• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky, taky dejte ty fotky do společného alba, to je tak krásný, jak ty dětičky byly malinký... jsem si projela Nelčin 1.měsíc a ani se mi nechtělo věřit, že byla takovej prcek :wink:
11. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
No, myslím, Mis, že zatím vedeš, že si je Nelča nejvíc podobná :slight_smile:
Jo, taky jsem zavzpomínala....prcinek maličký, oteklounek, mám pocit, že se uplně změnil :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak jsme ještě taky vložila fotku a teď už jdu fakt spát :wink: Dobrou :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak holky říká se tomu PONAŠEMU, :grinning: :grinning: :grinning:

přidám taky fotku jestli se tam dostanu, pohrabu v paměti heslo :wink:
11. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
jaké je heslo?? mě to nebere :frowning2:
11. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
Krásné ránko hvězdičky,
Marušce přejeme jen to NEJ NEJ k svátečku :slight_smile: !
12. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
dadu: IP

kami: tobě taky krásné ráno a Marušce vše NEJ
12. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Tak to tu v sobotu ráno strašíme zatím jenom mi dvě Mis? Nojono, žádný flámy vyspávat nemůžeme a Nelušky nás asi hlavně nenechají, co?
12. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
kami: my pravidelně vstáváme kolem 7.hodiny, ale za hodinu dávám Nelču zase spát, takže už leží znovu v postýlce, většinou se válíme v posteli, ale dnesjsem si řekla, že vstanu :grinning:
12. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Naše Nelli už taky zase dadá, je to jak kdy, s Amálkou si zatím nějaký moooc pravidelný režim ještě nenastavila. Buď se jí podaří usnout nebo ne, ale ta se všechno ještě upraví.
12. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
mis ještě jednou dík :wink:

tak jsem tu naši princeznu tam taky hodila, ale včera mi dalo zabrat - najít nějakou fotku - když byla mimi, po tom co se nám smazal celý noťas :cry: celkem výkon, ale našla, akorát jsem tam dala fotku úplně nejstarší, aby byla vidět změna, jinak ostatní fotky co máme, tak si je podobná pořád od mimi

Ale, že to nejsou už žádní drobečkové, včera jsem potkala kámošku a ona, jé ty máš mimi a když se podívala do kočárku, tak řekla, že to žádné mimi není, že je to už slečna, no a když viděla Tomáška, tak jí čelist spadla úplně, no holt nám ty děti stárnou :grinning:

Naše zlatíčko začalo vstávat o půl sedmé a v 9 chodí zase spát, změna kdysi vstávala v 8 :rolling_eyes:
12. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
U nás noc kopie včerejčí, akorát kjo v1 a pak v5, vstávali jsme jako včera. V troubě mám buchtu, nakrmím dítě, manža půjde kočárkovat (balit baby, prej) a já budu vařit oběd :slight_smile:

Děkuju za přání :dizzy_face:

Odpo jdeme k manžové babi na oslavu narozenin. Fotečku malé dodám později :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojík hvězdy, tak my jsme už také vzhůru od půl 7, ale pak si ještě zalomil do 8, ale musela maminka vozit košík :confounded:

Také přejeme Marušce vše nej k svátečku :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Mau tak si užij den a vše nej...
12. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Mauuuuuuuuu vše nejlepší k dnešním jmeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky já z toho mého chlapa umřu, šla jsem si do kuchyně pro kafe a on na mě, tak co je nového na koníku????

U nás noc hrůza, už jsem to s tím mým chlapem nemohla vydržet, tak jsem sbalila saky paky a Vojtu a šli jsme spát vedle.
12. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Mě přijde, že nejvíc si podobný je Štěpula a pak Adámek
12. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky, jak jsem na tý malý chlapíky koukala, tak už ted vím, že z nich vyrostou KOŘÍNCI :wink: :grinning: Takové šibalské pohledy, zrovna Štěpula a Vojtíšek se mi líbí moc, mají charisma už jako mimina...... :wink: To si ženské nožky uběhají....
12. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
To abych si pak pořídila nějakou ostrahu :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Taky je u vás tak hnusně? A taky to na vás tak blbě působí??? Já mám vždycky depku, ale zrovna jsem si pustila takové bezva písničky- nostalgie tak 5 let zpět....jak bych znovu vyrážela na disko do ulic :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
JJ, tak tady leje už od rána, je to hnus. Vojta je protivnej až hrůůůůůůza. :unamused: :unamused: :unamused: Dásně máme oteklé až hrůza. Dandula taky kňourá, protože jsme mu včera koupili kolo a on nemůže jít jezdit. Takže za trest.

Bram: jj, šla bych s tebou, taky jsem si plánovala, že jak přestanu kojit, tak někam vyrazím :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
HOlky dopište si k Nelinkám čí je čí. :wink: :slight_smile: Já se v tom moc nevyznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Holky, taky jsem přidala rozdílovou fotečku, ale mám to nějaký všelijaký, až budu mít víc času, tak si s tím pohraju, nebo to přepošlu Niku, aby tomu dala lepší fazońku :frowning2:
12. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Kami je to super :wink:
12. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
u nás svítí sluníčko, obloha modrá, vyrážíme na procházku i s Bertou

já Nel(l)inky rozeznám :wink:
12. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Skleni- nooo, už jsem byla na menší oslavě narozenin, jak se začalo hrát, začalo to se mnou šít :sweat_smile: , ale nožky jen pod stolem, přišla jsem si tak nějak stará a nemotorná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Třeba to do plesů dopiluju....ještě musím zhubnout do šatů, jedna vel. to snad zmáknu :wink: už se těším.... Sklení, ty jsi tehdy říkala, že jsi taky bývalá kuřačka? Nemáš chutku? Na tajňačku??? :grinning:
12. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Bré ranko!

Album se krásně plní, dětičky rostou do krásy :dizzy_face:

Marušce vše NEEEEJ k svátku. Má u mě čokoládku :grinning:

Noc boooooží... Usnul v těch 19:30 a spal do 9:45 - kojo v půlnoci a v 5... No, lahoda... Tak by to mohlo být pořád :wink:
12. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
JJ, a bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
NIky jak to děláte, já chci taky, :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Nooo, já taky, my zas po 3 hodkách, i po kaši....snad je to jen Adaptační proces :angry: a jak je světlo, už ho zavřít oko nedonutím...půl 8 je maximum!!! Nechci být jako matka-vyvrhel, ale co bych dala za prospanou noc, spala bych pěkně od 19-11hod. a přímo vstát na oběd.....ale jako ještě, aby ho někdo uvařil :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.