• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: jen do něj :angry: Božínku, kdy jindy už by Ti měl s Ondrou pomoct? :unamused: Aspoň, že se omluvil...
14. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Petu- to máme podobné...štrample? To si včera tukal na čelo...do autosedačky jsem uvažovala, že už vytáhnu takovou tu fleecovou závinku...prej jsem blázen...nakonec jsem se na to vykašlala, pže vysvitlo slunko...ale dneska kdybych jela s autosedačkou, tak bych jí vytáhla....chodíme na parkoviště pěkný kousek, tak proč ne?! v kočáře ho zakrývám lariskou, ale tak...Nenech se, normálně....ono, chlapi jsou někdy ťulula.... :grinning: nevím, jak vypadá tvůj, ale toho mého hřeje tuk a to pěkně :grinning: a tak to bere podle sebe....
14. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
saru: taky už nevím, kdy by byl lepší okamžik :sweat_smile:

ad přikrývání - oni asi moc nechápou, že oni se hýbou, ale prcek leží ..tak ať si zkusí lehnout a za dvacet minut to s nimi probert znovu, jestli je jim fakt tak teplo :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Přesně HUp....
Náš tatka má občas podobné záchvaty....všecko strááášně složité....udělej mlíko....kde je to a tamto :grinning:
Uspi...mamko, dones dudlík, Sab...plínu na odblinky... :grinning:
Prostě tisíceré pomocníků potřebuje....
Ale včera potěšíl tím vyspávacím ránem pro mě a venku se vyjádřil, že by mu nevadilo z otho udělat pravidelnost, tak to je hezká naděje... :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Hup: Tak to já si zas jinak stěžovat nemůžu, tohle by mi zas neudělal (Alane fůůůůj, Hupinka naše nebohá!! :angry: :grinning: :grinning: ), ale s timhle mě točí.

Bram: Jé, to jsem ráda, že v tom nejsem sama, promiň :sweat_smile: :grinning: Toho mýho tuk nehřeje, ale celkově otužilej je, to jo, nemá ani pořádnou zimní bundu, jenom takovou nanicovatou a stačí mu to :confounded:

Víte co, mě na tom ale nejvíc sere, že on pak půjde a bude vykládat, jak malýho hrozně nabaluju a já budu za tu úzkostlivou matku, co nemá odhad a radši nabaluje a nabaluje, co se na to dítě vejde :rolling_eyes: , přitom to vůbec neni pravda :confounded:
14. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
ahoj,
pokašlávání máme taky...prý si hrajou se slinama a na ucpaný nos mám Libenar...jinak léčba rýmy spočívá v odsávání odsávání odsávání, aby nedostali zánět středního ucha a kapičky a hodně pít...

to" nabalován"í jsme měli taky, ale už jsem mu vysvětlila, že děti se nehýbou, takže je to trochu o něčem jiném než u něho :grinning:
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Bré dopo,

noc OK - usnul v půl 9, papů v 00.30, 4.30 a v 7.00. Pak šel ke mně, hoďku kecal a kakal a pak jsme spali do 9.15.

Nevim, jestli nemá průjem - má vodnatou stolici, někdy trochu hlenovitou a napěněnou. To bude asi ono, co? Co s tim? Jinak je veselej, teplotku nemá... Tak asi pár dní vyčkam...
14. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak teď jsem měla zábavu - Štěpula si nejdřív hrál s hrazdou stylem, že ji na sebe shodil :grinning: , pak naháněl Sáru, rval kytku a u všeho se hrozně třískal. Kousek se mi i podařilo natočit, tak to sem pak hodím :wink: Ale pak, když jsem vypnula video, zjistil, že ho nikdo nesleduje, lehnul si na břicho a začal hysterčit, že si ho nikdo nevšímá :grinning: Je opičák, říkám to pořád. Nechápu, kde bere tolik energie :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
niki: to může být jen nějaká střevní "přeháňka" :wink:
14. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
jinak hup to teda bylo od Alana ošklivé :angry:

my jsme měli dobrej víkend.....páč jsem nemohla na Kabáty, šli jsme aspoň u nás na zábavu no jsem se vyřádila jak za mlada :grinning: a Vojtíšek byl tak uznalej, že spal v neděli do 9h a dnes se najedl ve 3 a spal do 8h...zlatíčko.... :dizzy_face: :dizzy_face:
v neděli jsme udělali výlet na zámek Liblice, kde byl vstup zdarma s programem, pak jsme ještě dali procházku po golfovým hřišti...Kačka se učila odpaly a patovat....no nasmáli jsme se :slight_smile:

dneska to vypadá na doma, je tam fuuuj
14. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
pet: on má občas takové úlety ...noale ve většině času je ok ...víkend suprovnía pak tozavršil :sweat_smile:

jinak díííky a zastáí ...vyřídím :grinning:

nik: to vypadá na průjem ...sledovala bych, aby byldost zavodněný kvůlidehydrataci a pokud by to nepřešlo, frčela bych k mudr
14. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Krásné dopeldne :slight_smile:
U nás noc naprosto bóóžííí :dizzy_face: Chrupali jsme až do 9. Kojo bylo ve3, v6. Sice mezitím byla vzhůru nebo poplakávala, ale dudlík to vyřešil. A první noc spala v pytli a SUPER, bylo jí teploučko a i já jsem byla klidnější, že i když je vzhůru a mele se, tak se neodkope :slight_smile:
hup: manža je dareba, ale aspoň se omluvil
kašel: Karolí to děla asi dva dny, prostě zase na něco přišla, tak to dělá pořád :slight_smile:
navlíkání: manža to komentuje maximálně, že je Karolí chudinka tak nabalená, ale chápe to, že je malá a nehýbe se. Já razím heslo, že vyslíct ji můžu vždy. Deku vozím taky pořád :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
koukala jsem jak nám ty naše dubňátka rostou :grinning: taky jsem přidala fotečku
14. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak takhle využívá naše dítě hrací hrazdu :grinning:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/0d-8_9_2009/859
14. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
saru: s tou energií to taky nechápu ....chápeš - za víkend zbalí tři ženské (z toho dvě sestry, které se o něj rvou) a ještě se naučí třinové triky ...nechápu :grinning:

enz díík :slight_smile:

maus: jj...přesně ...alespoň se netváří, že já jsem magor a on pan úžasňák
14. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Díky za rady, budu sledovat... Já se hrozně bojim Fífy nemocí. Je jasný, že přijdou, ale mam z nich strach už teď. Bude i ho tak líto... Chudinka bezbrannej... To řidší kakání má ta 1-2x denně, tak snad je to fakt jen přeháňka, jak píše Saru.

Saru, k nám přišel ráno do postele Čiko - malej ho zpozoroval, nasadil úsměv a začal ho tahat za fousy a pod krkem - jakoby si řekl : Hurá, kočka! Dam jí za uši :grinning: A Čiko drží a čeká, co bude :grinning: Na nás by už dávno vystartoval!

Do kočárku Fífu taky dost oblíkam - vim, jaká je zima mně, když spim a nehejbu se. Přinejhoršim se odkryje, když bude svítit sluníčko, ne? Já jsem zimomřivá, sama chodim nabalená jak žok :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
enz: Vojtíšek tam vypadá tak dospěle :wink: A je si hodně podobný vůči fotce po narození :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
holky mám prosbu
definitovně mi v pátek odešel robot - super načaování před kašičkováním :unamused:
no tak si musím urychleně koupit nový
nemáte nějaký tip - ćo nejúžasnější a co nejlevnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
niki: přesně to dělají naše čičiny - nás už by taky sejmuly, ale Štěpínovi dovolí hodně :wink: I když včera chytnul Sáru za ucho a kus s ní smýknul po zemi - to už teda nerozdejchala a zdrhla. A dnes už před ním preventivně prchá :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Saru, dobrá fotka. Fífa jí taky dává zabrat. Ćekam, až jí zlomí vejpůl :slight_smile:

Přišla nám konečně pozvánka na vítání občánků - příští středu jdeme na to :slight_smile:

A kašlání.. Fífa kašle a kejchá - a potom na nás kouká a směje se. Je vidět, že to ze sebe nutí (to kašlání, kýchání asi nevynutí :slight_smile:) Otevře pusinu, nainstaluje jazyk, a čeká co bude :slight_smile: Jestli se na něj začneme smát. Takhle to vypadá http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Nova_bundicka_a_zahrada_9.9.2009/#IMG_4775.jpg a tři fotky po této. (nebo teda PO TUTÝ, jak bych řekla plzeňsky)
14. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
hup: já kašičkuju jen tím ponorným mixérem :wink: A robot máme už letitý Moulinex, takže tam asi neporadím. Jsem zvědavá, jak dlouho bude ještě sloužit :sweat_smile:
14. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
14. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
niki: tutý :grinning: :grinning: jj, přesně tak to Štěpán dělá a čeká, co my na to :wink: Fífa je slaďouš :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
http://www.nakupuj.com/philips-hr7625-70-bily-modry/46297/

Hup já mam tenhleten už rok a půl a spokojenost :slight_smile:

Teď přemejšlim o tom ponorným ale, abych nemusela tenhle velkej špinit kvůli každý jedný mrkvi, ovšem koukala jsem na ně v sobotu a jsou to pěkný pálky :zipper_mouth: - a koupit si nějakej Tesco na tři stovky, to jsou asi vyhozený prachy z okna, žé? :sweat_smile:
14. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Jo a Hup, dkonce jsem ho skrz naskrz prolila mlíkem (šla jsem si dělat banánovej koktejl, nasadila jsem tam ten díl na koktejly a zapomněla mu nasadit dno, takovej ten břit :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ) a přežil to bez újmy :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
My koupili ponornej mixér v Tescu v akci za 499 Kč, je to ETA :wink: Už jo máme 3 roky a vše OK :slight_smile: Používám ho docela dost.
14. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
14. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
saru: taky uvažuju, že koupím nějaký laciný tyčák ...ale potřebuju i klasického robota s hnětačem atd.
14. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Já budu mixovat "šlehačem" - mam tam nástavec...
14. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Pet, neni to hračka? :pensive: Že tam píšou Vhodné pro dětí od tří let.
14. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.