• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No, jak se návleky otlačují Fífovi na stehýnkách, tak to je i pro nás out, zatím mě pořád mamka péruje za ponožky, hned je má vytlačené na kotníku :sweat_smile:

Sušenky výýýýborný, už nejsou :zipper_mouth: :grinning:

Luci, nám nějak lacláčky nesedí, je v nich nějak ztracený, máme jedny kratasy i rifllové, ale nějak nám fakt nesedí. Raděj do pasu, plátáky, nebo nějaké takové.

JO, k pračce, my máme Candy, máme tam plno různých vychytaných programů, ale moc spokojená nejsem. Má zvuk trochu jak traktor. Naši mají Bosh, měli jsme jí také kdysi v podnájmu a ta byla supr!
6. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jo, Luci, víš, že v poslední době to pár lidí i řeklo...ale ne spíš moc na mě, ale spíš do mého tatky z dětství anebo dědy. Ty průzračné modré očka má do naší rodiny prostě. Uf, to je fajn :grinning: pže jinak jsem si už přišla jak obyčejná schránka :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jinak děkuju, těšíme se na fotky z Malorky :wink:
6. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
nik: bacha -jsounebezpečně žravé :grinning:
6. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
a kup si hned raděj dva balíčky :wink: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
jj fotečky budou, bude na nich z 90 procent jen malý, to se nám ty priority nějak změnily :grinning: Náš Martínek je zas spíš na mě a mě mrzí, že není víc na manžu, aspoň trochu... ale třeba bude ta dcérečka :grinning:

jo a na ty sušenky je nebo není sleva?
6. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
nee, to jsem jen využila svého spícího dítěte a celý sortiment Dm pořádně prozkoumala :grinning: a hlavně to Bio, jinak mu totiž neholduju, ale ty mlsandy tam měli božííí
6. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
bio nebio ...prostě jsou tuzedobré :grinning:
6. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
ad punčošky těch mám po Kačce dost a najdou se tam i ty klasické hnědé .-) , ale mají vychytávku kšandičky, takže je za sebou netahala a nešlapala si na ně jako my...........si pamatuju jak mi pořád lezly dolu :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
enz: já si pamatuju, jak jsme jako malé záškodnice na nich bratránkovi, který byl z nás nejmladší, zavazovaly šlapky k sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
jo, to jsme si se ségrou taky dělaly navzájem a pak si pamatuju jako malá parádnice, jsem dostala své první bavlněné elastáky, tatka mi je dovezl snad z Ruska, či odkud :grinning: tak nejen že přes ně šel vidět ten vzorek štramplí, ale padaly mi dolů i s těmi štramplemi :grinning:
6. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
6. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
jj štrample jsou nezapomenutelné :grinning:
6. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
6. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
Krásné ráno :sunglasses:
My jsme se vyhajaly do růžova. Taťka nám teď odjel a má přijet ségra, tak se těšíme. V poledne jdu k zubařce, tak jsem moc zvědavá.
Peru hory prádla a pořád mi nikdo nepřišel vyžehlit :sweat_smile:

S těma návlekama teda teď nevím, když má Karolí tak tučné nožky :grinning:

A hránkatý punčocháče jsou náhodou fajn, páč jsou bavlněné, ségra malýmu kvůli AE ani jiný nekupuje. I když na to máme takové barvité vzpomínky z dětství :grinning:
7. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
dobré ranko
supr noc - vstávání ve 4 a o půl 7

mau: tak to už asi nikdo nepříjde :slight_smile:
dobrá je ta sušička - půlku vždy rovno naskládám do skříně a ta půlka se žehlí o poznání líp

mau: no ondra má ze všech dětí v okolí nejtenší nožky, takže tohle nás netrápí :grinning:
7. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Brýtr :slight_smile:

Hup, koukala jsem na ten odkaz téda, a musim říct, že nic pro mě - já za cenu jednoho bodíčka tam koupim radši Matýskovi pět "obyčejnejch" a pak nový, aspoň neni pořád v tom samým :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A koukam, že jste řešili punčocháčky - Matýsek je nosí odmala a jsou super - žádný extra vzorovaný, teď jsem mu třeba v C&A koupila troje, jsou tam tmavě modrý, tmavě modrý s proužkem a takový do černa, žádná barevná divočina - a je to fakt super, sice je to taky divočák divokej hyperaktivní :grinning: , ale nemam problém mu je oblíct - a když je chladnějc, tak je to super naven pod kalhoty - ponožky si sundavá a stejně mu při nich vždycky kus nahý nožičky vyleze..

Ty návleky moc nechápu a nic moc praktickýho (teda pro nás, nevim jak to máte vy) na tom teda nevidim, já bych mu je při přebalování stejně musela sundavat (stejně jako mu sundavam ponožky), protože nevim jak to dělá, ale když tam má nášup, tak si vždycky nějak poradí, aby se v tom vymáchal :grinning:

Jo a to nošení džíneček, Matýsek je na ven taky má :slight_smile: , když jsou měkoučký a dobře ušitý, tak takovej rozdíl oproti tepláčkům zas neni :slight_smile: . Jinak nosí tepláčky a různý lacláčky a tak, já jsem zjistila, že mam asi nějakou averzi vůči klasickej dupačkám nebo co :grinning: , nenosí je vůbec, hlavně mi připadá, že tom vypadá jako neforemnej pytel - a když se jde ven a je chladnějš, tak jsou ty dupačka stejně málo na nohy..

Takže jsem se taky vykecala, jak je to jako u nás, tak abyste jako věděly :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
v dtestu jsou info osšičkách :wink:

pet: na návlekách je praktické třeba to, že když vycházíš ráno, kdy je 15 stupňů a odpoledne je 25 nemusíš brát kalhoty a kraťásky ...vezmeš kraťásky a když se oteplí jednoduše sundáš návleky
nebo když jsi na horách, kde se to střídá je to k nezaplacení - vůbec nemusíš vyndávat z manduky, jen natáhneš nebo stáhneš dle potřeby ....
ale každá má jiný životní styl a tím pádem jiné potřeby a preference, takže chápu, že tohle třeba neoceníš :wink:
7. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás noc šílená, vzhůru jsme snad byly pořád, kojo 23:30, 3, 5, 7...teď chrní v lehátku, spokojená jak želva, matka oči jak angorák :unamused: , ale budu muset budit, jdeme na plavání, auto máme kaput, takže jedeme busem, to taky bude zážitek..... a po plavču jdeme na očkování....

rifle nenosíme, nosíme polodupky, tepláčky a o víkendu vyteplené laclové manšestráčky.... punčošky nosit budeme, jsou praktické, obléct mi jdou, jen musím rychle :wink: a jestli jsou jednobarevné nebo s obrázkama, je mi srdečně jedno, máme takové i takové
7. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
petu: dupačky emi měla na sobě snad jednou dvakrát, už je nedávám, žádný ani nemám připadá mi v tom jak v pyžamu :slight_smile:
hodně nosí tepláčky, pak mám super zateplený kahloty, pohjodlný manšestráčky, kapsáčové kalhoty. džínečky máme taky, ale ty jsou spíš do kočárku. do manduky nepraktický, vyhrne se to a asi jí to i škrtí.
7. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Achojky,

tak jsme zpátky z rehabky. Byli jsme pochválený, Fífík umí vše, co na svůj věk umět má. Navíc se divila, jak už se krásně napřimuje na ručičkácjavascript:addEmoticon(':unamused:','vBody')h. I parádní otočky předvedl. Vše bez kníknutí :wink: Ukázala nám ještě masáže na odhlenění a jeden cvik. Ale je vidět, jak na vše Filda přišel sám, páč jsme teď cvičili tak jednou za týdnen :sweat_smile: A měli jsme 2x denně... Ale pšt :slight_smile:
S autosedačkou jsem se fakt netahala, tu jsem nechala v aitě. Ať žije manduca :grinning:

Noc jakžtakž, papů v 00.15, 3.45 a pak v půl 8. To už jsem ho vytáhla, aby neusnul. V 9 si na rehabce mnul očíčka a paní povídala: Teď je asi zvyklej chodit spát, co? A já na to, že ne, že v 9 tak teprve vstává :grinning: :grinning: :grinning: Příště jdeme od 10 :sunglasses:
7. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj ahoj,
tak mě miláček nechal vyspat, spal od 20:20 až do skoro 9, to už jsme si povídali v postýlce. po včerejším pozdně ranním návratu z dovči to ranní vyspání bodlo :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
nik: taky už ted většinou nechávám sedačku v autě a beru manducu. je to mnohem lehčí :slight_smile:
jaký otočky předvedl, jako na bříško a zpátky na záda? to emi ještě neumí, jako myslím z bříška na záda. naopak jí to jde bravurně a minimálně měsíc. ale z bříška na záda se jí to povedlo zatím jen párkrát

luci vítej zpátky, nějak to uteklo co?

emi ted usnula, zase po 10min. pláči, kdy se jí snažím utěšit chovat apod., neche dudlíka a to je kámen urazu. nakonec si ho vzala a do deseti sekund spala.... chjo
7. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Otočky na bříško. zpátky to mají umět v 7. měsících :wink:
7. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
kači, uteklo, ale je na co vzpomínat :sweat_smile:
7. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky, noc bezva, papal až v6 :dizzy_face:

niki: to je fajn, že to Filda takhle krásně zládl i bez cvíča :dizzy_face:

ad dupačky: tak 3 měsíce už nepoužíváme vůbec :wink: Beztak by vyrval patentky :grinning: má takový laclový tepláčky na kšandy a nějakým zádadným způsobem se mu ji vždycky podaří rozepnout, takže pak leze s kšandou v hubě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadá to rozkošně :dizzy_face:

luci: vítej zpět :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Niky, Filda je šikovnej :slight_smile:
my dupky taky nenosíme, malej by se v nich potil a taky se blbě přebaluje. holt kalhoty či tepláky jsou lepší. ale náš je asi fakt exot, vůbec si nepamatuju, kdy měl na doma tepláčky, dávám tričko nebo body a občas ponožky... když on je pořád teplej, potí se po tátovi.
7. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
nik díky, tak to jsi mě uklidnila, už jsem se lekla, že by měla umět už něco, co neumí :slight_smile: a spíš se jí to podaří tak náhodou... na bříško se otáčí bez problémů už dávno :dizzy_face:
7. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj,
tak já jakožto vyznavač klasiky a retro stylu dupačky měla a teď na doma dojíždíme poslední 2ks...jednak se mu v tom líp hajá, že nemá gumu v pase, jednak jsem je měla po Kačce, takže jsem si ušetřila nakupování tepláčků a taky se mi ho lépe přebaluje, když má rozepínání mezi nožkama....pár tepláčků do pasu taky máme, ale víc lacláče....jo a přiznám bez mučení, že i já jsem podlehla vlně "převádění frajerů" a koupila mu jedny džíny do pasu :wink: má je takové volnější, že kdyby neměl plínu tak mu spadnou a absoloval v nich jeden návštěvní den a byl v poho.....sice jsem si vyslechla máminu poznámku "chudák, vždyť ho to musí tlačit, to je teď taková blbá móda" :grinning: ale byl loztomilej.........

též ho vyndavám z autosedačky do manduky nebo jen do ruky, když je to na chvíli......je to těžký jak kráva a mám vůbec co dělat, abych ho v tom dala do auta :slight_smile:, když spí beru podvozek

jinak my se stále ještě netočíme ani tam ani zpátky......je to z manželovi rodiny :wink: neteř se točila v 7m a lezla jen za piškot...dnes je v TOP 3 ve skocích do vody...a synovec vynechal lezení úplně a rovnou chodil...... a taky má po nich pigmentové znaménko...švagrová má Itálii na zádech, neteř Afriku na ruce a Vojtí má cosi/ještě jsem neidentifikovala žádný stát/ nad prdkou :grinning:

jéé to jsem se taky rozkecala :grinning: jdu vařit květáček, tak Vojtí též dostane na ochutnání...snad to bude lepší než ta brokolice...tu prostě ne e
7. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojky všem,
u nás stojí poslední noci za starou bačkoru :frowning2: Nellinka su budí pomalu co dvě hodiny, ale snad to bude těma zoubkama - dneska cinkla druhá jednička dole - protože takhle nespinkala ani jako novorozeňátko, to vydržela s jedním krmením tak do 4 :wink:
Jinak u nás svítí sluníčko a má to vydržet snad až do konce září :sunglasses:
S oblečkama jsem zatím byla bez problémů, všechno mám po Amince, ale na zimu nakoupit musím, to nám nevyjde - Amálka se narodila v říjnu, takže by Nelušce její zimní vecičky byly malé :frowning2:
Vím o spoustě bezvadných sekáčů, tak někdy vyrazim!
7. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.