• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky my neměli dneska elektřinu, tak až teď,

super noc - tuk tuk ať to nezakřiknu

kojila jsem 19:00 pak ve 3:00 a pak 8:20 a mezitím spinkala - je to beruška, a dneska jsme si dokonce zdřímli spolu na půl hoďky to se nám od porodu ještě nestalo, protože se mi nepodařilo, aby přes den spal velký i malá zároveň, tak dneska byla premiéra, normálně jsem vytuhla :grinning:

jinak po homeopatikách mi taky narostly :sunglasses:

nik tak ať to pomůže

mag - pošli to pačas sem taky, u nás je děsně ošklivo

kadeřnici - jak už jsem psala, chtěla jsem trvču, ale kvůli kojo mi ji neudělá, jen by mi udělala trošilinkatý melír, tak uvidím, ale nějak není čas se tam dostat, Neli spí dluho jen v noci, :unamused:
2. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
holky, jupiiiiiiiiiiiiiiiii, my jsme se Stepulou v cervnove mamince v rubrice "Jako vejce vejci" a vyhrali jsme knizku rikanek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jako mala, co? Ale me to fakt potesilo :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
ooo ...tak já jsme asi nejkrásnější - jediná od holiče :grinning: :grinning: :grinning:

saru: tak to jste šikulky :slight_smile:

dneska jsme byli plavat ...a šlo nám to zase o kus líp ...ale furt ho to bere na jednu stranu - budeme cvičit :slight_smile:
je fajn, když tomůžu dvakrát týdně probrat s někým, kdo se orientuje a poradí, co trénovat, jak sis ním hrát, aby se nejen bavila, ale i dobře vyvíjel

a pak jsme byli kočárkovat s kámoškou z kurzu
hele nevěřili byste, jak jsou některé baby bezohledné ...vlezli jsme do kavárny na kafe a během pár minut, co jsme tam byly s prckama si okolo nás zapálily tři ženské ...jako kdyby chlapi, tak to nějak spíš pochopím ..ale ty slepice klidně začaly baňat těm prťouskům pod nosem ...kráááávy

no a další zážitek mámz parkoviště - měla jsme platit 24 kč a měla jsem jen 10 a pak 2000 ...
no a ten chlap, že nemá drobné a že to je můj problém ...tak jsem mu vysvětlila, že problém to je, ale rozhodně ne můj, že platím platnou bankovkou a on je povinnen ji přijmout a vydat zpět ..a on že ne a že si mám jít někam rozměnit, že mám tam to auto nechat ... já že tam mám spící miminko ....on že to mu je fuk, že ho tam mám nechat....taky jsem ho prosila ať mě pustí, že tam parkuju dvakrát týdně, že mu o ve čtvrtek doplatím ..opět ne, že to přece nebude platit ze svého těch 14 kč ....pak mi zabouchl okýnko se slovy, že se za mnou dělá fronta a oni budou kvůli mě platit vyšší parkovné .... a odešel z té kukaně
tak jsem vystoupila a šla za paní, co stála za mnou a začala jí líčit situaci ..asi po pěti slovech vytasila s úsměvem dvacku ať se na něj vykašlu ...tak jsem jí poděkovala ..snad jí to někdo brzy vrátí
no a zaplatila jsem tomu idiotovi - a říkám mu - ono se vám to jednou vrátí ..a on, že to si můžu být jistá
no nejsem si jistá, že pochopil,jak jsem to myslela ....holt debil ve všech směrech
2. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
no a aby toho nebylo málo, bylajsem ještě u tchýně :sweat_smile:

holky ....ona je úplně mimo
vypadá to, že já jsem první člověk v jejím sedmdesátileté existenci, který se vzepřel a požaduje od ní elementární slušnost a kapku vstřícnosti ...a ona absoluně netuší, co s tím
takže zakládá v záchvatu snahy udělat vstřícný krok ohniska konfliktů
namísto, aby třeba napsala sms, jak se líbilo ondrovi na plavání nebo něco podobně neškodného, rozhodla se, že mi koupí boty!!!!!!
upozorňuju, že mám 42 a koupit na měboty je docela alchymie i pro mě
koupila mi bakelitové modré hnusy do ultra úzké špičky bez podpatku
naštěstí mi byly malé
ale to nebyl argument - poradila mi, že bych mohla v nich chodit doma v mokrých ponožkách, aby se natáhlky ..nebo abych se jako kojící matka pořádně nachladila :sweat_smile:
no tak jsem jí řekla už tvrději, že se nemá zlobit, že to ani není můj styl a že nosím spíš přírodní barvy - žlutou, zlenou, hnědou...což je pravda ....modré mám jen pyžamo
ale dostala mě - vytáhla ze skříně umolousaný vytahaný modrý svetr, že se jí nehodí, že v něm nechodí aže by mi ho dala k těm botům!!! - prostě bych mohla dědit garderobu po své 70leté o 20 cm mení tchýni
jámrcha nevděčná ji opět odmítla, že děkuji za nabídku, ale že bych jej stejně nenosila

prostě ona vůbec netuší nic o běžných vztazích a jak se udržují :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo, no já jdu do kolen.
Hup, tak to nemá chybu. hele ještě by jsi v tom udělala parááááááááááádu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Saru: velká gratulace, jsme ti to říkali, že vyhrajete. Jste čikulky čikovný

Já zase mažu, už mě volá mimíííííííííínko, dám Vám se fotečku, co se nám dnes podařilo, ale to musí manža stáhnout z foťáku. Zatím jukněte, dostali jsme super tríčko, ale je nám bohužel malé, Máme ho tak na týden. Už máem 68 - 74. No to je mazec.
2. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
hup, tu tvoji tchýni zkus prodat na aukru, ale musíš lhát, nebo ji prodat jako exota (mezi ptactvem) snad se tvůj manža neurazí :sweat_smile:
2. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
tak my se hlásíme taky mezi dvouměsíční,

zítra musímek dr., nemůžeme se zbavit žabky v pusince, a to desinfikujeme v miltonu a mažeme violetí :fearful: :frowning2: no a začalo nám slzet očičko a trošilinku hnisku tam bylo :confounded:
2. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
dadu: no já se obávám, že by mi ji vrátili a chtěli úhradu nákladů :grinning:

sklen: no jo a nabalila chlapa se zcela novou tchýní :grinning:
2. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
dadu: :grinning: :grinning: :grinning: SKvela rada pro hup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky, dneska jsem si ze srandy nechala od manzi vyfotit bricho z boku, abych mela pamatku, jak vypadalo 8 tydnu po porodu a docela jsem se vydesila :sweat_smile: Prijde mi hubenejsi, nez na zacatku tehu. Ono je to na jednu stranu pozitivni, ale na druhou je z toho jasny, jak je to telo vysosany. No coz, budem se na to divat radostne :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2843923&vReferer=
2. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
ale svaly jsou stejne povoleny. byla jsem zvykla mit je docela pevny, ale cvicit zatim s tou jizvou po cisari radsi nebudu. jeste obcas docela boli.
2. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Saru: máš krásné bříško, já bych byla šťastná. Tím svým se raději nechlubím :cry:
2. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
skleni: ver, ze bych ho radej mela vetsi bez vsech tech problemu :wink:
2. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
saru: taky ho mám na první pohled placaté, ale když si sednu, udělá se tam pneu :sweat_smile: je to povolené úplně brutálně ...jsem zvyklá mít vysportované břicho ...brrr....no zítra jdu opět cvičit :grinning: ...do léta to chci mít "jak za mlada" :grinning:
2. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hup: a má to cenu, když chcete další mimi??? Teda, tvé odhodlání bych chtěla mít. Já jako vůli mám, ale ta chuť mi chybí :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
skleni to my matky se dvěma musíme vít větší

saru - juj to je můj sen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
sklen: no to jsme my lvi :slight_smile: ..a navíc mě to baví ..a taky tam je fajn sestava, vždycky si i pokecáme
2. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
hoplky kuněte na to nahá jsi krásná ..am jenějaká štíhlá prdlá matky tří dětí ..fakt nechápu, co jí vadí
2. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hup: tak to mi mluvíš z duše. Říkám si tady to samé. JE to prdka blbá :wink:
2. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
tak my už jsme konečně doma z návštěvy, manža si konečně odvezl svoje vysněné audi :grinning: takže golf už je jen a jen můj :wink: no a musela jsem si ho odvézt domuů, docela mazec, poprvé jsem jela sama... manža za mnou s Martínkem, takže zase nikdo by se mi netlačil na zadek. začalo pršet, ale to mě naštěstí nerozhodilo. JO holt musím se cvičit, autíčko ještě bude super užitečné :slight_smile:

Saru, gratuluju k uveřejnění fotek, to bych chtěla vidět, naskenuješ pak tu stránku?

Hup, obávám se, že tvoje tchyně si tě plete s charitou, kam se odevzdává nepotřebné zboží. A tiupuju, že ty boty koupila v krámě, kde je vše za 39 ne???? no a s tou aukcí, asi byl uspěla jedině na holandské :sweat_smile:

U té ženské nahá je krásná jí vadí jizvy ne? viděla jsem jen upoutávku, tak nevím..
2. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
holky ...mám to jak hup, na první pohled zboku skoroplacaté, ale jak si sednu, pneu je tam jak vyšitá...grrrrrr
2. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
luci: no já bych to tak tipovala na tenhle typ obchodů :slight_smile:

kaci: to zmáknem ...přece si tam nenecháme pneu :grinning:
3. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky

saru: tak tvoje břicho bych chtěla, mám totiž břicho jak v 5.měsíci, ale když si zase sednu, tak ta pneu není tak velká, řekla bych skorostejná jako před těhu, což je zvláštní

hup: tvoje tchýně je pecka :wink:

luci: jen trénuj, auto je důležité, hlavně když nebydlíš ve městě, i když mě vadí jezdit sama s malou, ale kvůli tomu, že ji nemám pod kontrolou, vozím ji vzadu proti směru jízdy a nevidím na ni, což mě znervózňuje

holky, taky u vás tak strašně fouká? obloha nádherná bez mráčku, ale ten vítr je strašnej :frowning2:
3. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
mis:já mám vzadu v autě izofix...ale když jedeme s ondrou sami, vozím si ho na místě spolujezdce .... obvykle jezdíme delší trasy ...do ov (40km), do op (50 km) apod. a to je dost dlouho ....občasmu vypadnedudlík, občas chce jen kontakt (pohladit po ručce) ...ale to na zadním sedadle zkrátka nejde
sice se říká, že to je sedadlo smrti ....ale ta pravděpodbnost, že se nám něco stane je minimální ...
ale když bych byla vystersovaná, že mi tam prcek řve a já nevím proč, bylo by pravděpodobnější, že někam šustnu
3. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Krásné ranko :slight_smile:
Mismar, asi budu taky vozit mrňouse vzadu, abych se koncentrovala na jízdu. Naštěstí on vždy usne, když se auto rozjede :slight_smile: Zjistím, jestli fouká, jinak je krásně. ten vítr by mi asi nevadil, když mám před sebou tři pračky :grinning:
3. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
luci: nevěř tomu, že se budeš s děckem, které se ti rozpláče a ty nebudeš na něj vidět koncentrovaná na jízdu :wink:
3. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tady teda taky hodně fouká. Dneska jdu do cestovky, malou bude mezitím vozit tchýně, tak snad bude malá hodná.

hup: :grinning: to je na ťafku, ta tvoje tchýně. Jak už jsem psala, už bych to měla odsezený :grinning:

moje břicho je příšerný, to je děs běs :rolling_eyes:

saru: gratuluju k výhře :dizzy_face:
3. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
hup: já vozím malou vzadu, vpředu nám nejde vypnout airbag, a je to v pohodě, když brečí tak na ni mluvím, to že by byla vpředu by jí nepomohlo, protože když řve tak zabere jedině nakrmit, pochovat nebo houpat v sedačce a to s upoutanou sedačkou nejde. Ale uznávám že jsem nervózní, to jo
3. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
přesně jako maus, nemůžu malou mít vepředu kvůli airbagu, ale je fakt, že Nelča v autě taky spí, miluje ten zvuk, stačí nastartovat, zařadit rychlost, rozjet se a hned je naprostý klid :slight_smile: :slight_smile:, ale je fakt, že nejdelší cesta byla 35 km, ale zítra bude křest ohněm, jedeme na Moravu, naštěstí i s Martinem,takže pojedu vzadu s malou, na předním sedadle pojede Berta, má i nový bezpečnostní pás :wink:

Maus: jedete na dovolenou? kam?
3. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
maus: no airbag musí být vypnutý ..toje jasné ...
ale ondra normálně tky potřebuje chovat ..ale celkem už pochopil, že v tom autě to nenímožné a stačí ho pohladit a on se uklidní ...sice to trvá dýl
poprvé jsem jela se sedačkou vzadu a uklidnilo ho jen, že se mě chytil za prst ..ale to jsem měla tu pravou ruku málem vykloubenou
:sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.