• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jojo, od Wolfa. Akorát ta paní neměla zelenou, tak jsem jí objednala od jiný paní :slight_smile:

Fífa tu řve jak viktorka... :wink: Radostí a dělá kraviny :grinning:
8. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Niky, další dobrá zkušenost, tak do toho jdu.
8. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
a jakou jsi vzala vel?
8. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
80.. Asi mu bude větší, ale budu pod to cpát svetry... A stejně v ní bude sedět, tak bude dost dlouhá.

Luci, abys neměla zkušenost jako Hup a pak si mi nesprdla :grinning:

Fífa už spí, jdem si dát skleničku :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
holky a kombinézy kupujete taky 80? to mi přijde děsně veliký...
8. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
zítra jdeme na nastřelení naušnic, já se tááák bojim. ale většina holčiček tady už to má za sebou, tak snad to zvládneme i my... :wink:
8. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
nik to máte dobrej program, já jdu žehlit :unamused:
8. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Já jsem tu podzimní bundu vzala 74, Adámek je drobnější a taky kámoška mi říkala, že ten Wolf dělá krapet větší, ta paní, co jsem od ní brala to tam i píše, jak jsem přeměřovala, tak by fakt bylo na výrust, no uvidím, co příjde, kdyžtak vyměním a bude.
Kombinézu jsem myslela 80, bundy na zimu mám taky tak.
8. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Niky, neboj, taková nejsem :grinning:
Kači, držím palečky, ať to malou moc nebolí. a bude kóča :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
luci díky :slight_smile:
holky tento měsíc máme poslední PPM co? od příště už to bude jen ten směšnej rodičák.
tenhle měsíc by mi měla ještě přijít proplacená nevybraná dovča 27 dní, takže ted to ještě bude těžkej nadstandard, od příštího měsíce fuj :unamused:
8. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Kačko, to je zajímavé, taky mám 27 dní. to bude ještě pěkná výplata, hurá :grinning: no jsem zvědavá, jak to budem zvládat.. od prosince platíme hypo. a manželovi jednou platí a jednou ne... :angry:
8. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak jsem po dlouhé době odsávala a něco tam je, tak jsem ráda.. po té minulé katastrofě jsem se toho bála. ale malý se musí učit pít z láhve, když tu pár hodin nebudu. čaj už mu jede z láhve, tak snad s mlíkem nebudou problémy. jak minule vyváděl u nutrilonu, tak mi manža zakázal doučování, dokud se malý nenaučí pít z láhve. on mu ten nutrilon nejede.. ale teď už mám mlíka dost, tak snad to půjde. dobrou, kočky.
8. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
ahoj ahoj!
9. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj ženy

tak u nás je to sodoma gomora. Dandulka už má zalitou celou pusu. Najíst a napít mu to dovolí jen když mu dám sirup proti bolesti. JInak do sebe nic nedá, jak ho to bolí. Má je všude, po celém jazyku i po stranách... nechce ani pusu otevřít a těžko se mu polyká. A rada mudr. vyčkat.

Včera jsem mu koupila Nutridrink, tak alespoň to vypil, aby v sobě něco měl.

JInak dnes poprvé jsem měl azse s Vojtou klidnou noc. Ale Danda pořád brečí, tak jsem si to ani neužila.

Snad už bude lépe. Je to na palici.
9. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
sklen: tý jo a co zkusit alespoň nějaké bylinky - výplachy nebo tak něco?

ad ppm v září - to už bude jen symbolické -skončila mi 1.9. :sweat_smile:

ad noc - naštěstíse neopakoval včerejšek :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Hup: ale jaké, on mě vidí, že s něčím na něj jdu a už má hrůzu v očích. Přemýšlela jsem o řapíku??? ten je léčivý a měl by vysušovat ne???
9. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Jůůůůů, našla jsem,že pomáhají výplachy ze šalvěje, tak to zkusíme, tu doma máme
9. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Skleni, co se stalo Daníkovi????
9. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
sklen: taky mě napadlata šalvěj ...jeto i od bolesti ...dr. nám třeb doporučila na bolest zoubků udělat silný čaj zešalvěje a tímto potírat ....každopádně za zkoušu nic nedáš :wink:
ale držím palec, abytozabralo
9. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
holky, existuje nějaký čaj na noc, jako na uklidnění? asi malému nemůžu dát meduňkový ne? do zahušťovací kaše se mi nechce..
9. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
sklen: to je hrozný, chudák malej, mě vždycky stačí jedna a on jich má plnou pusinu... :cry: ... tak ať pomůže ta šalvěj, aspoň trochu
9. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
luci: jak na uklidnění? proč ho chceš uklidňovat?
9. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
ahojki,
Skleni- ted mi asi něco uteklo, mluvíš u Daníka o tě¨ch aftech? Máte ten soor? A máš čekat jako na co? Co to je za Mudru blbou??? :angry: Jak jsme měli ten Soor my, tak mi mamka říkala, že ještě že jsme to chytli v začátcích, že knim do nemocnice chodí děti, jak píšeš ty, které už nemůžou ani jíst, pít, jak mají pusinku obsypanou, dává se jim jen tekutá....To ti Mudra nedala nic???

Luci- zrovna jsem se v tom dm dívala mají Hipp granulovaný čajík Jablko-medunka od 4.měs. taky uvažuju, že mu ho koupím na změnu chuti po těch fenyklech a anýzech. Do samotné medunky bych nešla.
9. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Barčo, Dandula má aftíky. Je to hrůůůůza, taky mi teď psala kámoška, že ten Calgel, co se používá u zoubků je i na léčbu aftů. Tk jsem to zkusila, no to jste měli vidět to rodeo, ale zvládl to na jedničku. Chce do školky, tak se snaží. Hlavně, že trochu pije. Jinak bych se picla. Tak, odvary už mám hotové tak to nechám vychladnout a začne další trápení.

Já jsem Vojtovi kdysi koupila od HUmana, čaj na dobrou noc, ale nechutnal mu, tak ho pije Daník. JInak je moc dobrý Maminčino spokojené bříško nebo tak nějak. Je to od Hipp.
9. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Barčo ona to myslí dobře, ono přímo na afty asi nic pořádně není. jen ta violeť nebo nějaký borax, to je prý prášek, který se rozpustí ve vodě a tím se vytírá pusina. ale jelikož je tu jen malá lékárna, tak mi řekla, že to tu nikdo nechce, tak to ani nemá. :confounded:
9. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky :wink: Dnes noc bezva, spal až do půl6, napucnul se a spal dál :dizzy_face:

skleni: zkuste tu šalvěj a snad už bude líp :wink:

kaci: začínáte čistit zoubky až teď? My už čistíme docela dlouho, zato teda jen bez pasty a silikonovým kartáčkem na prst - docela se mu to i líbí :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
a používáš tu Genciánu? Musí ho to fatk bolet, drž se, Skleni :wink:
9. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
skleni, takže afty.. jo na to je i mundisal, ale našemu nechutná.
Mis, blbě jsem to napsala, čaj na lepší spaní. Bram, ano tenhle hIpp mu i chutná, kámoška mu dávala, tak asi ho vezmem.
Saru, kde se kupuje ten kartáček?
9. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
My jsme dostali takovou zajíčkovou "MOje první žínka", ale nějak nevím, co mu tam dělat :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
JJ, tu genciálku mám, vypadá chudák, jako kdyby do toho spadnul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.