdřív je z tohom\nžetka, pak dlouhé .. velké jsou i přes zadek, takže ideální pro látkařky....

ad pračka se sušičkou - do toho bych nešla ..chápu, že pokud je někdo v bytě, má prostor omezený ....ale z principu -když jsou věci dva v jednom, mám pocit, že obě funkce jsou jaksi horší než je průměr ... takže není ani dobrá pračka, ani dobrá sušička ....
no a holky, co to mají mi to i potvrdily - ty co mají 2v1 nechápaly, proč jsem sušičkou tak nadšená ..pak jsmedošly k tomu, že ta jejichje fakt na houby
kupříkladu - sušička nebylaschopna vysušit vyprané prádlo -musela se půlka odebrat a sušit na 2x ....no tak to mi přišlo jako ústřel
6. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
sklen: a je ta značka wolf dobrá? máš ji? jsi s ní spokojená? potřebuju nutně bodýčka s dl.rukávem

hup: my měli kdysi doma pračku se sušičkou 2v1 (ještě u mamky) a nemůžu si stěžovat, byla perfektní, prádlo vždycky vyprané velmi dobře, velmi dobře vymáchané, sušička sušila taky OK... jen jsme si ze začátku nemohly zvyknout na to, že je takové nadýchané, jakoby už "nošené"

hup: to oblečení je úžasné, mě semoc líbí, hlavně ty barvy, proužky, ale ty ceny mě štvou, 50% je pořád málo :wink:
6. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
mis: možná to je typ od typu ....ale právě jsme to řešily s holkama nedávno a tohle byl výsledek :wink:

jako není to levné ....ale fakt jsem z toho nadšená ...ondrovi to peru furt dokola :slight_smile:

příjde mi to super hlavně na zimu ....moc se mi totiž nelíbí jak ty děti chodí v punčochákách ...al tohle pod kombinézku je super a pak vyleze a je zase frajer :slight_smile:
6. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj Hup: hele holka, už pořizuješ větší látkařskou výbavu. Nějak tápu...ale z diskuzí jsem pochopila , že IV je super na malé prcky a pak že na větších zadečcích dře sucháč. Hele , poprosím tě zda by jsi mi nepísa, jakou máš výbavu a z čeho jsi odvázaná a z čeho né. Díkec
6. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahojky, jsme doma z Vysočiny :wink: Štěpán zdokonalil u babičky sezení, chtěl asi zamachrovat, takže už se skoro vůbec nekácí :grinning: Hlavně se začíná chytat šprušlíků u postýlky a přitahovat se na nohy, ale to mu prostě ještě nesmíme dovolit, to by jeho páteř ještě nezvládla. Takže stání oddalovat, co to jde :wink:

ad punčošky - taky se mi moc nelíbí a hlavně nevím, jak bych do nich toho našeho hyperaktivistu cpala :slight_smile: Takže asi taky něco objednám, i když je cena vyšší. Jsou to totiž fakt krásný věcičky :dizzy_face:
6. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Mis: jj, Wolf je super, Dandula má soupravy, tepláky, trička a hlavně zimní věci jsou fajn. Máme už 3 kombinézu. Vojtík bude mít příští rok co nosit. Já si opravdu neztěžuji. :wink:
6. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Saru...hele ptali jste se Štěpuli kam jako spěchá. Začíná dohánět děti v 10 měsících. Vysvětli mu, že fakt není kam spěchat :grinning: , aby vám za chvíli nazačal chodit za holkama :grinning: . Jako být mladá babička, to by šlo, ale že by až tak brzy???? :grinning:

Hup...přesně jak píšeš, my v těch bytech moc možností nemáme a přes zimu se sušička fakt sejde. Je pravda, že píšou že na praní se vejde např. 8 kg a na sušení už jen 5 kg, ale za prvé, nemusíš vše sušit - přece jen nějaké věci na tom sušáku uschne a nevím jak to máš ty, jak objemnou sušičku máš, ale kámoška co má jak pračku tak sušičku, tak říkala, že má taky pračku na 8 kg a sušičku na 5 kg, asi záleží co koupíš

Ad štrample....já dávat budu, mám super z bazaru, velmi příjemné na dotek a jednobarevné (iritují mě ty s těmi medvídky a postavičkami, fakt v tom ty děti vypadájí jak kašpárci) a není problém je nechat jen v těch štramplích a nebo na to ještě něco dát, třeba klidně i kraťasy. No to co jsi tu za odkaz poslala ty, vypadají dobře, ale ta cena :confounded: . Neexistuje na to nějaký bazar, nebo nedívala ses na MMB jestli tam náhodou nejsou?? co mám zadat do názvu pro hledání?
6. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
jani: ip

saru: jinak fjn věc jsou návleky ...používali jsme hodně v létě, kdy nebylo jasné, jestli to je na krťásky anebo dlouué kaťata ....ale dobrý ina zimu ...natahuje se to po jednom ...a příjdeš do místnosti a stáhneš návleky a zůstává v kalhotách a ne že stáhneš kalhoty a zůstává v punčoškách

jitu: na bazárku jsme nenašla ani kousek :frowning2:
ale taky budu používat nějaké štramplíky - nakonec už jsme jich pár dostali - tkco s nima :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Bram, bundu jsem objednala 80. Bude mu trochu větší, ale musí se pod to vejít svetřík.

Wolf má super věci, mam bodýčka, mikiny... Fakt jsem s nima spokojená.

Já nevim, mně se ty věci Monymonths moc nelíbí... To radši koupim od každý velikosti něco novýho. Navíc ty ceny... :unamused: Síla...

Punčošky dávat určo budu. Na zimu jsou super. Ponožky mu padají a v punčoškách je spokojenej. S obrázkama se mi líbí, jemu taky. Prohlíží si je, jsou pohodlný... V zimě pod tepláčky se budou hodit. Mám i návleky, ale bez ťapek.
Dyť punčošky k dětem patří :wink: A dnešní materiály jsou fakt super!
6. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Jitul, ta bundička má fleesovou podšívku.

Skleni, manža má hooodně podobnou bundu, taky zelenou :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.