• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru tak to ti opravdu nezávidím. No jo, ten za cvhlí bude honit jiné kočky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme se také celkem prospali, ale táta s dědou dělají na zahradě boudu na věci, tak tam pořád do něčeho tlučou, tak jsem je pořád vnímala. Teď se Vojtulík krásně napapal a ještě lépe po...., tak snad spokojenost.

Mi: krásné fotečky, moc hezcí prckové. Ty od fotografa jsou super
12. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
skleni: nestraš :grinning: Času dost :slight_smile:
12. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
no hele podle toho jakým to bere tempem, tak k vánocům bych pořídila bačkorky, k narozeninám tašku do školy a pak už jen klíče od bytu a hůůůůůráááá
12. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
12. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Saru, jj. A jak jsem tak občas četla, tak Štěpánek je teda fakt drak :grinning:
12. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Nazdar kočiky, vás dočíst, to je rekord :grinning:
my taky patříme k těm, co mají hrůzné noci :unamused: 2x za sebvou se probudí kolem 3. a je vyspaný.. trvá dvě i víc hodin ho zas uspat... a to jsme šli včera na svatbu. nevím, co s tím. nejdřív spí skoro 4 hodiny, pak je taky relativně dlouhý spánek, no a pak by jako už vstával :frowning2: nevím, jestli nějaká kaše bude mít nějaký vliv na zlepšení..

Maruško, všechno nejlepší!!
12. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Zcela nechtěně se nám podařila natočit taková domácí skoroerotika :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth: Štěpíno si ze mě udělal prolejzačku :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=4VzCogOyq40
12. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
No to je ale eroťárna, moc hezký šibal jeden :wink: :slight_smile:

U nás už se usíná, ještě nespí, ale dlouho mu to asi trvat nebude.
12. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Tak u nás už se taky spí, sice se to neobešlo bez krátkýho řevu, ale spí... Tak snad chvilku vydrží - dneska toho naspal přes den nějak moc... Měřila jsem mu i teplotku, naštěstí jí nemá. Pěkně se po koupání vykadil, tak doufam, že se mu bude hezky spinkat. Byl dneska nějakej ukníkanej...

Pudju už do pelechu, pustim si nějakej filmík. Ještě nevim jakej, ale něco se snad najde..

Dobrou noc...
12. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoooooooj hvězdy

Já už to fakt nechápu, uložím ho v 19 a on za 3hodiny chce zase baštit, pak se to ale upravilo. Vyexpedovali jsme tátu i s tím jeho chrápáním do jiného pokojíčku a pak už vstával jen dvakrát, ale hodinu jsme si povídali :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Chojky , u nás dneska taky noc nic moc... V 20.30 usnul, kojo v půlnoci, 2.20, 5.00 a od 8 koukal... Ale byl hodnej, nadlabal se a spal dál...
Teď už tu kňučí, tak ho jdu dát spinkat.
13. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky :wink: U nás dle zvyklostí posledních dnů - půlnoc, 4, 7 :slight_smile: Fakt máme teď nenažránka :grinning:
13. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Saru, je vidět, že dětičky mají 6měsíční spurt nebo co :grinning:
13. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
To Vojtulí před chvíli vstal, ale ječí až to není možné. Něco jako mezi radostným a uřvaným, střídá to. Jsem nemohla pomalu ani obalit karbanátky.

Spurt: ach jo, to začínám nesnášet, jak e vidět,t ak se nám žádná krize nevyhne. :unamused:
13. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Skleni, my ten spurt máme už 2 měsíce, zdá se mi :sweat_smile:
13. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Čaute, tak jak to tu vypadá, máte mák? :wink: :grinning: :grinning:

Taky jsem přidala Matýska do rostoucího alba, abych měla splněno, a teď zas fičim, ahóój :dizzy_face:
13. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj ahoj, tak náš se probudil až tak v 0:30 a my slavili, tak jsem ještě byla vzhůru a pak jsem šla spát. ale pak brečel nějak často, tak jsem zas utahaná, jak pytlem praštěná..
13. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Luci: no tak to jsme dvě. Já se chystám zase s Vojtíkem zalehnout, ale chlapi opět bouchají, tak nevím nevím.

Nik: mazec, a přestanou někdy?K :wink: :sweat_smile: :pensive:
13. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
skleni, jo... :slight_smile: Já tomu věřim..

Fífa od 11 spí, já si jdu dát polivku. Předtim spal už 15 minut, ale probudil se s brekem - tak se napapal, vykadil a pokračuje... :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
To Vojtula zase pohejkává. No nic, jdu uklidit ze stolu, chlapi se najedli a vypadli :angry: :angry: :angry: :angry:

Uložím i Dandulu a šupky dupky do hajan. Tak se tu zatím mějte paáááááááááááááááá
13. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
fotečky Jak rostou dubňátka jsou fakt úžasný :slight_smile: Některá miminka jsou si stále hodně podobná, jiná trošku vyspěla :grinning: Nikulko, asi neumím vytvořit půlenou fotku, poradíš mi? Díky, Lucka
13. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Skleni, u vás se papá takhle brzy? my sice vstali kolem osmé - tři děti v baráku nás opravdu nenechali vyspat :grinning: , ale teprve před chvílí návštěva odjela domů, tak sse vrhnu na vaření.
13. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Luci, hoď obě do Wordu, dej Printscreen, zkopíruj to do malování, ulož to jako .jpg a pak to někde ořež
13. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
díky niky :sweat_smile:
13. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojte hvězdičky,
já mám dnes celkem kladný den, poprvé jsme si s tatkou vyměnili ráno role a tak jsem spala do 9:45, zatímco oniuž fungovali od půl 8, fakt jsem už to potřebovala jak sůl a od té doby jsem nechutně aktivní :grinning: hned po vylezení z pelíšku jsem jen vyčistila zubáky, oblíkla a starovali jsme na prochajdu. Po návratu jsem uvařila obídek, uklidila příbytek a pádili jsme s Adýskem na návštěvu do práce za holkama a seniorama. Adámek byl jako správný ehbicionista ve svém živlu, jak byl středem pozornosti :grinning: samé ťuťu-ruťu :grinning:
Tedka si hraje a já poslouchám hudbu....zas den pryč....

My vstáváme tedka i po té kaši co 3 hodky...dost síla...i večer...odpadne v těch 19, ale pak se ještě hodku budí s křikem anebo z křikem ze spaní....asi ty zoubky anebo divoké sníky :sweat_smile:
13. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
bram, takže pro vás je kaše asi zbytečná.. mně teď po mlíku spí 3-4,5 hodiny- to je ten první spánek, to jsem docela spokojená. ale mám novinku, očička nám začínají tmavnout :slight_smile: zkusím to vyfotit. sice mi je trochu líto, že mu nezůstanou modré, na druhou stranu ale hned bude vidět, že je náš :wink:
13. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky. u nás noci pořád stejné, akorát dneska měla kakání, tak hůř spala ne od6 ale už od5. Ale já jsem spokojená, není to žádná hrůza. Nikde není napsané, že dítě po kaši bude spát celou noc...
My jsme tu měli taťku na oběd, odpo přijel brácha s rodinou, pak jsme byli na prochajde, pohodička :dizzy_face:

mi: ahoj, dost že se taky ukážeš :wink: Krááásný fotečky, moc Vám to tam všem sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Mau: no tak to byl super den co???

My jsme si dali taky pořádnou procházku, hlavně šlo o nervi. Dandula jezdí na kole jako drak, tak ho táta pořád naháněl a já za nima šla rychlím krokem, takže o protažení nebyla nouze :grinning: :grinning: :grinning:

Luci tak to je fajn ne??? hele třeba se to při druhém podaří :wink:
13. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
asi jsme taky měli jít na prochajdu, sice jsem běhala po zahradě, ale to není ono. Skleni, třeba jo, třeba to bude modrooká holčička :slight_smile:

Mi, taky chválím fotečky, rostou vám krásné dětičky :slight_smile: jak ty dětičky vozíte, ve dvou kočárcích?
13. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak ted už spíme, večír podrážděná nálada na všech frontách, malý dnes usínání nějaké ubulené, já už skoro z uspávání zoufalá, tatínek na číhané...tak jsem se do něj trochu pustilaa jelikož se neumíme moc hádat, ted panuje dusné ticho....ale naštěstí už malý zabral....byl totálně přetažený....ale prostě ty jeho chvilky spánku přes den....pak večer vyloženě odpadne anebo takhle přetaženě pláče.... :unamused:

Jo, Luci, u nás je kaše asi bezpředmětná....asi už nebudu dávat....
13. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.