• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup, no tak to jsem zvědavá, co mi teda vyleze z té pračky :slight_smile: teda mě ještě tak netahá, jenom omylem, tož kdy to přijde..
9. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tohle jsem vcera cetla na netu - je to celkem zajimavy
http://spunt.centrum.cz/novinky/2009/9/8/galerie/testy-kocarku-katastrofa/
9. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
loui: jj..to už jsem tu dávala ...docela dílo,co
9. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
To jo. Možná bychom se divily, kdyby se takový testy dělaly na všem co je pro miminka.
9. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Já už jdu taky spát. Dobrou noc.
9. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Saru, taťka si s malým vyhraje :grinning: nebudeš pořizovat ohrádku? a malý má ještě vzadu tmavé vlásky, to je hezké. je to opravdu šikula a dá vám zabrat :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
luci: zatím ne, ale možná na ni dojde :wink: Manža si s ním fakt vyhraje, na blbosti ho totiž fakt užije, jinak se chudáček nudí :grinning:
louisev: to máš doma už taky pořádnou princeznu, viď? Těším se na nějaké fotečky :wink:
Tak dobrou noc všem :wink:
9. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
dneska jdeme prvně do velkého bazénu ....už se těším...a ondra určo taky (nic neříkal :grinning:)
10. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
hup: doteď jste chodili do vaniček?
10. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
dobré ranko,

hup: pěkný capáčky má gmini i za docela rozumnou cenu

skle: co dandula - je to lepší?

znakování: docela o tom taky uvažuju. klučina na youtube byl fakt úžasnej a už jsem měla možnost jeden miniseminář absolvovat. Chystáte se na ten seminář rodičů nebo i dětí?

jinak včerejší kontrola u mudr OK, Terka má 6,89 kg a 66 cm. Příkrmy zatím nedáváme, že nutrilon stačí. druhá hexa se nekonala, za prvé nejsou vakcíny (vypadla dodávka) a za druhé radši stejně počká i kvůli tomu, jak jsme byly v nemocnici, tak jdem příští týden
10. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojky, musím se pochlubit, jak mám zlaté dítě :slight_smile: včera se vzbudil ve 23:30, to jsem ještě byla vzhůru, pak ve 2:30, 5:30, no a v osm už jsme si hráli v posteli. kéž to takhle zůstane, Kojit 2x za noc je krása :grinning:
10. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
mis: jj ..začali jsme vaničkama -přes léto žádné bazénky u nás nejsou
10. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Krásné ráno :sunglasses:
U nás noc suprová, první kojo až ve 2:30, pak v5, pohoda :sunglasses: Nevím, jestli to není tím, že taťka nebyl doma, asi ji ruší. Tak uvidíme dneska v noci a kdyžtak půjde Karolí k sobě do pokojíčku :wink:
saru: Štěpa je fakt drsnej, Karolí se nemohla vynadívat :slight_smile:
To s tou ohrádkou vyznělo, že v ní bude i manža :grinning:
hup: držím palečky v bazénu :dizzy_face: konečně bude mít Ondrášek prostor se projevit :wink:
10. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Matík měl včera po tý hexe docela teplotu, před koupáním zvýšenou a v půl desátý se začal mlít v postýlce a to už měl přes 38, chudinka byl úplně rozpálenej, tak dostal poprvý Panadol a bylo dobře - teď se mu teda zas trošku zvýšila od rána, ale to už snad bude OK :slight_smile: .

O znakování jsem neuvažovala ani neuvažuju, nemusíme mít všechno :grinning:

Lucka: Máš pravdu, to tam vlastně bylo, že se to dá dát i do pračky. Každopádně tam bych to nikdy nedala, bála bych se, že mi tam někde trochu zůstane a až bych tam dala pak další prádlo (normální), tak by se mi to odbarvilo taky (né celý, tolik toho tam určitě nezůstane, ale takový fleky nejsou taky nic moc, že) . Tim že to dáš ponořit do lavoru, to neni žádná práce, namočíš, postavíš někam do kouta a můžeš to nechat bejt, bez stresu :wink:
10. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
včera jsem se byla přihlásit do projektu vzdělávání matek na mateřské, tak aspoň doma nezblbnu. :wink:
10. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
hup: držím palce, ale na 100% se bude Ondrovi líbit v bazénku :wink:

u nás noc taky OK, kojení v 1, v 5, ale i tak se jí něco nelíbí, protože hodně kníká ze spaní, a mě tím budí, takže jsem vzhůru od 6 a madam ještě spinká :slight_smile: , dospává to kníkání....

maus: taky jsem vysledovala, že Martin Nelu v noci hodně ruší, když byl nemocnej, tak byl na noc vstěhovaný do obýváku a to Nelinka celých 5 dní spala jako miminko... nádhera :grinning:

siralk: jaké vzdělávání? to je u ÚP?
10. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
mis: v pokojíčku by měla svůj klid, ale mě se asi nebude chtít k ní chodit na kojení, na kontrolu, jestli není odkopaná... ale zase jestli se líp vyspí, tak by to bylo fajn. No uvidíme.
10. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Hup, jsi tu? To Ty jsi měla někde v albu tu knížku 77 váletů s dětmi nebo tak nějak, viď? Jaká je?
10. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
mis: je to v rámci spolupráce úřadu práce a Studnice. celý projekt je financován EU, tak je to pro účastníky zcela zdarma, včetnš všech materiálů a hlídání dětí. našla jsem to na našem ÚP. spíš jen pro info ww.matky.cz
10. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky :wink:
Štěpíno dnes opět spurtoval, takže teď ráno byl zasranej až za ušima :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mau: :grinning: :grinning: nene, manžu zavírat nebudu, ten nezlobí, je zlatej :dizzy_face:
10. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky, tak máme náušničky, hodím foto do albíčka. emi to zvládla skvěle, začala plakat až když měla první naušničku v oušku, to jí asi došlo, že se něco děje. při druhé samozřejmě plakala víc, než se jí sestřička trefila na tečku, nastřelila naušničku. já jsem emi pochovala a hned byl klid. z ordinace jsme vycházeli už s usměvem.
ale musím vám říct, byla před náma holčička, a to byl takovej kravál, snad 10ti minutovej a i když vyšli z ordinace, že jsem chtěla couvnout, myslela jsem, že to nedám.
emi byla statečná

jinak se snažím zprovoznit youtube, abych vám občas mohla hodit nějaká videa (ale nebojte, nebudu vás zásobovat jako saru :dizzy_face: ) - hrozně dlouho trvá to zpracovávání, dělám něco špatně nebo je to normální

hup...my už byly ve velkém bazénu 2x a emče se to moc líbilo, podle toho co píšeš jsem si jistá, že si to zamiluje i ondří

pet...my už máme sporták měsíc, taky mi to bylo líto, že už nemám to miminko, ale do korby se fakt nevejde a ve spotáku je jí líp. ted kdyz má ty naušničky, už to miminko není tuplem...
10. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
kaca: veliká gratulace k náušničkám :dizzy_face: Karolí to zvládla úplně stejně. Možná že ta holčička před Váma ječela už když ji drželi, některé to tak mají :slight_smile:
Jak jsi, prosím tě, dávala Emince tu kaši, se lžičky nebo z lahve? kují :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Holky, prosím, jak usnáváte dětičky během dne? Mě už to houpání leze na mozek. Já to fakt nechápu. Večer usne sama v pohodě, v kočárku dobrý, v autě dobrý, v nosítku dobrý, ale jinak přes den prostě nezabere. Že bych ji položila a ona usla - nehrozí. Jak na to?
10. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
mau.díky za gratulace. kaši i příkrmy dávám lžičkou, ale ted, když zavádím příkrmy, tak jsem kaši už asi týden nedala.

včera jsem uvařila domácí cuketku s mrkvičkou. pak cuketku, mrkvičku a brambůrek-to jsem dala do mrazáku.
mě to chutnalo víc, než kupované, přišlo mi to i sladší. emince taky chutnalo, snědla vše, co jsem jí nabídla. ani jsem jí pak už nedávala mlíčko. to jsem ale asi udělala chybu, ne že by měla hlad, ale ted si říkám, že jsem jí trošku měla dát, aby se to v žaludku naředilo. dneska ráno měla dost tuhý hovínko a bylo toho strašně málo. tak doufám, že nebude mít zácpu? dáváte pít po příkrmech nebo jak to děláte?

mau s tím uspáváním-já nehoupu, přitom by neusnula - jako v kočárku, autě, manduce, to jo. i když v manduce ted taky moc ne, spíš kouká :slight_smile:. při houpání na klíně by třeba neusla. ted u nás funguje, zachumlat jí do peřinky. dokonce jsem ted začala emi dávat do postýlky, už jí zvykám. za chvíli stejně jinde nebude spát, protože jak cestuje, tak už se bojím,aby mi nepřelezla postel a nespadla. takže když je čas na spaní, už to na ní poznám, tak jí položím a přikreju dekou až skoro k nosíku :slight_smile: začne zavírat očička a usíná... teda většinou. když si náhodou vezme dudlíka, tak je to tutovka, když ne, což ješ častější, tak třeba chvilku poplakává, já se snažím dudlíka umístit :slight_smile:, utěšuju, hladím, zpívám. no a po chvilce usne.
10. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
mau...já Natálku už hodně dlouho neuspávám - když je unavená, poznám to na ní, tak si lehnu do postele a kojím ji a u toho usne. Ani u nás nehrozí dát ji do postýlky a odejít s tím, že usne - to by tu postel rozbila :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
holky díky,
u koja taky usne, ale musí to klapnout když má na kojo chuť a je tak akorát ospalá. Včera a dneska to třeba neklaplo, napila se a nazdar...V postýlce mi připadá, že když ji tam nechám, tak se rozbrouká ještě víc, začne sebou šít a všude čučet, nevím, možná zkusím tu deku a kolotoč.
kaca: no krádný naušničky, kočka :dizzy_face:
10. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
tak holky, neodbarvilo se VŮBEC NIC!! jdu to znova zkoušet růčo :unamused: jen jsem nevěděla, jestli 6 věcí do lavoru není moc, aby se to odbarvilo stejnoměrně.

Hup, ty jsi to taky prala v pračce ne?
10. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
mau: děkujeme :dizzy_face:
10. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Kači, tak teď Emi bude jen dělat parádu!
Maus, ja 2x denně dávám do kočárku a povozím po zahradě. párkrát se stalo, že po koju zabral a mně se povedlo ho dát do c. postýlky. ale do normální přes den zatím nedávám...
10. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Čauky! Noc průměr... Spíš horší průměr... :sunglasses:

Koukala jsem, že jste včera rozebírali tu bundu. Mam jí doma, mam 80. Chtěla jsem, aby mu byla i na jaře, což klapne. Šířka je akorát, když vezmu, že mu tam budu cpát svetry. A délka taky - když budu hačat, nepotáhne mu na záda.. A mam zelenou, na který ujíždim.. I fusak mam vevnitř limetkovej :dizzy_face:
3 fotky tý bundy v akci - navlíkla jsem ho do ní ještě v posteli :grinning:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Nova_bundicka_a_zahrada_9.9.2009/#album

Jdu nakoupit, manža jede zítra ráno na to vinobraní, tak mu budu péct na cestu pizzu. Mam tu ješě 2 pračky na žehlení, ale radši asi pojedu s Fífou odpo na zahradu. Má být poslední den hezky...
10. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.