• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No tak to je mazec, Dandulovi to šlo také strašně rychle, tak snad to budete mít bez problémů, aby Štěpula měl klídek. :grinning: :wink:
10. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
luci: já žádný oblíbený nemám ...vypila jsem veho všudy asi tři litry a to ještě ten, co jsem dostala :slight_smile:

saru: ty to máš jasné, že se těšíš nazubky ...já se těším,že přestanemít tyzubákové náladky..ale zase u kojení bych si to odpustila vzhledm k tomu, jak umí cvaknout i bez zubů :sweat_smile:
10. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Děcka pozorte :grinning:
ne, vážně, Karolí vypila na véču 150ml UM a ještě před tím měla asi 60ml řídké kašičky Sinlac - bez mlíčka, z lahvičky a olizovala se až za ušima, jak jí šmakovalo :dizzy_face: a spinká, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
10. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Fífa už taky spí. Dneska tomu přes den moc nedal - 45 min. v poledne v postýlce a 25 min. v kočárku. A to jsem trajdala 2 a půl hodiny.
10. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
emi spí od sedmi, nějak se nám to na té sedmičce ustálilo
bez dudlíka tuhá během minuty :dizzy_face:
dneska se emi zase vyznamenala. máme sousedku se stejně starou holčičkou (o 10 dní starší) a emi dneska tak nahlas povídala a výskala na ní, že se z toho ta holčička rozplakala. když jí maminka otočila k emi zády, holčička se uklidnila, jakmile jí otočila spátky, holčička uviděla emi, která se na ní sápala a zase se rozplakala. no a emi tomu nasadila korunu, začala se nahlas chechtat...
no doufám, že to ale jednou budou kamarádky. řeknu vám, je to fajn, mít za sousedku stejně starou holčičku. vlastně máme tu 3 stejně staré holčičky, ještě druhá sousedka, ta má holčičku o 14 dní mladší než emi... no a pak tu máme holčičku, která je o 3 měsíce mladší než naše holky. takže fakt babinec. to budou rvačky o kluky... :wink:

hup teda to plavčo máte za super cenu!
10. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
u nás už taka chrupka ....a to spinkali během dne fest - po tom velkém bazénu velká chrupka :grinning:

maus: no vidíííš :wink:
10. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Mau: no to je super, tak přeji klidnou noc

Vojta také usnul před sedmou. Byl vzhůru od 16, tak byl unavenej.
10. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Holky dík. Ono jí asi potvůrce malé nejde tak ani o to co jí, ale jak to jí. Lžička je jí asi nesympatická :grinning:
A ta Sinlac kaše kupodivu není až tak hnusná, i bez mlíčka se dá :slight_smile:
kaca: tak to máte super :dizzy_face:
10. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
kači: no jo severní morava - tady i tak je problém ty kurzy naplnit ...

jinak ondří se taky poslední dobousápe na jiné děti a vydává u toho hoooodně děsivé skřeky :grinning:
10. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
my máme plavání 30 min za 80 kč, což je 15 lekcí za 1200 kč... takže máme nejlevnější... a ještě tam chodíme samy :wink:

kaci: emmince naušničky sluší :wink:

nik: ta bundička je skvělá, ta by se mi líbila i pro Nelču... pouvažuju :wink:
10. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
10. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Maus, to je super, že jste na to přišli!
U nás se spinkalo už skooro od půl osmé, holt tři spánky přes ´den nestačily a vana s tátou vyčerpala :grinning:

Hup, vím, že si sem posílala nějaký odkaz na kojícíc čaj..
10. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
hup: ty jsou booožííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
hup: ti jsou naprosto skvělí, super dárek k vánocům
10. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
luci aha ..to bl možná, co jsem dostala ....ale já už je nemám..darovala jsem to dál :sweat_smile:

maus+ mis: jste mě potěšily ...měla jsem dojem,že už infantilním ...tak v tom alespoň nejsem sama :grinning:
10. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hup, škoda..
jinak plyšáci super, už jsem o tom slyšla :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Hup, kam na to plavání chodíte?

Mau, dávala jsi kaši a ještě i UM? My jsme dávali dnes kaši poprvé a jenom ji 120ml, pak to spláchl čajíčkem. Tím medunkovo-jablečným, moc mu chutná!!! Také spíme od 19hod.
10. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
bram: té kaše bylo jen asi 60ml a byla hooodně řídká a bez mlíčka, jen s vodou, víš :slight_smile:
A jakou kaši jsi dávala ty? Z lahve nebo lžičky? A chutnalo?
10. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Z lahve, akorát jsem si musela přispůsobit dudlík, tatínek krmil, malý pořád řval, tak jsem střihla větší díru v cumlu, řval, tak ještě větší :grinning: pak už to bylo eňo-ňuňo! :stuck_out_tongue_closed_eyes: dávala jsem podle návodu 120ml vody, 3-5 lžiček, tak jsem dala 4, byla taky řídká. Sunárka, rýžovo-kukuřičná. Však taky tahal pak ještě i prázdný dudel jak strhaný, ale zas jsem si říkala, přežírat ho nebudu.
10. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Bram, tak mi dej vědět, jak dlouho po tom spal jo? dudel na kaši máme. a normální jsme taky zvětšovali a te%d pití zbožńuje! :grinning:
10. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Zdravím po ránu

tak u nás dost nového, nic není jako dřív. Luky se začal budit kolem páté (je pravda že večer kolem osmé usíná sám a v noci se tak jednou budí na jídlo), ale v těcg oět ráno, to je na vraždu, ale vím, že do dvou hodin zase tak na hoďku usne.
JInak jsme byli na kontrole a na třetí hexe, tak váží 7,150 kg a 69 cm. Máme začít přikrmovat, tak od pondělka začínám mrkví. Jen jsem se ctěla zeptat těch co už jsou zběhlé, mám to dávat každý den, nebo stačí ze začátku třeba ob den???? Nemyslím si, že budu každý den v těch 12 doma a ve sporťáku ještě nejezdíme, tak nevím, jak bych ho třeba někde venku (jak pojedem na plavčo nebo tak) krmila. Až bude ve sporťáku nebo sedět, tak to už bude pohoda.
11. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
nazdar kočandy!
tak u nás noc na vraždu, v půl třetí se najedl a už nespal, na střídačku jsme uspávali, ale zabral až za dvě hodiny :angry: a to jdem dnes na svatbu, to budem vypadat.. Niky, co jsi měla na sobě na svatbě? Ptám se, protože šaty asi ne, to by se blbě kojilo..

Jitulko, já myslím, že příkrmy už každý den aprávě nejlépe v dobu oběda. Ale přesně ve 12 to určitě nemusí být. My v tu dobu budem v bazénu, takže pro nás ta doba taky nebude platit :wink: ale jinak přes poledne nikam nechodíme. to spíš odpoledne na prochajdy. teď jsem ho hlídala před sluníčkem, což už brzy nebude třeba.
11. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Hele a co švestky,můžou takové mrňata pyré ze švestek???? Tchýně mi donesla plnou tašku z naší zahrádky, tak nevím co s tím. U nás moc zavařeniny nejdou ani povidla a na slivku to je zas dost málo a jen tak na jídlo zase moc
11. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
jjjitul, švestkový koláč s drobenkou :wink:
11. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Maus...IP. Díky.
11. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Pebi...já ráda peču, ale co nesnáším, je dělat drobenku, krom toho, to mi těch švestek moc neubude. Mě spíš jde o to, zda to prckové ty švestky můžou. Neviděla jsem žádnou přesnídávku ze švestkama (myslím ty pro ty nejmenší), tak proto se ptám
11. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak já jsem jenom nakoukla a už mam chuť Tě uškrtit, Pebi :grinning: , švestkovej koláč, ten bych si tak dalaaaaaaa, poteče mi slina celej den..!!!
:grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
pet, stav se, mám od včera :wink:
...vím, že nestlé dělá švestkovou kaši od uk.6.měs.
11. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Ty jo jak vás tak dočítám (ale jen posledních pár stránek, malý právě usl, tak to vidím jan tak na 30 minut) tak musím říct, že Luky usíná v postýlce úplně ukázkově, jen když sem tam mrčí, tak dám čaj. Dudlík u nás vůbec nejde. A v postýlce usíná i přes den, pokud nejsme někde venku, to jinak vede kočár a asi ještě dlouho jednička bude.
Jinak na to Lamaze otočnou zahrádku http://www.megaobchod.cz/zabava/lamaze-otocna-zahradka.html si tak zvykl a tak si jí oblíbil, že ji musím tahat s sebou i na návštěvy. Když ho do ní dám, tak i v klidu uvařím, je v ní klíďo u půlhoďky hodný a sám si hraje. Se divím, že tak dlouho udrží hlavu, pak sice většinou usne (asi je to fakt záhul na ty svaly). Fakt jsem za ten kup ráda, ještě když to bylo kupované jako používané za zlomek ceny a vypadá jako nová. Zato Hacka u nás nejde, prostě v ní nebude a basta, pořád to ještě zkouším, ale myslím, že ji vyperu s schovám pro sourozence a nebo jí prodám. Ještě že byla kupovaná jako použitá za levnějc
11. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Pebi...jo kaše jo, ale tam asi švestky moc nejsou a nebo jen zlomek a je to myslím na zažívání, ale mě se jedná o pyré. Tipuju, ale že too asi nemůžou, že to je a teď nevím, jestli proti zácpě nabo proti průjmu. Ale asi to děti v jeho věku jako pyré nebudou moct, ale jen se chci ujistit
11. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.