• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Už jsem to našla, vyplácí 28 týdnů a počítá se tedy i před porodem, což jsem nevěděla. Pardon za zmatky. :o)))
11. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
My v pondělí jedem pryč na týden, tak jsem zvědavá jak to budu vyřizovat.
11. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Broskvi, je to od té doby, co jsi nastoupila na Mateřskou, já to budu pobírat jako tvá kámoška :slight_smile: , pže jsem nastoupila normálně 1.4. 6 týdnů před porodem a za týden rodila, takže ji mám do 13.10. a to bude malýmu týden 6.měsíců.
11. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
6 týdnů před termínem jsem chtěla napsat, píšu zas dnes jak chro chro, omlouvám se :grinning:
11. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Sem udělala Karolí pelíšek - do vaničky jsem jí dala huňatou deku, tak si tam teď hoví :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zas jednou nakoukla :slight_smile: . S těma švestkama - dělá je Hipp a je tam napsáno od 4. měsíce. My jich máme taky hodně, tak dávám Lindě ty zralý a sladký a je v pohodě. Včera snědla 4 :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj Leni, jak Vám jdou příkrmy? :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Čau Mau, dobrý, papká zatím všecko co jsem "uvařila" :grinning: :grinning: :grinning: V poledne zeleninka, odpo ovoce, že prý můžem už začít přidávat i maso, tak asi příští týden. Co vy?
11. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
robin: My ještě ne, dáváme jen na noc zahuštěné mlíčko kaší nebo kaši a mlíčko. My začneme až v tom 6M :slight_smile: Je fajn, že jí chutná. Tě za chvilku doroste :wink: Tak se držte :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
No to jo, už má 7kg :slight_smile: Jdu se psem. Někdy se zastavte.
11. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
broskvi: v poho ..pak jsou na to dva měsíce :wink:

robin: my zatím nic :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Hup: tak to máte dobrý, není kam spěchat. Já mám už všude fleky a větší spotřebu oblečení :grinning:
11. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
Zdravím robin :wink: Tak už Linduška taky baští zeleninu a ovoce? :slight_smile:

Pár foteček z minulých dnů :wink: Od téhle dál - obzvlášť jedna ke konci se povedla :grinning:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/od-4_9_2009/822
11. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
saru: :grinning: no pěkný :grinning:
11. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Saru :grinning: :grinning: :grinning:

Mně Fífa dnes rozkázal: Šup mi uklidit pokojíček!!!!!!! ////http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_6._mesic/#IMG_4958.jpg
11. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
niki+saru: já nevím, kde na to ty dětí chodí :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
maus, to jo... :slight_smile: co se v mládí naučí... :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
saru: Štěpánek vypadá na rok a ty krásný modrý oči!!
11. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
super fotečky, moc pěkné. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
11. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj všem,

hlásím se po dlouhé době, zběžně jsem vás dočetla, takže se vyjádřím tak nějak v celku :slight_smile:
Co se týká usínání, tak jsme najely s Any na přesnej režim, kterej dodržujem a ťuk, ťuk, už týden nám přes den spí sama. Nakojím v devět, pak si hrajem a v 9,30 - 10,00 odcházíme do postýlky, kde zapnu kolotoč, dostane dudlík a usínáčka (http://www.pompo.cz/detail.asp?zbozi=13871) - dává si ho přes obličej místo plenky nebo ho žmoulá v ruce, chvilku jí šeptám nějaký "důležitý" věci a odcházím. Zpravidla se jednou vracím a spí do oběda. Odpoledne dává 2x tak hodinku až dvě v kočáru. Večer je to to samé jako dopoledne, usínáme kolem půl osmé.

Problém ale nastává u nočního spaní. Malá se začala probouzet každé dvě hodiny (začíná tak ve 23 hod.) a následuje kojení, postýlka, řev, kojení, postýlka, řev.... a takhle bojujem už měsíc :unamused:

Začala jsem taky na doporučení doktorky dávat večer kaši (Sunarka nemléčná rýžová). Hrozně jí chutná - hned na poprvé ji zblajzla celou (120 ml) a chtěla ještě. To jsem jí ale dokojila. Bravurně zvládá jíst lžičkou a naopak, když dostatečně rychle nekrmím, tak mě napomíná různými výkřiky.

Dneska jsme byli na poslední hexe, vše ok, máme 63,5 cm a 6,30 kg. A taky máme náušničky, co nevidět dodám foto.
11. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Díky všem :dizzy_face:

niki: :grinning: :grinning: jj, maj nás na háku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mau: téda, princezna snad roste čím dál víc do krásy :dizzy_face: krásně si to v bazénku užívala, co? :wink:

broskvi: já vím, že vypadá na víc :wink:
11. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak my jsme dojedli kaši a jsme na kaši :grinning:
11. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Karolí je nádherná. Škoda, že je už Vojtíškovo :slight_smile:
Fífa už spí a já nevim, co dělat... :sweat_smile: Sama samotinká... Je to nezvyk.

Dneska u tý kožařky jsem se ještě zmínila o vlasech, tak mi dala 2 přípravky. Jeden se vtírá do vlasů a to druhý jsou tabletky. Měly by po tom zhoustnout a zlepšit se kvalita - pojišťovna to platí celý, jinak to stojí asi 250 Kč...
11. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
To jsem byla já :sweat_smile:
Dopisovala jsem tam míry Matouška od Schneka a zapomněla jsem se přihlásit......
11. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
niki: my tě prokoukly :wink: :grinning: já teda hlavně podle Vojtíškovo, Plzeň se nezapře :slight_smile: Tohle je zrovna hodně typický znak v nářečí :wink: Musím teda říct, že Fífa je fakt strašně moc podobnej Tvýmu tátovi. I manža na fotky teď koukal a sám od sebe to řekl, tak to už bude zaručeně pravda, když si všiml i on :grinning:
11. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Nikul: No a já si řikala, kdo tady má Fífu, to stady všechny slyšíme poprvý, to jméno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já si všimla, že někdo aktualizoval album - někam se ztratila Mi83, co? Tam na tý stránce jediná chybí.

Já jsem taky sama doma, Matýsek spinká a Martin je na hokeji, na Spartě hrajou Pardubice, tak se šel podívat na Haška, svůj vzor (on byl taky hokejka-brankář) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak si pustim Atentát (na Heydricha), teď jsem o tom zhltala tři knížky a v neděli jsme byli v Resslovce v kryptě, tak si to tim filmem takhle zrekapituluju, jsem na to hrozně zvědavá.
11. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Saru: Co se Ti nezdá na "Vojtíškovo"? :grinning: :grinning: Martin se dodneška taky furt pozastavuje nad tim, jak někdy mluvim :grinning: , ale třeba tohle mi přijde normální, nebo jak se to řekne jinak?? :astonished: :astonished: :grinning:
11. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
To je vegáč :slight_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_6._mesic/#IMG_4925.jpg

Nojo, Fífu tu nikdo nezná. :grinning:

Saru, mně ta mluva nepřijde, ale kámoš z Kolína z nás vždycky kvete :grinning: :grinning: :grinning: A to, že je Fifín celej děda slyšim pořád :wink: Geny se nezapřou :slight_smile:
11. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Karolí je snad Vojtíčkova, ne? Vojtíškovo by bylo třeba autíčko :wink: :grinning: Ale já se s Tebou nehádám, mám spoustu kámošů plzeňáků a už jsem to vzdala :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.