• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoooooooj hvěěěěěěězdyyyyyyyyyyyyyyyyy

Mau: u nás je to s tím autem úplně stejné. TAké nám to nejde vypnout, ale raději bych ho měla ve předu. Jak říká hup, stačí vypadnutý dudlík, řev a už se přestaneš soustředit. :dizzy_face:
3. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
3. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska máme návštěvní den, přijedou 2 kamarádka z porodnice se svýma holčičkama co jsou skoro stejně starý jako Tom a uděláme si prima den, snad vyjde počasí i na kočárkování. Jsem zvědavá jak ten můj prnďa zvládne 5 ženskejch :grinning: včera tu měl jednu a byl tak hyn že potom usnul jak dřevo :grinning: :grinning:

Já ve svým autě vozím prcka vzadu taky kvůli airbagu a v druhým ho vozí manža vepředu. Bohužel se u nás ten airbag taky nedá vypnout, ale bylo by to určo lepší ho "mít na očích" než když furt otáčím hlavu dozadu a stejně tam toho moc nevidím :frowning2:
3. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
mis: My už jsme byly s malou a ze ségřinýma děckama na tom srazu na Vysočině, tj. asi hoďka a půl cesty a malá byla miláček celou cestu. Nám dělší vzdálenosti nevadí, když je najezená a přebalená tak obvykle nemá problém. Na dovču pojedem asi někdy září-říjen, chceme do Maďarska, do termálů. Zase pojede i ségra s děckama a manžou, tak snad bude veselo. Je to blízko, pojedem autem, Karolínka už bude větší. Těším se :slight_smile:
Vy někam jedete?
hup: já bych tam se svojí nížkou a krátkýma rukama nohama nedostala ani omylem :grinning: byla bych ráda kdybych dostala na sedadlo spolujezdce :grinning:
žiši já píšu jak trotl, kamarádky samo:wink:
Ahojky,
ad.počasí - taky je celkem vymetýno,ale fučí jako blázen :astonished:
Včera jsem byla s Neluškou na kyčlích, vše ok, kontrola za 6 neděl. Strašně to všechno letí. Příští týden už budeme končit šestinedělí a já to vidim jako včera, když jsme oznamovali, že čekáme druhé miminko.
No a co bude dneska vařit hvězdy - my budeme mlaskat u jahodových knedlíčku :wink:
3. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
kami: ty si troufneš kynutý knedle, jo? Já bych si dala, mňami, ale nechci to riskovat :unamused:
3. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Mau: my doma neděláme kynutý, ale z bramborovo-tvarohovýho těsto. Nejsou to tak velký "blbouni", ale zase jich člověk zvládne sníst mnohem víc :grinning:!
3. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
kami: aha, tak to jo :grinning: tak dobrou chuť :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky, máme za sebou super noc, trháme rekord, spánek od 20:00 do 5:30... jako velká holka spí
je fakt, že od tý doby pořádně neusnula, měla jednu 10ti minutovku a ted usnula v náručí, tak jsem jí položila a uvidím, na jak dloho to je
měla bych se nasnídat a něco poklidit

holky zítra jdu na gyndu, musím vyměnit ten cerazette-furt špiním, už 8.den
neuvažujete některá o tělísku?
3. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Kaca: já teda tělísko nechci, až jednou budu definitivně rozhodnutá že už nechci děti, tak pak. Ale ségra ho má a je spokojená :slight_smile:

Typicky, chci odejít a slečně burácí v gatích :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
maus: no my pojedeme asi na pár dní do ČEského ráje na jednu farmu, kde mají ovce, kvůli Bertě, chceme totiž vyzkoušet, jak jípůjde pasení, a aby zjistila, že se pasou pouze ovečky a ne auta a lidi :wink: .. do toho Maďarska bych se taky jednou ráda podívala, ale pořídili jsme si psa, tak musíme vybírat takové dovolené, kam můžeme i s ní

kaca: a co takhle vyměnit HA? mám AZALIA a naprosto v pohodě, žádné špinění

kami: dala bych si jahodové knedlíky, ale spíš ty kynuté, ty mám raději, ale neppohrdla bych ani těma tvýma, bych si pomlaskala, mňam
3. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Já neberu nic. Doktor mi to nabízel, ale jen ať si dá manža pozor. Také mi říkal, že ten cerazette moc nedělá dobře kojení. A možná na tom něco je, u prvního jsem ho měla a zkončila jsem po 2,5 měsících. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

My možná pojedeme opět na Rabí. Je to tam krásné a minulý rok jsme si to moc užili. Tak uvidíme.
3. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
sklen: HA brát musím, nesmím rok otěhotnět a riskovat tím, že si budeme dávat pozor, to raději neeeee :wink:
kde je Rabí? jsem trošku analfabet :wink:
3. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
mis: ahááááááááá, tak to můj taťka si pozor dá :wink: já třetí chci, on bohužel ne :unamused: . Ale co by pro kojo neudělal, že?

Rabí je u Sušice, když jedeš z ČB na Strakonice směr na Sušici. Je to zřícenina. Tenkrát jsem našla odkaz na aukci na MMA, jedna paní tam dala do aukce pobyt u nich doma v penzionu. Bylo to tam super. Samostatný pokojíček s kuchyňkou a koupelničkou. Krásně zařízené i s televizí pro večery, když už drobek spal. Tam se nám vlastně povedl Vojta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Bré dopoledne, my měli noc bez kojení :dizzy_face: Malej usnul ve 22.45, spal až do 7... A pak to zase zalomil a vstával v 9.45... Paráda... Asi dospává ten včerejšek :wink:

My dovču právě vybíráme... Chcem na jižní Moravu, tak snad ještě něco seženeme... Jeli by i naši a tchýňojc...

Cerazette mam pořád nenačatý, nějak se toho bojim.. Dr. mi nabízel buď tohle, nebo tělísko...

A jsem zase krásná.. DObarvený melíry, ostříhaná... Jéé, to byla pohoda nechat se opečovávat :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Niiiiiiikkkk, já chci takééééééééééééééééééé :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Holky vy mě tedy štvete.- :frowning2:
3. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Já chci taky, potřebovala bych to jak prase drbání :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Kett: no to mi povídej. Jsem jako socka. Ale vydržím do výplaty, pak si uděláááááááááááám radost jááááá

Hele co ty fotky s kočárkem, ještě ses nám neukázala. :wink:
3. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
skle: no jo, viď to bude asi v tom, že ještě žádný fotky s kočárkem nemám :frowning2: :frowning2: musím to napravit :wink:

No já na výplatu nepotřebuju čekat, spíš až mi někdo pohlídá malýho :pensive:
3. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
TAk to já nakojím, odvezu staršího do školky a metu. Manža už je s tím smířenej. :sunglasses:
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Kett: tak to koukej napravit. :sunglasses:
Skle: ty taky nemáš s kočárkem, a jak se ti jezdí, já si teda jen pochvaluju, ještě jsem si koupila deštníček a je to parádní ježdění, vůbec nelituju výběru, jak ty?
Nad tím deštníčkem také přemýšlím. Já jsem je tam měla. Ale už jsem je dala pryč, protože se do albíčka vejde málo fotek. Já ti jí tam dám ju??? :wink: :wink:

Spokojenost největší. Jsem ráda, že jsem ten podvozek vyměnila, fakt, je stabilnější. A hlavně je tu jedna p...., která má tu trojkolku. Tím, že je to jiný podvozek, tak si ty kočáry nejsou vůbec podobné. Ona má červeno černou kombinaci. Takže díííííííííííííííky boohu.
3. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Skle: jj dej, tak to jsem ráda, že jsem ti dobře poradila, já jsem taky moc ráda za 4 kolku :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
skle: Jinak deštníček naprosto doporučuju, dala jsem za něj 380,- ale udělá teda super službu :wink:
3. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
KEtt: no právě, pořád ho šoupu až do zádu v korbičce a nebo s ním jezdím obráceně, ale to moc nejde. :rolling_eyes: TAk to já do ně ho také půjdu, jsou to asi dobře vložené kačky co???
3. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
skle: určitě, i manža si to pochvaluje, přitom jsem si myslela, že mě s tím požene, že s žádným parapletem jezdit nebude a ono ne :wink:
3. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
A nebyl problém s upevněním?? Kam jste ho tam vlastně šoupli???
3. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
nik: tý jo ..ty ho snad koupeš v odvaru z makovic, že ti tak chrní :grinning:
to já jsem spokojená, když dá 5-6 hodin v kuse :sweat_smile:

dovču takyplánujeme . aled zatí vybíráme lokalitu
chceme hory ..ale zase takové, aby se to dalo s ondrou a aby to bylo na dojezd z domu na jeden max dva zátahy od kojení
3. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.