• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jitu: :grinning: :grinning: Věř, že mu to občas vysvětluju, ale vidím, že to nemá smysl. Holt je to náš beránek :slight_smile: Ale s holkama snad ještě chvíli vydrží, i když teda minulej tejden děsně flirtoval v ZUŠ s mou bývalou žákyňkou. je jí teda 7 let, ale jeho to nezastavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

hup: ty se mi právě hrozně líbí :wink: Myslíš, že tam ta sleva ještě chvíli vydží? Teď jsme objednali krmící židličku a zimní fusak, takže bych to raděj nechala až na příští měíc
6. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
niki: já proti nim až zas tak nic nemám, jenom si neumím představit to naše šídlo do toho navlíkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: I moje mamka dnes naznala (a to mi ty punčošky furt vnucovala), že by do toho s tím naším aktivistou asi fakt nešla :grinning:
6. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Saru, já dostala jedny obyč a do těch bych Fífu nedostala. Matroš podobný jako za nás. A pak jsem koupila tyhle http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Blbneme_doma/#IMG_4670.jpg a ty jdou oblíkat úžasně. Skvělej elastickej matroš. Jdou oblíknutý hnedka.
6. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
hup: mluvila jsem samo o těch kalhotech, ne návlecích. Teď mi došlo, že jsme to napsala trochu chaoticky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
niki: ono na ně asi pravděpodobně stejně občas dojde, ale ráda bych měla v záloze jiné řešení, když je třeba ho oblíknout rychle (viz, ty návleky a nebo nějaké obtažené kalhoty) :wink:
6. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
no já si určitě pořídím nějaké návleky, ty se nemusí sundávat, když se malý přebaluje, to mě zajímá.
6. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
saru: pokud vím, tak katka s tím končí - že to je na český trh moc drahé ....no a hodně z těch, co tomají tk levné to berou právě od ní ..takže až doprodá, doprodá ...

nik: tak jasně ...ty máš v oblíkání úplnějiný styl ....já ondrovi občs dám taky riflíky apod. ale tohle mi k prckovi zkrátka sedí víc ...nehledě na to, že v těch nevnýých kalhotách to je tak akorát do kočáru - do manduky mi to příjde nepohodlné (roztáhnout tak nožky v džínách je docela problém - a nebomu vykasám nohavice až k plíně) ..no a i trošku jako pěst na oko stylově
6. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojík,
tak zrovna se bavíte o těch štramplích, malému jsem je dnes oblíkla poprvé zas po dlouhé době. KOupila jsem několikery u takových těch stánků v hypermarketech u českých výrobců. Náhodou, mě se právě ty medvídkové líbí, ale musím uznat, že na holčičkách líp než na klukách :slight_smile: ten náš faldíkář v nich vypadá srandovně. Dneska jsme se bavili s partnerem,že ti dnešní děti se mají, za nás to byla HRŮŮŮZA :slight_smile: nepohodlný matroš, gajdalo se to :sweat_smile: , zas se potvrdilo, jaká moje tchyně má nevkus, pže přítel ještě zmínil, že jim mamka nutila na to kamaše a to můj přítel byl jako dítě pěkný buřt!!! To my měly také pár kousků, ale jako klukům by nám je mamka teda nenutila ani náhodou!!!
Ty návleky se mi teda taky moc nelíbí...ale asi to bude fakt pro látkářky praktičtější.

Před chvílí jsem přišla s obchodu, koupila jsem si kabátek, mile mě překvapilo, že o číslo menší než když jsem nakupovala oblečení naposledy, přitom si štíhlejší nepříjdu :slight_smile: Zavítala jsem do Dm, chtěla využít ty slevové novorozenecké poukázky...vida, oni jsou fikaní, v konečném důsledku si myslím, že jsem moc s nima neušetřila.
Konečně jsem ale měla čas prohlídnout si tam tu Bio nabídku, vůbec se v tom nevyznám, tak si tedka chroupu nějaké čoko-kokosové kousky se špaldovou moukou, mňamky, tak možná budu mít brzo tu větší vel. zase zpět :grinning:
6. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Luci, návleky jsem kupovala tady http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?skupina_id=141&volba=zobrazit_skupinu_zbozi Za těch 65 Kč a jsou super. Akorát koukam, že teď nemají modrý.

Hup, Fífa měl džíny asi 3x :grinning: A to jen na krátkej převoz ve vajíčku (a měl je vlastně na tu zkoušku sporťáku). Dnešní džínovej outfit měl jen na focení :grinning: :grinning: :grinning: Jinak nosí tepláčky. Naštěstí jsem džíny ani nekupovala, dostala jsem 1 a ty stačí.
6. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
píšu jak chro chro- z obchodu
6. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
na co že jsou ty návleky, co jsi posílala ten odkaz, Niku?
6. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Kočky prosím o vysvětlivka co to je štrample
6. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
jako punčocháče :wink: :grinning:
6. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
zrovna dnes jsem také prala punčošky, vytálhla jsem troje po Dandulovi, budou dobrý. A ještě ych chtěla koupit od toho wolfa, našla jsem pani a ta je má za 65, tak hned udělám zásobu i Dadouškovi. JO normálně má pusu plnou aftu, co je na to, kromě genciálky?? Asi nic co??? :frowning2:
6. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jo ahááááááááááááááá, děkuji :grinning:
6. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
bram, na nožky :wink: Nemusí se sundavat při přebalování.. Ale Fífovi docela otlačujou stehýnka a punčochy jsou pohodlnější...
6. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
6. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
bram: no jo ty hnědé punčocháče a na to kamaše ..brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :zipper_mouth:

jinak tyhle sušenky miluju :slight_smile:

nik: my máme jedny džínové kaťásky ..jetoefektní ...ale jinak nalevačku
a paknám přišly asitroje jako bonusek k objednanému oblečení ....asise jich chtěly paní zbavit :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
tyhle sušenky jsou mňamózní :wink: Taky si je občas dám :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
saru: mi se podařilo za tuhle cenu koupit vlněné ....ale byl tovýprodej ....prý loňský model :grinning: :grinning: ....návleky byly celé světle modré ....nevím, jestli z toho nebude mít ondra nějaké trauma, že nemá letošní odstín modré :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
hup: a kde? :confused:
6. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
hele, ale dala bych si bacha, jak na to bude Ondří reagovat, on by to pro něj mohl být doživotní šok, chudák, být takhle "out" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
saru: už tam nejsou :grinning: ...ale bylo to v bavlnce
no právě ...aby ho nevyčlenili z kolektivu, že jo ...víš jaké děti umí být :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
díky holky, za ty odkazy, možná někdo z nich prodává i na MMB, tam jsem taky něco takového viděla. no a Marťa by se stehýnkama neměl mít takový problém. je spíše hubenější mimi.
6. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hup, efektní to je, ale to je všechno :wink: Stačí fakt jedny :wink: Jinak mam plnou skříň tepláčků :slight_smile: V těch mu je nejlíp. :slight_smile:

Jaký sušenky?
6. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Dneska jsme výletovali, pohodička, Karolínka v nosítku, spokojená... :dizzy_face:
pračka: mám Electrolux inspire 10420EWT nebo tak nějak, má funkci Time Manager, takže každej program si ještě můžu doupravit (teplotu, otáčky, délku praní) a to mi fakt vyhovuje :slight_smile: 2v1 se sušičkou bych asi taky nechtěla, ani ségře to v Elektru nedoporučili, tak nevím...
baru: Krásný fotečky, moc Vám to tam všem sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
luci: vítej zpět :slight_smile:
baby legs mám taky v plánu koupit :wink: a punčošky nosíme a nosit budem :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
my máme taky jen jedny riflíky, druhé jsem prodala. lacláčky jsou lepší :wink:
6. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
nik: ty čokoládové bio kokosky z dm :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hup, neznam, ale zkusim :wink:
6. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
barčo, pěkné fotky, malý má pořád očička po tobě a zdá se mi, že se ti i trošku začíná podobat :wink:
6. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.