• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
12. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Ale jak se znám, stejně bych asi moc dobře nespala :grinning:
To moje kámoška tak dala poprvé v roce a něco na noc na hlídačku svého synáčka, který měl zrovna takové období, kdy se budill ještě 3krát na mlíko a jela na "pařbu"na chatu, dala si 2 půlky, o půl 10 to zalomila, sladce se vyspinkala, vstala o půl 9 v klídku na kafíčko a jak všichni vyspávali kocovinku, tak ona si užila svou první pařbu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Skleni, takhle hezky spí od tý doby, co moc nespí přes den. Včera nedal za celej den ani 2 hodiny...
12. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Ještě jednou díky :slight_smile:
Tady je taky hnusně, ale zatím neprší...
12. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
No my jdem na deštníkovu prochajdu, aspon na chvíli, už se to začlo ozvýat zpod hrazdy dost nevrle....pa pak :wink:
12. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
NIk: tak to my máme asi tak 3,5 hodinky, no jak kdy. Na oběd si to upravuje, to spí tak 2 hodiny a pak dá po půl hodinkách, zrovna před chvílí se vyspinkal do růůůůůůůžovoučka, je vzhůru a hraje si s ručičkami, ještě si nás nezavolal :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
U nás už neprší, ale na moc dlouho to nevidím.

Co dnes máte k obědu??? My plácáme knedlíky s borůvkami a bramboračku
12. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojky :wink:

mau: vše nejnejnejnejnej :dizzy_face:

U nás noc tak na půl, vstával dvakrát, ale vidím, že ten vrchní zoubek už nebude trvat dlouho, osypal se vyrážkou, ale teplotu nemá, ekzém taky ne (to už vím od našeho léčitele, hned jsem mu radši volala), bude to asi z toho, jak je každou chvíli zpocenej, jak brečí. Vždycky je úplně zlitej. Teď tu vedle mě sedí, kosí ovladač a zapnul si TV :grinning: A šíleně se tomu tříská :grinning: Je to opičáček :dizzy_face:
12. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
K obědu udělám asi nějaké těstoviny alá ještě nevím, neb odpo přijedou naši na návštěvu, takže se spíš dám na úklid a upeču nějakou buchtičku :wink:
12. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
tak tu budu dělat taky, táta chce perník, tak musím něco smotnout :unamused:
12. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Dobré skoropoledne,

Marušce všechno nej! Dneska jedem popřád oběma babičkám Maruškám :slight_smile:
Noc jako vždy stejná, už se ani nedívám na hodiny, připadá mi, že vstávám pořád :unamused:
Přidala jsem pár fotek do alba, tak se můžete mrknout.

K obědu budeme mít kapustové karbanátky (dělá manža), já upeču tu švestkovou kynutou buchtu se švestkama, jak tady už o ní byla debata :wink:
12. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
nazdárek...jsem zapomněla to heslo, pošlete mi ho někdo do ip pls
12. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Hmmmmmmmmm, taky bych si dala koláč se švetkami, ale ten, co dělala moje babička, ten byl mooooc dobrý :sweat_smile:

Luc: je to kočka, moc pěkná fotečka je s tím zrcátkem, ta se opravdu povedla :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
taky přidáno: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3268923&vReferer=
Já jsem dělala karboše a brambory, na polívku prdím :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
sklen: diky, doufám, že jí to nezůstane ta obliba dívat se sama na sebe :slight_smile:
To jsou změny u těch našich miminek. Člověk by ani neřekl, že může být 5 měsíců taková doba...
12. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
lucy: Anežka je moc pěkná princezna :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Mau: ty budeme dělat zítra.

Luc: jj utíká to :frowning2:
12. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
a pekla jsem jogurtovou buchtu s broskvema, je dobrá :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
lucy: Anežka je kouzelná :dizzy_face: S tím zrcátkem fakt nemá chybu :wink:

mau: Karolí si je taky pořád dost podobná :dizzy_face: Ty děti tak rostou, je to fakt neuvěřitelný :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Luci a Broskvi, dala jsem do Dubna vaše dětičky :slight_smile:

Na Anežku jsem koukala tuhle - je kouzelná.

Fífa má asi spavou nemoc - zase chrupká :sunglasses: Asi se připravuje na noc :grinning: Odpo s nim jde jezdit tchýně, já se dam do úklidu lednice a špajzu.

K obídku si dělam zapečenou brokolici :dizzy_face: A polivku jsem dělala včera.
12. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Mau: hmm, no to zní dobře, hoď nám recepis :wink: :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
12. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Hmmmmmmm, dobré receptíky, tak to je suepr nápad. děkuji
12. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Nik, Saru, Maus: díky, vyřídím to Anežce :wink:

Malá spala dopoledne 2,5 hodiny, paráda, jen tak dál...
Tak zatím se mějte, jedeme na ty gratulace.

Hezký víkend, u nás před barákem už padá listí, vypadá to, že podzim je tu.

pa
12. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já se také loučím, jdu si hajnout za Vojtíkem. Dandula také usíná, tak snad bude klid. Musím si dáchnout po té noci. pááááááááááááá :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky, Nikulka mi písla ohledně váhy Márinky ve třech měsících, tak jsem si říkala, že za vámi nakouknu :slight_smile:
My se máme suprově, Marianka je nejhodnější miminko pod sluncem :dizzy_face: :sweat_smile: Ale mám děsný fofry - dětičky, rodina, škola, podnikání.... Teď se k nám ještě přestěhoval ze Slovenska tchán - pracuje tu. Začínáme stavět nový plot, chceme upravit zahradu, abysme se mohli na jaře pustit do její rekonstrukce. Chceme rekonstruovat chatu :sweat_smile: Pořád něco :slight_smile:
Fotečky, kdyby se chtěl někdo jukout, jsou zde:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/
nejnovější v tomto albu:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1._8._2009/

Marianka slavila 8. září svátek, včera Deníske, tak dneska patlám dort a jdeme poobědvat něco lepšího :wink: Ještě dnes určitě nakouknu.
Zatím pa.
12. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
mi, krásný fotečky :grinning: Dětičky si jdou podobný, viď?

Napíšeš mi teda tu váhu? :grinning:
12. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Nikul, napíšu :grinning: Teď Deny v pokojíku, kde mám oč. průkaz spí, tak odpolko ti to písnu, ju?
Podobní? No asi už trochu jo :wink: Mája má šišatější hlavičku :slight_smile:
Holky, a jak to máte s motorikou? Máje se ještě na bříško neotočila. Jsem klidná, protože Denísekovi se to taky povedlo až v půl roce... Zato si z pololehu sedá a nemůžeme jí na zádíčkách udržet.....
12. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
mi: máš krásný dětičky :dizzy_face: Márinka je vlastně stejně stará jako Štěpula, viď? Aprílátko :wink:

Holky, mě asi fakt klepne, ono se to naše dítě v sedě už nudí, takže buď šíleně rychle leze a honí kočky (což se mu damo nedaří) a nebo se chytá křesla a snaží se postavit (což zas samo nemůže ještě jeho tělo zvládnout). Ach jo, fakt nevím, jak dlouho ho ještě udržíme při zemi :grinning: Následkem je to, že se neustále o něco bouchá, takže má pořád nějaký boule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Tak Filipín už je venku s tchýní a švagravou, ale nedělam si iluze, že dlouhu vydrží... Určo neusne a nebude ho bavit ležet. On totiž spal 2 hodiny - od 11.30 di 13.30!!! V postýlce... Já mezitim uklidila, nejdřív jsem byla jako myška, pak jsem začala uklízet "nahlas", aby začal procitat, ale prd... Tak jsem zvědavá na dnešní noc... :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.