• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
enz: taky bude mít dnes květáček - ale Štěpíno už ho ochutnal a šmakoval mu, tak doufám, že dnes bude znovu :wink: Já se dnes hezky vyspala, ale přitom jsme jak praštěná, poslední dny jsem nějaká přejetá :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoooooooooj holky

tak u nás noc na dvě věci. Buzení po hodině, pak jsem to vzdala a dala jsem siho do postele.
Abych se vrátila k punčoškám. Tak ta klasika je nejlepší. Když jsem je dostala na Dandu, tak jsem házela fucky, ale pak sjem byla ráda, že jsou. Zrovna jsem je našla, tak jsem zvědavá, jak v nich bude Vojtula vypadat, budeme fotit pro srovnání. :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak, jak jsem tady psala, ať neblbnete s velikostmi u oblečení, tak jsem to přehodnotila :grinning: , měřila jsem Marka a má 70cm, takže 74 mu je akorát, tzn. do zimy určitě min.80 :wink: ...i když je Anetce 86 akorát :slight_smile:

pračku máme Boschku, jsem s ní max.spokojená, koupila jsem ji i taťkovi :wink:

..a punčošky nosíme prakticky od narození, přebaluje se mi líp než v dupačkách, teď, jak je větší, tak na válení po zemi je to super, no a krásných věcí má taky spoustu, na dětském oblečení si dost ulítávám, oba musí být barevně sladění a tak :grinning: (jako ne Marčo s Anetkou, každý zvlášť :wink:)

na zimu kombinézu nechci, máme hodně teplý fusak, tak stačí bunda, ale musím sehnat nějaké teplé boty, protože Anetka měla nožičky (chodidla) studené
7. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak, máme po návštěvě i po zubařce, vše dopadlo výborně :slight_smile: Manža jel přezouvat gumy a Karolí spí :dizzy_face:

nám jdou punčošky obléct dobře, budem nosit i dál a barva je mi taky fuk :slight_smile:
s návlekama mám stejný názor jako Hup :slight_smile:

Dupky ještě nosíme, taky mi vyhovuje zapínání mezi nožkama i když dřív jsem ho nepoužívala a je fajn že nic netlačí v pase. Když je chladněji, tak spí Karolí v overálku taky kvůli pohodlnosti :slight_smile: Ale další dupky už kupovat nebudu, už se mi na to zdá velká :wink:
7. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás noc na dvě věci, spala jsem asi hoďku, Neli chytla rýmu od bráchy, ten to chytl ve školce takže veselo, dusila se mi hleny takže jsem nemohla spát a pořád jsem ji pozorovala :frowning2:

punčošky taky nosíme, dupky jsem používala tak asi 2m, u Tomáška to bylo jinak, ten v dupkách byl snad do roku a půl :slight_smile:

kombinézku na zimu mám po Tomíkovi, ten v ní nebyl ani jednou, protože když jí dostal byla mu veliká a další rok malá, takže je nenošená, doufám, že Neli bude, dostala i zimní bundu, takže to je bez starosti, fusák je taky tak snad nezmrzne,

botky mám po Tomíkovi, ještě nechodil, tak nesešlapal, ale nějaké červené nové jí taky koupíme... :wink:

jinak pro ty, které mě označily za Sibylu.... v sobotu se mi zdálo o svatbě (špatná předzvěst, smrt) v neděli mi umřel strejda... :cry: , takže není to jen o veselých věcech
7. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak mně spí obě děti v overálku, aby neměly holá zádíčka :slight_smile:
Akorát Anetce už koupím normální pyžamko, až vyroste z toho, co má, protože aby si mohla stáhnout kalhoty, až bude chtít čůrat a nemusela donaha :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
dadu, to mi je líto :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Dad: tak to je mazec s tou školkou co?? Dandula nám ulehl. Chytl teploty a aftíky jsou všude. Do školky nesmí min. týden. Nemám se prý bát, že by to chytl Vojtík, tak uvidíme. Ten už, s mírným buzením, spí téměř 2 hodiny. Naspává to, co v noci prokňoural.
7. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Dad: se strýčkem je mi to líto :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
nik: vždyť jsem to psala, že ty rehabky dávají jak na běžícím pásu a že je považuju za zbytečné :slight_smile:

jinak s mandukou a sedačkou to dělámeúplněstejně
ona ta sedačka s prckem se pěkně pronese

luci: ty ho máš furt s holýma nohama? jako i v podvečer i když je venku taková kosa jako tento víkend? :confused:

ad točení - už válíme sudy a to na obě strany ....
žádná velkávýhra to není - dneska jsem se ráno probudila a ondrášek pásl koníky v opčném rohu manželské postele asi 10 cm od kraje ...málem mě ranilamrtvice ...přelezl celou postel napříč :confused:
ajakbyl hodný ..ani nedutal ... :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Hup: lišák jeden. On ví, jak se ti ztratit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to šikulka. To můj tchán vždy říká Daníkovi, ty si pískej nebo tleskej, ať víme, kde jsi a co děláš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale na to je Ondří ještě malinkej :sweat_smile: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
dadu: upřímnou soustrast :pensive:
7. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
dadu: to je mi líto :pensive:
7. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Mně se asi před 2 týdny zdálo o tom, že mi vypadl zub a byl to hrozný pocit a ráno jsme se dozvěděla, že zemřela žena jednoho našeho blízkého známého :pensive: Něco na těch snech je.
7. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Dadu, upřímnou soustrast :frowning2: Taky se mi dneska zdálo o svatbě, tak se modlim, aby to nic neznamenalo :pensive:

Hup, já tam chodim pro klid duše, abych si to jednou nevyčítala :wink: I když to teda flákam... :grinning:

Se mi na noťasi posr... pár kláves a nepíšou :frowning2: A,V,X... Co s tim? Asi jedině koupit externí klávesnici, co?
7. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
dadu: jejda, to je smutné, upřímnou soustrast
7. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
niki: taky nám na notíku občas blbly klávesy, ale stačilo to třeba vysát nebo tu klávesnici vyndat a prohýbat. Asi bych hned nekupovala novou, třeba to půjde opravit :wink:
7. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
maus, když mně tam cmrndlo trochu kafe :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
hm :grinning: kolega v práci vylil na noťas česnečku - nepřežil to :grinning:
7. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
díky holky, byl to dobrý chlap :dizzy_face: vzpomínky jsou hezké :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
maus, mně se tam jednou v práci vylil ten Activia nápoj :grinning: Přes noc to ztvrdlo a druhej den jsem klávesy vylamovala nůžkama :grinning: Stříleli po celej kanceláři :slight_smile: Ale přežilo to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
dadu, to je mi moc líto :rolling_eyes:
Hup, my tu teď o víkendu nebyli, vrátili jsme se v noci na neděli z dovči. včera spal v dl. body a ponožkách, přikrytý. asi ho zase budu dávat do pytle, jestli přituhne.
7. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
niki: ty jsi číslo :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpět z plavání a máme taky za sebou 2.hexu... plavání super, Nela byla úžasná, začíná se jí to líbit :slight_smile:, u dr. taky OK, při očkování si trošku zamrančela, ale po chvilce zase samý úsměv.... ale řeknu vám, že cestování bez auta je celkem mazec, příště jedu malým autem a místo podvozku vezmu Ergo, busem už nikdy více, jsem šíleně unavená..... :frowning2:

dadu: to je smutné

moje klávesnice na noťasu je taky drsná, mám vylomené 2 klávesy, když se mi po klávesnici prošel Edward ještě jako kotě :wink: a blbě funguje mezerník, takže někdy píšu několik slov v jednom :wink:

dupačky budeme mít na spaní
7. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojky, tak jsem postahovala videa z minulého týdne a myslím, že tohle stojí za to, obzvlášť ke konci je docela vtipný, aspoň myslím. Tak jestli máte chuť :wink: :

http://www.youtube.com/watch?v=NalRXL9TdsE

mis: Nelinka je šikulka :dizzy_face:

ad klávesnice - tak tu my máme výstavní, zato nám kolabuje celej noťas :grinning: Když ho člověk trochu přivře, tak zhasne monitor, tak to pak musí nějak vychytat, aby se znovu rozsvítil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
saru: štěpíno je fakt super, si vůbec nedovedu představit, že by tohle dělala Nela :wink: ... a kam uklidíte odpočívadlo pro kočičky? aby se vám tam fakt nezabydlel :grinning:

jo a zajímalo by mě, proč se říká, že děti jsou po hexách spavé.... u nás to teda vůbec neplatí... a před tím byla plavat.... to by měla být unavená 2x víc.... a ona je v pohodě.... před chvílí jsem ji dala do postýlky a z vysílačky se nic neozývá.... vypadá to nadějně :wink:
7. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
mis: jó, to nevím, asi na chodbu, jako už vlastně většinu kytek :grinning:

ad hexa - u nás byl po ní Štěpíno taky naprosto akční, spavost žádná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
hup: tento odkaz mám už dlouho mezi oblíbenými :wink: Asi odtud pak objednám něco k Vánocům, taky mě nadchly :slight_smile:
7. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
maus: už se učím znakovat, na kurz nepůjdu, budu to dělat po domácku, mám jednu super anglickou stránku, kde jsou ukázány znaky a pak mi Martin stáhl 4DVD pro děti v angličtině, ale i já tomu rozumím, což je dobrý, na cizí jazyky jsem trošku dutější :wink: ...dokonce to nadchlo i Martina, takže znakovat se určo bude :wink:
7. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.