• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
NIk: jj, to ani není možné, jak to utíká a hlavně jací jsou to frájové :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
http://rokycansky.denik.cz/zpravy_region/rokycansti-prozivaji-babyboom20090911.html

Jojo, mamka řikala, že teď mají jedno mimčo za druhým... Od začátku září 28 miminek... Což je jindy třeba za celej měsíc :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Nik- taky jsem ti to poslala na maila, ty fotky, prosím, prosím, smutně koukám :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak tuhle sedačku jsme vybrali... Ale ta cena je masakr...
http://www.babymania.cz/romer-safefix-plus-bellybutton-indigo-denim
11. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky, to je krásný nápad s těma rostoucíma dětičkama :slight_smile:

a super diskuze s těma nářečíma.... :grinning: :grinning:

jak píše Maus... nejvíc tady v čechách pobavím větou "Oni jijó nebo chodijó" (kdo nerozumí "Oni jí nebo chodí").... :grinning:
11. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
NO ak to jo, to je dílo, tak do toho bych nešla, ale je pěkná
11. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Baru: co malý, usnul v pohodě?? také o té kaši uvažuji.
11. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Baru, máš to tam.. I s heslem do dubna2009
11. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Mis- na tom srazu mi to nějak hlava nebrala, toho tvého "zpívajícího přízvuku" jsem si všimla hned, ale máš psaný Chomutov....lán cesty.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
niku: a dneska v TV říkali, že babyboom končí, že v 1.polovině roku se narodilo o 1600 miminek méně než loni, protože Husákovy děti přestávají rodit... ale to není pravda, já se teprve chystám :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
bram: já zpívala? vážně? vidíš a tady se mi smějí, okamžitě poznají, že jsem z Moravy :grinning:
11. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Mis: jj, to jsem také dnes četla na Seznamu
teď mě tak napadá, neměla by být už v čechách Mag???
niku: jak se řekne po plzeňsku "jsem z Plzně"? to máte taky nějaký strašný patvar, že? a jak píše Hup, nejhorší je pro mě výraz "dýl"... tím mě rozčiluje Martin, studoval v Plzni VŠ :wink:
11. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
NIk- díky
Skleni- jak říkám, NA KAŠI, totálka, trošku zapil mlíčkem, řacha-grk :grinning: a pak hluboký pád na mém rameni hlavičkou a v postýlce spinká jak Ježíš-rozpažený....ale ještě několikrát zavyje ze spaní....nevím, něco ho bolí, asi zuby, ale už nějak dlouho, ségra má ze mě srandu....akorát mu to dnes tatka udělal nějaké husté, včera mi málem sežral i dudel, pak těžký protest, že mu beru flašku :grinning: jako ale prázdnou....dnes jsem udělala rovnou 150, teda tatínek, ale zase hustější, to se mu moc nelíbilo....zkoušela jsem to přes lžičku, ale házel ksichty...tož to bude šichta ty příkrmy, cítím to v kostech.... :unamused:
Akorát tu ted kdosi psal o nemléčné Sunárce, já mám mléčnou...nějak jsem nevěděla, že je i nemléčná...a co to jako je nemléčná... :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
že se dělá do vody, myslím :slight_smile: nebo obráceně?? nemléčná do mlíčka??
11. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Co máte na "dýl"? To mně přijde úplně normální :sweat_smile:
A ten patvar - Jsem ze z Plzně - jsem v reálu nikdy neslyšela... Akorát že si z toho ostatní dělají srandu... Ale tady to nikdo neřekne :angry:
11. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
niku: tak to se omlouvám, jsem fakt myslela, že se to používá :wink: , tobě přijde normální "dýl", ostravákům zase "štrample" :grinning:
11. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
štrample jsem donedávna vůbec neznala :grinning: Je to prča :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
niku: IP
11. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
No nic, tak já taky mažu, táta tu zase stepuje. dobrou :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Na fcb jsem si nedávno dělalaa test Jsi správný Ostravák a tam mi přišlo normální všecko, nejen ty štrample :grinning: Sestřenka si z nás kdysi dělala srandu jak jsme říkaly jako pubošky "synci" a oni to mejdlo, volej, vokna... :grinning:
11. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdu hajat:slight_smile: Dobrou noc...
11. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
bram: studovala jsem v OV, takže tu vaši ostravštinu znám :wink: , ale ze začátku jsem čuměla jak puk, hlavně když na kolejích někdo spustil goralštinou či jakse to jmenuje :grinning:
11. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
ale prd ....ostraváci ví, že štrample jsou nespisovné, ale čecháčci netuší, že dýl je patvar :grinning:

švagr je z františkových lázní a když na něj spustí někdo z naší rodiny, je trošku mimo ...hlavně starší generace .,..jednak jedeme jak kulomety a jednak i trošku v nářečí ..chudák občas jen kouká :grinning:
11. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
JO, Hup, kámoška z Budějek mi říkala, že nemám ani tak nářečí, ale že mluvíme rychle.... :slight_smile: Bo my spěcháme do roboty :grinning: :grinning: :grinning:

Nevím, co je goralština...ted jsi mě dostala, Mis :grinning:
11. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
jsem holka šikovná, přidala jsem do společného alba fotku.... ale než jsem to v tom malování dala dohromady... no, trvalo to :grinning: :grinning:

hup: čecháčci to taky ví, ale přijde jim to normální :grinning: ... já tomu severu taky moc nerozumím, ségřin přítel je od Třince a to nářečí je fakt mazec :grinning:
11. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
bram: teď jsi mě taky dostala, fakt nevím, jak se tomu říká... mluví tak lidi od Třince... Dadu by nám to řekla... Daduuuuu, jak se tomu říká???
11. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Můj švára je zase z Prajzské, to je tam od Opavy, to je taky nářez....ale to Třinecko jsem taky zažila....byli jsme ještě v těhu na výletě kdesi tam na horách, naši lyžovali, zapíchly jsme to s mamčou v cukrárně, přišly tam babky na nedělní kafíčko a já si přišla jak v Polsku, ale žádné šátkářky, pěkně vyšnořené, ale mluvily marasně :grinning: První jsem myslela, že si odskočily Polky, ale ony mluvily polským přízvukem česky.....no maras! :grinning:
11. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
bram: to je vono :wink:
11. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.