• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Kami, to jsi mi udělala chutě na knedlíčky :slight_smile:
Kači,mě dali Azalii, ještě jsem to nezačala brát.
Mismar, proč nesmíš rok otěhotnět? Zdravotní důvody nebo to tak chcete?
Holky, jak to děláte, kdyř jdete ke kadeřnici? Máte hlídání nebo s prckem??
3. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
kami mi s jahodovými knrdlík udělala takové chutě že jsem si málem uslintla - já mám díky Lukášově plynatosti předepsanou brutální dietu - žádné pečivo, zeleninu, masa jen trochu a z ovoce banány. Takže mi zbyla rýže, brambory a nudle a musím dávat bacha i na koření
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Skle, já ti to vyfotím, až budu mít chvíli, ju?:wink:Je to na tý týčce co jde od rukověti, problém vůbec, koupila jsem univerzální, měli snad 10 barev :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
luci: no hlídá táta ..kadeřnice mě vezme i v šest večer ..takže tatínek příjde dřív domů - rozuměj o půl šesté a hlídá
s prckem si to nedovedu představit - barvení, stříhání ..no nevím :sweat_smile:

z kynutých knedlíků jsem vyléčena - ondru kroutilo :angry:
ale tvarohové nočky s jahodovým přelivem ..no to bych si dala ..nebo malinovým ...mňam :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
hup, ale on zase usíná až ve 22-23... a včera byl utahanej, páč skoro nespal... :wink:
Ale zase neumí spát v postýlce... Včera jsme to zkusili a se zlou jsme se potázali... :wink: Takže pořád košíček nebo naše postel...

luci, já mam stejnou kadeřnici s mamkou... takže jsme byli spolu... mně udělala melír, máma zatim hlídala, pak já čekala u malýho, mamku ostříhala a pak zase výměna :wink: Dělá nás najednou
3. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
jinakmy máme pocvičíno, zvládli jsme i kafe ....no a teď trošku pouklízet, jelikož včera jsme nebyli skoro doma a je tu jak po výbuchu a odpoledne příjde kámoška ..a zítra zas razíme - vyfotit, vyzkoušet nosítka

jinak na frekvenci 1 je téma, jestli chlap zvládne těhu :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
luci: kvůli císaři, tebe neupozornili na to, že si děloha kvůli jizvě musí minimálně rok odpočinout?

jitu: tak to tě lituju s tou dietou, i když kvůli mimču bych to asi zvládla taky.. Lukášek už papá líp?

nad parapletem jsem zatím nepřemýšlela, vždycky udělám zastínění plínkou, zatím to stačilo, uvidíme až začnou prázdniny a bude více sluníčka, možná budu muset taky koupit paraple :wink:
3. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak to u nás malý přes noc taky spí těch 7 hodin v pohodě a někdy mu to ulítne až na 9 hodin v kuse - no kdybych nemusela co 6 hodin odsávat, tak by to už snad lepší ani být nemohlo
3. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
jitu: to ti pěkně osekali jídelníček ... to tě lituju

mis: taky používám plínu

nik: tak to je fakt ...každý prcek má něco ...ale já jsem spokojená ..vůbec se necítím nevyspalá nebo unavená

jitu: teda to je chrupkal ... to my mámedny, kdy v úhrnu naspí těch 9 hodin :grinning:
3. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
mis...jojo Lukáš když se vyprdí a nebo vykaká tak pojí i 120 ml, jinak vždy tak max. 50 ml

Já chci taky ostříhat a nabarvit, a mám kámošku co chodí domů když nás je víc, ale nevím jak bych to řešila, kdyby malý měl zrovna hysterák a manža by to s 4 babami asi neustál

Kett.....existuje univerzální slunečník který pasuje na všechny kočárky? já to řešila plínkou, ale malý zas neviděl ven a já na něho
3. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jééééééééééžiš, oni se nesmějí jíst banány?????? Sakra, a já jich zblajzla nejmíň milionnnn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kett: ok, tak pak písni, že to máš v albíčku.

My dnes měli šunkofleky, na které nás naladila Niky a byla to ňamkááááá
3. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
hup...no já ještě od porodnice nezhubla ani deko, furt mám 5 kilo navíc a to jsem ještě před otěhotněním nějaké to kilo přibrala, tak to možná bude i pro mě ta dieta, protože teď musím dost nad tím co jím přemýšlet, tak když už dieta, tak ať to má účinek i pro mě.

jinak já se cítím dost vyždímaně a to jak jsem psala, naše zlatíčko přes noc krásně hajá a hajá posledních 5 dní v postýlce, teda jen přes noc a musíme ho do ní dát už spícího, on se teda ještě probudí, ale už ta asi nějak neřeší, když tam u něj někdo z nás je a pak zalomí natvrdo

teď zalomil ve vibračce
3. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
jjjitule: jj existuje univerzální deštníček, u nás to mají v dětským světě, cena 380,- a asi 10 barev.

Banány taky radši nejím, aby se mohl vykakat.

Se chystám na kuřecí řízky, jen nevím kdy, asi na pátek:slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
skle - banny se jíst můžou, to jako že z ovoce já můžu JEN banány
3. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Naše dítě je dneska nějaký předpisový, od 9 chrápe na gauči a ještě se nevzbudil :grinning:

Se musím pochlubit, dostala jsem za malýho prstýnek, vybrala jsem si ho teda sama, ale udělal radost.

Malýmu jsem dneska objednala ten úžasnej bazének mochomůrku, co tu dávala odkaz Niky, fakt jsem neodolala :sweat_smile: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
kettm...a na tom deštníčku je nějaký mechanizmus na upevnění???? Můžeš poslat fotku??
3. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Aháá, tak to jo. Už jsem se lekla. Já bych je mohla jíst po kilech :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
jjjitule: mám doma jen deštníček, to co se uchytí mám na kočárku, ten mám ve sklepě, tak až půjdu ven tak vyfotím, ten deštníček se do odělat a to plastový držátko zůstane na kočárku. Zkusím juknout na odkaz na netu, jestli ho neobjevím:wink:
3. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
jitu: to je fajn, že to tak bereš .. nakonec - všechno zlé je k něčemu dobré :slight_smile:

já to dneska odbyla ..měli jsme hotovku - panenku v sýrovém těstíčku s brkaší :confused:

už mám uklizeno ...jen vytřít ...jak mi se nechce ..holky nechcete se nkterá stavit? :-P
3. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
http://babyshoping.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1171708

tak našla jsem ho tady a je ještě skoro o 100,- levnější :wink:
3. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Hup: klidně, to mi zrovna nevadí, já dnes zápasila se žehličkou. :wink:
3. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
holky máte v autě nějaké hračky k té autosedačce ...ondra se už někdy nudí ...věšela jsem mu naopěradlo sedadla takové ty co se dávají do kočáru, ale je to daleko a on na to nedosáhne .... máte zkušenosti ?
3. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
kettm....díky, to mi stačí

já měla vývar s nudlemi - těch nudlí bylo víc než vývaru, tak jsem najezená, že budu řešit až večeři. Manža má koprovku s knedlíkem, a co si dám já těžko říct
3. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Hup...mi ty štěrkátka co mám na kočár jdou připevnit i na autosedačku
3. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
tak to já musím naši Nelču pochválit, protože v noci spí v postýlce naprosto ukázkově a to ji do ní dávám, když ještě nespí, večer jí pustím kolotoč, ona si s tou melodií zazpívá a usne, a v noci když kojíme, tak po uložení usíná snad do minuty.....jen to svítání se nám moc nelíbí :slight_smile:

hup: na autosedačku mám takovou tu spirálu (http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=25632), ale ještě jsem ji nezkoušela, bude mít premiéru zítra apak takovou hračku http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=634930
3. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Hup, viděla jsem hračky přímo na madlu autosedačky, buď tam visí, nebo jsou obtočené okolo, např. od Lamaze.
3. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
hračky na madlu co visí, mi většinou z madla sjedou...jednak se leknu jak to bouchne a jedna emi pak nemá na co koukat. takže uvažuju o spirále

luci ta antiko azalie se může taky jíst při kojení?
3. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
jitu: mm..tak to mám blbé buď hračky nebo sedačku :grinning: ..jaké mášty hračky ..pokud to není teda poblém najít na netu ...pokud bys tomusela nějak složitě lovit, tak se na to vykašli :wink:

mis+luci+kaci: dík
3. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak jsme zase doma. Karolínka byla miláček. Ještě jsme byly s tcýní na zákusek a koupila Karolínce dvoje dupajdy :dizzy_face:
Na utosedačku nic nemáme. Včelky od Lamaze sjíždí a pak máme ještě takovýho oslíka playgro co vrní když se natáhne ale to jsem ještě nezkoušela tam upevnit.

No a já mám s kadeřnicí problém, musím se objednávat a když nevím kdy bude Michal doma tak nemám na kdy. Chodíme ke stejné s tchýní, tak asi půjdem spolu jak minule a prostřídáme se u malé. jinak to nejde...
3. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojky devcata

tak nam dneska vazili Wilika a opet neco malo pribral, ma 4.22 kg a porostl o 2 cm takze ma 56 cm urco bude couhan po tatinkovy

Pochvalila me za kojeni, ze kdyz clovek opravdu chce, tak to jde..
Vcera jsem si dala male cerne pivko guiness a holky tak se mi hezky nalili prsa, ze jsem si dneska zasla do shopu koupit 4 cerne pivka v plechu a pekne si popijim

skle- na maleho prevazne mluvim cesky a tatinek samo anglicky, ale nekdy se prichytnu ze na neho mluvim anglicky taky, ale to vetsinou jen tehdy, kdyz je pobliz tatinek a ja chci aby rozumel co nasemu malemu rikam :grinning:

ad - jizda v aute, ja taky vozim maleho na predni sedacce, citim se vice v klidu, kdyz na neho behem jizdy muzu na neho sem tam mrknout

jdu vas docist
3. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.