• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: já to objednala z jednoho eshopu spolu s dudlíkama na láhve apod. Už teda ani nevím odkud. Ale když to zadáš do vyhledávače, určo to něco najde :wink:
9. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Saru, děkuju.
9. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
holky, tak jsem se nějak ponořila, do babysigns, jsem tím absolutně nadšená! jen nevím, jestli má cenu začínat teď s kurzy, když to dítě začne používat až tak okolo 10. měsíce.. kurz jsem stejně prošvihla, na Proseku je dnes. ale paní mě bude informovat o dalším. Kači, Mis, kdy začnete?
9. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj ženský :slight_smile:,

tak jsem si byla vyzvednout v Dětským ráji pláštěnku na sporťák a ten emitex-fusak - a teda asi k němu budu potřebovat nějakej podrobnej návod :grinning: , to má snad milion tkaniček a gumiček a já nevim čeho ještě :grinning: , například vůbec nechápu, na co je vzadu takovej ten nepromokavej kus, co tam vlaje..

Sklen: Chudinka Daník to je mi ho líto.. :frowning2: No, jestli máte nějakou starší Dr., tak mě nepřekvapuje, že mu dala genciánu, každopádně je to na každým, ale já bych se jí nedotkla sama, natož to dávat na něco dítěti - ona se sice ještě leckde používá ( :angry: :angry: ), ale já jsem dělala před rokem a půl kurz ošetřování ran a mimo dalších specialit nám tam bylo několikrát zdůrazněno, že genciana byla prokázaná jako karcinogenní, je to šílený svinstvo. Takže tak :confused:
9. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Pet: fakt jo?? tak to jsem nevěděla. Díky za upozornění. :wink: :wink: :wink:

Jo, taky se musíme pochlubit, Vojtík usíná sám. Už neuspáváme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Skleni, to je super. a čemu se říká uspávání, i čtení před spaním? to já dělám, ale pak ho nechávám samotného.
9. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Luci: nn, my jsme chovali, houpali, natřepávali....
9. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
jj my občas uhoupeme u TV, ale to jen když je krize, nebo když nejsme doma.
9. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
luci: co zkusit bachovky
9. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hup, to je olejíček?
9. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
luci: já už začala Nelince ukazovat 3 znaky - papat, mlíko, koupat, ale dělám to spíš jen proto,abych se to naučila já, abych ten znak udělala vždy při tom správném slově... ono se jí líbí, když nějak mávám rukama, vždycky se na mě řehní :slight_smile:

saru: začali jste čistit při objevení zoubků nebo až když vyrostly? Nela je má prořízlé, ale zatím moc nerostou...
9. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
mis, to je hezké!!!
9. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
takže na dalších stránkách jsem se dočetla, že je vhodná začít už ve 4 měs., tak se tím pomalu budu zabývat. Mis, už máš vybraný kurz? byla bych ráda, kdyby šel se mnou i manža, hodí se mu to taky a navíc za trochu vyšší cenu dostaneme více materiálů. i když i za těch 500 Kč a dvouhodinovou výuku s materiály mi to přijde docela výhodné.
9. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
luci: na kurz se nechystám, myslím, že to zvládneme i s mým selským rozumem, něco jsem načetla na netu, na té angl.stránce jsou krásně ukázané znaky, mám stáhnuté skvělé 4 DVD v angl., kde je to vše krásně ukázáno, jsou tam dětičky, Nelinka už na kousek jednoho DVD koukala se mnou, oči vyvalené.... děti má ráda :wink:

a začít můžeš opravdu brzo, ale zase za odezva od dítěte bude pozdě (myslím ukazování) ..... někdo kvůli tomu může ztratit motivaci

a těch 500kč je ale za tu okleštěnou výbavu, ne? plná výbava s kurzem je tuším za 800kč
9. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Holky koukam na MMB na bundičky, líbí se mi ty, jak dávala odkaz Nikulka, jsou fakt pěkný - ale nevim jakou velikost :frowning2: . Píšou tam, že ten Wolf to má tak o číslo větší, než je normal (tzn. 74 je jako 80 atd.), ale i tak nevim - 74 nebo 80? Nikulko, kterou jsi objednávala Ty? Já bych šla spíš do tý 74, ale aby se mu pod to vešla mikinka kdyžtak, že.. Co myslíte? :confused:
9. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahoj petu, já bych se řídila rozměrama, hlavně na délku.... zjišťuju totiž, že bundičky 68 jsou Nelči krátké,Nikulka ti ji změří :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
U nás noc děsná, první kojo už o půlnoci a pak se budila co dvě hodiny i častěji, od3 už jsem jo měla u sebe...

Zase jsem tu měla ségru s malým, byli jsme v Olympii, koupila jsem Karolí krááásnou čepičku http://www.iqtrade.cz/smp/iqSmpK92_C_30_CZ.htm tak bude kočka :slight_smile:

sklen: jejda, takové trápení :frowning2: , držte se...
9. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Mau: no ta je krásná. Vojtík taky dostal jednu od babičky. Jáí jsem si jí tedy vybrala. Pak ho vyfotím a také přidám. Karolí bude kočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
sklen: je to česká výroba, tak snad to bude i kvalitní :wink: jsem chtěla žlutou, ale neměli v naší velikosti, ale nevadí.
Těším se na fotečku :dizzy_face:
9. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
JJ, já také jsem na českou výrobu. Sice je to krapet dražší, ale zase drží tvar. Už jich mám plno po Daníovi,ale bohužel jsou Vojtíkovi velké, tak příští rok nebudu muset kupovat ani jednu. Jsou fakt super a zachovalé.
9. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
No kupodivu nebyla ani drahá, možná že je to loňská kolekce, karolí bude taky "out" jako Ondra :grinning: stála 139,- :slight_smile:
To más super, že nemusíš kupovat :slight_smile:
9. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Petu- s tou genciánou to je vážně zajímavé, v nemocnici to normálně dětem mažou, to o tom karcinogením slyším poprvé, sama na afty docela trpím a vždy to pomohlo nejvíc. Malýmu jsem také vymazávala pusinku při tom Sooru. Nevím, ale zkoušela jsem i Bor-glycerinem a prdlajs pomohlo, až ta Gencka pomohla. Snad mi tedy neumře :wink: :grinning: Nemám ráda "novinářský kachny", ale nic proti... :slight_smile:
9. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Taky jsem to slyšela, že je karcinogení, a nepoužila bych jí ani na sobě ani na malé, i kdyby to nebyla pravda, bála bych se :sweat_smile:
9. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Bramb: Teď nevim, jestli se nemam urazit :grinning: :grinning: :grinning: - to co schválí, potvrdí a vyhlásí WHO (Svět. zdravotnická organizace) opravdu za novinářský kachny nepovažuju :wink: - ten kurz, kterej jsem dělala v rámci specializace, byl akreditovanej, takže tam o žádných kachnách nemůže bejt řeč :wink: . Taky v ÚVN (tam jsem pracovala před Matýskem :sunglasses: ) se genciana nepoužívá a používat nesmí, jelikož je to akreditovaná nemocnice sa přísnýma standardama :wink: . Ale jak jsem psala, leckde to ještě používaj, jak vim třeba od spolužaček, co dělaj v různých okresních nemocnicích atd.
Ale je to jako se všim - je to každýho věc, co dělá nebo nedělá :wink:, mně to zkrátka domů nesmí :sunglasses:
9. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
hm, však jasně...to je každého věc, ale je třeba si uvědomit, že vtom případě roušku a izolaci od okolního světa... :wink: :wink: :wink:
9. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
švagrové to dětská taky předepsala, to nechápu proč to nezruší úplně :confused:
9. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Mau: no to byla náhoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JJ, mě jí také doporučila mudr. Dokonce i když měl Vojtík ten soor.
9. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
ale jinak je dnes celkem lepší. Spal po obědě a trochu ze spaní brečel,ale pak mi říkal,že to bude lepší, tak snad :wink:
9. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Bram: To moc nepobíram, ten Tvuj příspěvek téda :grinning: Ono jestli budeš dejchat výfukový plyny, to si vybrat nemůžeš, ale jestli na sebe naplácáš přípravek, kterej prokazatelně škodí, to je Tvoje volba, takže tak :sunglasses:

Maus: Tak proč, protože je to levný, protože je to účinný, tak co že to má nějaký negativa, rodiče po tom nepátraj tak se to vesele píše dál - ono plošně vysloveně "zakázat" nějakej přípravek, to neni jen tak, bohužel :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.