• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Maus, tak to je docela dost.. to budu muset ještě pokračovat. co si vzpomínám, napolsled jsem mu dala 130 a nevypil to, ale to už je víc než 2 měs. zpátky..

Bram, jj snažím se to dodržovat a hlídat, když si začne mnout očička. jinak na noc jsem ho zavinovala do tetra osušky, aby mu nebylo moc horko, usnul spolehlivě rychle, i když jsem ho ukládala na bok, tak skončil na bříšku, to má nejradší. nebo taky vlastně usíná na bříšku dole v postýlce, když se mu nedaří se otočit na záda a vzteká se. no chtělo by to na tom uspávání zapracovat, ať s tím nemáš takovou práci i do budoucna. já zas nevím, čím nahradím kočár... ale v postýlce prozatím usíná fakt jen večer, když je tma!!! přes den tam tmu neudělám.

Mausko, tak to máme podobné!! mě stačí dojet na cestu a zpět, cca 3-5 mint a je tuhý.. manža to neřeší, nechá ho řvátv kočáru, on se otočí na břicha a uřve se sám..

jinak jsem právě malého nahlásila na plavání, je to sice až o d 6 měs., ale to bychom to nestihli teď a další kurz je až v lednu, takže nás paní dala na už teď , když je 2x očkovaný. takže příští středu začínáme. a Bram, máme to taky přes poledne :frowning2:
10. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Bram: jj, tak to znám, ale neboj, určitě se to srovná, měli jsme to nedávno

Hup: no po kom on tu pusu má :wink: :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Luci: můj manža je stejný, nechá ho pořvat, já sice také, ale tak dlouho to nevydržím :confused: :confused: :confused:

Vojtula má první spánek tak kolem deváté, pak okolo 12 a to spí asi tak 2 hodiny a pak kolem páté a vydrží do koupání a spinkat chodí kolem půl osmé.

Teď nás nejvíc baví cestovní postýlka, když tu byla mau tak jsem jí už nesložili a jemu se moc líbí jak to šustí, tak po tom jezdí prstíkama a je klid
10. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Já mu teda přes den žaluzie zatáhnu. Máme takový slabý, takže tam tma neni...

Včera jsem ho narvala do fusaku a kombinézy... A do sporťáku se vešel - HURÁ!!! Akorát nechápal, co to jako mělo znamenat :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mau- jak říká moje nej. kámoška, pomáháme si jak můžem, některé děti usínají s dudlíkem, některé s čajem, některé při houpání.......určitě jsou děti, co usínají i sami, šikovné....ale moje teda není....často zkouší, cítím to...někdy mi to houpání nevadí, to když vidím, že fakt potřebuje moji blízkost, že prostě chytnu pevně, pohladím, dvakrát pohoupu a je tuhý...ale jak příjdou dny, kdy prostě je protivný až běda a chce se mu spát a řve a matko starej se, tak si říkám, že jsem ho blbě naučila...ale jak říkám, snad se to samo upraví :sweat_smile: říkám si taky, že až se začne víc pohybovat, že se unaví a taky kámoška říkala, že i v zimě je to lepší, je víc šero, děti jsou unavení samo o sobě....tak uvidíme!
10. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Chudák malej, asi si myslel, že ses zbláznila :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
korbičku máme taky pořád hlubokou ....ale s kočárem jezdím tak max. jednou do týdne ..skoro furt mandukujeme :slight_smile:

pet: příkrmy indo jsem měla z kurzu - posílal sjem to i holkám oscanované

kaci: zubky závidíme - my zase kadíme o sto šest, slintá ....takže další kolo je tu ...ale zub furt nikde :sweat_smile:

ad spaní - u nás se taky spí celkem krátce ...ale usínání jsme začali zvládat ....ukládám vždy dohacky a k tomu pouštím stejnou hudbu - pralesní bubny ....a celkem to funguje (ne na 100%, ale ve valné většině případů ano)

nočná usínání je na jedničku - bez potíží - za poslední měsíc jsem huštala 1x a 2x se vzbudil asi po hodinc spaní,takže jsem musela uložit napodruhé (ale obvykle spinká sám a v pohodě)
horší je u nás ta druhá půle noci - ale i to se zašlo lepšit (klep klep) ...ještě jsem si nechal poslat spešl namixované bachovky na spinkání - snad to doladíme

aůe po tom dbnešním plavču spinkal i v manduce jak zabitý :grinning:
10. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Nik- u nás ta zkouška v tom sportáku byla stejná, valil bulvy jak Hurvajs, však jsem to tu pssala, že jsem zkusmo otevřela zipsem to okýnko na stříšce a můj říká, bacha, málem vyskočil úlekem ven :grinning:
10. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
bram: mě nevadí jí pochovat, pohoupat, ale když vidím že chce spát a lítám s ní po bytě i hodinu, tak to mě nebaví. A nejhorší je, že čím později začnu tak tím dýl jí trvá usnout...Je to strašně komplikovaný

Ale podle ségry prý brzy přijde doba, kdy si to denní spaní protáhne, že nebude spát tolikrát, ale míň a déle :slight_smile: UŽ ABY TO BYLO :sweat_smile:
sklen: netuším :dizzy_face:

nik: beztah si říkal, že ta matka se už kompletně pomátla, rvát ho do zimního prakticky ještě v létě :grinning:
NO, Hup, hudba je fajná, to je pěkný stereotyp, lepší jak to nošení....třeba kolotoč u nás nezabírá vůbec....když zpívám, tak se směje, můj hud. hluch je asi směšný :grinning:

Večer je to taky vklidu, asi se ukáže ta únava za ten den, usíná už u mlíka nebo koja, pak odgrgne auž mi klinbá na rameni...
10. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Naše dítě se vyloženě nudí. Bouchat do hrazdičky rukama je nuda, ale nohama, to je vončo :grinning:
10. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
hup kolik stojí u vás plavčo? jen tak pro zajímavost...já platím 350 za půl hodky, resp. 330, protože mám permanentku...

nás je ve skupině myslím 6 a netísníme se, záleží taky na velikosti bazénu. Ale je to fajn, jak já nemám ráda bazény, tak tohle mi nevadí, naopak chodím tam s emi ráda... :wink:
10. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
HUp, no jo :grinning: A ráno jsem ho navlíkla ještě v posteli do zimní bundy :grinning: Chudák dítě, co?
10. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
My začínáme plavat v říjnu. Za 10 hodin platíme 1500 Kč.
10. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
NO jo, oni si musí nějak poradit, když jim mámy koníkujou, no nic, já jdu krmit a asi povalíme ven, je vyhajanej tak snad bude klid.
10. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
nik: to musel fífa koukat teda:slight_smile:
hup: emi slintá už pres 3 měsíce, a jsou z toho tři zuby:slight_smile:, jestli takhle bude slintat než jí dorostou všechny, tak potěš teda...
Niku- to máme stejné to plavčo, taky platíme tak.
Chudák Fífa, takhle ho mateš :wink: :grinning:
Já bych taky šla plavat, ale bohužel bazén, který je poblíž je rozestavěný a knec v nedohlednu
10. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
maus: no to mi říkej ....všechny děti kultivovaně plavaly, jen ondráš si strkal u toho palec u nohy do pusy, jelikož se to před pár dny naučil a tak se toho nemůže nabažit

kaci: 1800 za 14 lekcí á 40 min ..jsou i levnější i dražší - já šla za konkrétní instruktorkou

kaci: ad zuby - alespoň máte výsledek ..ale co my :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Holky, kdo přikrýváte prcky peřinou, nedělá ta peřina kravál? Já jsem ji včera Karolí povlíkla a nemůžu jí zakrýt, páč to hrozně hlučně šustí či co :angry: Tak máme asi peřinu na dvě věci...
10. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
maus: záleží jak moc se vrtí :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
no malá může spát a když jí tu peřinu chci upravit tak se vzbudí, jak blbej je to zvuk :rolling_eyes:
10. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
10. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
kači, naše plavčo stojí 2500/10 lekcí, je to ponměrně dost..
Maus, nešustí, mám v ní jen zavinovačku.
10. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
pebi: jj, to už jsem četla, je to drsný :sweat_smile:
10. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
teda pebi, ani se mi to nechce číst.. ale na druhou stranu má ten chlap odvahu čelit tolika naštvaným ženským :grinning:
Hup. prosím tě, kolik odsátého mléka dáváš malému, nebo jsi dala naposled?
10. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
pebi- vypadá to, že je to bud nějaký blázen anebo srandista... :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
jo hup, mohla bys mi prosím poslat odkaz na tvůj oblíbený čaj na podporu ko´jení? je to pro ségru.
10. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak jsem právě mrkla Štěpulovi do pusy a nahoře už jsou vidět váčky a malé čárky, tak to jsem zvědavá, kdy se prořeže další. Doufám, že to bude rychlý :slight_smile:
niki: bunda je super :dizzy_face:
10. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.