• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: právě, že se ten bordel rozptyluje, rozptyluje....až to pak nakonec uklízím 2 dny :grinning:

luci: super video, měli jste se jistě krásně... jak dlouho se letí na Mallorku?
8. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Taky jsme byli minulý rok na Mallorce a bylo to super, letěli jsme tuším asi 2hodiny :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
hup, jenže je rozdíl bordel ve smyslu odložený hrneček versus špína (špinavé umyvadlo, smetí na podlaze...) :wink:
8. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Mis, přesně tak, něco málo přes dvě hodiny. moc tomu nerozumím, tam to bylo 2:15 a zpět přesně 2 hodiny, ale zas jsme měli půl hoďky zpoždění :grinning:

Pebi, souhlas, špínu neuznávám, ale mít stále vše na svém místě je pro mě dost těžké :grinning:
8. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
luci: taky jsme letěli zpátky kratší dobu, ale i proto, že cestou tam jsme museli obletět bouřku :wink:
8. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
ono záleží, jestli letíte proti větru... do Egypta jsme to taky měli o hodinu kratší :wink:
8. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
o hodinu? téda, to muselo pěkně fičet :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
ahojky,

my snad máme také spurt nebo co.... dvě noci se budí ve 0:00, ale fakt přesně......vypije 150ml a spí do 6h a pak do 9h a už zase spí.....jenom jí a spí :slight_smile:...já si nestěžuju, chápu, že pro některé je to super noc, ale zaráží mě to noční krmení...to nepamatuju

zrovna se jdu vrhnout na úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......dělám to teď taky tak 1xtýdně/ až na kohoutky v koupelně :wink: /....dřív jsem vytírala obden, ale zjistila jsem, že to prostě nemá cenu.....vytřu a za chvíli to není vidět....asi, že já tu chodím v botech, občas se zapomenu přezout na zahradu, zbytek to bere z bazénu přes terasu bosí a do teho pes a Kačka ! a tak rovnou návštěvám říkám ať se nezouvají...no 2xtýdně celý barák prostě stačí :slight_smile: nedělala bych nic jinýho...mám pocit, že jak skončím můžu to vzít znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci jak zvládl malý letadlo?
8. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
enz, tam to bylo v pohodě, sice nechtěl mlíko, ale pil čaj z flašky, byl opravdu hodný. zpět se letělo o půlnoci, byl už utahaný a plakal, že nemůže spinkat v postýlce a natáhnout se.. ouška ho nebolely. ale vřeštěl asi jen 2 minuty. jinak nemáš fotky domečku tady na modrastrecha.cz?
8. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
no umývadlo se špiní všude stejně :slight_smile:

záleží na chlapovi :slight_smile: mí ex měli koníčky a lá renovace veteránů a spol. a ani jeden z nich nikdy nezahnojil umývadlo tk, jako alan, který ve volném čase hraje karty nebo šachy :grinning: :grinning: :grinning:

jinalk jsme po plavču
jakjiné děti chodí na plavání odpočaté, aby to zvládly, tak instruktorka nastolila po zkušenostech z posledních hodin strategii: unavíme ho před plaváním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jakýsi drobný efekt tam byl, ale furt byl jak na pérko :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
ad úklid-velký úklid tím myslím přesně jak tu někdo psal, drhnutí spár ve sprcháči apod.
jinak umyvadla omývám průběžně, podle potřeby, nemám to nastavené např. že 1x týdně, většinou je to častěji. naštěstí ale nemám chlapa prasátko, není problém po sobě si umyvadlo umýt. máme dvě umyvadla, jedno moje a jedno martinovo a kdo neví, které je moje a které chlapovo, tak by to nepozna. prostě myje po sobě umyvadlo tak samozřejmě jako po sobě nechává např. čisté WC. znám chlapy, co je jim jedno, kam jim kapička na WC ukápne, nedejbože co po ních zbyde po velké...

luxuju několikrát týdně, ale vytírám měně často, zase podle potřeby. velký úklid znamená vyluxování všech zákoutí, i těch nejméně přístupných. to fakt několikrát týdně nedělám..

jdu dočíst zbytek..
8. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Karolí je dneska hrozná...ráno kolem té 9hod. neusnula, usnula až v 10:30 a spala do 11 kdy chodí obvykle spát znovu. No a jak to má celé posunuté, tak je s ní k nevydržení. Teď teda usnula, ale že to trvalo :rolling_eyes: a já už jsem příšerně unavená a vycuclá
8. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
umývadlo se nešpiní všude stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

třeba u nás, kde máme furt nějakou práci venku (zahrada + stavba) a topíme uhlím (černé ruce, popel...), tak to umyvadlo je zas*ané hned, to myju někdy i denně...

no, a záleží samozřejmě na chlapovi :grinning:
8. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Manža je teda taky čistotnej, ale prej za to můžu já- Dokud mě prý neznal,t ak byl fajn prasátko a nepotřeboval denně sprchu a čisté trenky :grinning:

hup: pošli mi sem trochu Ondráškovi energie :wink:
8. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
a taky má dost vliv na špínu, kolik tam bydlí lidí. Já když jsem tu většinu času sama, tak určitě nenanosím a neudělám tolik špíny, jako třeba 5ti členná rodina třeba i se psem, že :wink:
8. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak tak, záleží na chlapovi a na tom, jak to kmá s čistotou nastavené. martin nesnáší bordel, ale pozor taky rozlišuju bordel ve smyslu odložený hrníček a špína na podlaze.
je fakt, že luxovat musím několikrát týdně kvůli prachu, ale že by byla podlaha vysloveně špinavá a musela bych jí vytírat několikrát týdně, to u nás není.
je ale jasný, že každá to máme nastavené jinak a hodně záleží na "materiálu", který doma máme :wink:
hup...teda ta tvoje tchýně to alanovi všecko nastavila nějak podivně že? jeho vztah k jídlu, jak měl seznam co nejí a tys ho to přeučila, k tomu talent ke špinění ale neuklízení po sobě...to ti fakt nezávidím, kolik toho musíš předělat... já jsem ráda, že martin je čistotnej.

mau:slight_smile: tobě gratuluju k manželovo změně, je to příjemný co, mít doma čistého a čistotného mužskýho co? :wink:
8. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
my jdem na plavčo od půl čtvrtý, takže půjdu pomalu zabalit, emi si snad předtím schrupne a vyrazíme
8. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
kaca: no je to fajn, nechtěla bych mít doma chlapa, pro kterého je každodenní hygiena problém :slight_smile: On měl dřív jiné starosti na práci - motorku, kamarády, výlety, hospůdka, apod. :wink:
8. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
s tím umyvadlem, Hup, nemůžu souhlasit :slight_smile: v čakovicích jsme je měli též pořád zaprášené, jak ten byt je vedle silnice. a ted taky, protože pořád stavíme a doděláváme a všichni kolem taky, tak to nalítá oknem.. těším se, až bude vše dodělané.
Maus, moje mamka taky říká, že se změnil.
8. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
maus: tu bych z něho potřebovala sama pro sebe trošku vysosnout :grinning:

kaci: já jsem to vyřešila - spodní koupelka je moje, uklízím průběžně ...tam chodí i návštěvy, horní je manžova - tam celý týden jen zavírám dveře a v sobotu se obrním, vlezu tam, vykydám ....nechápu, že to tam za ten týden vypadá jak na veřejných záchcích :sweat_smile:

maus: no on na sebe čistotný je ...aůe když se oholí, fousy jsou v umývadle, když se sprchuje, je ve dvoumetrové výšce na dlaždicéích nastříkané nerozpuštěné mýdlo (nechápu jak to dělá - viděla jsem to prvně v životě) atd :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
hup: to manža po sobě opláchne i umyvadlo, třeba po holení, i opláchne vanu po sprše. Fakt nemám problém :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
maus: já už to vzdala :sweat_smile: takže taky ne ...poté, co my sáhodlouze vysvětloval, že ty závěje pěny se dělají nikoli proto, že nezvírá pěnu, ale proto, že si koupil nějakou špatnou, nemám co dodat ...zejména když si kupuje pokaždé jinou a už pět let chudák naráží na zmetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

luci: tak když se staví, je snad bordel všude, ne :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
u nás je jak u Enzy, vytřu celej barák a najednou se z venku objeví Edward se zabahněnýma nožičkama (venku sucho, nechápu, kde vzal mokré zablácené nožičky) a prolítne mi celý barák... a nejoblíbenější jeho činností je, že skočí do umyvadla, namočí si nožičky od zbytku kapek a projde se po obou umybadlech, parapetu, vaně a po zemi... to by mě vždycky šlak trefil :angry: , Berta už má přístup do baráku zakázaný, může jen na koberec u francouzských dveří
8. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
mis: copak u zvířat se to snese ..... :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
hup: kdybys viděla ty krásné pravidelné ťapičky na čerstvě umyté zemi, tak budeš řvát jako tur i ty :grinning: .. mám vždycky chuť toho kocoura uškrtit.... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
chudáčci zvířátka, chudáčci manžové :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mis, ten by potřeboval drezúru :grinning:
jinak u nás podobně jako u Hup je manža čistotnej, ale když tu čistotu vykonává, tak to vždycky poznám, vousy v umyvadle a chlupy ve sprše :slight_smile: vždycky si říkám, jestli nepotřebuje víc dioptrií :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
u nás je největší špinavec ne pes, ale Kačka......to je bohužel problém všech puberťáků :grinning: kde jí co upadne tam to zůstane ležet....několikrát jsem jí vytáhla večer z postele ať si to jde uklidit, ale je jí to jedno....do jejího pokoje už nechodím, nehodlám se rozčilovat...jediné co zabírá, když něco fakt chce, tak uklidit dovede....už jsem jí začala i vyhrožovat fotkama na FB to ji tedy zmrzl úsměv....... :grinning:
8. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
hloky pls - vy které jste kupovaly ty pěnové puzzle na podlahu- máte nějaký tip, kde to mají za dobrou cenu (ne ty ťamanské, ale certifikované)

další dotaz - ondří dal do plíny takvoudávku, že to skončilo na vlňáčkách - namočila jsme to, oprala žlučovým mýdlem, nmočila i do něj ...jako něco pustilo, ale flek tm je furt ...máte nějaký tip?

a poslední :slight_smile: - nějaký obchůdek s "botičkama" by nebyl? :slight_smile:

dííík :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
mis: no já jako myslela, že to zvíře pochopíš spíš, než když ti to udělá chlap ..to bych ho tím mohrým hadrem normálně ubila ....to se mi stalokolikrát, že mi pohamtal ještě mokrou podlahu ..šel z terasy do kuchyně a v ponožkách, ve kterých sekal trávu ...za nm zelené stopy, drobné kousínky trávy okolo ...a já ještě neměla ani dovytíráno ....i z uší mi šla ta pára :grinning:

maus: no chudáčci - a co jako jááá/my? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

enz: hel ..já v pubertě taky měla v pokoji několik úhledných koulí ...jedna koule s oblečením, jedna z knihama a jedna s kombinací obojího :grinning: .....ono se to zlomí s vlastní domácností :wink:
8. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.