• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru štěpula je vážně šikula :dizzy_face:
klučina adámek z youtube taky, to je mazec
7. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
mám v plánu pustit se do mega úklidu, fakt musím nejenže vyluxovat, to dělám běžně, ale chci vytřít celý byt a umýt koupelnu. ještě mám košík prádla, to ale asi nechám na zítra....
7. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
kaca: máš můj obdiv, fakt. Já jsem líná, vůbec se mi nechce :sweat_smile:

Karolí už spinká, ale manža moc ne :confounded:
7. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
mau, mě se taky nechce, ale už fakt musím. jsem doma sama, emi spí, tak bych toho měla využít.
7. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
já bych teď taky mohla žehlit, ale nechám si to až to bude "komplet", ještě mi schne prádlo na balkoně a zítra ještě jedna pračka. Sice toho bude víc, ale bude to při jednom. Vytáhnout to žehlení dvakrát - no to bych se nedokopala :sweat_smile:
7. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahojík,
tak my jsme dnes po prvním plavání. Myslím, že se Adámkovi líbilo, i když se neprojevoval ani křikem ani smíchem, prostě byl těžce v pohodě, kámoška to nazvala jako v postýlce. Mě se taky líbilo a jsem ráda, že jsme začali chodit, akorát chodíme na blbý čas, na 12 hod. což považuju za čas krmení.

DNeska jsem kojení střídala s UM, myslím, že po mém mlíčku má hlad, tak nevím, nevydrží po koju ani dvě hodiny, nevím, jestli ta pauza nám prospěla, pořád jsem měla strach, at se chytne a ted se chytl bezvadně, ale zase to nějak nestačí :unamused:

O žehlení mi ani nemluvte, mám pocit, že nedělám nic jiného :confounded:
7. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
bram: no mi taky kojíme max co dvě hodiny ...ale nějak nemám pocit, že to je nějaké nedostatečné .... já taky od jídla do jídla dýl nevydržím :grinning:
7. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
i v noci, Hup?
7. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
bram: poslední dva dny ne....ale jinak jo
7. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ty jo, to je blbý a myslíš, že má hlad? :sweat_smile: Nemáš v úmyslu dokrmovat?
7. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
bram: přes den taky kojím co 2 hodiny max, výjimečně vydrží déle.... a2 poslední noci jsou strašný, jsme vzhůru snad pořád, kojím minimálně 3x za noc ..... uvidím co dneska
7. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
bram ....ne ...je velký a je ho dost ...nepláče, je v pohodě usměvavý, akční ....jen chce pít častěji - nevadí mi to a ani on mi nepříjde nějak frustrovaný

mamka se vždycky chlame, kdo všechno chce dokrmovat ..naposledy byla u jednoho mimink, co po šestinedělí mělo bezmála sedm kilo paní přišlo, že musí být nutně hladový :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak douklizeno, teda jen vyluxováno, vytřeno. pouklízená kuch.linka-v poslední době se nám tam nahromadily různé serepetičky v souvislosti s emí, trošku jsem to přeskupila, vyházela věci co už mě nebavěj, např. lahvičky na oleje, octy apod., prostě to ted bude v origo balení a udělala jsem dalších několik věcí, co jsem dlouho odkládala.
jen teda ten koš prádla musí počkat do zítra a koupelnu už dneska asi taky nestihnu...horší je, že mám hlad, ale jíst už ted nechci...
7. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
to znakování mě taky zajímá, nevíte, jestlijsou v Praze nějaké kurzy,?
Kačo, před tebou smekám, kolik jsi toho stihla :slight_smile: to já aspoňn udělala ty lívance :grinning:
7. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
luci jsou, já už našla odkaz, ale ted jsem to někde ztratila
7. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz
dobré ranko

tak my měli pekelnou noc ....večer nemohl usnout (což už se nám nestalo tak dvaměsíce) a od dvou jsme prakticky nespali :unamused:

do toho nám tatínek přivlekl nějakou virozu - prý: asistentka celý minulý týden soplila ....a on si nic nevezme a vesele kolem nás poskakuje -a ve chvíli, kdy to na něj definitivně vleze, se začne shánět po něčem na podchycení :angry:
doma máme celý arzenál olejů, eukasol, imuregen na posílení imunity .......
chjo

s tím úklidem - já tomu nějak nerozumím - mytí koupelen a vytírání je velký úklid? ... to máme asi nastaveno hodně jinak :sweat_smile: ... tohle dělám jednou týdně a to mám pocit, že by to snaslo i dvakrát, ale to se mi nechce :sunglasses: ....ale přece míň často to už je hrozně zahnojené ...i po tom týdnu to je masakr :confused:
a nebo máte tak čistotné chlapy :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj, tak to já musím umýt koupelnu a vytřít podlahy min. 2x týdně... jinak se stydím sama před sebou, nedejbože aby přišla nějaká návštěva a viděla to :grinning:
ale umím si představit, že v novém baráku to nebude tak horké, teď se nám tady sypou omítky, plno pavouků a tak :confounded: ...nemůžu se dočkat, až začneme stavět

já jsem včera taky uklízela, převlíkla jsem všechny postele, vytřela, prala, žehlila...no a když jsem dala večer děti spát, ještě jsem jela na nákup do tesca, vrátila jsem se před desátou, uklidila nákup a padla za vlast :grinning:
8. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Marek spinká zatím pěkně, budí se od narození cca 2-3x za noc, ale napapá se a spinká. Akorát pár posledních dní má ráno nějaké hodně živé sny, jako když pozorujete psy, když ze spaní štěkají a běhají :grinning:...uklidní ho jen prso, nepomůže ani hlazení po hlavince, ani držení za ručičku, nic.
8. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
hup: ad úklid...je velký rozdíl uklízet v bytě nebo v baráku... teda aspoň já si to tak myslím.... v bytě stačilo vysát 1x týdně, teď vysávám 2-3x týdně, ale vytírám max 1x týdně... koupelnu myju každý týden, někdy častěji, ale velký úklid koupelny (jako drhnutí spár a rohů ve sprchovém koutě dělám méně často)

pebi: se přiznám, že nemám ráda nečekané návštěvy, jsem od přírody šílenej bordelář... návštěva se musí nahlásit, abych trochu poklidila.... ráda totiž odkládám věci, ale neuklízím :unamused:

luci: podívej se na ty odkazy, co jsem tu dala ohledně znakování, jsou tam i kurzy a v Praze jich je určitě nejvíc

Nelinka se dneska v noci vzbudila jen 2x... hurááááá
8. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
pebi: moje plány na večerní prácivzaly za své poté, co se ondra po půlhodině spánku vzbudil a hodinku zabíral nanovo :sweat_smile:
podezřívám ho, že chtěl vydět superstar :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ten neklid (když nepočítám extrémní noci a lá dneska) se u nás většinou vyskytuje v době úplňku - když začne couvat ....možnáto souvisí, možná to je shoda okolností
8. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
nazdárek, tak naše noc super, budil se 2x po 4 hod, ve 2, v 6 a pak v 8. jsem spokojená :grinning: určitě je to tím ochlazením.
mis, kači díky, mrknu na ty odkazy.
koukaly jste včera na vyprávěj?
8. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
DObré ráno :wink:
U nás po třech výstavních nocích zase jedna spurtovní :grinning: Jedl v1, ve 3, v5 a v7 :grinning: Naštěstí mezitím usínal a dneska ho opět živil manža :dizzy_face: Je úžasnej :dizzy_face:

ad úklid - včera jsem zrovna drhla dlažbu na chodbě, ale uklízím tak jednou týdně. Vysávám pořád :grinning: Ale žádnej super pořádník nejsem, na druhou stranu, když má přijít návštěva, musí to tu být luxusní :grinning: :grinning: Pak jsou samo problém ty neohlášené, ale to se nám moc nestává :wink:
8. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Naše noc: usnula krásně v 19:30 a spala až do půlnoci, pak kojo ve 2:30 a pak už tak nějak pořád. Vzbudila se s hrozným pláčem, ale napila se a zaspala to. Ráno jsme spaly skoro do8, což jde. Pak už se slečna pokadila a musely jsme vstávat.
Ještě jsem byla nervní kvůli manžovi, moc dobře nespal a vstával ještě nebylo 23Hod...ale dobrý

úklid: taky uklízíme asi 1x týdně (vysát,prach,podlaha,koupelna) ale když jsem neměla malou tak jsem uklízela častěji. Jinak můžu potvrdit, že uklízet byt nebo dům je rozdíl. U našich se např. mohla umývat podlaha denně.
8. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
luci: no vám to teda sluší :dizzy_face: Krása :dizzy_face: Martínek pojídající písek je dokonalý :wink:
8. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
luci: jůů, moc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: Marťa se teď trošku změnil, mi připadá, ale moc Vám to všem sluší :dizzy_face: určo super dovča :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
holky, našemu Štěplovi teď začaly hrozně moc růst vlasy. Má je teda blonďatý, tak to není moc vidět, ale tak za poslední týden mu jich hodně přibylo. I můj táta si toho všiml a to už je co říct :grinning: Budeme mít asi chvíli blonďáka, ale moc dlouho to pravděpodobně nevydrží. Manža byl taky asi do 2 let úplně světlovlasý a teď má vlasy jako uhel :wink:
8. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
8. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
luci: hezký ...taky se mi líbí tak jak do sebe láduje písek :grinning:

ad úklid v bytě nebo baráku - taky v tom vidím rozdíl, ale přesně opačný :grinning: v bytě je hned vidět každý postavený hrneček, po baráku se to rozptýlí ...
8. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc super. Usnul už v 8, páč od 3 nespal. A papl v 23:15 a 4:45... Pak jsme chrápali od půl 9 :dizzy_face:

Nechcete někdo o víkendu přijet na návštěvu? :wink: Budu doma sama, manža jede na túru po moravských sklípcích :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.