• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
HIHI, to je také šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No my asi každopádně podzimní 80 a zimní 86. Viděla jsem tu 92 a ta je fakt obrrr
9. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak Karolí dala pár lžiček kašičky, pak už se jí to nelíbilo, řekla mi pár sprostých slov, nadala mi až to hezké nebylo a zřejmě uražená do krve si cucla z prsa a z flašky vypila jen asi 30ml a po chvilce usnula v postýlce - taky v obr záklonu :slight_smile:
mě ta kašička teda moc chutnala, nevím co má :grinning:
9. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
čekám na tebe, Mau, jakou jsi jí dávala, přesný název
9. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
pet: tuším,že to není poprvé :grinning:

bram: ona to je známá, co ji znám cca 5 let, takže myslím, že žádné lámaní nebude ...nakonec, když jsem jí řekla, že si tonechám projít hlavou, řekla že v poho, že když tak a´t cinknu
líbí se mi tam jeden takový misko-hrnco-termo :grinning:
9. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
jinak dnešní masáž vypadala spíš něco mezi krocením dravé zvěře, bojem s chobotnicí a honem na čarodějnice :grinning:
nevím nevím..už to asinepůjde
9. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Pet, určitě to je to samý, jen jsou tam dvě možnosti, buď ruční praní nebo v pračce, tak si to chci ulehčit. Fakt nevím, do které přihrádky to strčit.. no asi na prášek, ať to působí aspoň dlouho. Mámobarvené dospěl é oblečení, takže je toho více než by bylo dětského, tak furt váhám, jestli jedno nebo dvě..

Mausko, asi jí to nejede :slight_smile: náš vypil za celý den celou malou flašku čaje, kde to napsat :wink: ale hlad má furt :sweat_smile: ale už se zlepšil první noční spánek jsou celé čtyři hodiny. akorát že v tu dobu jdu spát já, takže pak se budí zas po 2 :pensive:
9. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Luci, řekla bych do té třetí normálně prázdné přihrádky, myslím, že někdy se tam dává bělidlo
9. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj! Včera jsme byly na kontrole v 6. měsících a na 3. hexe - Natálka měří 66 cm a váží 8480 g :sweat_smile: je jí prostě kusanec a taky se už pěkne pronese.
Už za týden bychom měly začít se zeleninovými příkrmy, ale čím víc se to blíží, tím víc se mi do toho nechce :rolling_eyes: Já snad budu pořád kojit a jíst ať ji naučí učitelky ve školce, no ne?
hup: tak nějak podobně u nás vypadá každý přebalování, oblékání a natírání mlíčkem po koupání - potřebovala bych třetí ruku, která ji bude pevně držet na lopatkách a těma dvouma bych ji mohla v klidu dát plínu a oblíknout
9. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Mau: no to sis tedy dovolila dost :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Lui: no to jo, je to kus baby :grinning: :grinning: :grinning: a co nějaké fotečky??
9. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
lou: no on tak začínal ...párkrát se přetočil ...ale dnska to byl masakr ...než jsem si kápla na ruku olejíček - udělal tři otočky ...když jsem ho vrátilka a začala masírovat, točil se kolem své osy - odrážel se těma končetinama, kteréjsem právě nedržela ....jako autorita v háji, jelikož jsem se řehnila s ním
9. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
bram: http://www.nutrilon.cz/cs/imunita-a-prikrmy/mlecne-kase-nutrilon/od-ukonceneho-4-mesice/prvni-kase/ tak tuhle :wink:
lui: Natálka je teda taky ženské kus :dizzy_face: váží skoro jako Karolí, ale Karolí je delší
9. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Joooooo, to je ta dobrá, co přišel ten vzoreček, tu slupnul Dandula :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
joo..vzorečky ..normálně se mi na ně sápe manža :grinning: ..jako že je otestuje, jestli ondráškovi nechcu dávat něco nedobrého :grinning:
9. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Louisev, gratulace ke zdravé natálce, je to prostě super mlíčko, co jí dáváš :grinning: jinak v poslední době si moc užívám kojení, pořád u toho na malého koukám a hladím ho po hlavičce. občas prostřídáme obě prsa, když nedá dost, to je fuk. Jinak se mi pronese i Martin, a to má jen něco malinko přes 7 kg :sunglasses: Ale měří jen o 2 cm míň, on je spíš hubeňourek. jo a Evi, proč nemáš fotku v profilu? určitě by bylo na co koukat :wink:

Hup, no tak to mi dělá, když ho přebaluju mimo přebalovák, třeba na posteli. na přebalováku na to nemá místo, takže vydrží i krémování s malinkou masáží. ale nechápu, on se přetočí i v kočáře!!!! vždycky ho najdu na břichu.

Bram, tak to asi zkusím, mysleal jsem, že je na předpírku, ale v každém případě se do prádla dostane brzo, tak o to déle bude působit.

JHup, tak mě napadlo, jak jsi odbarvovala, nebylo něco z uměliny? na to to nějak nefunguje. já mám vše z bavlny.
9. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Maus,tojejiná kaše, než ta drahá? kolik stojí tato?
9. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
sklen: něco sem hodím :wink:
hup: Natálka se netočí dokola ale vždy a všude se chce přetáčet z bříška na záda. Mám přebalovací podložku s deskou - takže ji mám na postýlce - a má zvednutý okraje (a ne málo). Říkala jsem si, že se přes ty okraje prostě nemá šanci nikdy překulit - dneska mi ukázala, že to zvládne :rolling_eyes:
Nechápu, jak tak malý dítě může být tak rychlý - převrátím ji zpátky na záda a než přendám svoje ruce z jejího hrudníku a ramena na prcku, abych ji namazala a dala plínu, tak je už zase na boku a nohu má hozenou přes ten zvýšenej okraj.
9. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
luci...něco s tím udělám :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Lou,natálkase už umí přetočit na záda? nebo jen převalit?
9. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
já jsem trubka - Natálka se ze z bříška na záda ještě nepřetočí, chtěla jsem napsat ze zad na bříško
9. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ale i tak je to šikula, to my jen na bok a pak kolem dokola :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
taks e tu mějte kočky krásně, já se loučím, dobrou :slight_smile: :wink:
9. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
my nejsme v ničem napřed - zoubky nemáme, příkrmy nedáváme, zato mi už umí vytrhnout vlasy :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hmmmmmm, tak to by si mohla s Vojtou konkurovat, sakra jak ten to umí :confounded: :confounded:
9. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
jakoby nestačilo že nám ty vlasy padají ve velkém, ještě nám je děti škubou :grinning:
9. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
dobrou!
9. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Lou, to je v pohodě. náš 3 dny po tom, co se poprvé přetočil na břicho, se začal plazit. ale teď už to nedělá, asi to radši zapomněl :grinning: ještě se neloučím, počkám si na drby na primě. na nově je pěkná blbost, nebaví mě to..
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Štěpánek je fakt borec :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
luci: tak na přebalováku už nepřebaluju ...to co mi naněm dělá v plavči mi stačí ....vše, co n něm mají lítá kolem :grinning:

bavlněné tepláčky a manšestráčky

loui: a to ješt nelezou:grinning:
a vlasy taky rve ...co mi nevypadá, to mi vyrve :grinning: ...vždycky mě tak víská ve vlasech a než si stihnu domyslet, jaké to je fajné, drapne mě tak, že mi hrknou slzy do očí :grinning:
9. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.