• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru: No to joo, to máš pravdu :slight_smile: , ale to mi přijde že je o tom, že "Vojtíškova" je spisovně a "Vojtíškovo" nespisovně, né že by to bylo o nářečí.. Ale já jsem za těch 22 let let taky řádně chycená, tak to asi nedokážu posoudit :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
To byl vzkaz pro Stáničku (ne Verunku), chtěla jsem ji trochu obeznámit s tou českou gramatikou :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
petu:nene, to není nespisovně, protože nespisovně se to říct vlastně nedá - mladý, mladej to jde, ale Vojtíškova je prostě Vojtíškova :wink: My jsme byli na konzervě mi z celý ČR a na češtině to byla vždycky děsná sranda, když se začala hádat kámoška z Ostravy, Brna a Plzně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Nik: alespoň si odpočineš

Jo prd Vojtíškova, ta jela po Dandovi a na Vojtulku házela bobek :unamused: :unamused: :unamused:
11. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
skleni: :grinning: :grinning: Neboj, na Vojtu zabere kterákoli jiná :wink: Je to fešák :dizzy_face:
11. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Saru: Copa povídáš, to je blbost tuto... :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Stáni je taky v jádru Plzeňanda.... Žejo...

Já bych třeba řekla i Filipovo bagr, a ten kámoš by se chytl za hlavu a řekl by Filipův bagr. To mně přijde strašně spisovný... A jak hulvát si vždycky přijdu na Moravě - tam se mluví tak krásně spisovně :grinning:

Mi83 jsem psala, tak uvidíme...

Já dam asi véču, k tomu Pearl Harbor a pak přečudim na Krause a Sex ve městě... Snad bude klidná noc... :sunglasses:

Zítra má svátek Maruška :dizzy_face:
Holky, mě picne :sweat_smile: přijdu do ložnice zkontrolovat malýho a on klečí (skoro stojí) v postýlce, drží se za tyče a mlčí jak rybička, ani nekvíkne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už tam zas zkouší nějaký eperimenty, já fakt nevím, jak ho udržet u země, sezení už ho omrzelo :unamused:
JJ, Zanet říkala, že si můžeme vybrat :wink: :slight_smile:
Petu, tuto je blbost největší, máš pravdu :grinning: Z toho taky každej kvete - tuto, tuta.. :grinning: A copa, naco...
11. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Saru: no mazec, ale co naděláš. Kamarádky kluk dělal to samé, v půl roce s tál v kočárku jako tankista. :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky díky, v bazénku to byl taky vegáč :slight_smile: to jó :slight_smile:

Karolí je na ty starší, no, Danda vedl :dizzy_face:

Jo a všude na Moravě se spisovně nemluví, konkrétně na Olomoucku určitě ne. A šéf je taky Plzeňák a to se fakt můžu vždycky počůrat smíchy, je to fakt prča :grinning: Jako celkově jsou čechy srandovní, ale Plzeň vede :wink:

saru: Štěpa je hrozně nedočkavej, že? :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Hele Niky co kdyby se udělalo místo těch miminek albíčko jak rosteme, půl fotky narození a půl v 6 měsících
copato a japato a kteroupa... :grinning: :grinning: :grinning:
NO jo nech si toho. To bylo pořád i u nás. My jsme řekli, že jsou z Olomouce a oni hned nn, z Olomoca :rolling_eyes:
11. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Otázka pro Pražáka za 1000kc- Jaký Y se píše ve slově mejdlo??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Nik: Jojo, já budu napořád holka plzeňská.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Martin nejvíc "miluje" moje "tutady" - a dělá si z toho furt prdel a furt to používá, ale naprosto nesmyslně, aby mě nas..., protože ví, že mi to nedá a budu ho furt opravovat a vysvětlovat mu to :grinning: :grinning: Nepoužívá to ve významu "tudy" ale "tady", třeba "ten hrnec je tutady" - no zabila bys ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
JJ, Danda byl první, kdo by měnil, hned to říkal, že si Karolí encháme, ale hned co odjeli,t ak se otočil zmeťour. JInak Vojtula začal strašně hejkat. Jsem někdy v kolenou, jak se mlátím smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
ale aspoň je sranda, když se všude mluví trochu jinak :grinning:
:wink: A Mau, u vás chodijou???
Barčo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Půjdu se asi pomalu přichystat ke spánku, ale předtím si pustíme nějaký hezký film na dobrou noc, milá děvčata :slight_smile: Rozhodla jsem se, že místo hudby budu asi učit český jazyk. Taková krásná květnatá řeč! Přec ji nebudeme prznit. Neb věčná škoda byla by to,toť názor můj a zároveň krásná myšlenka na závěr dnešního pátečního dne. Krásnou noc, drahé dámy, jdu odpočívat :dizzy_face:
Asi můj nejdelší spisovný projev od konce studií. Amen :wink:
11. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Maus: Takže směšný jsme Ti, jooo :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
A chyba!! Né kteroupa, ale keroupa :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Dobrou Saru :slight_smile:
bram: to víš, chodijou, dělajou, jijou, zlobijou, nevijou a tak vůbec :grinning:
petu: jejda, pardón :grinning:
11. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Bram, Mau: A že se z vás poserijou, to je dobře? :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
saru: dobrou
petu: no to né-e :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ale no tak ženy :slight_smile: :sunglasses:
11. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Všechno má svý kouzlo, ale Plzeň u mě vede :wink:
11. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.