• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky,našla jsem jednu velmi oblíbenou hračku, asi nejoblíbenější hned po opici s kroužky: http://www.habadej.cz/hracka/12068/hrkadlo-kulicky/

hup: úplně vidím, jak to popisuješ :grinning: ... a s obchůdkem na boty neporadím, budu kupovat u Bati, v Deichmanovi,ve sportech,.... prostě kde se mi budou botičky líbit,přes net kupovat nebudu...boty jsou taková dost specifická část výbavy dítěte :wink:
8. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
hm, za dva roky ti řeknu Rockpoint, ale dřív :confused: ...Anetka měla boty většinou od Bati, teď má už druhé Keeny a jsem strašně spokojená
u Marka to budu řešit, až se postaví na nohy a ráda se nechám inspirovat :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojík, tak my přijeli před chvílí z výletu z Hukvald, nemáme moc dobrý den, něco ho bolí, bud zuby anebo prdíky, z mateřským mlíkem zas máme koliky, přitom si dávám bacha, co jím :unamused: už zas asi pětkrát kakal, vždycky po se mu trochu uleví, tedka je právě po, tak si žvatlá na dece. Dnes ho ani cesta autem moc nebrala, ale vození na hrad a chození na hradě v šátku se mu moc líbilo, akorát jsemměla poslintané celé tričko a funěla jak naposledy těhotná :grinning: jak jsem lezla do těch schodů. No, astmatik hadra a tomá teprv 7 kg cca.

Já si teda v pos. době příjdu jako poslední hovado :sweat_smile: do úklidu se kopu jak ztrhaná. Jinak uklízím jednou týdně, donedávna jsem nesnášela vysávání, ale Petka mi koupil asi měsíc zpátky pořádný vysavač, šílené dělo a ted vysávám ráda. :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
já to asi blbě napsala ..měla jsem na mysli takové ty jakože-boty ....prostě něco, co se dá oblíknout na ponožky, aby nezábly nožky - podzim je na krku :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
pěkné capáčky jsem viděla v Tescu, ale nevím, jestli se ti to bude líbit :wink:
8. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
ty capáčky jsem viděla dost na MMB a i nový...co se týče skvrny tak žlučovku, pak vyprat v Persilu a sluníčko...dostala jsem z plíny fleky od mrkve což jsou pěkný držáky, ale jak néééni sluníčko je to v prd....
8. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
souhlas s enz, sluníčko si s tím poradí za chvíli. cokoliv lovela nevypere, to sluníčko dodělá, vždycky.
8. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
hm, capáčky MMB nebo supermatkety, tam jich je. mají i v C&A a tak. My budem nosit i pletený bačkůrky, máme jich spousty :slight_smile:

Tak manža přijel z práce, zabavil Karolí, tak jsem tu horu prádla vyžehlila, ať mám večer pokoj. Zítra zkusím vytřít :slight_smile:

Taky radím žlučový mýdlo a sluníčko :wink:
8. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
jinak mně se líbí botky v H&M
8. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
8. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
fakt ty olejíčky zabírají? se asi zeptám úplně blbě, ale to se papá, že? :sweat_smile:
8. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
mau: nene, to je buď do aromalampy, nebo na zábaly, i do koupele. A v rozprašovači buď normálně do prostoru nebo třeba trošku stříknout na polštář :wink: Docela o tom uvažuju, neb nedávno jsem to chtěla objednat a cena mě zarazila, ale tady to mají o dost levnější :wink:
8. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
ty jo dnes je nějaký příznivý den pro kynutí těsta....mi tak nakynulo, že vyteklo trochu do pekárny :sweat_smile:

no pebi capáčky hezký, ale na tu chvíli do kočárku a než mu budou malý takový drahý nepotřebujeme....viděla jsem za cenu bez té 0 na konci.........
8. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
já teda jedny botičky koupila právě do golfáčů, určitě je užijem, ale další kupovat nebudu, asi to jistí silné ponožky.
8. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
saru: aha, jsem tutan, díky za info :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
pebi: dík :slight_smile:

jinak ty kožené jsou boží ...už jsem na ně kukala ...ale ta cena

u nás skvělé odpoledne ...hysterčí a hysterčí ...asi zubaky ..v kombinaci s nevyspáním
8. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Hup- u nás to samé :sweat_smile: uspávám, co jsme přijeli, položím, odejdu, spící dítě...po chvíli ryk, taky asi zoubky. Mamka miříkala, že není možné, že se mu tak dlouho prořezávají, ale joo, myslím, že jo :sweat_smile:
8. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
mi zas všichni říkali, že jo ...že to může trvat měsíce, že rostou po etapách ....no a my to tak máme ...vždycky dva tři dny mrzakuje, pak deset dní ok, pak zase ...možná to je něčím jiným, ale uleví mu masírování zbků a strašlivě ty dnyslintá, takže bych řekla, že nic jiného to asi nebude :dizzy_face:
8. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
čím masíruješ ty rostoucí zoubky?
8. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
taku nás to je docela prima, sice už třikrát kadil a to jednou na podlahu :angry: ale jinak je docela hodný. jen aby to neskončilo špatně večer. včera šel spát s řevem :frowning2:
Bram, řekla bych taky, že to jsou zuby, slyšela jsem, že růst projevuje i častější stolicí, což i u nás platí. normálně kadí jen jednou denně vždy ráno.
8. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
holky, tak se mi obarvilo prádlo :frowning2: jaký odbarvovač se vám osvědčil?
8. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
bram: zvenku jakoubkem - z nobilisu a zevnitř makovým olejem

luci:to jsem neslyšela ..každopádně to zapadá :wink:

ad odbarvovač ....koupila jsem nějakou ludru v dm a ta mi vyžrala látku ....tak ti umím poradit jen negativně :sweat_smile:
8. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
tak jo Hup, vidím, že v DM nic dobrého nekoupím. Pet, ty jsi taky odbarvovala, čím to bylo?
8. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Čaute, jsem tu, akorát :grinning:

Lucka: No, nevim co Hup koupila v DM, ale já tam koupila odbarvovač, kterej mají i ve Schleckeru a dalších drogerkách, cca. 70,- Kč, taková malá krabička, a pomohlo to perfektně, neni poznat, že to bylo obarvený, fakt super :slight_smile: . To si asi Hup nepřečetla návod a dělala to po svým jako všechno, že, Hup? :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
tak vážně to bylo to samé? asi to zkusím, zítra akorát jedu do Mělníka a tam DM je.
8. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
tak zvíře spí jak nemluvně
fakt usnula během minuty, bez dudlíka, kterého už dva týdny odmítá. dneska jsem s ní ani nemusela bojovat a dudlíka jí dávat, usnula hned
se není co divit, naposledy spala od 13-14, pak jsme odjeli na plavčo, půl hodky plavča, poté spánek cca 10 min. v sedačce a pak zas nic. až teda ted :slight_smile:

dneska jsem koupila první zubní pastu od prvního zoubku od weledy. musíme začít čistit, zuby už má dva a slintá furt jak slimák...zdá se mi, že už vidím první horní, ale ještě není cítit.
taky jsem koupila sadu na čištění zoubků v DM

a vůbec, tolik kolik ted utratím v drogerii a lékarně, jsem neutratila snad za celej život. v sobotu jsem tam nechala pětikilo, dneska dvánáctstovek...ještě že aspon sbírám body...
8. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
pet: joooo tak právě že tady jsem návod přečetla a postupovala přesně podle něj :angry: ..já vím, proč se jimi obvykle neřídím - to pak jsou ty konce :grinning:
byla to značka dr.beckham

pebi: ten odkaz mi byl čert dlužen ....tam je věcííííííí
8. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Já měla taky ten odbarvovač z DM a výsledek 1 s * :grinning:
8. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
NIku- tu podzimní bundičku, jak jsi tu házela odkaz, to byla od Wolfa?
8. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.